Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Mikrowele kupiłam firmową wydałam kupę kasy - skończyła sie gwarancja coś zaczęło nawalać - sam się włącza program :D Fry6tkownica Tefala spaliła się po 3 latach - firmowe nie znaczy bardzo dobre :( niestety
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Ps odnośnie pralki - głównym powodem zepsucia była przeprowadzka i nie zabezpieczenie bębna przy transporcie :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    no u nas tez jest ok 4 pralek tygodniowo a na maxa 6 takze tez niezla exploatacja :)


    a no i raz byla usterka - nie moglismy otworzyc pralki a tam w srodku pranie do wyjecia. znajomy majster stwierdzil ze pewnie niechcacy mala cos przymajstrowala i telefonicznie udzielil porady - kazal mocna stuknac reka na wyoskosci zamkniecia i... podzialalo :D pralka od razu sie otworzyla :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    And Ja tylko napisałam to co mi wczoraj M powiedział . Właśnie pracownikowi w firmie nawaliła pralka BEKO, którą mechanik określił jako złom i tam powinna trafić! Dwa lata gwarancji się skończyły i po pralce...
    a cha i poza tym szukam z dużą ładownością! piorę pierzyny i poduszki i ciężkie rzeczy a największą próbę przechodzi pralka na rzeczach męża z warsztatu!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Ja mam zlikwidowaną blokadę otwierania drzwiczek... czasami coś w pośpiechu lubię wkładać do pralki jak jest na chodzie :)) a tak to 2 minuty musiałam czekać...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    z tym skonczeniem sie gwarancji rzeczy firmowych to cos jest - patrzac po naszych zakupach -
    wieza PANASONIC - poszedl laser niecaly miesiac po koncu gwarancji
    telewizor GRUNDING - zaczal sie psuc pol roku po koncu gwarancji i w ciagu roku byl naprawiany 4 czy 5 razy!!!
    video SAMSUNG - przepalil sie jakis podzespol TYDZIEN po koncu gwarancji
    brat kupil kamere SONY - koniec gwarancji w maju w lipcu siadla optyka...
    I takich przykladow mam niestety wiele... cale szczescie ze chcoiaz ten nasz whirlpool awaryjny tfu tfu niejest
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    ach a mi coś laptop siada a koniec gwarancji w lutym hi hi hi

    tak samo mam nie do odzyskania telefon córy firmy benq-siemens.... od 26 sierpnia w serwisie ... niedawno wystosowałam ostatnie pismo powołując się na paragrafy i dzienniki ustaw o prawach konsumenta!
    Dowiedziałam się też, że firma jest w upadłości wrrr obym wogóle telefon odzyskała!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    my mamy dobrze bo bierzemy rzeczy akurat wskelpach gdzie mamy znajomych i czasami gwarancji od razu nam nie podbijaja. pamietam jak zepsul sie nam boombox po prawie roku uzywania i wtedy gwarancje mielismy wsteczna ze mamy go 2 miesiace :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    chyba bede wyrodna matka i obudze Krzysia... Kurcze wstalismy po 8 zjadl pobawil sie z Gabrysia i zasnal ok 9... na spacer bym poszla dopoki jest pogoda i nie pada...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Jak firma w upadłości to całkiem możliwe, że nie odzyskasz...
    Swoje należności trzeba zgłasić syndykowi masy upadłościowej i na ich podstawie syndyk rozdziela "pozostałości" firmy na wierzycieli, takie tam...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    JEMMA jak dotrzeć d syndyka... może tam wystosuję pismo... !!
    a jak nie to pojadę do ery i zażądam zastępczego telefonu i będzie tak długo u mnie leżał do momentu jak nie odzyskam mojego!

    wczoraj na szczęście zdążyłam pospacerować a dzisiaj czekam aż przestanie lać bo leje i może uda mi się wyjść z Julką na spacer... Miałam na piechotkę maszerować do mamy ale mam dość daleko a w taką pogodę hmmm nie nie ... z parasolką też nie a kurtka by przemokła!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Biedroneczko gdyby nie przeprowadzka pralka by była na chodzie i tak jak napisałam - była zakupiona w październiku 2001 roku - czyli śmiga od 6 lat i nigdy nie było z nią problemów.
    A na zepsucie blokady zamykania bym się nie zdecydowała - wolę poczekać tą minutę czy 2 niż mieć w domu powódź - już nie raz dzieciaki chciały ja otworzyć, a nie będę biegać za każdym bo w łazience pierze pralka
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Wczoraj kupiłam rybki 4 neonki czerwone i trzy hmmm tu nazwy nie pamiętam ale chłopaczek wyłowił dwie te co chciałam a jedną chyba przez pomyłkę źle! Do tego mamie chomiczka roborowskiego kupiliśmy - myszka jej niedawno zdechła... i znowu rodzinka się powiększyła hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    And może teraz te produkowane w niedalekim czasie to felery - nie wiem :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    kiedys jak pralki byly sprowadzane do polski to ponoc byly znacznie lepsze niz te produkowane u nas,,,


    Lady a Ada ma telefon na abonament czy na karte? bo jesli na karte to zastepczy nie przysluguje
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Lady nie wiem czy ci się opłaca zgłaszać wierzytelność i jak to zrobić w przypadku przedmiotu (do tej pory obserwowałam jedynie zgłaszanie należności pieniężnych): firma musi najpierw spłacić długi wszelkim instytucjom, pracownikom... ty byś była na samym końcu i pewnie nie wystarczyło by dla ciebie środków... Lepiej chyba naciskać na nim póki jeszcze firma nie upadła.
    Ale jeśli chcesz pisać do syndyka to na adres firmy.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Ania wiem, że na kartę nie przysługuje.... My mamy abonamenty!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Ja również mam pralkę WHIRLPOOL'a i jak na razie hula !! Oby jak najdłużej :wink:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Jejuniu przebrnęłam ale się naczytałam ufffff
    Lady my mamy pralkę GORENJE i bardzo sobie chwalę mam ją już 6 lat i jak na razie bezawaryjna ...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Izunia śliczne zdjęcie przy suwaczku skąd masz?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Magg kliknij na to zdjęcie a będziesz wiedziała wszystko na temat :)

    o gorenje słyszałam tez pozytywnie
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    no jakoś nadal nie wiem jak :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Magg klikaj tu
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Lady, my mamy fantastyczną pralkę AEG Lavamat, plusy: duża ładowność (5 kg), duże drzwiczki (!), szybka, cicha, max. obroty 1400, rozpoznaje napełnienie połowy bębna - oszczędność wody. Ale nie wiem, ile kosztuje w Polsce i czy w ogóle taką dostaniesz. No i ile kasy planujecie wydać. My w 2004 r. daliśmy za nią 400 euro.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    a dupa ze mnie Magg przepraszam - zapomniałam ze Iza ma obrazek na suwaczku ... bo gdyby był oddzielnie to po kliknięciu na niego miałabyś stronkę :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Lady spoko spoko - :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    fiufiu AEG jak się nie mylę to sprzęt dość drogi na rynku polskim... ale teraz nie jestem w 100% pewna
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Lady, patrzyłam na google pod "pralka AEG", ceny są od 1300 zł w górę. Aha, polecam pralkę z klasą energetyczną co najmniej A, lepiej AA, po ceny prądu i wody nie będą spadać, a można sporo dzięki temu zaoszczędzić.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Iza przywieź na sląsk słoneczko bo u mnie od rana leje wrrr
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Hahahaha - wytrzymaj jeszcze tydzień DRONECZKO a teraz niech leje :tongue:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    U mnie też paskudnie i M znowu mi wyjechał :cry: urobiona jestem buuuuuu dobrze że chociaż młoda śpi ale Franca lekcji nie chce robić - zatłukę go dzisiaj...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Magg moja starsza siedzi w domku i jest grzeczna tak samo jak Julcia :)) i nawet się uczy :))

    Iza czekam a mam wyjście :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Ania i zuza --- obrazy z myślą o Was
  1.  permalink
    a co do pralek-troche sie spóźniłam ale dopiero przyjechałam do domku...
    Ja polecam Whirlpool bo też użytkuje juz dłuższy czas,pralka chodzi non stop i jest super.
    Znajomy sprzedawca sam nam doradził ,że najlepsze automaty są firm amerykańskich(np whirlpool ,LG) a najgorsze badziewia sa włoskie(ARDO np) To potwierdzam na własnym przykładzie.dwa uatomay ARDO w ciagu roku zepsute na amen,a Whirlpool chodzi (odpukać)fantastycznie.No i fajnie że ma wyswietlacz .


    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    U mnie i u mamy lodówki Ardo zepsute.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Bez urazy ale od dawna słyszałam że Beco jest do bani, podobnie Ardo, MM siostra kupiła lodówke i miała z nią same problemy
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    wszystko tylko nie ARDO wrrr lodówkę miałam i padła ... totalna chała :( nie ufam ARDO
    BEKO jak pisałam - mechanikowi we firmie po gwarancji padła z opinią NA ZłOM :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    ardo u wsyzstkich znajomcyh tez pada... amica jakos sie jeszcze trzyma ale nie wiem czy oni lodowki maja
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    ja mam lodówkę Amica która ma 8 lat, poza tym że dwa razy uzupełnialiśmy freon raz na jakieś 1,5 roku nic się więcej nie działo, podobnie pralka polar od 8 lat chodzi bez zarzutu
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Polarka u mnie już będzie jak 14 lat pracuje ale jest po wielu wymianach części więc czas na nową!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    a tak w ogole to POLAR zostal przejety przez WHIRLPOOL wiec czesciowo to pewnie te same podzespoly
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    dziewczyny nie wiem co sie ze mna dzieje... przychodzi godizna 17 a ja zasypiam na siedzaco.. jestem nieprzytomna a nie moge sie polozyc bo czekam na kuzyna... normalnie przewroce sie zaraz w progu a i kawa nie pomaga...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    znajoma dzisiaj mi podesłała linka do strony gdzie są wszystkie szkoły.... można się tam wpisywać i za jego pomocą można odszukać swoją klasę .... o ile ktoś się zgłosi... dla mnie rewelka

    a to moja szkolna tarcza - była na stronie.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    masz na mysli naszą klasę?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    ooo linka zapomniałam wkleić

    tak JEMMA qrde dopiero dzisiaj ten program mi podesłano wrrr i nawet kumpel tam jest moj hi hi hi
  2.  permalink
    no własnie ja tam znalazłam tyle ludzi i z podstawówki i z technikum-super sprawa i wciaż znajduje nowych!Fajnie tak po latach pogadac
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    ciasteczko no a Ja zaczynam znajdywać
    hi hi hi jeju ale się cieszę z tego programiku :))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    fajna sprawa, szczególnie jak się wyjechalo po szkole do innej miejscowaści; słyszałam, że jest jeszcze jakaś podobna strona: grono
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Jemma jak chcesz to ci moge zaproszenie na GRONO wyslac bo ja tam juz od dawna jestem :)
    jest jeszcze myspace ale to juz w wersji anglojezycznej - 1000000 razy fajniejsze niz grono i tez tam masa znajomych ludzi jest i nie tylko z kraju ;)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    to tam trzeba zaproszenie? to zaproś mnie pliiiis :whorship:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.