Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Kozera- wiesz... lekarstwem jest drugie dziecko :) Ja przy pierwszym na nic nie mialam czasu- teraz mam dwoje i luzik :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 10th 2007
     permalink
    kozera sa tacy ktorzy nawet tyja a karmia piersia (znam kilka przypadkow plus moj), zalezy w duzym stopniu tez od tego jak sie ksztaltuja twoje hormny
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 10th 2007
     permalink
    Magg u mnie zatrzymało się na 73 :(( i ani ruszy od 2 miesięcy :((
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeDec 10th 2007
     permalink
    U mnie też na jakiś czas się zatrzymała waga ... jedyne co mogę stwierdzić to to że przy 2 dziecku zrzuca się o wieeele wolniej te kilosy szczególnie jak się tyje 30 kg :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 10th 2007
     permalink
    Magg zgadzam się z Tobą no i wiem też robi swoje :((
    Na dniach przechodzę na chudnięcie przy pomocy tabletek - może ruszy coś niecoś...
    Najgorsze jest stracić bo potem jakoś się utrzymuje swoją wagę!
  2.  permalink
    Dziewczyny ja to chyba jakas pechowa jestem....juz myslałam ze mi sie wszystko zagoiło po porodzi bo nic nie czuje i sobie skakałam , siadałam po turecku i nawet dzisiaj przestawiałam meble...no i mam za swoje...ciagnie mnie ta rana dzisiaj strasznie...przesadziłam wiem ale co zrobic.Pozostaje mi znów siadac na prawym półdupku i cierpiec



    --
  3.  permalink
    Ciacho- moze nasiadówka w tantum rosa pomoże?
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 10th 2007
     permalink
    a ja nie mam wagi i jestem szczesliwa :D czasem tylko jak przyjde do mamy to sie zwaze ;) i czasem mam mega zadowolenia a czasem porazka bo przybylo np kg :D no ale nie narzekam ;) jem jak zwykle :D snidanko sobie nawet umiem przygotowac bo to jedyny czas w ktorym moje dziecie ladnie grzecznie sie bawi ;) jedynym moim bledem sa pozne kolacje bo kolo 21 jak mały zasnie dopiero sobie cos pichce :P no ale na drugi dzien spacerek zakupy i targanie tego wozka ciezkiego spala nabyte wieczor wczesniej kalorie ;) wogole to upatrzylam sobie wozek spacerowke piekna i woogle dla mojego szkrabika tylko musze sie kulnac do gliwic zeby zoabczyc ja na zywo :D a nie ma jak :( :P ale moze cos wykombinuje ;) jeszcze mam z dwa miesiace :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 10th 2007
     permalink
    a Ja zamówiłam sobie tabletki na odchudzanie z firmy dla sportowców OLIMP jak pomoże to będę szczęśliwa hi hi hi bo mocno zalega mi to 6 kilo na plusie :)
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeDec 10th 2007
     permalink
    Lady jak pomogą to daj znać bo mój M ma troszkę do zgubienia :)))))
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 10th 2007
     permalink
    Magg hi hi hi może jutro albo pojutrze będą to zabieram się za odchudzanie :)) kuracja na dwa miesiące :))

    Muszę stracić te 6 kilo bo źle się czuję teraz we własnej skórze :((
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeDec 10th 2007
     permalink
    Rozumiem Cię doskonale ja już robię przysiady, pompki i takie tam bo mnie uda dobijają.... a M biedny ma stresa bo też by zrzucił ale woli lodówkę hihihih
    Chyba muszę iść spac bo głupoty już gadam
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeDec 10th 2007
     permalink
    A mi zbytnio nie przeszkadzają te jego zbędne kilogramy i tutaj pies pogrzebany....
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 10th 2007
     permalink
    a moj M kupił sobie jakies tabsy na mase bo chce zgrubnac troszke ;) nie dziwie mu sie bo przy wzroscie 183 cm wazy tylko 65 kg :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 10th 2007
     permalink
    kfiatuszku hi hi hi to cieniutkiego masz męża :) jednym słowem długi jak miesiąc a cieńki jak wypłata :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    Przyznam się ze wypróbowałam mase sśodków odchudzających i stwierdzam że wszystkie są do du... albo pomagają tylko na chwilę. W moim przypadku pomogło codzienne fikanie na steperku 200 kcal zamiast kolacji
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    zuza no to Ja jestem innego zdania! U mnie najlepiej sprawdził się środek z TV o nazwie TRIM LINE schudłam 12 kilo! :)))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    a u mnie najlepiej sprawdza sie dieta 1000kcal z zastosowaniem zasad nielaczenia... jak przestane karmic pare kg samo poleci a reszte wlasnie ta metoda zrzuce.
    moj stepper i rowerek stoja w piwnicy i pewnie trafia na allegro - ze wzgledu na problem ze stawami mam zakaz ciwczen obciazajacych kolana i stawy skokowe :devil:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    no a ja po nim ani grama :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    nigdy nie probowalam zadnych srodkow odchudzajacych typu pigulki, napoje etc. przez pewein czas pilam slim figura ale smakowo bylo to dla mnie nie do przejscia.
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    Ania jako technolog wiem jaka jest zasada działania tych środków, ale człowiek chciałby iść na łatwiznę i żeby się "samo" schudło, na pewno porócę do steperka po porodzie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    ja gdzies wyczytalam ze np po cc stepper to dopiero po pol roku :shocked:
    dziewczyny z innego forum na ktorym bywam pisza ze chodza na vacuum na bieznie i ze swietnie leci w obwodach. u nas nie wiem czy w ogole cos takiego jest zreszta nie mialabym na ktora isc bo do 18.30 jestem z dziecmi sama a pozniej chce pobyc z mezem
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    Ania ja szybko zaczęlam ćwiczyć , jak mała spała lub sobie leżała na łóżku to włączałam jakiś dobry film i sobie fikałam, zamiast siedzieć w fotelu z kawą i kawałkiem ciasta
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    A mam pytanie , mam wagę elektroniczną , ale w ulotce jest napisane że kobiety w ciąży nie mogą się na niej ważyć , czy wiecie dlaczego ?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    zuza nie mam pojecia. Jestem użytkowniczą elektronicznej wagi od lat i w ciąży się na niej ważyłam na okrągło, dzień w dzień
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    Zuza po sn znacznie latwiej bylo i wracac do wagi i do kondycji niz po cc. jak w koncu przyjdzie moja kolejka do reumatologa (mam na 19marca 2008!!!!) do zapytam sie jeszcze jaki rodzaj cwiczen wchodzi w rachube, w kazdym badz razie aerobik i takie tam odpada na bank.
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    Ania czyli tylko seksik ci zostaje :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    no kurcze patrz... jakos bycie dlugodystansowcem nie pokrywa sie z chudnieciem ;)
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    Chodzi pewnie o te wagi z pomiarem tłuszczu (taki "lekki" prąd).
    Myślę, że wystarczy wyłączyć tę opcję
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    O no właśnie moja waga jest z pomiarem tłuszczu , tylko tam chyba nie wyłącza się tej opcji, ale chyba trzeba było wchodzić w swoje ustawienia żeby zmierzył tluszcz konkretnej osobie, czyli na samo ważenie mogę włazić ?
    --
  4.  permalink
    moje dziecko dzisiaj znów walczy z kolka.Przed swietami powinnam miec juz ten lek z Niemiec na kolke ale zobaczymy ...biedny wije sie i płacze.Wczoraj miałam super dzien.Piorus spał smacznie ja wybrałam sie do pracy w odwiedziny a przegladajac nasza klase natrafiłam na dawno nie widziana kolezanke.Kolezance tej jakies 4 lata temu zmarło dziecko -noworodek na posocznice.a Teraz patrze na jej zdjecia ze ma slicznego zdrowego synka:)) ale fajnie ze im sie udało.Przykro tak patzrec na nich jak młodzi ludzie (23 lata) chodza na grób do swojej córeczki.Niesprawiedliwosc straszna że takei małe dzieci umieraja.Ale naprawde jakos tak mi sie miło zrobiło jak zobaczyłam ich z synkiem.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    ciasteczko dobrze, że mają to drugie dzieciątko!

    Jaki dokładnie lek zamówiłaś ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    ale dzisiaj byl sajgon w ZUSie!!!! nie bylo pani ktora obiecala ze mi z 3 pietra zniesie papiery i 20min czekalam az jakas szanowna ze ja tak okresle "biurwa" raczy ruszyc 4litery i zniesc mi zasiwadczenie o skaldkach... dopiero jak poweidzialam ze zostawie wozek na dole i po drodze na 3 pietro zahacze o pokoj kierownika to sie w koncu ruszylo. dobrze ze jak weszlam to od razu rozebralam dzieciaki w urzedzie bo inaczej to chorobsko na bank :(
    a no i jeszcze sie okazalo ze nie moga mi wydac zaswiadczenia bo moja szkola zmieniala w miedzy czasie nazwe i mam 3 okresy zatrudnienia kazdy w innej placowce wiec juz stwierdzilam zeby nie motali i wydali mi ostatnie 3 lata ale tu tez pojawil sie problem bo jakims trafem skaldki wplywaja z moim starym adresem zameldowania. zadzwonilam od razu do szkoly zrobilam im afere a pani juz chyba widziala ze jestem bliska explozji wiec wydala mi to zaswiadczenie ze starym adresem zameldowania... chora papierologia :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    w ogole to chore zeby w zusie jakiekolwiek papeirki wydwali na wysokim 3 pietrze ajk tam winda jest taka ze nawet gdybym miala nosidelko to i tak z Gabrysia razem bysmy nie weszly bo winda jest tylko na 2 osoby :devil:

    dobrze ze pan w PZU byl milszy i TYLKO 10min nam zeszlo plus 5czekania do okienka. w ZUSie suma sumarum pol godziny spedzilismy :shocked:
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    Ja dzisiaj poprawialam sobie humor po wczorajszym mega strasznym dniu.... Poszłam do fryzjera i był masaż głowy i odżywki i nowa fryzura no po prostu super kupilam też prezent dla M i mamy w sumie nie bylo mnie 3 h ...Tosię sprzedałam mamie.... tego było mi trzeba :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    Magg skąd Ja to znam hi hi hi a Ja czekam na kumpele z podstawówki bo dzisiaj mam zlot czarwnic :)) co prawda dwie tylko ale i tak się cieszę hi hi hi bo dawno się nie widziałyśmy :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 11th 2007 zmieniony
     permalink
    mnie czeka jutro spacer na 2 koniec jeleniej góry :( Muszę iść do pośredniaka bo skończył mi się ten tzw macierzyński i muszę się podpisać. Mogę jechać autobusami (2) ale nie mam sił tarabanić się z wózkiem. Jestem ciekawa jaka kolejka mnie czeka :( nie ma szans się wcisnąć bez a jak byłam pierwszym razem (Iśka miała kilkanaście dni przecież) baba mnie opieprzyła bo weszłam z wózkiem i im zabrudziłam kółkami wykładzinę :devil: Jakoś muszę to przeżyć, a w czwartek też sporo biegania z jednego końca miasta na 2 tyle że chyba zostawię Iśkę z M i sama wsiądę w autobus bo i szybciej i łatwiej
    --
  5.  permalink
    Lady Sab simplex zamówiłam.Skoro tak duż ludzi go zachwala-moze i nam pomoże.



    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    And no to lacze sie z Toba w bolu... mnie w piatek czeka MOPS i zalatwianie wychowawczego, tez na kompletnym zadupiu i znowu dojazd taxi bo autobus zaden nie dochodzi... a jeszcze rano Gabrysia ma testy na alergie a wieczorem wigilia w szkole wiec ogolnie kolejny dzien zwariowany i tak juz na wysokich obrotach do siwat bedzie
  6.  permalink
    Nie dziwię się ,że nie znosicie załatwiac spraw urzędowych- ja sama w biurze pracuję ale jak mam coś załatwić... Brrrr.......

    Ciasteczko- polski odpowiednik sab simplexu to bobotic- ta sama dawka simethiconu- no i nie trzeba zdobywac z trudem, bo jest w każdej aptece.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2007 zmieniony
     permalink
    uuups Aga sorry za te biurwe :whorship: ... mam nadzieje ze przynajmniej wredna biurwa nie jestes :wink:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    oj przerabane macie z tymi urzedami ;) ja ostatnio byłam w nfz wyrobic karte zdrowia małemu ;) po poł roku bo sie zabrac nie umiałam bo tam niestety tylko schody i na dodatek zakaz wstepu wozkow :/ musialam mamie go podrzucic i sie dopiero ostatnio zgrałysmy :) nastepna wizyta w urzedzie to urzad pracy 14 stycznia :) ale to tylko podpisik i juz :) no ale musze mame zabrac bo z wozkiem do pokoju nie wejde :P ja sie ciesze na te wizyty bo obok urzedu pracy jest Viki sklep z dziecieymi rzeczami :) chodze tam tylko wasnie wtedy jak ide do UP bo jakos tak nie po dordze :) poogladam sobie wozki :) i wogole :) szkoda ze tylko ogladanie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    Ania nic tylko za kółko usiąść umęczysz się tymi dojazdami
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    kfiatuszku a Ty pracowalas przed ciaza??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    Zuza samochodem jezdzi M do pracy bo ma daleko a ja... ja bardzo dlugo nie jezdzilam i ogolnie to teraz sie boje... zeby nie to ze trasa wzdluz drogi krajowej przelotowej ktora jedzie masa tirow to bym chodzila w ramach spaceru bo te 3-4km w jedna strone mi nie straszne ale to zadny spacer jak huczy nad uchem a miejscami to nawet porzadnego chodnika nie ma... niestety MOPS u nas jest na kompletnym wygwizdowiu, dalej juz tylko mam do przychodni ktora jest ciut nie przy granicy miasta.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    Niezłe przeprawy, widzę, że jednak mieszkanie w takiej malutkiej miejscowości jak ja ma swoje plusy - wszędzie blisko :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    kfiatuszku ja to mam dobry project dla Ciebie - jak do urzedu pracy bedziesz teraz szla to zaangazuj MameDusi... poznacie sie (no chyba ze juz sie znacie) maly wspolny spacer no i przy okazji jakas mala przysluga teraz ona Tobie pozniej Ty jej :D
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    świetny pomysł - trzeba sobie pomagać :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    yy jaka przyszługa ??:) cos mnie omineło czegos niedoczytałam ??:)

    nie pracowałam przed ciaza ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.