Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    ogólnie łeb mi rozsadza a Julcia śpi już 4 godzinę wrrr aż boję się co będzie w nocy!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Aniu powiedz mi co lepiej działa u dziecka - wapno musujące czy w syropie? Moja Gabi uczulają chyba orzeszki :( Kiedyś objadła się i orzechów z puszki i mandarynek i na polikach zrobiły się takie solidne rumieńce schodziło to kilka dni, ale nic nie robiłam. Jadła same mandarynki i nic (już ją obserwowałam) a teraz w sobotę najadła sie -wcale nie aż tak dużo - orzeszków ziemnych i wczoraj kilka włoskich i dziś znów te rumieńce wstrętne. Po samych włoskich nic jej nie było bo kilka razy jadła i to duże ilości.
    Pytałam p dr co jej dać a ta stwierdziła że nie ma potrzeby nic podawać jak są już efekty skórne no i mamy unikać wszystkich orzechów. Tylko że chciałabym by jej to szybko zeszło i zastanawiam się które wapno będzie dla niej skuteczniejsze
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    ale ci zazdroszcze moja nie spi nigdy ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    pozera ty to .... HOGA ???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    kozera = ewaroby :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    And ja daje Gabrysi wapno w syropie o smaku truskawkowym, od sanovit czy jakos tak bananowego wymiotowala strasznie. jak ja zlapie uczulenie to nie dosc ze daje 2 razy po 10ml dziennie wapna w syropie to jeszcze w kieliszku wody rozpuszczam pastylke (dla siebie robie to z 2szt) wapna musujacego niesmakowego i robie oklady lub przecieram miejsce na ktorym pojawia sie reakcja skorna. jesli masz w domu zyrtec w kroplach to mozesz jej podac 8kropelek
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    oo ewaroby hi hi hi
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    a moj spi w dzien ze dwa razy po pol godziny ;) czasem zdaza mu sie trzy razy ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    kfiatuszku Julka tak długo śpi po spacerku...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    a to dlugo ?? jak spi po pol godziny w dzien ??:P
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Julka jeśli nie jest na spacerku to w dzień śpi nawet po 15 minut a czasami godzinkę! z przerwami co dwie godzinki
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    no to ja mam chyba zlote dziecie :)
    w sumie Krzys tez spi malo ale mam na niego sposob - mamine rece sa mega usypiajace wiec albo go nosze a pozniej siadam albo sie z nim klade i tak zasypia a ja sobie czytam. dzieki temu ze ma przynajmniej 2 drzemki takie min. po godzinie pozniej jest grzeczniejszy a nie marudzi na kazdym kroku
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Ania no Ja na szczęście nie muszę Julki usypiać na rękach... ona sama zasypia :)) wieczorem kładę ją po 20 i śpi do 9 rano z przerwą na mleczko :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    a u nas jednak Krzysiowi po kangurowaniu zamilowanie do raczek i przytulania zostalo :wink:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Cześć Lady Hogatka=Hoga :bigsmile: mój malec właśnie śpi, około południa dostanie butle odczekam aż mu sie uleży( często mu się ulewa) na śpiąco ubieram i zmykam na spacer. po spacerze przeważnie spi jeszcze z godzinkę półtorej a potem patrzy sie. Niby mały wiele śpi ale ja jakaś taka zmęczona jestem, czasami chodzę i buczę bez powodu ale na szczęście nie jest to nagminne i zbyt uciążliwe. Mój misiek pracuje cały dzień i właściwie jego uczę jak sie zajmowac malcem bo on nie ma pojęcia. Efekty już są bo w niedziele panowie sie zajmują małym a ja śpię nawet do 9.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    ach się porobiło po tej integracji kont :)

    Julcia właśnie zasnęła :) hmm myślę co by tu na obiad zrobić? ! Mielone ...
    Czekam na mamę a potem znikam z domku na sklepy hi hi hi :))
    Jutro fryzjer... oj i znowu ten tydzień zleci tak, że szkoda gadać :(
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    hoga a kiedy urodilas' bo mialas termin taki jak ja.NIE karmis piersia'.
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    lady ,kozera to ja ewaroby .bo cos sie tu namiszalo i musialam zalogowac sie od nowa ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    kozerko już się dowiedziałam hi hi hi ale namieszało się :)) petycję piszcie do Damazego o stare nicki :)
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Cześć kobiety!
    Moja gwiazda też ma akcje ze spaniem dzisiaj np. spała od 9.30 do 10.30 i znowu zasnęła o 12.30 i spała do teraz czyli 14 na balkonie ale musiałam trochę do bujać :) ogólnie śpi nieźle tylko wieczorami ciężko ją uśpić baluje do 22, 23
    ech te baby :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Magg no to niezla "tancownice" masz :)

    Krzys wstal o 7:25 zabawy do 9 pozniej spanie do 11.40, czas na zabawet i teraz krotka drzemka od 13:15 do teraz. wlasnie sie cos kreci i chyba bedzie koniec spania... moze na spacerze dospi... za to popoludniami tzn od jakiejs 15.30/16 nie spi juz do wieczora czyli do 20/21
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    No mam ... też staram się żeby od 15-16 już nie spała ale ona się jakos strasznie rozbudza po kąpieli zaśnie na 10 min i już pobudka :cry: i do 22 ! Dziś spróbuję usypiać ją w sypialni może nic ją nie będzie rozpraszało i zasnie....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    nie ma jak to sie troche zdrzemnac :)
    postanowilam nakarmic Krzysia na lezaco i tak sie wtulilismy ze do 19tej sobie spalismy - cale poltorej godziny :D
    ja czuje sie jak nowo narodzona a i Krzys chichocze z radosci :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Lady Maluchy roześmiane i zadowolone z sensorków, książeczki pieska śmieszka :wink: - dzięki BABOLKU !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Izunia to dobrze wiedzieć bo pieniążki nie wywalone w błoto :)) jak maluszki mają radochę to cieszy :))
    i nie dziękuj bo nie ma za co --- teraz wiem, że masz dwójkę bąbli a nie jednego skserowanego hi hi hi
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    a czy to nie dziwne ze Kacper nigdy praktycznie sam nie zasypia ?? jak jest zmeczony to trze oczka i starsznie marudzi i jakbym go nie polozyla i cyca nie dala to marudzilby niewiadomo jak dlugo ale sam nie zasnie :( w dzien tylko przy cycorku zasypia i to na lezaco bo jak trzymam na rekach to sie prostuje i wygina .. a wieczorem juz bez cyca ale musze go przytulic na lezaco i przytulac i klepac po pupci bo inaczej nie ma mowy :(

    a jeszcze jedno :) od kiedy dziecko moze jesc te zwykle chrupki kukurydziane?? bylismy ostatnio u mojej tesciowej a ta przyniosla takie chrupki i wsadzila malemu do reki ..twierdzila ze one sie przeciez rozpuszczaja i sie nie zakrzutusi ..ale np takim powiedzmy przetartym schabowym tez sie nie zakrztusi ale nie wolno mu bo za mały jest .. ale jej nie wytłumaczysz.. dlatego pytam was jak to jest z takimi chrupami??
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Lady no wiesz - Ty niedowiarku :bigsmile: Uwielbiam patrzeć, jak chłopcy oglądają te klocuszki w łapkach - tak przecudnie nimi obracają - mogłabym tak patrzeć i patrzeć ... :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Izunia no Ja też bym chciała widzieć jak Julcia tak obraca zabaweczkę w rączkach :))

    Qrde i skąd mi się wzięło, że ona dzisiaj ma 4 miesiące? hmm ale klipa ze mnie - przecież tygodniowo to jutro a datowo jeszcze troszkę :))

    Bardzo mi się ten garnuszek dzisiaj podobał co rękę wkładałaś do niego hi hi hi
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    czyzby Garnuszek na klocuszek ???;) Kacperek moze dostanie od babci na swieta ;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Lady u nas pewnie on też o święta zawita :bigsmile:
    A Julka jeszcze troszkę i równie dobrze co moje chłopaki będzie zabawkami manewrować :wink:
    No i Szymon już ma ząbka :crazy:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    kfiatuszku ja bym nie dala chrupkow kukurydzianych bo moze one i sie rozpuszczaja ale moga sie przylepic do podniebienia i wtedy amba. mi samej juz jak dorosla bylam sie przykleil i ledwo go paluchem odskubalam
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    a co do garnuszka na klocuszek to juz na temacie zabawkowym pisalam ze mam go w domu i swietna zabawka, bawilma sie w nim i mialam radoche takze mysle ze Krzys bedzie mial jeszcze wieksza :D
    w carrefour na promocji jest tanszy niz na allegro i w hurtowniach
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    no wlasnie Aniu ja tez bym nie dała :) a ty tak wogole bys nie dala czy jak to jest ?? od kiedy nie szkodza dzieciatku??
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Gabrysi dalam jakos pozno. mysle ze w miare bezpiecznie jest jak dziecko juz samo wcina czyli tak ok 2latek.
    kiedys mowilo sie ze trzeba ich unikac ze wzgledu na gluten (tak mi cos majaczy) do roku czasu ale teraz gluten do diety wprowadzany jest znacznie wczesniej takze mysle ze jako rodzaj jedzenia sa nieszkodliwe tylko ze wzgledow bezpieczenstwa lepiej odpuscic
    ja osobiscie z rok temu no moze poltorej zakleilam sie... truskawkowymi FLIPSami kukurydzianymi... az sie dusilam. od tej pory chrupek kukurydzianych u nas w domu nie zobaczysz
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    aha :) dziekuje za info :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    jak dla mnie to teraz na allegro nie opłaca się kupować zabawek....
    W sklepie przedświąteczne promocje mocno dają się we znaki!

    Ania jaka była klocuszka w carfurze ?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Lady garnuszek na klocuszek kosztowal 69zl
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    a ja dzisiaj bylam znwou "mundra" i zamiast isc spac czytalam do 1.30
    maz sie akurat przebudzil po 1 i stiwerdzil ze na noc bedzie zamykal ksiazki na klucz bo ja sie nie wysypiam pozniej. no ale co ja zrobie ze mi sie najlepiej czyta nocami... w dzien zbyt wiele rzeczy mnie rozprasza :confused: na szczescie udalo sie pospac z Krzysiem az do 9tej wiec nie jest zle :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    no to nieźle cenowo :)

    a u mnie 3 dzień przepełniony po brzegi zajęciami :) na szczęście już się uspokoiło a Ja z blondynki jestem hmmm szatynką ? hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    ja po ciazy wrocilam do rudosci... jednak najlepiej sie czuje w pomaranczu :)
    teraz musze sie tylko przekonac i zapuscic wlosy :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    a dzisiaj od 20.30 okupujemy z mezem TV i tradycyjnie doping i skubanie pestek (normalnie bylyby chipsy) oraz piwko :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    no u mnie TV nie ma ,,, jest troszkę sprzątania i prasowania ...

    Jestem dzisiaj jakaś padnięta... nic mi się nie chce :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Izunia gdzie jesteś jak Cię nie ma ?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    sprawdzilam dzisiaj bratankowi 15prac ktore pisal na zaliczenie na studia i doszlam do wniosku ze wyszlam z wprawy... irytuja mnie glupie bledy :devil: a w sumie nie z takimi w czasach gimnazjum mialam do czynienia
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    to dobrze, że nie sprawdzałaś mojego ostatniego testu :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Jemma :rolling:
    oj uczniowie beda biedni jak ja po takiej przerwie wroce :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    Aniu ja tłumok z angielskiego podpisując ocenę bdb mojej córki z kartkówki zobaczyłam 2 błędy typu ei zamiast ie więc chyba nie jest ze mną aż tak źle jak mi się wydaje hihii a ich pani to już ich ma chyba naprawdę dosyć :devil:
    Moje dziecko powiedziało że w tym roku nie będzie wzorową z anglika bo jej się nie chce - tylko jak na razie nie ma oceny niższej niż 4 i ma tylko 1 brak zadania hmmm ciekawe jak to zrobi. Młoda wie że jak nie będzie wzorową (świadectwo z czerwonym paskiem) nie jedzie na obóz z harcerzami - wystarczająca motywacja do nauki :) Ale i tak mam z nią bardzo dobrze bo nie znam co to znaczy siedzieć z dzieckiem i odrabiać lekcje
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2007
     permalink
    ze mna rodzice nigdy nie odrabiali lekcji bo pierwsze co robilam po powrocie ze szkoly to ksiazki... w sumie to zawsze lubilam sie uczyc, no moze na licencjackich mialam maly odchyl ze mnie 4 zadawalala i zycie bylo jedna wielka impreza :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.