Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Zrobiło mi się coś na powiece - gulka jak po ugryzieniu, ale nie swędzi bardzie "ciągnie" i boli. Za cholere nie wiem co to może być wrrr a coraz bardziej mi przeszkadza
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    And moze to jeczmien??? na mnie zawsze dzialalo pocieranie zlotem - obraczka jest jak znalazl :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    obrączka się sprawdza jestem za pocieraniem :)) ale tylko jęczmienia :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    a ja mam w domu rozpacz... Gabrysia buczy ze ie bedzie tanczyla na wystepie przedksozlnego zespolu. tanczy ladnie ale ponoc jest zbyt niesmiala... no to teraz pedagogiczne proby wytlumaczeniu dziecku dlaczego nie zostala wybrana :devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    oj Aniu współczuje

    Nie wiem czy to jęczmień ale spróbuję z obrączką ... jak ją znajdę :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 25th 2007 zmieniony
     permalink
    ja tam na tancach sie nie znam ale skoro pani chwalila to znaczy ze zle nie bylo... szkoda tylko ze wczoraj bylo mowione ze wszystkie dziewczynko beda tanczyly a dzisiaj tylko kilka przeszlo... no ale i tak byla dzielna bo rozryczala sie dopiero w domu!
    i nie weim czy dobrze zrobilam ale pozwolilam jej jutro nie isc do przedszkola bo tak bardzo prosila... oj mieczak ejstem jesli o moje dzieci idzie
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    to ja bym durna babe ochrzaniła - co ona robi w przedszkolu skoro nie wie co znaczy dla dzieciaka "wszyscy" :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    takie smarowanie jęczmienia złotem po ilu powinno pomóc?

    Coś dziś ze mną się dzieje nie tylko psychicznie ale i fizycznie - jakieś wszystkie paskudy się do mnie tulą wrrr. Rano zaczęło się od oka, potem zaczął mnie boleć cycuch i już jest piękna czerwona pręga i podejrzewam ze to stan zapalny się przypałętał a teraz jeszcze mnie brzuszek boli wrrr
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    And potrzyj troszkę a potem jeszcze z kilka razy powtórz... nie trzeba zbyt często!
    Ja to zazwyczaj dwa razy potrę i mam spokój!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    And uuu powinnaś jak najwięcej leżeć .. odpoczywaj ile tylko wolej chwili znajdziesz!
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    And na jęczmień pomaga tez własny mocz, trzeba nim przecierać oko
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Biedroneczko nie dam rady leżeć :( Mój szanowny ślubny wrócił zmęczony i śpi a ja walczę z dzieciami.
    Mam dość i jego i ich wrrrrrr zdążyłam się już dzisiaj z nim pokłócić :( do d... cały dzień i tyle. dalej boli mnie gardło (ale już mówię i mniej ropy mi się zbiera) paczka chusteczek wystarcza mi na cały dzień więc i katar przechodzi...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Zuza ja nawet nie wiem czy to jęczmień... nigdy czegoś takiego nie miałam. Zobaczę z tym złotem - jak nie pomoże do jutra to wieczorem idę do okulisty nie mam ochoty się męczyć i by mnie bolało
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    a cycucha sobie załatwiłam stanikiem który mi podjeżdża do góry (tak myślę) bo nie raz wkurzała mnie gumka i mnie gniotła wrrr
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    And ogólnie to taka dzisiaj pogoda do dupy i chyba ciśnienie ma wpływ na Nasze samopoczucie... mnie w plecach łupie ale cyckam jakieś tablety i do tego zażywam bo cholernie boję się być teraz chora :((
    Ma też mnie rozłościł ale dobrze, że go nie ma to delikatnie mu przez tel dałam odczuć, że mam mega wścieklizne dzisiaj i ma się nie zbliżać do mnie :)) siedzi więc do późna w robocie hi hi hi

    Poza tym nie nawidzę i jestem mega wściekła na ludzi, którzy się spóźniają.... jak Ja tego nie znoszę to się w głowie nie mieści. Czy to tak trudno uszanować czas drugiego człowieka... wystarczyłby telefon i wiadomość ... a tu dupa... i aby to było pierwszy raz ..... :fierce::devil::sad::confused::cry:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    A ja mam humorek, dziś kurier przywiózł nawilżacz powietrza, który bardzo mi sie podoba, pokazuje aktualną wilgotność, można nastawić jaką się chce osiągnąć ,a gdy ja osiągnie sam się wyłącza, do tego cała obudowa zapal się delikatnym kolorowym światełkiem tworząc przyjemny nastrój w pokoju, jest też 10 stopni ustawienia natężenia wypływania pary, dodatkowo możliwość włączenia jonizatora powietrza, muszę sobie jakiś ładny zapaszek kupić to dodam do wody żeby ładnie pachniało
    http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=255438536
    --
  1.  permalink
    zuza- wklej raz jeszce bo się nie otwiera strona
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    And może byc wina Windowsa, ale ja się na tym nie zanm - najwazniejsze, że po moich kompinacja znów jest ok :wink: Zdrówka zycze bo czytam że cie coś męczy - i nie daj się chandrze :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Zuza brzmi atrakcyjnie... gratuluje udanego zakupu
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 25th 2007 zmieniony
     permalink
    Mi się wyświetla , http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=255438536
    Myslę że jak na te funkcje cena jest atrakcyjna, tylko żebym nie przechwaliła
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    NA WESOłO ----------------------------- ELMO --------------------------------- :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Jejuniu, ale ponury dzień ... Teraz mnie coś łamie w kościach i na dodatek @ przyszła. Czuję się ogólnie źle.
    Lady ale ELMO jest świetny - uryczałam się ze śmiechu :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Izunia mnie też się elmo podobał hi hi hi za drugim razem dopiero ryczałam ze śmiechu :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Dzięki Dziewczynki za radę odnośnie tego czegoś na powiece - to chyba faktycznie coś jęczmieniowatego bo przechodzi !!! a do tego mój M jest mega zadowolony bo od wczoraj z powrotem mam na palcu obrączkę (niezbyt mi z nią wygodnie i się odzwyczaiłam przez ten blisko rok od niej i mi przeszkadza :( )

    Cycuch boli baaardzo, a karmienie to koszmar. Narazie jedno co robię to rozgrzewam tą pierś lekko masując i staram sie z niej karmić, no i łażę po domu bez stanika by nic mnie nie uciskało :(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    And Ja obrączki nie noszę od 12 lat :))
    Wyrobiliśmy sobie w zeszłym roku nowe ale one leżaczkują i czekają na swój czas :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    And mam nadzieje ze pokonasz problem cyckowy

    co do obraczki to ja po domu nie nosze ale jak wychodze to od razu zakladam. Maz sie smieje ze to z oszczednosci zeby jej nie zniszczyc wiec smial sie ze moge nosic codziennie bo na 10 rocznice sprawi nam nowe :)
  2.  permalink
    A ja noszę na codzień :) Jestem baaaardzo do niej przywiązana i nie chciałabym zadnej nowej ani ładniejszej.
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Ja też po domu obrączki nie noszę :wink:
    Ale "wizytowo" zawsze hehe :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 26th 2007 zmieniony
     permalink
    Aga no ja tez do swojej przywiazana dlatego po domu nie nosze bo przy domowych pracach mozna po prostu zniszczyc. Wchodze do domu i pierscionek zareczynowy + obraczka laduja w szkatulce, wychodze nawet do sklepu osiedlowego - bach obraczka i pierscionek na palec :D a co do nowej to ja przed slubem mialam oko na jedne takie ale kosztowaly maaaaaaaaaaaaase kasy (3razy wiecej niz bylismy w stanie wydac) wiec zostalismy przy tych co mamy :)
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Aniu ja też tak postępuję hihihi:bigsmile:
  3.  permalink
    To chyba poprostu kwestia przyzwyczajenia :) Ja jak wchodzę do domu to muszę zdjąć kolczyki bo mi przeszkadzają na maxa! I spódnicę muszę zamienic na spodnie, bo az mnie parzy.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    hahahah
    ja nie chodze w spodnicach chociaz mam z 6 w szafie. dla mnie spodnice i kiecki to tylko na wilkie wyjscia ;)
    ogolnie najlepiej czuje sie w jeansach i tak tez pomykam do szkoly :D
    a co do kolczykow i w ogole bizuterii - mam jej caly duzy kuferek ale tylko mam. lubie na nia popatrzec poprzymierzac ale nosic juz nie. swego czasu kupowalam sobie ciagle cos nowego ale maz powiedzial BASTA albo nosisz albo przestajesz kupowac i magazynowac :) wybralam ograniczenie w kupowaniu :tongue: kolczyki lancuszki bransoletki - po prostu mnie draznia :shocked:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    a Nasze po 13 latach zrobiły się za małe ... daliśmy je do przerobienia na nowe... NIestety M nie nosi ze względu na pracę bo i też nie może a Ja nie lubię nic na palcach nosić....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Obrączki kupowaliśmy jak ja byłam w ciąży z Synem tylko że przez to że nie noszę pierścionków nie zauważyłam że mam podpuchnięte palce wrrr po ciąży zaczęła mi spadać więc ją zmniejszałam. No i w ciąży z Weroniką popuchły mi kilka razy palce tak że nie mogłam jej zdjać, w końcu jak zdjęłam wylądowała w szkatułce no i wczoraj sobie o niej przypomniałam hihihi przecież nie będę za każdym razem chodziła do barku po obrączkę czy zdejmowała kolczyka by potrzeć oko złotkiem :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    ogólnie uwielbiam biżuterię ale szkoda, że czasami ceny są powalające.... nie rozstaję się prawie nigdy z zegarkiem, bransoletką, łańcuszkiem i kolczykami... lubię jak mi coś dynda hi hi hi

    no a kiecki owszem ale czuję się drętwo w nich więc spodnie to mój naczęstrzy strój wyjściowy ...
    Na razie po ciąży jeszcze w moje dzinsy nie wchodza i chyba do wiosny nie wejdę więc pozostają mi tylko kanciaki!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007 zmieniony
     permalink
    Wśród tylu serc uczyłam się oddychać.
    Ciepłem owinęło mnie tyle dobrych dłoni.
    Choć wtedy świat ledwo co było słychać,
    Dziś widzę twarze i wiem... To są Oni!
    To są moi pierwsi prawdziwi przyjaciele,
    Którzy stoją na wszystkich Aniołów Stróży czele.

    Mama z tatą w moim ciałku się spotkali.
    Teraz nauczą mnie najpiękniejszej miłości,
    Abyście nawet gdy nas czas od siebie oddali,
    Mogli być w mojej pamięci najmilszymi z gości.

    Nie wiem co więcej mogę powiedzieć
    Słówek znam jeszcze bardzo niewiele
    Powiem tylko coś o czym musicie wiedzieć...
    Kocham Was i Dziękuję Aniołowie – Przyjaciele!


    Kalina Mira Krucińska
    A.D. 2006.IX.21
    ostatni dzień miesiąca księżycowego
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Hmmm u mnie był okres, że w ogóle nie ściągałam obrączki, ale jak zaszłam w ciąże to strasznie miałam opuchnięte dłonie i tak nie mogłam nosić jej od 4 m-ca - teraz najzwyczajniej dbam o nią. Mój M za to nosi non stop :wink:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    A co do kiecek to wyłącznie na super okazje i to nie zawsze - ale latem tylko sportowe mini przed kolankiem :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Hahaha Weronika sie obudziła - leży na naszym łóżku za moimi plecami, nie widzi mnie - leży i się śmieje w głos do sufitu :) aż mi się smiać chce jak słyszę te jej fale chichotu i pisku :)

    Izuniu patrząc na monitor - który Facet jest po lewej str na zdjeciu?? Ten z buzią otwartą do gadania? To Szymonek ?
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    And222s taaak Szymonek :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    a propos ciuchow - ja mam straaaszny problem z jutrem, w spodnice sztruksowa sie wcisnelam ale gorzej z gora. normalnie wszystko peka w szwach. ostatecznie musze zalozyc zwykla baawelniana biala bluzeczke z koronkowa wstawka pod biustem i na to marynarka w ktorej brakuje jakies 12cm zeby sie dopiac :confused:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    AniaM ja już zaciskam kciuki - powodzenia i nie dziękuj :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Co do kiecek - czuję się super i w spódnicach i sukienkach i spodniach. Najlepiej w takich do kostek ale i tych do kolanka też :) Nie noszę tylko dlatego ze mi jest najzwyczajniej zimno w rajstopach i olernie swędzą mnie nogi, nawet w tych grubszych z mikrofibry dostaje zajoba. W lato jak najbardziej a jak chłodniej to już naprawdę sporadycznie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Ania wciskaj się hi hi hi na siłę :tongue: a marynarki nie dopinaj tylko biust do przodu i heja :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    And a wiesz ze to jest alergia??? mi alergolog powiedziala ze te moje swedzenie od rajstop to od lycry. kiedys udalo mi sie dorwac pare sztuk ze spandexem w skladzie i juz bylo lepiej. ale ogolnie rajstopy to najlepiej bawelniane babciowate bo przynajmniej po nich sie nie drapie :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    ooo u mnie jeśli kiecka to o tej porze roku najlepsza bo szpileczki można ubrać i ciemne kryjące rajstopki :)
    Poza tym jak się nie ma co pokazywać to sie tez kiecek nie ubiera hi hi hi ! - to w odniesieniu do mnie :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Maj maz sie smial ze powinnam jechac w koszuli ktora mi sie dopina na ostatni guzik POD cyckami :)
    nic to dzisiaj lece do sklepu jak on z pracy wroci to moze uda mi sie kupic jeszcze czarna kiecke bo czuje sie w tym co mam jakby z mlodszej siostry bylo :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Ja to się boję czy kiedyś wejdę w moje ciuszki przedciążowe ... mam tyle ślicznych spodni ze aż mi ich szkoda wrrrr jeszcze 5 kilo musiałabym zwalczyć ale na razie nie ruszam się z wagą :(( nawet drgnie! Już baterie w wadze mojej łazienkowej wymieniłam bo myślałam ze one sa stare ale nic z tego:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Ja wlasciwie kiecki i spodnice to najbardziej lubie jesienia bo wtedy dlugie kozaczki na obcasie i sylwetka smuklejsza... tylko szkoda mi teraz kase wydawac na nowosci ubraniowe jak licze ze zrzuce... no ale pocieszyc sie trzeba czasami i na jakies zakupy skoczyc, zasluzylam sobie i jak cos znajde to kupuje sobie w nagrode :rolling:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Aniu jak czytam Twoje posty to humor mi wraca hehehe :wink:

    Ja jak już zakładam jakąś kiecuszkę i jest już chłodno to wciągam pończochy - nienawidzę RAJSTOP !!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.