Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 19th 2007
     permalink
    ja tez jak krupcia podrosnie to bede robila ozdoby,bo te choinki precyzyjne,to mi sie w ogòle nie podobaja...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 19th 2007 zmieniony
     permalink
    And parę dni temu była u mnie koleżanka pielęgniarka dziecięca..
    Julcia też miała katarek ale na szczęście słabiutki! Kazała mi wtedy przed każdym podaniem mleczka wstrzyknąć sterimar a po jedzeniu kropelki do noska - powiem Ci, że to nawet pomogło bo mam spokój - na razie :))
    Poza tym jak z nią rozmawiałam to spacerki jak najbardziej wskazane w przypadku katarku tak samo jak kąpiel!

    oj Wy już prawie przygotowane a Ja w lesie ze świętami wrrr teściowa na dniach mi karpie przywiezie więc będę się nimi bawiła wrr jak co roku - nie znoszę ich obrabiać!
    Niewiele przed świętami M choinkę dostarczy żywą mmm będzie pachniało lasem mmm :) w sobotę z pewnością posmażę rybkę do sosu żydowskiego no i zrobię makóweczki. Niedziela barszczyk i uszka - będzie biało w kuchni hi hi hi

    Prezentów jako takich nie robię! zamówiłam 6 kalendarzy w formacie a4 i na jutro albo piątek będą gotowe - ciekawe jak wyjdą! Dastanie każdy do kogo jedziemy z rodzinki :)) Córa kasiorę chce, dzieci brata tak samo, szwagier tym bardziej :) więc tylko dodam słodyczy i będzie suuuuper :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 19th 2007
     permalink
    Biedronko kąpanie tak i owszem a spacer dopiero jutro bo dziś nie miałam sił. Okna to u mnie tak naprawdę solidnie były myte rok temu może w październiku - przed przeprowadzką a od tamtej pory hmm w ciąży tylko od wewnątrz w 2 pokojach łapska zmywałam w sierpniu umyłam tylko część okien no i muszę już je w końcu pomyć bo wyglądają koszmarnie! Najgorzej na werandzie i w ogóle za dużo tych okien mam :D Wcześniej miałam tylko 2 a teraz w nagrodę 5 dużych podwójnych plus okno na werandę i drzwi balkonowe na nią - masakra!
    Ja padłam ale dziewczyny mają śliczny pokoik i to najważniejsze
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 19th 2007
     permalink
    oj Ja na szczęście jako takich nie mam zajęć typu sprzątnie... u mnie to raczej na bieżąco się dzieje :)) jedynie prania do prasowania wielka góra mnie czeka wrrr a tak nie znoszę tej czynności :((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 19th 2007
     permalink
    ja zaraz z dziecmi wybywam do rodzicow na chwile a maz ma domyc te 1.5 okna :) jutro jeszcze wytrzepie dywan a "rejony" zostaja na sobote...
    choinke kupimy w sobote ale postawimy dopiero w niedziele pewnie... co do ozdob to w pokoju beda bombki a ozdoby u malej... chcialam kupic takie laseczki cukierkowe na choinke ale niestety nigdzie nie ma :devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 19th 2007
     permalink
    a co do jedzonka w święta ( wczoraj tyle tego napisałam i wszystko przez przypadek wykasowała a powtarzać mi się nie chciało więc w nerwach poszłam spać )

    jeśli chodzi o bigos to Ja pierwsze słyszę o nim jako o jedzeniu na wigilię! u Nas traktowany jest tako jedzonko podawany od czasu do czasu na urodzinach czy też jakiś innych imprezkach gdyż jak to chyba And napisała - jest to zrzuta po imprezowa hi hi hi :))

    Siemieniotki nie jadłam tylko jak ją widziałam to podziękowałam i nie wiem czy to jest to samo co moczka ale tego też nie ruszam wrrr - mało komu to smakuje!
    U mnie tylko w grę wchodzą makówki :)) z takich słodyczy :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 19th 2007
     permalink
    Lady my tez nie jemy bigosu na wigilię, zresztą na wigilii u nas tylko postne rzeczy, zresztą dla nas cały wigilijny dzień jest postny i jemy z umiarem w tym dniu nie gotujemy obiadu, ja już mam gotowe kalendarze ze zdjęciami Julki dla dziadków, z wydrukiem i ze zbindowaniem zmieściłam się w 50 zł
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 19th 2007
     permalink
    a u nas bigos zawsze w swieta i we Wszystkich Swietych jest. Na Boze Narodzenie jest bigos w dwoch wersjach - postny (tylko kapucha z grzybami) na wigilie i miesny na dalsza czesc swiat, tyle ze nie daje sie wedlin tylko miesko (golonke zeberka kwalek wolowego i karkowki) sliwki rodzynki grzyby suszone i biale wino :)

    Zuza u nas tez jada sie tylko snaidanie a pozniej juz kolacja wigilijna, no i tak jak pisalam bez jajek i produktow mlecznych
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 19th 2007
     permalink
    zuza moje kalendarze wyjdą mnie 180 złotych bo 30 złotych za 6 sztuk!
    Nie mam czasu na bawienie się w obróbkę no i nie mam programu do tego żadnego. Właśnie czekam aż mi znajomy przywiezie więc może zrobię na drugi rok coś własnego!

    Na jakim papierze masz go zrobiony ?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 19th 2007
     permalink
    ja widzialam na allegro bardzo fajne kalendarze scienne i biurkowe w najrozniejszych cenach ale te ladne to niestety juz i drogie, w drukarni ktora ma punkt przyjec u mnie na osiedlu kalendarz na papierze kredowym miesiac na 1 strone kosztuje 25zl przy zakupie 3 sztuk.
  1.  permalink
    No to ja jeszcze na słówko o tych prezentach...
    Ja wiem,ze dziś młodziezy trudno jest dogodzić i trafić w ich gust, ale wydaje mi się,że Gwiazdka to szczególna okazja... To wyczekiwanie jest przeciez straszliwie przyjemne, a na forsę się raczej nie czeka z podekscytowaniem
    :neutral:

    Moj syn czasem dostaje kasę - ale nigdy pod choinkę.
    Ja tez siedze jak na szpilkach, bo widziałam w garderobie kolorowe pudło :crazy: Dla mnie!!!!! :crazy:

    No i ciekawe co mezu powie- na niego czeka projektor dyskotekowy. Wiem,ze bedzie się cieszył :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 19th 2007
     permalink
    Aga no to kiedy impreza??? a masz jakies podejrzenia co do pudla?
  2.  permalink
    o to chodzi,ze nie mam zadnych! Dlatego doczekac się nie mogę :jumping:

    A impra- no cóż... Niedługo :) Jeszcze trochę a wyekspediujemy mlodzież do babci a my... hulaj dusza :swingin:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 19th 2007
     permalink
    ja szykuje mezowi prezent niespodzianke - robie go cichaczem i ukrywam w dokumentach szkolnych gdzie nie przyjdzie mu do glowy zajrzec.. bedzie to karnet na wszelkiego rodzaju przyjemnosci :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Aga wiem, że święta kojarzą się z typowymi prezentami ale dogadać się z dzieciakami jest trudno nie mówiąc o trafionej w ich gust!
    ooo gdybym im telefony komórkowe nowe kupiła to by kwiczeli z radości hi hi hi ale niestety to nie wchodzi w grę!

    Córa lubi ciuszki i chętnie bym jej kupiła ale teraz jak schudła to mam ciężko z doborem odpowiedniej rozmiarówki!
    Szagier ma 18 lat i jego nie wiem co by ucieszyło gdyż to co chce sam sobie kupuje a ciuchy hmmm bo Ja wiem .... z pewnością skarpety i majty nie wchodzą w grę!

    z dzieciakami brata mam mały kontakt a kiedy ich pytam co chcą nad dzieciątko mówią, że pieniądze no i co mam zrobić wrrr .... są w wieku 4 i 1 klasa podstawówki!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    a My z M sobie nie robimy prezentów nawet drobnych! Kupiliśmy sobie samochód w tym roku, wyremontowaliśmy mieszkanie, urodziła się Julka... ten rok dla Nas będzie rokiem szczęścia pod kątem tego co osiągnęliśmy!
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    My tez nie robimy sobie prezentów, po prostu każde z nas kupuje sobie to co chce , jak chciałam porządny krem przeciwzmarszczkowy la roche porsay a MM wodę Adidasa, oczywiscie prezent dostanie Julka w rodzinie też tylko dzieciaki dostają , więc mam problem mam z głowy z szukaniem prezentów dla reszty rodziny , wyjątkiem są dziadki bo dostaną kalendarze, Lady mam wydruk na papierze takim sztywnym fotograficznym lekko żółtym i bardzo ładne ten żółty wygląda, koleżance robiła znajoma w corelu obrabiała zdjęcia, jakieś pierdółki na zdjęciach , bombki , choineczki, ale zdjęcia wyszły bardzo przytłoczone i kolezanka zrezygnowała z wydruku bo nieładne to wyszło, wróciła do pierwotnej wersji kalendarza bez zbędnych ozdób. Moze gdyby nie "przedobrzyła" byłoby ok.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    ja to sie ciesze ze w rodzinie to tylko dzieciom prezenty sie kupuje i to w sumie tylko dopoki sa w gimnazjum, dla licealistow jakas slodkosc i tyle. no a z mezem jak kiedys pisalam sobie nie robimy, na rocznice slubu zainwestowalismy w "lepsiejszy" aparat wiec starczy :wink: a karnet to bedzie bardziej dla smiechu niz jako prezent. napracuje sie chlopak przed swietami to niech ma nagrode :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    a mnie dopadla straszna alergia, kicham i prycham, mam ataki dusznosci no i spuchlam na ustach. zachcialo mi sie firanki sciagac i kurze z szafek wycierac :cry:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Aniu to uciekaj na spacer - może tam sie "odkurzysz" i lepiej poczujesz.
    Moja Gabi jest uczulona na jakiś dodatek do napoi i soków - w jadłospisie przedszkolnym nie było nic co by mi "podpadało" ze wcześniejszymi obserwacjami, kosmetyków proszków itd nie zmienialiśmy, w przedszkolu to samo mydełko mają i wg opiekunek (im mogę zaufać) te same mydełka są używane. Wczoraj Gabio piła sok i po jakimś czasie pojawiły się rumianki. Wapno trochę łagodzi ale nie wiele, i tylko jej przed wyjściem smaruję wit A, a na noc wapnem.

    AniaM: chcialam kupic takie laseczki cukierkowe na choinke ale niestety nigdzie nie ma
    Aniu ja widziałam w biedronce, są w takich niebieskich kartonikach w gwiazdeczki pakowane po kilkanaście (10 lub 20 - nie wiem) sztuk
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Moja Ania pojechała do Świdnicy na występ solistów, jechali w 4 osoby z chóru i pani od muzyki - prowadząca chór, jechali z nią prywatnym samochodem. Nie wiem o której będzie śpiewać bo jest podział na kategorie klasowe 1-2 3-4 5-6 ale obiecała że zadzwoni (puści sygnał) jak już zaśpiewa lub jak będą wyniki. Kurce chciałabym z nią być i trzymać za nią kciuki - lubię patrzeć jak jest na scenie ... Pozostaje mi to na odległość i niecierpliwe oczekiwanie :D
    Jak będzie jakieś miejsce muszę jej nagrodę przygotować w domu - tylko nie mam pomysłu co, napewno coś maleńkiego hihihi - symbolicznie. Za 3miejsce dostała różyczkę od M - baaardzo się cieszyła a kwiatuszka zasuszyła :D teraz będzie musiało być coś innego - ale i tak czekam na sygnał
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    And na spacer nie wyjde bo mam usta spuchniete. w domu wietrzenie juz zrobione, 3tabletki wapna wypite, jedna wsmarowana na twarzy, krople zapuszczone i inhalator w ruch poszedl. powoli przechodzi... najgorszy byl jednak strach w oczach Gabrysi jak zaczelam kaslac i sie dusic, dobrze ze wie jak w razie czego do meza zadzwonic. ale ogolnie to chyba obie mialysmy pietra niemalego.

    ps. dzieki za info o tych laseczkach. jutro poszukam
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Aniu to dodam, że w moich Biedronkach one są w koszach, nie gdzieś na półce - z tego co wiem to wszystkie Biedrony mają mieć tak samo dlatego o tym wspominam
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Ania podstawą sprzątania jest ubrać się ciepło i pootwierać okna a rodzinkę przepędzić na spacer!

    Niestety u mnie nie miałam z kim wysłać Julkę na spacer więc ciepło ubrana siedziała pod kocykiem przy otwartym balkonie i oknach w mieszkaniu!

    Zuza gdybym ciutkę więcej czasu miała i programy do obróbki zdjęć z pewnością zrobiłabym to sama !

    Miałam problemy w poligrafii gdyż nie mieli czasu na zrobienie tego no i wpadłam w panikę! ale na szczęście sam szef się tego podjął i aż się boję co z tego będzie i jak to zrobi!!! Format tylko a4 bo a3 dużo droższy...
    Gdybym wcześniej to wzięła pod uwagę wstawiono by mi kilka zdjęć na jednej stronie a tak nie dość, że na szybko wybierałam to jeszcze boję się co z tego będzie hi hi hi

    Ania
    usta pomaluj błyszczykiem hi hi hi i będziesz atrakcyjnie wyglądała na spacerku :)) hi hi hi

    And kiedy Ja jestem w skpie z M zawsze coś kupujemy mojej córce Adrianie! Jak nie kinder jajko hi hi hi to śmiesznego lizaka, to jakieś dziwactwa za niewielką kwotę... i chociaż ma 13 przeszło lat to nadal się cieszy z duperelków!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Lady no okna byly pootwierane ale tak to jest jak sie ma alergie na kurz, w sumie nie wiem co mnie podkordzilo zeby sie za to zabrac... moze fakt ze juz dawno nie mialam atakow i zapomnialam jak to jest... no ale leki i prysznic pomogly i na dobra sprawe moglabym isc spacerowac ale srednio mi sie chce zwlaszcza ze zabieramy sie z Gabrysia za robienie lancuchow choinkowych :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Ania kobieta zawsze mądra musi być i porywać się z motyką na słońce! Sama wiem, że czasami czegoś nie mogę robić a to robię! Np mój M nie chce mi podnieść telewizora bo mówi, że za ciężki to Ja w złości sama mu udowadniam, że się da to zrobić... czasami głupota przemawia :)) ale u mnie w nerwach to góry mogę przenosić tyle mam siły w sobie :))
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    hej kobitki u mnie ok,ja nic nie robie na swieta bo ide do tesciowej ,upieke tylko ciasto i ciastka...dzis ide do pracy po wyplate i musze ogladac tego dupka szefa...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    no ja stwierdzilam ze skoro dzieci spia to troche porobie bo malo czasu jest a maz pozno wraca a jeszcze jutro ma firmowa wigilie... chcialam byc dobra pania domu a jeszcze mi sie od niego OPR dostal :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    a Ja tylko piorę i piorę a potem będę prasowała i prasowała hi hi hi wszystkie poduszki, kołdry, koce, dywaniki poszły w ruch do pralki hi hi hi w mieszkaniu pachnie wilgocią i wypranymi rzeczami mmm święta tuż tuż :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    a ja chyba dzisiaj wieczorem dywan upiore. maz ma z nim skoczyc na trzepak i moze chociaz troche go odswieze. warunek - musze sie wybrac do sklepu i kupic dlugie rekawiczki bo inaczej odpada ze wzgledu na alergie...
    moje kolezanki sie smieja ze ogolnie to mi strasznie z ta alergia wspolczuja ale w okresie przedswiatecznym to wrecz mi jej zazdroszcza :wink:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Hej dziewczyny widzę że u was święta pełną parą sie szykują, mnie te święta nie cieszą Lady pamiętasz jak w wakacje pisałam że moja mama ma raka, okazało się, że ni kwalifikuje sie do operacyjnego usuniecia piersi bo ma przeżuty do płuc . Ostatnio złapał ją paraliż w lewej ręce trafiła do szpitala kiedy wybrane 40 kroplówek nie przynosiło żadnych rezultatów pojechali z nią na konsultację do gliwic okazało się że są dalsze przeżuty ale do mózgu. Teraz ma radioterapię wcześniej miała chemię. Dobrze chociaż ze mój Hubercik to złote dziecko wstaje o 7 rano bawi sie do 9 potem śpi do 13-14 potem znowu godzinka przerwy i dalej śpi często aby go wykąpać na siłę mu nie pozwalamy zasnąć, co nie zawsze sie udaje bo i tak zasypia. Mnie sie dosłownie nic nie chce popadałam w jakąś taką apatię nawet do kompa nie siadałam, gdyby nie moje chłopaki to bym chyba całkiem popadła w otępienie. Najgorsze jest to ze nie mogę na razie do niej jechać ale zapowiedziałam jej ze na wielkanoc to ma mnie jak w banku z moja świtą.
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    oj HOGADKA,WIEM CO PRZEZYWASZ .MòJ TATA MIAL RAKA...Bylam w benetonie i zrobilam preznty ,dla veve i mezulka...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Ania Ty przy alergii masz dywany ? Ja to bym już z tego śmietniska kurzu zrezygnowała dawno!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Hogus przykro mi z powodu Mamy. 3maj sie dzielnie :grouphug:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    ladybird76: Ty przy alergii masz dywany ?

    dokladnie to mamy sztuk 1 w duzym pokoju, jakos mi sie nie widzi gola podloga zwlaszcza ze mi po prostu zimno by bylo, dywan trzepany i prany jest dosc czesto i ogolnie jakos sobie nie wyobrazam zycia bez dywanu przynajmniej w tym 1 pomieszczeniu, czesto sie z Gabrysia a teraz i z Krzysiem bawimy na podlodze i jest wygodniejszym rozwiazaniem niz te poduchy do siedzenia... poza tym rownie dobrze nie powinnam miec firanek bo to jeszcze gorzej ale w starym budownictwie mieszkamy i koo kazdego okna pieeeeekne rury zdobia sciane wiec opcja bez firan nie wchodzi w gre.
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    ja nie mam dywanòw,tutaj sie nie uzywa,kupie dywanik do pokoju veve jak urosnie,firanek tez nie mam ...o wiele mniej do czyszczenia...
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Dla mnie domy bez firan i dywanów są takie mało przytulne, jak się powiesi czystą pachnącą firankę to tak domowo się robi..
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    a ja kupilam kalendarz na allegro i nadal na niego czekam :( cos mi sie widzi ze na swieta nie bedzie :( a mialam miec prezent dla tesciowej i dla mamy :( szczescieze nie zaplacilam za niego ;) nie wiem czy dojdzie czy nie ehh ..
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Zuza zgadzam sie z Toba co do tych niby drobnych aczkolwiek istotnych domowych drobiazgow. nie podobaja mi sie dywany od sciany do sciany ale cokolwiek na podlodze wole jak jest. U Gabrysi lezy taki chodniczek w sumie bo ma 90x160 ale zawsze to jak wstaje z lozka to nie golymi nogami na podloge...

    a firanki wlasnie maz powiesil, lubie zapach takich swiezo upranych tylko straaaaaasznie nie lubie ich prasowac :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    kfiatuszku a zamawialas kurierem czy poczta polska? niestety PP nie nadaza z przesylkami i z tego co mowili znajomi to czekaja na paczke priorytetowa 2 tygodnie. Ja na kuriera z merlina czekalam 3dni. zreszta listy z zyczeniami do przyjaciol szly na terenie miasta... uwaga!!! 5dni roboczych. wyslane w zeszly czwartek rano doszly dopiero wczoraj, smialam sie ze predzej bym poroznosila sama i do skrzynki wrzucila lub pod drzwi wsunela i jeszcze zaoszczedzila :tooth:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Aniu ja teraz dostałam 2 priorytety i szły 1 i 2 dni więc w miarę normalnie tylko ze to nie były paczki ale polecone
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    no wlasnie kurierem sobie zamowilam platne przy odbiorze no i tak czekam juz prawie tydzien ;) samochodzik dla małego zamowiłam w sobote w nocy a w poniedzialek juz był ::) a kalendarzom jakos sie nie spieszy :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    And no ja wysylalam listy zwykle z nadzieja ze na terenie miasta dotra przed swietami :)

    Kfiatuszku i ktory jezdzik wzielas?? chicco czy ten 9w1?
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    ten chicco :) one praktycznie tyle samo tych funkcji maja tamten ma jeszcze rowerek ale rowerki mam w garazu wiec raczej nie trzebny ;) samochodzik jak dla mnie super ;) jest dosc duzy ale nie ogormny ;) ostatnio olgdalam jezdziki w smyku i w realu takie kubusiowe i to jakies takie mikrusy były ;) a ten jest fajny taki :) widac ze masywny i stabilny i wogole super :) podoba mi sie :)po swietach wrzuce fotki Kacperka w swojej pierwszej bryce :)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Ania prasujesz firany ? :shocked: ja nigdy tego nie robie , w pralce włączam pół wirowanie lub program na wełnę i wieszam wilgotne, zawsze ładnie wyglądają i się nie gniotą
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Nie zgadzam sie z wami,bo wszystko zalezy od okien i stylu w jakim jest urzadzone mieszkanie.Ja ma mieszkanie bardzo przytulne,wysokie poddasze drewniane ,kominek cegielkowy,podloga ceglana,kuchnia razem z saonem w stylu cantry...mebelki z rattanu... dywanik jest przed kominkiem...
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    O Jezu! Kartek Świątecznych nie wysłałam, noszę je sobie w torebce już od tygodnia i tak się do ich widoku przyzwyczaiłam, że już ich nie zauważam.
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Co do firanek, to mam tylko w sypialni i tylko tak przewieszone przez karnisz dla ozdoby. Wszędzie mam rolety tekstylne. a firanki zupełnie mi do stylu wnętrza nie pasują i dywanów też nie mam, oprócz jednego przy kominku. I jest bardzo przytulnie i ciepło (podgrzewana podłoga). Ja i synek jesteśmy uczuleni na kurz i lepiej się czujemy w takim domu, nawet wypoczynek w salonie mam ze skóry, więc nie ma się gdzie ten kurz osadzać i prościej utrzymać porządek
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    no ton iwin podobnie jak ja...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2007
     permalink
    Zuza 2 firanki owszem takie wilgotne idzie zawiesic ale kuchenna jest z woalu a ta z guzego pokoju ma 10metrow i za nic nie idzie jej na tyle ladnie zlozyc do prania zeby pozniej nie trzeba bylo prasowac :confused:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.