Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Ania wiesz co mnie najbardziej do tej pory wkurzało, jak szliśmy z M na spacer z dziećmi i wzbudzaliśmy sensację reszty społeczeństwa do tego stopnia, że zaglądali do wózka :devil:
    Teraz już mi to tinta bo nie mam siły na kolejne nerwówki - najgorsze są starsze panie "jakie fajne, jak Pani ma się cudownie dwójka od razu itd." - hmmm mogą się jedynie domyślać jak mi czasem ciężko - ale nie robię z siebie cierpiętnicy muszę wychować maluchy - a marzy mi się jeszcze córcia hihihi :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!
    Właśnie dzwonił teść, że nie przyjadą z teściową - aaaahahahahahahahaha jaka jestem wredna !!
    UUffffffffff humor się poprawił :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Właśnie oglądam "Dzień dobry TVN" i mówią tam o "Jaki rodzaj porodu wybrać ??" - i mówią o DOMACH NARODZIN - mini szpital w domu :shocked: - pierwsze słyszę !! Jejku to ja tak dawno już rodziłam ??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Izunia na forum jest watek o poradach domowych :) fajna lektura - polecam
    widze ze radosc zapanowala i znajac zycie pewnie czujesz sie pare kg lzejsza - jakby ktos z ciebie powietrze spompowal co??? ja tez tak miewam :D
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    AniuM normalnie jestem happy hahaha - wariatka ze mnie :wink:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Izunia więc wiesz że nie ma co się martwić na zapas opatrznośc nad Tobą czuwa hihihihihihih

    Lady daruje sobie solarium bo mam cały czas takie dziwne krostki na udach niby ciut mniejsze ale są a po za tym solarium strasznie niszczy skórę a ja ostatnio mam na tym punkcie fisia wiesz latka lecą .....
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Magg bo ja się modliłam, aby dziś nie przyjechała - po prostu nie dziś - nie wtedy jak M ma służbę :wink:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    And śłiczne te Twoje blondaski takie kochane a Ty jesteś wspaniała dając sobie radę z czwórką mnie czasami dwoje powala na łopatki...

    Idąc słowami mojej ulubionej maksymy " Uważaj o czym marzysz bo może Ci się spełnic" :;)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Dziewczyny doradźcie za 2 tyg mam 18 mojej chrześnicy chciałabym żeby miała pamiątkę co kupić :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Magg: And śłiczne te Twoje blondaski takie kochane a Ty jesteś wspaniała dając sobie radę z czwórką mnie czasami dwoje powala na łopatki...
    Magg czasami nie daje sobie rady i mam ochotę usiąść i płakać razem z nimi. Jak miałam 2 też podziwiałam ludzi co mieli 4 - punkt widzenia zależy od pkt siedzenia hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    A co do prezentu zależy od finansów - może jakąś biżuterię? Łańcuszek z wisiorkiem czy pierścionek? Ja męża chrześniakowi zrobiłam kwiatka: kilka suchych bezlistnych gałązek i przymocowane wachlarzyki z 10 złotówek. Takich "kwiatuszków" można zrobić ile się chce i z banknotów jakie się chce ... albo po prostu mniej oryginalnie koperta z jakąś wesołą kartką zawierającą życzenia + pieniążkowa wkładka.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    No właśnie myślałam o pierścionku i grawerce z jakąś maksymą znacie jakieś fajne prócz CARPE DIEM bo jej matka by mnie zabiła hihihihihi
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Magg chyba biżuteria będzie ok - co do maksymy to nie mam głowy do tego :wink: Może zwyczajnie - "ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA" :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Też ostatnio mi coś takiego po głowie latało :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    Image Hosted by ImageShack.us


    jak ta Wam się podoba?
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    Magg mnie się podoba - ja bym była zadowolona :wink:
    Ja po prostu nie lubię "sterczących" pierścionków z oczkami wolę obrączkowate :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    ja też a wszyscy mówią że Ewa we mnie poszła więc.... a Chciałabym żeby patrząc myślała " To od mojej chrzestnej :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Magg bardzo fajny ten pierscionek. Jesli chrzesniaczka lubi bizuterie z pewnoscia sie ucieszy
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    w maju czekaja nas 2 komunie - mojej chrzesniaczki i meza chrzesniaka... jak uslyszalam za ile sie prezent kupuje lub ile sie daje to wlosy mi deba stanely. chyba juz teraz zaczne odkladac bo to co z wychowawczego dsotane starczy tylko na 1 prezent... dla chrzesniaczki mysle o jakims ladnym lancuszku z medalikiem a dla chlopca .... coz nie mam pojecia
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    A nas z M czekają 3 wesela - ja chyba nie pójdę nie zostawię maluchów no chyba, że z nimi i nie do końca :wink:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    A nas chrzciny Tosi, komunia Franka i wesele M brata ciotecznego :shocked: HHEELLPP
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    to tez ciekawie macie :shocked:

    u nas wesela posypia sie w 2009 dopiero chyba ze wczesniej u kogos jakas "niespodziajka" sie pojawi
    mam pytanie - ile u was standardowo daja chrzestni na komunie?? u nas 400zl :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    u nas w sensie wsrod znajomych i ludzi z pracy...

    MAgg - a moze zrob jedna imporeze Komunie Franka i chrzciny Tosi za jednym zamachem? przynajmniej gosci raz obskoczysz :D
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    AniuM u mnie w rodzinie nawet i 700,- :neutral:
    Ja zawsze daję tyle na ile mnie stać - nie mogę pozwolić sobie na panującą modę :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Izunai :shocked: to cale szczescie u nas jakies skromniejsze towarzystwo ;) chociaz bedzie ciezko z chrzesniaczka bo jej ojciec chrzestny to jest baaaardzo dziany i pewnie wyskoczy z mega luksusowym prezentem wiec przynajmniej bede sie starala jakis ladny ten lancuszek z medalikiem dorwac...
  1.  permalink
    dziewczyny widze ze macie dyskusje o prezentach.Masz racje Izunia ,że nie patrzysz na to ile kto daje tylko tyle na ile Cie stać:thumbup: jestem takiego samego zdania.Nie ma co robić z siebie burżuazje.Ja to dopiero mam dziewczyny.Mój M ma dziewięcioro rodzeństwa...i dopiero dwójka miała ślub , reszta własnie sie szykuje.Mało tego.Rodzina jest dosyc zamożna i robią osiemnastki grane z zespołem na sali...tak ,ze ja obliczyliśmy z M czeka nas jeszcze około 20 imprez u najbliższej rodziny.Np 10 listopada ide na własnie taka osiemnastke z pompą,potem beda juz tylko chrzciny mojego dziecka , ślub siostry M i ślub najblizszej kuzynki.A co po drodze wypadnie to sama nie wiem.
    Co do przeezntów-z chłopakami trudniej-my dajemy pieniadze.a Dziewczynie tó różnie ale powiem Wam że jak byłam w tym roku w lipcu to tez kupowałam biżuterie-łancuszek z taka blaszka ze znakeim zodiaku-bardzo ładna tym bardziej ze u znajomego złotnika wiec wyszło dużo taniej.Ale nie da sie ukryć ,ze jest to pamiatka nadłłuuuggie lata o ile nie na całe zycie

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    a Ja dzisiaj nie mam sił... nie mam głowy do niczego... Julka jak nigdy płacze a Ja....... :(
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Ania ja kupiłam chrześniakowi firmowy aparat cyfrówkę , do tego kartę , pokrowiec , akumulatorki i ładowarkę. Wyniosło mnie to jakieś 500 zł, w euro rtv agd, trafiłam na fajną promocje wtedy, na szczęscie mam tylko jednego chrześniaka.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    wiadomo ze jesli nie bedziemy mieli kasy to damy mniej ale tez nie chce wyjsc jak ta "ostatnia" skuza. z chrzesniaczka i jej rodzicami jestem bardzo bardzo zzyta wiec innej opcji jak pozadny prezent nie ma. z chrzesniakiem meza zzycie jestesmy znacznie mniej spotykamy sie z nim 3 razy do roku - z okazji swiat i urodzin i tyle dlatego tez bym chciala zeby mial jakos pamiatke od nas. wiadomo ze krzyzyka sie nie daje wiec mysle ze po prostu bedzie to jakis sprzet grajacy.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Zuza o aparacie tez myslelismy i poszukamy promocji na wiosne. jednak 500zl to dla nas juz stanowczo za duzo zwlaszcza ze trzeba sie bedzie jakos odziac jeszcze (Gabrysia nie wejdzie juz w zadna swoja wyjsciowa kiecke a jak mi cycki nie spadna troche to ja tez) dlatego te 400 to jest max. komunie sa w odstepie tygodnia - 11 i 18 maja wiec o dodatkowym uzbieraniu nie ma mowy
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Lady a wez ja do wanny albo pod kran i wykąp... czasami jak Mlody placze a ja nie moge znalezc przyczyny po prsotu go rozbieram i siup pod kran. woda zawsze Krzysia uspokaja i pozniej juz usmiech przez lzy i radocha :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Ania musiałam tyle wydać , bo nie miał aparatu tak dla siebie, a po drugie nie chciałam wydać np 300zł i kupić jakieś chały która zaraz się rozwali, bo to dopiero byłaby siara, fakt koszt 500 zł to niemały, no ale mam jednego chrześniaka wiec mogłam " zaszaleć"
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    Ja miałam w zeszłym roku komunię chrześniaka a on z bliźniąt - to dopiero miałam dylemat :bigsmile: Chyba najpopularniejsze są nadal rowery i cyfrówki. U nas ok 500 zł w kopercie albo na prezent trzeba dać minimum

    a może konsolę?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Zuza :wink: ewentualnie mozna kupic sam aparat a reszte zostawic rodzicom czy z kasy komunijnej... to tez jest roziwazanie ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    ja bede miala 400zl z wychowawczego wiec i tak wydatek niemaly biorac pod uwage dochody... debetu na koncie robila nie bede... coz bedziemy wyrodnymi chrzestnymi...
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    no tak , ale chciałam żeby chłopak miał już wszystko, miło było patrzeć na jego radość, zreszta super okazja nam się trafiła wtedy
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Anulka ze swoimi zdolnościami językowymi nie jedne 400 zł zarobisz :wink: chetnie bym cie zatrudniła :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Jemma ja również mam chrześniaka z bliźniąt :bigsmile:, ale on i ona [parka] mają komunię za dwa lata - wszystko przede mną i nic mnie nie ominie :shamed:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Zuza a wiesz nawet myslalam o tym zeby przy wychowawczym wziac prace w szkole wieczorowej albo zaocznej ale takiej opcji nie ma. maz zmienia prace i bedzie pracowal 8-18 plus wszystkie soboty. niestety nie ma komu sie dzieciakami zajac
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    u mnie też parka :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Jemma :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Dronka ja też na marudzenie chłopaków stosuję kąpiel - jakoś się odprężają - spróbuj i nie załamuj się jesteś po prostu zmęczona - :kissing:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 30th 2007 zmieniony
     permalink
    To one (daawno temu), mają dzisiaj urodzinki :bigsmile:

    Image Hosted by ImageShack.us
    TAG this image

    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Ale fajne smyki :bigsmile:

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Jemma czyli co dzisiaj imprezka czy dopiero w weekend?

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    poprostu nie wiem co jej dzisiaj się stało! Wiem, że jest zmęczona bo od rana nie spała ale zasnąć ani na rączkach ani w łóżeczku nigdzie nie chciała!
    Po ciężkim płaczu zasnęła w łóżeczku!

    Idę z domu ......

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Nie idź :) wpadnij na NOWE dzidzie mam coś dla Ciebie na rozweselenie :crush:

    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    AniaM taka opcja jest trochę nie fer w stosunku do gości chyba nie wiem czy dupy nie obrobią ..... wiesz "raz kasę wydała a dwa prezenty trzeba" ....

    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    Magg no wlasnie to nasze polskie kochane "co ludzie powiedza" jest jednak najgorsze i nas przesladuje... ciebie ze wspolna impreza a mnie ze zbyt tanim prezentem komunijnym

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 30th 2007
     permalink
    dokładnie...
    Myślałam nad taką opcją ale teściowa mnie zganiła więc robię skromne chrzciny i wielką komunię .....

    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.