Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Ciasteczko...
    Ja chyba niewiele Ci doradze , jezeli chodzi o "uroczenie " dziecka bo to wg mnie zwykłe banialuki.
    A co do kolki - próbowałaś przykladac cieplą tetrową pieluszkę?
  2.  permalink
    Próbowałam...zaraz ide po ostatnia juz deske ratunku-ciapłą kąpiel.M sie obraził i ze mna nie gada bo powiedziałam ze to jakies beznadziejne wiejskie zwyczaje i ze jego Mama tez ode mnie posłucha bo on to od niej wszystko wie takie pierdoły.tak ze dzisiaj znów mam nieprzespana nocke bo M mi zapowiedział ze on nie wstanie.Trudno...nie to nie jutro bedzie baaarddzzoo załował tego:devil:
    --
  3.  permalink
    No to może wykąp w tym "czarcim zielu" dla spokoju domowego? W sumie to co Ci szkodzi?
    A tak w ogóle to skąd to sie bierze? To ziele?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 14th 2007
     permalink
    Ciacho powiedz mi gdzie można nabyć to czarcie ziele to chyba w nim Julkę wykąpię bo w nią jakiś dzisiaj diabełek wszedł! od rana daje mi tak popalić a Ja już nie mam siły jej nosić :(( Teraz przed spaniem wyła jak nie wiem co. M z domku uciekł, córa nie dawała sobie rady a ja tak samo!!! Zostawiłam ją na troszkę aby się brutalnie pisząc podarła... tak się darła aż jak ją wzięłam na ręce to zasnęła :(( teraz Ja idę popłakać bo serducho mnie boli :((
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    Ja nie wierzę w jakieś zauroczenia zapatrzenia itd, nie mam żadnych czerwonych wstążek i nigdy nie miałam a nad dzieckiem nie wisiały i nie wiszą żadne czerwone wstążki. Weronika ma Aniołki - nad łóżeczkiem klasyczny Anioł Stróż przeprowadzający dzieci przez kładkę a w wózku mały medalik z Aniołkiem... O jakichś czarcich zielach pierwszy raz słyszę (może przez to że w to nie wierzę jestem aż tak zacofana) Zamiast do jakichś znachorów lepiej niech M uda się do pediatry po wskazówki albo do jakiegoś księdza ;) myślę że to bardziej pomoże (szczególnie pediatra)
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    no moja tesciowa tez ,jakies czary robi nad moja còrka,bo wszyscy sie nia zachwycaja i mòwi ,ze urok ktos zarzuci,ja nie wierze w takie glupoty...CIACHO ja wsadilam mojej pòl czopka jak miala kryzys viburcol,pomògl,ale to jz ostatecznosc...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    wczoraj to byl chyba taki dzien... Krzys tez mocno marudny byl cale popoludnie. Krzyczal nie wiedziec czemu bo i kupa byla i brzuch miekki... mam wrazenie ze to moze dlatego ze rano byl za dlugo bez mamy i pierwszy raz z babcia zostal plus przez caly dzien przespal ok godziny... nawet meza po viburcol wyslalam do apteki ale na szczescie jak zasnal tak juz spokojnie spal do rana tyle tylko ze zamiast o 6.30 w naszym lozku zagoscil o 4.30 wtulil sie we mnie i dalej spal
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    Jejku a moje dziecko śpi dalej ... Pobudkę dzieci zrobiły mi o 7.30 mała zamiągała ale zasnęła bez jedzenia i śpi jeszcze (a jest 10,30) Kuba i Gabi szaleją biegają itd a ją nie rusza nic. Anka nahałasowała się rano bo o 8 wyszła z domu a Weronik ma to w nosie, mało tego śpi na brzuszku. SZOK
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    moja tez spi ,ale fajnie...moge obiad ugotowac...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    a moja Julka już na nogach przy czym ostatni posiłek miała wczoraj o 21.30 a rano dopiero o 6 :)) zresztą to staje się normą u Nas!

    Ania to Krzyś tak samo wczoraj jak Julka! Może to pogoda wrrr...
    M wczoraj był z nią późnym wieczorkiem na spacerku przy -3 stopniach i nie pomogło wrrr
  4.  permalink
    czarcie ziele inaczej ziele ostrożenia można kupic w zielarskim kosztuje 2.90
    Wykąpie go dzisiaj bo znowu od rana jest prezenie sie i krzyk.Kupiłam ten Bobotic bo nie wiem kiedy ten SAB simplex przyjdzie.Faktycznie Aga skład ten sm a cenowo duza różnica.M juz wieczorem chciał mi pomagac w kapaniu i td a ze ja pamietliwa cholera jestem NIC mu nie kazałam robic ani sie o nic nie prosiłam.Sama wykapałam małego i karmiłam i w ogóle miałam satysfakcje ze nie potrzebowałam jego pomocy.za to jak poszłam rano do apteki-wysprzatał cała kuchnie (chyba mu głupio i próbuje sie wkupić):tongue:

    no ale zobaczymy moze faktycznie wykapie go i tak ciepła kąpielka dobrze mu zrobi a przynajmniej nie bedzie wdomu wisielczej atmosfery



    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    ciasteczko a karmisz małego piersią czy butelką ?
  5.  permalink
    Butelczka:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    HMMM u mnie Julce kolki zmalały od kiedy zmieniłam pierś na buteleczkę!

    a może za tłuste ma mleczko?
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    no wlasnie mi tez pediatra powiedziala ,ze przy cycu jest wiecej kolek,co mnie zdziwilo....
  6.  permalink
    ale to mleko on zna od poczatku...nie miałam az tyle mleka zeby miał na kazde armienie...no nie wiem,mówiłam lekarce o kolkch i o mleku(podaje bebilon1) no wiec stwierdziła ze te wszystkie sposooby mozna na kolke stosowac a ona od nich nie zniknie tylko bedzie łagodniej przechodzil.no cóz...mecze sie dalej.a Ty Ewa jak sobie radzisz? mi naszczescie w nocy nie płacze...odpukac w niemalowane



    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    ciacho przytulam a ona placze,tez mi przykro ,ale nie lubie faszerowac kroplami i lekami,maz wkurza,ale trudno chlopy sa takie ,ze sie boja o bobasy ,jak beczy...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    Moja Iśka miała kilka dni na nie - miała niecały miesiąc. Ja małą tulę a ta dalej płacze a z nią mój M - pomimo że to 4 dziecko w domu. Zresztą tak jest do tej pory :D Weronik jak niewyspana to mega płaczek i nic ją nie interesuje, ale ja po kolei eliminuje ewentualne przyczyny płaczu - pieluszka, cyc, butla jak nie pomaga i dalej płacz to zostaje nam tylko tulenie się. No ale mój M pomimo że zahartowany chodzi i widać łzy w jego oczkach i słyszę "co jej, może boli, może to może tamto" hihii
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    A ja zaczynam się wściekać sama na siebie. Wczoraj połaziłam po sklepach - szwędak przez wszystkie markety z zimnego do ciepłego i odwrotnie i mnie gdzieś zawiało :( Dzisiaj leciałam z Kubą po okulary no ale po cholere czapkę założyć no i teraz boli mnie głowa zatokowo. Chwilkę przed 18 mamy wyjść z domu bo idziemy na urodziny koleżanki. Miałam zamiar się miło bawić a widzę że jeśli eferalgan nie pomoże to będzie dupa a nie zabawa :( Już warczę na dzieci bo mi w głowie dudni buuu. No i oczywiście moja Ania będzie spóźniona, jej chór ma dziś występ w Legnicy, planowany powrót był około 15,30-16 a będą po 19 dobrze ze chociaż wiem o której będą
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 15th 2007
     permalink
    No i wiem że było 5 wyróżnień i oni je mają - szczegóły wydobędę z niej jak wrócą, a teraz idę się na godzinę położyć, może głowa mi przejdzie choć troszkę :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 16th 2007 zmieniony
     permalink
    And no to gratulacje dla Ani i jej ekipy :clap:


    moja rodzinka jeszcze smacznie sobie spi a ja juz od godziny podczytuje prase... szkoda mi ich budzic ale chyba zaraz tak sie stanie bo dzisiaj wykorzystujac ze maz jest w domu trzeba skoczyc na zakupy, wsyztsko sie pokonczylo a ze moj slubny pracuje 6 dni w tygodniu to nawet nie bylo jak wiekszych zakupow zrobic... dzisiaj zanosi sie trzymanie za kieszen... zostaly mi jeszcze 2 prezent ygwiazdkowe do kupienia - dla przyjaciolki i corki znajomych ktorzy zawsze obdarowuja nasze dzieciaki... o ile dla przyjaciolki beda to bombki bo takowych nie posiada a jołkę w tym roku przewiduje o tyle dla nastolatki beda kosmetyki pielegnacyjne i ksiazka obym tylko dorwala to co chce :)
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 16th 2007
     permalink
    CIACHO wczoraj mialam wieczòr z kolkami,jeju nic nie pomoglo,krople ,czopek,maz prawie sie rozplakal i poszedl do garazu ,teraz veve jeszcze spi ,pewnie wykonczyly ja te bòle,SPADL TU SNIEG I MAKARONY W SZOKU...
  7.  permalink
    Kozera ja kupiłam BOBOTIC bo czekam na Sab simplex-purty szły po tym jak nie wiem co.wiadomo z e kolka po tym nie przejdzie ale dla dzidzi ulga jak popurta sobie i odbije.Wczoraj tez na wieczór mielismy koncert mały ale szybko woda ciepła i do wannny-dłuższa kąpiel i przeszło.ale wiem co przechodxzisz -mój M twardszy ode mnie bo u nas to mi łzy z zalu leciały.



    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    filmik o pędzącej BIEDRONCE hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    BIEDRONKA dżem - parodia - ostre słowa - OSTRZEGAM
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    snieg pada ,ale fajnie bo ostatni raz go widzialam 3 lata temu..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    dzisiaj termometr mnie oszukal pokazujac +1 a w praktyce to z -2 bylo albo i lepiej... czas wyciagnac czapke i rekawiczki bo po 2 godzinach spaceru mam wrazenie ze zaraz zmienie sie w sopel :wink:

    na razie u nas sniegu nie widac wiec moge jedynie sobie zaspiewac "I'm dreaming of a white Christmas...."
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    tu jest 3 stopnie i makarony ,jak eskimosy ubrane,a tesciowa mi zabronila na spacer wychodzic bo zimno,ja jej na to zeby niezapominala,ze moja còrka ma polska krew...na spacer nie poszlam ,bo mi sie nie chcialo...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    a u mnie jest troszkę śniegu i -5 na termometrach jakie mam za oknem!

    Julcia moja od 2 dni nie była na spacerku ze mną wrr jutro postaram się z nią wyjść. Wczoraj jedynie siedziała i marzła przy otwartym oknie kiedy Ja je myłam :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    a ja przez moje cudowne samopoczucie nie umyłam jeszcze okien i chyba tego nie zrobię - M już mnie opieprzył że w ogóle o tym myślę.
    Nie dostałam się dziś do lekarza - dzwoniłam przed 8 ale było zajęte aż w końcu zasnęłam a jak wstałam po 10 to już nie było miejsc :(
    Pół dnia czułam się w miarę fajnie - tylko niewyspanie mi dokuczało. Wyszłam na chwilkę coś załatwić, wróciłam i mnie trzepie i znów temp :( Ale przynajmniej już klatka piersiowa i okolice barku nie bolą. Ta noc była dla mnie koszmarna - tak mnie bolo że nie mogłam oddychać a przy kaszlnięciu płakałam. I jakoś tak szybko zrobiła się 3 aż w końcu znalazłam wygodną pozycję a tu 4 potem 5 i 6 na zegarku. Zasnęłam po 6. Weronika obudziła się po 3 i już do rana była w naszym łóżku - tak słodko spała no i wyjątkowo budziła się co 1,5 godz. Po 7 pobudka wyszykowałam moje sójki do przedszkola i po 8 usnęłam - nie wiem kiedy M wrócił, przewijał Małą i usiadł do kompa. Podejrzewam że okradli by mnie razem ze mną i bym się nie obudziła
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    eee okna zostaw i do wyrka,trzeba zdrowie szanowac,ja w ogòle sprzatania na swieta nie uznaje,staram sie miec czysto zawsze ...pamietam jak mama sprzatala na swieta,ale mnie wkurzala,firanki ,dywany ,okna uffffa...
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeDec 18th 2007 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny odrobina radości..

    http://www.elfyourself.com/?id=1535438350

    i WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    ja umylam wczoraj okna;) o mało nie przymarzłam do nich :) brr :)ale powisilam sobie swiecidelka w oknach i odrazu czuje swieta ;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    Magg fajniutkie hehe :bigsmile:

    A ja wielkie sprzątanie miałam w sobotę - okna umyte i wszystkie zakamarki też - czyściutko i pachnąco :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    kfiatuszku to tak jak Ja hi hi hi ale dzięki temu Julcia się dotleniła i nico zmarzła :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    a no ;) ale ja niestey tylko okna ymyłam na reszte zabraklo czasu :P niestety doba jest ciutke za krotka ;) ale czytalam gdzies ze swieta to nie posprztany dom tylko atmoswera i wogole;)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    U mnie wszystko posprzątane, choinka ubrana, i bigosik się pyrta
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    Oj Zuza nie rób mi smaka tym bigosikiem :bigsmile:
    Właśnie lubię te święta bo na stole mnóstwo smakołyków - tylko później waga "puchnie" :confused:
    Rok temu sobie nie żałowałam a co :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 18th 2007 zmieniony
     permalink
    Izunia ja sobie teraz tez nie żałuję a co !:wink: a w barku cała półka zawalona słodyczami, jeszcze jutro Julka przyniesie paczkę z przedszkola
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    Zuza nie żałuj nie żałuj :bigsmile:
    Oj kiedy to moje pójdą do przedszkola - już nie mogę się doczekać ...
    Znowu robi się ze mnie niecierpliwiec :shamed:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    a u nas jeszcze 2 okna zostaly bo plyn jakos wzial sie i wylal wpadlwszy mi pod nogi :rolling: jutro sciagne reszte firan upiore i przeprasuje a jak maz wroci z pracy to zawiesie. generalnych porzadkow jako tako nie robie bo na biezaco byly katy wymywane :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    Ania no to zazdroszczę tego trzymania porządku na bieżąco. Mnie czasem leń ogarnia - przyznaję bez bicia :neutral:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    tzn plyn sie wylal w sobote a ja sobie dopiero dzisiaj przypomnialam ze ciagle zapominam kupic :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    Hihihi Ania ale mnie rozbawiłaś :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    Izunia ale to nie ja trzymam tylko moj slubny :D ja jedyne sprzatanie ktore toleruje to ukladanie w szafach :shamed:
  8.  permalink
    Ja tez się staram na bieząco- ale świąteczne porządki malż robił w sobote, a ja spacerowałam :tooth:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    No ja niestety nie miałam drabiny (mieszkanie 3,40m wysokości okna ponad 2m) no i nie miał mi kto pozdejmowac góry z okien :( Finał taki że wzięłam drabinę od teścia ale jest ciut niska buuu i by pozmieniać firanki muszę kombinować alpinizm - stół, krzesło, pufa i dopiero sięgam przy czym mam serce w gardle :( Okien całych nie myłam baardzo dawno, Dół myję co jakiś czas bo od środka mam rozkoszne mazy po łapach dzieci ale góre to rok temu myłam (w październiku)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 18th 2007
     permalink
    Mój M z kolei zajmował się pociechami - a mamusia miała POWERA :wink:
  9.  permalink
    Grunt to podział obowiązków:thumbup:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.