Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    ja mam ten fotelik dosc głeboki nie tak jak te foteliki dla całkiem ma;enkich dzieci no i stoi na ziemi nie mam mozliwosci zeby z niego wypadł :) a pozatym zawsze jestem koło niego jak jest w tym foteliku :) moze to ci sie wydawac dziwne ale obserwujac moje dziecie wiem na co moge sobie pozwolic wzgledem niego a w jakim sytuacjach moze mi fiknac koziołka :) w kazdym razie jak tylko zacznie siadac albo bedzie cos kombinował to ocziwscie bede go przypinac bo wiem ze siedzace dziecie w takim foteliku moze niezle fiknac :) ale narazie nie chce mu sie zbytnio podciagac wiec jestem spokojna :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    nie no twoja sprawa... tylko takie male dziecko ma bardzo slaby kregoslup i kazde gibniecie moze byc zgubne...
    najwiecej wypadkow niestety przytrafia sie na oczach rodzicow a nawet w zasiegu ich rak...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Ja w bujaczku też np nie przypinam Julki! Ona sobie leży swobodnie hi hi hi a dzisiaj o mały włos by leżała poza bujaczkiem bo tak się wiercła aż zjechała z niego :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    qrde i jak na złość aparat był nie naładowany bo bym zdjęcie zrobiła :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    aga jakoś mi to nie przeszkadza a Tobie ? Ja wiem swoje Ty swoje, mi z tym dobrze a Tobie widać nie!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    znikam spać bo niebawem Julcik do karmienia się obudzi ..... a Ja znowu będę rano na rzęsach chodziła :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Kolorowych snów kobiety - pomiziajcie noski waszych pociech od cioci i bliźniaków :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Izunia a Tobie widzę mizianie w głowie hi hi hi :))))

    Ja nosek M pomiziam :)) ha ha ha ha ha ha ha ha


    DO ZAKLIKANIA JUTRO
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Dobranoc lady ;) i dziekuje ;):*
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Hmm ja też bym coś w sobie zmieniła - tylko co ... :neutral:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    dobranoc izunia :* ucałuj łobuzow :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Izunia zostań taka jaka jesteś,,,, jesteś super :))

    Dzięki za pogaduszki dziewczyny :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    DRONKA Kfiatuszek :grouphug:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Odnośnie przypinania - Weronik w domu jak nie leży w łóżku, łóżeczku to jest albo w spacerówce albo w foteliku samochodowym lub na leżaczku - wszędzie ja przypinam. Łapałam już nogi zza wózka - jeszcze 2 minuty a dzieciak by był na podłodze. W pozycjach półsiedzących niezależnie czy fotelik stoi na stole czy na podłodze czy obok mnie na łóżku przypinam ją, wystarcza jedno wygięcie sie w łuk a nogi zjeżdżają za fotelik (leżaczek). Mała teraz będąc na pleckach turla się z boku na bok i jakoś nie zwraca uwagi gdzie jest - łóżko czy jakiś jej mebel.
    Może i jestem przewrażliwiona ale nie wybaczyłabym sobie, gdyby coś sie stało mojemu dziecku przez moją nieuwagę lenistwo czy po prostu zaniedbanie.
    Polecam artykuł na onecie Pod małym fragmentem jest link do niego:
    Oprócz samego potrząsania, groźne są wszystkie te działania, które powodują, że głowa dziecka jest niestabilna, niewystarczająco chroniona i zachodzi obawa, że mózg jest narażony na zbyt duże drgania, przeciążenia. Dlatego podrzucanie dziecka, bardzo mocne huśtanie w wózku itp. są tak dużym zagrożeniem.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    And fajnie ze nie tylko ja przewrazliwiona jestem :wink:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    dziewczyny to, że jeszcze do tej pory nic się nie stało to nie znaczy, że nic sie nie może zdarzyć; naprawdę nie warto ryzykować - przecież nie darowałybyście sobie gdyby maleństwu stała się krzywda
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Ja wszędzie małą przypninałam, obowiązkowo w leżaczku, pewnego dnia dostała takiej siły że malo nie fiknęła z całym leżaczkiem, uratowały ja szelki przed bolesnym upadkiem
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 27th 2007 zmieniony
     permalink
    Tosia zazwyczaj leży albo w łóżeczku albo na podłodze a w foteliku leży rzadko i jest prawie leżący ...i muszę ją zacząć przypinać :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    czy u Was też jest tyle śniegu tego białego G.... ??? mam dość wrrr
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Dlaczego masz dość ja lubię zimę, u nas plucha, mokro i zimno ale jak spadnie śnieg to zrobimy orła :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Magg u mnie spadł snieg - wczoraj zaczęło sypać - i jak dziś rano patrzyłam sobie przez okienko na dachy garaży, gdzie on był nienaruszony, tak se właśnie myślałam że fajnie by było tam wejść i zrobić orzełka, aniołka i jak to jeszcze zwał :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Magg bo inaczej się pcha wózek w śniegu a inaczej jak go nie ma hi hi hi i łapki nie marzną tak :(( ogólnie wolę każdą porę roku poza zimą :((
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    ja lubie zime ale jak na dworku jest przyjemnie :) jak słonko swieci i nie ma wiatru :) no i wszedzie biało a nie te roztopy :P u nas pada juz drugoi dzien bez przerwy ;) zimno i biało :P brrr ;)
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    A to u Was nie odśnieżają Lady? hihihi ( zaraz w łeb dostanę)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Magg hi hi hi ano dostaniesz babo :P odśnieżają ale co z tego jak chodniki i tak mają jakąś tam warstwę śniegu!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    co do krzesełek to Ja mam po Adrianie - 13 letnie takie tylko w innej kolorystyce
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Lady a planujesz coś kupić czy nie?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Magg krzesełko mam takie jak dałam zdjęcie tylko w innych kolorkach więc nie będę kupowała one wtedy kosztowało tyle kasy ze szkoda gadać więc mam nadzieję, że będzie na tyle dobrze i się przyda dla Julki!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    ORZECHY PIORąCE
    hmmm tego jeszcze nie widziała i nie słyszałam hmmm
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    A ja zajadam własnie sałatkę Sombrero , moze ktoś ma ochotę :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    hmmm to ona okrągła musiała być nieźle i wielka do tego.... i pikantna ??? bo Ja tylko łagodne :))

    Idę na lodzika!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    mam taką zawieszkę hi hi hi
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 28th 2007 zmieniony
     permalink
    Lady Ty maniaku DRONKOWY hihihi :bigsmile:
    Ja lubię zimę, ale jak nie ma dużego mrozu i nie wieje mocno - dziś spacerek zaliczony :wink:
    No nasz wózek w takie zaspy świetnie się sprawdza - jest obciążenie i napęd na dwie ręce no najważniejsze duże pompowane koła "zimówki" hehehe :tooth:
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    U nas dzisiaj pięęęękna pogoda, słoneczko świeci aż miło tylko młoda się obudzi z drzemki i lecimy na dworek...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    u mnie słoneczko przebłyskuje a Ja jestem dzisiaj wściekła wrrr ..........
  1.  permalink
    ale fajna zawieszka:)
    u nas słońce dzisiaj ale zimno strasznie.już sie nie moge doczekac kiedy bede mogła wózkiem pojechac gdzies chociaz dookoła mojej ulicy-no ale na to przyjdzie mi poczekac...



    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2007 zmieniony
     permalink
    MAGG laski gratulują Tosieńce 5 miesięcy... musiałam zrobić wgląd na suwaczek czy to prawda no i aż wstyd......... zagapiłam się buuuu

    TOSIEńKO ROśNIJ ZDROWA I BąDź ZAWSZE UśMIECHNIęTA... JESTEś PRZEśLICZNą DZIEWCZYNKą :))

    :grouphug::heartbounce::heartsabove::rainbow::grouphug::heartbounce::heartsabove::rainbow::grouphug:
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Lady jakie zagubiłam się dzień się nie skończył i bardzo, bardzo Ci dziękujemy :bigsmile::peace::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Lady jesteś jeszcze wściekła ?? A propos co Cię tak zdenerwowało, jeśli można zapytać :neutral:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Izunia bo poza spotkaniem z Tobą miałam dzisiaj pozałatwiać inne sprawy urzędowe i wrrr nic nie załatwiłam ... jedyne co to udało mi się kasiorę popłacić elektronicznie! M pojechał mi zawieźć papiery ale wrócił z nimi spowrotem bo nie dał sobie rady etc.... ach co za dzień !!!
    Wszystko dzisiaj robiłam w małym pośpiechu bo na dodatek BPH łączy się z innym bankiem i nie będzie przez jakiś czas można było robić przelewów,,, mam nadzieję, że wsio będzie dobrze z tym co robiłam dzisiaj!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Magg może to Ja dzisiaj jakaś zaginiona w akcji! :)) i gdyby nie to, ze Aga napisała życzonka to chyba bym dopiero jutro zauważyła Twój suwaczek i 5 miesięcy Tosieńki!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Oh LADY nie przejmuj się każdy ma lepszy i gorszy dzionek !! A co do naszego spotkania to jeszcze nadrobimy nie martw się kobieto :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Izunia kiedy Twój M będzie u Ciebie?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 28th 2007
     permalink
    Lady wraca dopiero w sobotę wieczorem :neutral:
    A czemu pytasz, chcesz mnie jeszcze zobaczyć ?? :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    Kolejna beznadziejna noc :( budziłam się co 2-3 godziny a od 5 już w ogóle nie śpię - jestem wymęczona i mam dosyć.
    Weronika spała ładnie od ok 22-5 przerwa na cyca i spanie do 7,30 teraz dalej dosypia.

    Dzisiaj mam troszkę biegania po urzędach i zastanawiam się jak to zrobić - tzn iść samej czy mój M ma biegać za mnie. Dla mnie głupotą jest to że muszę iść do pośredniaka po papierek że jestem tam zarejestrowana pomimo że jestem na "macierzyńskim" a na 12.12 mam termin i będę musiała iść 2 raz wrrr a u nas pośredniak pomimo że wydaje się być blisko to tak naprawdę jest na zadupiu i idąc na nogach z wózkiem robię od zarąbania kilometrów - a na to nie mam sił. No i najgorsza jest kolejka już w samym urzędzie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    And z dzieckiem to powinni Cię bez kolejki załatwić!
    Julka moja zołza śpi np od 20 do 24 albo do 3 - potem mleczko i do 6 mleczko wrrrr wcześniej lepiej mi spała a teraz znowu jej się coś poprzestawiało...

    Co do urzędów nie przejmuj się Ja muszę z Julką zasuwać wrrr a do tego kawał świata muszę jechać :(((
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    Dronko u nas nie ma czegoś takiego jak bez kolejki - musisz swoje odstać i tyle wrrr
    Mogę zostawić Iśkę z M ale wiem też że on może iść do pośredniaka jeszcze za mnie - ma upoważnienie na załatwianie za mnie spraw do końca roku - na termin muszę się sama już zgłosić. Tylko że nie mam siły przemieszczać sie potem z pośredniaka na drugi koniec Jeleniej do MOPS-u bo autobusem jechać nie będę z wózkiem. Poza tym skończyłoby się to tak, że jakbym wyszła z domu o 10 wróciłabym może o 16 - a na to nie mam już zupełnie sił
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    u nas na szczescie w wielu instytucjach przepuszczaja bo jest sie z dzieckiem. najgorzej jednak jest w szpitalu gdzie babcie twierdza ze swoje trzeba odsiedziec. na szczescie lekarze sa nromalnie i wolaja "pani z dzieckiem prosze"
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.