Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    no na moje lady to na tym obrazie też same bazgroły, Ania ten pierwszy obraz tez mi się bardzo podoba, teraz szukamy domu i taki na bank będzie wisiał nad łóżkiem w sypialni
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Zuza ooo widze ze macie plany przeprowadzkowe :) my za pare lat sie bedziemy pewnie budowac bo mamy dzialke i takiego typu obraz chce do salonu, nawet gdyby byl na cala sciane :) jedyna wada tych obrazow - nie nadaja sie do klitek blokowych :sad:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007 zmieniony
     permalink
    a Ja lubię ładne obrazy.... ogólnie mogłabym w galeriach spędzać czas na oglądaniu.... rzeźby już mniej mnie interesują!
    Lubię tak samo ładną fotografię :)

    Każdy ma inne zainteresowania :))

    To co dla niektórych jest bazgrołami dla wielu ma dużą wartość :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007 zmieniony
     permalink
    Zgadzam się z Tobą Lady - mnie najbardziej podobają się obrazki czy też rysunki wykonane przez maluchy - obwiesiłabym nimi lodówkę i zrobiłabym artystyczną ścianę - szkoda, że nie mieszkam w domku :neutral: Bynajmniej jest to pomysł na przyszłość !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Izunia oj najpiękniejsze są wiem :)) od lat nie mogę się zmobilizować do obramowania obazka od Adriany!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    A ja chłopakowych będę oprawiała w rameczki :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    ja zbieram Gabrysine w teczke bo tego tyle jest ze miejsca by na zbieranie zabraklo ;)
    podoba mi sie ze w przedszkolu tez panie zbieraja wszystkie prace dzieciakow w oddzielne teczki i co roku taka teczke odbiera sie wraz z dyplomem - pamiatka na zawsze :)
    Gabrysia smieje sie teraz sama z siebie ze nie potrafila namalowac laleczki czy domu ;)
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Aniu dokładnie - nieziemska pamiątka i jaaaaakie wspomnienia :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Wszystkie laurki i prace dzieci "z okazji" mam przypięte nad biurkiem na tablicy korkowej i jak dostaję nową np z okazji dnia mamy starą zdejmuję i chowam w teczkę. tych codziennych prac nie przechowuję bo jest ich za dużo kilka mam zostawionych a reszta jak dzieci nie widzą ląduje w piecu :shamed: Ale uwielbiam ich "arcydzieła" hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    No pewnie, że wy doświadczone MAMUSIE macie ich mnóstwo - teraz ja będę na nie czekała, ale tym razem CIERPLIWIE !!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007 zmieniony
     permalink
    Dronka a Ty co taka zapracowana, że mało na neciku jesteś - czyżby znowu ciężki dzionek ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Izunia dzionki są spoko ale z Juleczką spędzam coraz to więcej czasu bo młoda nie śpi tak dużo popołudniami a i minki ma takie przekochane i tak pięknie się uśmiecha i rozmawia poza tym nadrabiam zaległości w prasowaniu wrrrr nienawidzę :P

    Ogólnie u mnie wsio OK! Wczoraj odwiedziłam IKEę... lista planów zakupowych zrobiona na najbliższy czas z tego co widziałam!
    Musiałabym też po pościel jechać albo zamówić i potem jechać odebrać a jakoś taka pogoda wstrętna, ze nosa nie chce mi się wytykać z mieszkania!

    Do tego dzisiaj stomatolog i jak nigdy mam stresa wielkiego bo mam drugiego nowego wrr ale jako, że jest chriurgiem to jest bardzo mało delikatny wrrr i to mnie złości - no i dobry jest :)

    Spotkanie czeka mnie tez towarzystkie w tym tygodniu

    Wczoraj mi w sypialni panele zalało i się wybrzuszyły wrrr i ściana mi się zniszczyła od wilgoci i wody ... w czwartek przychodzą to oglądać i będę domagała się odszkodowania.... ciekawe co powiedzą?

    DO tego wszystkiego papierkowa praca w domku co narzucił mąż... rachunki muszę mu pisać... i drukować i pisać i nie tylko jemu!

    i tak jakoś czas leci i leci nieubłagalnie!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Iza Chłopcy już mają 6 miesięcy i dwa tygonie - :cry: czas niemiłosiernie pędzi do przodu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Moja Julcia o 3 miesiące 1 tydzień i 1 dzień jest od nich młodsza :)) a niedawno siedziała taka mała landrynka w brzuszku moim :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Kurcze muszę skądś kasę wziąść by opłacić sobie 28dni, jeszcze nie wiem jak to zrobię ale bym chciała. Póki co czekam na @ i się jeszcze nie doczekałam po porodzie, od ponad miesiąca nie ma plamienia czy krwawienia ale i nie ma @. Czekamy dalej hihihi mój biedny ślubny nie może się doczekać bo powiedziałam że dopiero po @ będzie seksik
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    And Ja czekam już na drugą @ wrrr pierwszą mam za sobą no i chyba będę musiała udać się do ginka po spiralkę wrrr
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Lady ano czas zapier.......

    A co do @ mam ją regularnie i miałam ją już 5x od porodu - chyba wybiorę jakieś tabletki anty bo idę do gina za niedługo.
  1.  permalink
    Lady ja Ci poprasuje:bigsmile:uwielbiam to!


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Ciacho to wpadnij i do mnie bo 2 pralki Krzysiowych rzeczy czekaja na potraktowanie zelazkiem :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    co do @ to nie mialam jeszcze i mam nadzieje ze zbyt szybko nie powroci :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Ja od Julci mam tylko jedną pralkę rzeczy do prania i prasowania ogólnie, bo tyle ona posiada... ma mało ciuszków :))


    CIasteczko już widzę te prasowanie i ta kawusia z cichame :P
  2.  permalink
    Jeszcze jak masz Julkowe rzeczy do prasowania to juz całkiem fajnie:) hihih no ja też własnie tak myśle że to byłoby najdłuższe prasowanie na świecie:)


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007 zmieniony
     permalink
    Lady jedna z tych pralek to pieluchy tetrowe :) z reguly wrzucam pieluchy razem z bailymi ubraniami ale raz na jakis czas nastawiam gotowanie i wtedy jest wiecej prasowania ale dzieki temu mimo ze 5lat z hakiem maja to dalej sa snieznobiale :)

    ja wlasnie skonczylam robienie luzow w Krzysiowej szafie i spakowalam karton rzeczy zeby kuzynce zostawic te co dostalam od sis a to co sama kupowalam wystawie na allegro... maz przywiozl za to kolejna porcje body i bluzeczek po Gabrysi i zastanawiam sie gdzie to zmiescic. Krzys na styk sie miesci w rozmiar 74 wiec w jego szafie kroluje juz glownie 80 i rzeczy na 9 i wiecej miesiecy. brakuje mi jedynie cieplych rajstopek, chyba mnie czeka spacer na ryneczek...
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    No to Krzyś wielki ludek my teraz nosimy 68-74 zależy co kupujemy - rozmiarówka u producentów różna :devil:
    Moje chłopaki mają długi tułów a krótkie nóżki - na razie hehe :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Krzys ma dlugie raczki - zreszta tak jak rodzice i Gabrysia - body na 74 z dlugim rekawem rekawki maja przy krotkie a body na 80 sa akurat dlugosciowo ale na szerokosc luzne. no ale to dobrze malemu jest wygodniej no i moze ciut dluzej posluza :wink:
  3.  permalink
    No to teraz ja się chwalę:swingin:
    Chirurg nam dziś powiedział, ze widmo operacji Michała oddala się :) Kości się ładnie zrastają :)
    Jestem szczęsliwa :crazy:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Aga1976 to super wiadomość - huuraaaaaaa :clap::cheer::clap::cheer::clap::cheer:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Aga wiesci rewelacyjne!!!!!! czyli kciuki pomogly :cheer::clap::crazy::swingin:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    świetnie aga :swingin:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Ciasteczko a do porodu wyrobisz się aby u mnie zawitać ?? :crazy:
    Jak coś to daj znać i będę czekała kołkiem w domku na Ciebie hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007 zmieniony
     permalink
    Aga to super, że wsio OK ... :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::hugging::hugging::hugging:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Lady jak tam rzeźnik zębolog ?? :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    po 2 dniach siedzenia w domu, bycia wyrodna matka i wietrzenia Krzysiowego zadka na balkonie jutro wybywam. plecy jeszcze bola ale juz mniej i licze ze poradze sobie z wozkiem i nic juz sie bolesnego nie przypaleta bo jak bedzie w miare ladna pogoda i moje kulapectwo pozwoli to chce isc d oszpitala na usg bioderek z malym na piechote (akurat ok 1godz drogi spacerkiem) a jak brzydko bedzie to zostaje mi taxi...
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007 zmieniony
     permalink
    Aniu powtarzasz USG bioderek ??
    My dotlenialiśmy się wczoraj - dziś padał śnieg a potem cały czas było pochmurno i deszczowo bleeeeee :sad:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Izunia mój przystojniak nawet starał się być dla mnie delikatny. Na jednej z wizyt mu powiedziałam, że strasznie jest niedelikatny wrrr co mi się bardzo u niego nie podoba :)
    Najgorsze jest to, że nie ma co robić u mnie wrrr ale i tak znajdę mu dziurę he he he choćby ze starej plomby :) szybko się mnie nie pozbędzie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Wczoraj dotleniłam się w IKEA gdzie miałam wyjazd z konieczności wrrr.... u Nas dzisiaj pada śnieg i deszcz ze śniegiem więc opcji spacerowej nie biorę pod uwagę,,, nie pozostaje mi nic innego jak pedałowanie od czasu do czasu na rowerku w domu
    :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Izunia u nas rutynowo sa 3 badania bioderek. pierwsze 6-8tydzien, kolejne jak maluch skonczy 4.5miesiaca i jeszcze kolejne jak juz zacznie chodzic. na poprzednim badaniu bylo wsyztsko ok mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie bo mamy w wywiadzie rodzinnym problem z biodrami
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Aniu nam pediatra nic nie wspominała o powtórzeniu USG bioderek - myślisz, że powinnam pójść jeszcze raz przebadać chłopków ??

    Jeeeesu zmykam nakarmić Filipka - zaraz wracam :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    u mnie też nic nie mówił pediatra....

    na ostatniej wizycie, którą mieliśmy 31.10 Julka osiągnęła wagę 8030 g główka na 41 cm a klatka piersiowa na 44,5 cm :)
    Długość mi się jedynie nie zgadza - 65. Mierzyłam ją sama i miała 69 więc nic nie rozumie z tego. Muszę ją przy najbliższego okazji sama raz jeszcze zmierzyć
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007 zmieniony
     permalink
    Łoooooooooo DRONKA no to z Julcika nie zła babeczka - gratuluję bo ją uwielbiam :bigsmile:
    Lady napewno Julka jest większa bo nie wierzę, że jest taka jak moje chłopaki 66cm :shocked:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    jesli idzie o bioderka to u nas jest taka a nie inna profilaktyka w szpitalu chcoiaz wiem ze niektore szpitale przewiduja tylko 1 badanie usg jesli jest wszystko ok. u nas nawet jak przy drugim badaniu usg jest ok to i tak maluchy maja robione RTG bioderek. Badanie przeprowadza ortopeda ktory ma specjalizacje w dziedzinie dzieciakow. w sumie pytalam sie neonatolog o sens badania tego po 4miesiacach i stwierdzila ze dobrze ze jest ono ponawiane bo dopiero wtedy widac czy miazga sie dobrze uksztaltowala i czy nie ma zmian w panewce. wg niej to powtorzenie po 4miesiacach jest wazniejsze niz to gdy dziecko chodzi i jest istotne w profilaktyce. Pediatra z poradni rodzinnej i neonatolog sprawdzaja odwodzenie bioderek przy kazdej wizycie a ta u ortopedy jest wizyta dodatkowa.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Izunia hi hi hi dzięki babolku kochany :) przyjedziesz to zobaczysz ją osobiście tę wredotkę małą kochaną :)) może chłopcy się nią zajmą porządnie :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 6th 2007 zmieniony
     permalink
    o jacie ;) julcia przerosła a raczej przewazyła Kacperka ;) moj szkrabek to mial niedawno 7700 ;) maly pulpecik ;)

    a wogole to u nas dzisiaj przez pol dnia padal snieg;) z pocztaku topil sie na tych wszytskich chodnickach i wogole ale pozniej zaczynał juz zalegac i mnie z wozkiem zarzucało jak zakecałam ;))
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Lady patrz a obwód główek i klaty mają 43 cm hehehe prawdziwi FACECI pakerzy hahaha :wink:
    Pewnie, że ją zobaczę w realu i nie schowasz jej przede mną !!

    Aniu u mnie w tej pipidówie wszystko jest na opak - nie mam sił ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Izunia a to badanie to u was mozesz zrobic panstwowo? bo u nas bez problemu mozna sie zapisac do poradni preluksacyjnej. w sumie ile mieli chlopcy jak im robili usg? wydaje mi sie ze przy wczesniakach warto takie badanie powtorzyc dla swietego spokoju
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    i ja tez mieszkam w pipidowie ale jakos lekarze sa na dzieci mocno nastawieni na szczescie!!!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Aniu wiesz co musiałabym podejść do mojej pediatry po skierowanie i zrobią mi je na miejscu - myślę, że się wybiorę w przyszłym tygodniu - dla świętego spokoju.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Izunia u nas skierowanie nie jest potrzebne bo wizyta w preluksacyjnej jest zaleceniem wbitym do ksiazeczki zdrowia dziecka a pozniej to juz tylko kontynuacja...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    a ja mam pytanie - czy wam wpisuja wyniki dodatkowych badan w ksiazeczke zdrowia dziecka? u mnie nie ma sladu ani po badaniu usg brzuszka, ani bioderek ani po okuliscie. jedynie co neonatolog i pediatra z przychodni odnotowuja wyniki badan i pomiary z kazdej wizyty
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Ale Ci zazdroszczę Aniu tego porządku w służbie zdrowia - ja co się nie nalatam to nikt mi nic nie powie - nie ma u mnie tej poradni prelu... coś tam - ciekawe dlaczego a może nawet nie wiem :shamed:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.