Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    TUTAJ jest caly asortyment musow Bobovity
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Izunia przykro to slyszec :( co do procedury przy martwym plodzie to niestety jest taka ze podaja srodki na wywolanie podoru i normalnie kobieta ma skurcze rodzi etc. byc moze cesarek nie robia ze wzgledu na to zeby dac szybka szanse na ponowna ciaze (chociaz przy tak zaawansowanej ciazy to chyba okres karencji to pol roku) Moja psiapsiolka tez niestety musiala rodzic w 24tc tyle ze ona nie wiedziala ze to bedzie porod bo jedynie za zgoda meza dostala leki - dziecko zylo ale mialo powazna wade i dalsza ciaza zagrazala jej zyciu. to jej M podejmowal decyzje i ona do tej pory nie wie ze ten porod byl ukartowany a maz bije sie z myslami i ma wyrzuty sumienia ze trzyma to w tajemnicy :( na szczescie po pol roku przy 1 probie udalo sie jej zaciazyc i teraz ciesza sie rozbrykana 2.5latka.
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Aniu dzięki za wyjaśnienie ... Mam nadzieje, że los będzie tak łaskawy i również obdaruje ich maleństwem - jednak niech najpierw wygoją się rany i te fizyczne i psychiczne, choć z tymi drugimi to już będzie gorzej ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Aniu wiem patrzyłam już na te BoboVity musy. Przy Kubie i Gabi nie kupowałam tego i nawet nie widziałam, a teraz jeszcze nie patrzyłam na jedzonka dla dzieci. Ale kto wie, może przy najbliższej okazji kupię samo jabłko - choć ono jest od 5 m-ca wrr Tyle ze Weronik wcina już jabłko surowe i deserki Gerbera, teraz dodałam jej do jabłka biszkopta i banana i czekam na reakcję ale na razie nic sie nie dzieje. Powoli zacznę jej dawać zagęszczone soki.
    Marchewkę sok 1-dniowy pije i nic jej po nim nie jest więc czas wyjąć sokowirówkę i zacząć robić soki 2-składnikowe - jabłko i marchew z czasem dodać banana
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Izunia ta moja kolezanka twierdzi ze czas jedynie splyca rany a nie je goi, bardzo przezywala to co sie stalo i nawet nie chciala probowac z kolejnymi staraniami, pomogla jej rodzina i znajoma psycholozka. Mysle ze kuzynce moze tez taka pomoc sie przydac ale bedzie musiala do niej dorosnac. Najgorsze jest jednak to ze czlowiek nie wie jak sie zachowac, zadne wyrazy wspolczucia nie pomoga. pamietam jak sie spotkalysmy 2tyg po wszystkim, siedzialysmy i milczalysmy a ja po prostu bylam obok w razie gdyby mnie potrzebowala. i powiem ci ze jak juz pozniej rozmawialysmy to powiedziala mi ze najgorzej ja dobijaly teksty 'o jak mi przykro' 'czemu ot was spotkalo' albo 'wiem co czujesz' czy 'bedzie dobrze zobaczysz'. ale mowila ze milczenie i udawanie ze nic sie nie stalo tez bylo dobijajace i lepsze niz milczenie byly zyczenia zdrowia i sily .
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    And odwazna jestes z tym wprowadzaniem pokarmow. ja jednak straszna asekurantka jestem i nie tylko ze wzgledu na jelitowe problemy Krzysia. Przy Gabrysi tez od czekalam do skonczenia pelnych 4miesiecy a nawet z haczykiem. co do frutaputa to jest na rynku dopiero od jakiegos roku i dzieciaki znajomych je wsuwaja az sie uszy trzesa :)
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Aniu dokładnie, ja nie wiem co miałbym jej powiedzieć na chwilę obecną - chyba bym się rozryczała na max'a tym bardziej, że jej M jest ojcem chrzestnym dla Filipka - są mi po prostu bliscy. Ja napewno jak ochłoną to zadzwonię [mieszkają w W-wie]. Potrzeba im dużo siły by zmierzyć się z rzeczywistością jaka została ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Ja podaję Julce od tygodnia codziennie jabuszko starte na tareczce szklanej
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    ale mi się ten obraz podoba ale cena mniej ponad 200

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Dronko proszę mi tu bez koni jak moje dziecko patrzy mi przez ramię bo będzie wyciągać je z monitora hihihi Obrazy śliczne
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    And moja też dobrze, że nie widzi :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Walcze od rana z temp znów mi zaczyna być zimno i ble. Wypiłam aspirynę - oby pomogła bo się wykończę normalnie.

    Połaziłam ciut po allegro ale w dział w który nigdy nie wchodziłam - żywność. Na niemieckich rzeczach ludzie nieźle zarabiają. a i ślinka na kilka mi pociekła hihihi Gdyby mieć z czego zainwestować to nawet i by się wyżyć z tego dało hmm tylko że mój dostawca ostatnio nawala a ja bez pojazdowa jestem
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Biedroneczko moja Ania zobaczyła niestety i "mamo" odrazu
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    And jak zacznie ci sie robic temperatura to skarpety zmocz zimna woda i do lodowki na chwile wloz. zobaczysz ze przyniosa ulge.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    a jesli idzie o zywnosc to z niej nie tylko ci z allegro sie utrzymuja - my mieszkamy kawal drogi od granicy niemieckeij a tez jest 2 handlarzy co jezdza i przywoza zywnosc i chemie. widac im sie oplaci
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    a to moja wielka slabosc jesli idzie o przywozone rzeczy - marcepanowe kartofelki :)

    s
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    heheh nic nie mów :D jednak i tak wolę chlebek marcepanowy i zjadam 300g na raz i mi mało :shamed:
    dawno nie byłam na przemytach oj daaawno
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    And ja tez uwielbiam chlebek marcepanowy - cena porownywalna 500gram jednego i drugiego po ok 15zl jest. chyba sie skusze a przy okazji moze cos jeszcze kupie :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    hihihihi ja omijam stoisko na ryneczku szerokim łukiem bo MUSZE kupić chociaż ten maleńki za 1zł normalnie mnie trzepie jak go widzę hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    muszę się pożalić: Maksiu dzisiaj jest wstrętnym marudą :devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Jemma nie tylko Maksiu. Ta dupiasta pogoda ma wpływ na większość dzieci, moja też jest maruda z tego co wiem to Bliźniaki nasze kochane też dokuczają Mamusi.

    Ucieszyłam sie że moja glizda zasnęła - minęło 40 minut i już po spaniu wrrr Anka właśnie ją nosi po chałupie a tej nic nie pasuje :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    u nas maruder byl przez weekend a teraz odpukac jest ok. ogolnie jak sie maruder wlacza to pomaga cyc albo noszenie
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 5th 2007 zmieniony
     permalink
    wrrr.... nawet cyca nie chce jeść przed snem, ale mam dzisiaj nerwa - normalnie siąść i płakać ...

    A jeśli chodzi o zakupy za zachodnią granicą to podobno klocki w Niemczech sa duzo tańsze niz u nas więc warto zakupić tam i handlować na allegro ...
    I jeszcze inny pomysł na allegro-biznes: kupić angielską odzież w hurtowniach odzieży używanej i sprzedawać jako Mega Zestawy Firmowych Ciuszków Dziecięcych...

    mam jeszcze wiele pomysłów dla tych co chca zarobić w domu :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Jemma sporo osob z odzieza zachodnia tak robi ale mysle ze to trzeba miec wtyki dobre w ciucholandzie. dziewcyzna z innego forum na ktorym bywam napisala ostatnio ze na czysto jej ponad 2tys miesiecznie z takich zestawow wychodzi i przestala juz pisac ze to po jej dzieciach bo za duza rozbieznosc wiekowa byla. Ja mysle ze oprocz chodow u sprzedawczyni czy wlasciciela to trzeba miec jeszcze czas samozaparcie no i generator aukcji bo bez niego to roboty co niemiara jest
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    najśmieszniejsze jest to, że takie zestawy idą dużo drożej niż paczki ciuchów po jakimś dziecku: zauważyłam jak wielkie znaczenie ma stworzenie ładnej strony no i najważniejsze: bardzo dobrych zdjęć

    Ja kupuję zawsze ciuszki ze stron niewyróżnionych - są tańsze
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007 zmieniony
     permalink
    Jemma ja tez kupuje z tych aukcji niewyroznionych raz ze taniej a dwa nie beda mialy secon hand'owego zapachu - dziewczyna z innego forum kupila mega paczke za ponad 300zl (wyszlo cos po ok 7zl za rzecz) i pisala ze jak karton otworzyla to smrodek ja malo nie powalil, chociaz by uprac mogli... i jeszcze cos - niektore rzeczy na fotkach byly swietnie ulozone a w rzeczywistosci mocno szmatowate sie ponoc okazaly takze tu tez trzeba uwazac...
    stworzenie strony sprzedawanej rzeczy troche trwa wiec trzeba byc w miare czasowym no i miec cierpliwosc. obrobka jednego zdjecia jest bardzo czasochlonna daltego ja ostatnio juz nie obrabialam zdjec zeby byly na bialym tle tylko wrzucilam opis na kazda fotke. szykuje nowe rzeczy do wystawienia i jak bede miala nastroj to jednak znowu pobawie sie z tym bialym tlem, chociaz mozna tez to robic na bialym papierze ale po takowy to mi sie akurat nie chce smiegac do sklepu :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    And zdradz mi ile placisz za chlebek marcepanowy i za jaka wage. jestem ciekawa jak bardzo przeplaca sie na allegro
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    a jak robisz to białe tło? bo ja ostatnio wystawiłam jeansy i tak strasznie głupio wygląda ich zdjęcie na tle parkietu ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Jemma trzeba miec program do obrobki zdjec, ja akurat uzywam photoshop 9
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    jesli pamietacie Krzysia jako gucia to tez w photoshopie to robilam tyle ze zeszlo mi sporo czasu ale wszystko kwestia wprawy i tego czy ma sie spokoj czy co 5min sie lata co zrobic :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Aniu jutro będę na ryneczku to dokładnie Ci powiem po ile Babeczka ma ale ciut taniej jest na allegro, tyle że ja u niej mam rabaty bo jak robię zakupy to na ponad 100-150 zł bo proszki kupuję płyny do mycia czy tabletki do zmywarki - takie zakupy mam co 2 m-ce no wiadomo jak mam kasę:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    And super, dzieki :kissing:
    nigdy nie widzialam tego u nas a teraz jak sa juz przymrozki (w tej chwili -3stopnie) to nie sadze zeby w sprzedazy mieli spozywke na ryneczki
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    u mnie mają cały rok ten sam asortyment
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Aniu a jaki masz nick na allegro jesli mozna wiedziec ??:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    kfiatuszku wole pozostac anonimowa. chociaz odrobine jeszcze :)
  1.  permalink
    Musze tez kupić kiedys ten chlebek marcepanowy, skoro tak zachwalacie :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Aga mniaaaaaaaaam mniaaaaaaaaaaaaam on jest taki mniaaaaaaaaaaaaaaaaam... ale kartofelki tez.... jak sobie kupilam po porodzie to zjadalam 2 dziennie i musialam je schowac w innym pokoju bo bym usiadla i pol paczki na raz wrabala :D
    zreszta ja kocham marcepan
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007 zmieniony
     permalink
    a propos zarabiania kasy na allegro
    zobaczcie dziewczynkowa AUKCJE - cena 500zl a koniec dopiero w srode wieczorem... ten sprzedawca ma wiecej takich rzeczy wystawionych i pewnie z 1500zl na nich spokojnie zarobi
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    a skoro mowa o zarabianiu ;) ma ktos moze jakies namiary na jakas prace chałupnicza czy dodatkowa taka ktora moge wykonywac sobie w domu w godzinachw ieczornych gdy moje dziecie spi ?? nie musi t byc duza kasa byly by tylko dorobic do wyplaty meza ;))
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Jest wiele firm, które chętnie zatrudnią osoby właśnie do wystawiania ich rzeczy na allegro. Musiałabyś jednak zapoznac się (a może już znasz) z twozeniem stron w HTML (polecam stronkę

    A jak już dobrze opanujesz tworzenie stron to może zajmiesz się tym na zlecenie :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    ale jestem zła... chciałam licytować obraz ale mnie diabelko przebili ceną wrrr 360 :P jestem zła bo strasznie mi sie podobał :((((((((
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    ja się chyba nie znam na sztuce bo dla mnie to zwykłe bazgroły :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    jemma fajna stronka - idealna dla laika w kazdym badz razie :)
    a co do zlecen to pierwsze slysze ale widac ciagle czlowiek sie uczy :)

    Lady faktycznie cena powalajaca... ja lubie obrazy na duzych przestrzeniach a w takim mieszkaniu jak nasze to jedynie drobne akwarele albo szkice przechodza
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Aniu ten o tyle fajny, że gabarytowo niewielki, ale jest świetny... i jestem zła bo nie udało mi się :(

    nie wiedziałam ze tak wskoczy cenowo nagle na pół minuty przed końcem
    mogłam się spodziewać ceny wysokiej w granicach 250 ale nie 360
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    ja bym za niego nawet 100 nie dala bo jest totalnie nie w moim typie...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    fajna stronka, prościutko wszystko wytłumaczone :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    ja osobiscie lubie obrazy typu:
    as
    albo obrazki takie olowkiem rysowane
    gf
    sa
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    Ten kurs dla zielonych jest fajny czasami patrzę sobie w nim jak mi się pozapomina co i jak :shamed: tak naprawdę to jest jeden z najlepszych nieodpłatnych kursów. Dla osoby mającej Linuxa polecam do robienia www program Quanta a dla Win to jest ich wiele. Ja korzystam z ponoć trudniejszego (zdaniem informatyka - programisty) bo z "Pajączka" Wg mnie jednak w necie można nauczyć się tylko komend i teorii ale w praktyce potrzebna jest pomoc kogoś kto się na tym zna bo podpowiada proste ale skuteczne rozwiązania i "kruczki" o których nikt nie wspomina w kursach.
    Zrobiłam schemat str - krok po kroku z tego i innych kursów - napociłam się namęczyłam itd itp a mój kolega informatyk-programista pokazał mi jak to zrobić w 5 minut bez większego wysiłku
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2007
     permalink
    And moj maz tez robi strony pajaczkowe :) ja sie na razie nie wyrywam dalej poza allegro bo mi sie po prostu nie chce zwlazscza ze do zrobienia naszej strony prywatnej mam meza :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.