Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 5th 2008
     permalink
    pomarzyc dobra rzecz.... DREAMS
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 5th 2008
     permalink
    to ja tak szybko bo jestem dziś ble. Byłam na spacerze i przemarzłam jak nie wiem co i jak kretyn nie wzięłam rękawiczek wrrr
    Był znajomy - do wymiany mam fartuch i zawias w pralce - to na pewno ale czy coś jeszcze nie wiemy bo jej nie rozbierał - mam nadzieje że nie.

    Aniu telewizor mamy Trilux 21' działa od jakichś 9 lat bez zarzutu jeszcze mamy Sony 29' i z nim są problemy, ale tv ma swoje lata bo jakieś 15 albo i więcej (odkupiony od kogoś kto przywiózł z Niemczech jako "nie da sie przestroić" dało się i działa super, czasami piszczą głośniki)
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 6th 2008
     permalink
    no co wy kobitki,mam ja 3 lata ,super kolory,spokojnie moge polecic,bo zero problemòw jak na razie,az sie milo oglada na takim duzym ekranie na scianie...aaa i mam gwarancje na 5 lat,wiec jeszcze 2 jak sie popsuje...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    Ania pomarzyć dobra rzecz ale Ja tam chociaż na chwilę obecną nie mam perspektyw na zabudowanie moich 1900m2 małym domkiem to w przyszłości jednak wierzę, że mi się to uda :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    Lady Ty masz przynajmniej metraz solidny... nasza dzialka to cos ok 450m2 tylko ale dobre i to. i wierze ze kiedys kiedys nawet jesli dopiero u progu emerytury to i tak sobie ciasne wlasne zbudujemy ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    dziewcyzny czy u was tez jest taka mgla??
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    nie ale słońca brak :cry: męczy mnie straszny katar i jestem bleeee jak bym chciała wskoczyć do łóżka och
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    u mnie jest mgla feeeee...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    kozera pokaz na swoja kruszynkę :bigsmile:
  1.  permalink
    u nas dzis ładnie nawet .0 stopni i słonce.no i dwa razy juz byłam na spacerze a jutro szczepienie.Trzymajcie kciuki za mnie zebym sie nie rozpłakała bo Piotrus to dzielny facet ale jak zobacze jego skrzywiona minke to chyba tez sie rozpłacze.
    --
  2.  permalink
    co do działek...my tez mamy od 2 lat działke budowlana w fajnej dzielnicy ok 2000m.i ciagle słyszymy od tescia no kiedy budowa kiedy budowa i wyśmiewanie sie...a z czego tu zaczac jak na sam projekt i pozwolenie musimy miec ze 4 tys...ehh mamy inne wydatki przeciez-wazniejsze.działka stoi i jesc nie woła a dziecko i owszem.
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    ja o wlasnym domu ,moge zapomniec,tu we wloszech to niemozliwe,bo ceny kosmiczne,zadowole sie mieszkaniem,i odkladam dla còrki moze ona sobie kiedys wybuduje...JEEMMMA ,Chcialam wkleic ale mòj gruchotzacina sie przt kazdej operacji...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    Ja też marzę o działce ale jak na razie na tym się kończy! :wink: Obecnie myślę o remoncie mojego M-4
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    no Ja na razie marzę o nowej pralce i o skończeniu kuchni - musimy dokupić blat i szafki i wrr funduszy brak na razie hi hi hi
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    U mnie dzisiaj był piękny dzień. Ślicznie świeciło słoneczko i było ciepło (+4 stopnie)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    U nas najpierw też było słonecznie ale wracaliśmy ze spacerku juz cali zasypani śniegiem :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    a ja jestem po wojnie sniezkowej z Gabrysia :) juz dawno sie tak nie ubawilam :) poza tym nie pamietam kiedy ostatni raz mialam snieg za kolnierzem :tongue:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    dziewczyny a byla ktoras z was w Parku Wodnym w Druskiennikach??
    sporo osob sobie chwali... w sumie od nas to nawet blisko :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    Śniegu ja chce śniegu :D u nas cały czas było zimno ale sniegu ani ani :( a dzis fajnie bylo slonko i cieplutko jakby wisona juz szła ;) jednak jak zima to niech bedzie ta zima a nie takie badziajstwo :D
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    My ze znajomymi jedziemy do Krakowa do Parku wodnego w kwietniu :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 7th 2008 zmieniony
     permalink
    tyle ze to nie jest jedynie park wodny z atrakcjami typu zjezdzalnie ale sauny laznie i takie tam bajery... calodniowy pobyt 4osobowej rodziny to koszt 200zl... smieje sie do meza ze jak sie odchudze i Krzys podrosnie (czyli za dwa lata heheh) to mozemy jechac i poszalec kiedys :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    Ania to jak będziesz jechała do Czech to w Libercu jest zaje..... cały dzień to mało Babilon
    --
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    Kfiatuszku, nie nastawiaj się na super ekstra frajdę bo się rozczarujesz tym krakowskim parkiem wodnym. To tylko duży basen, 3 rury - zjeżdżalnie, parę jakuzzi, bicze wodne do których nie można się dopchać i parę plastikowych badziewi dla dzieci (domek ze zjeżdżalnią, ryba, grzybek). Znam go na wylot bo chodziłam tam z synkiem na lekcje pływania, jak był niemowlakiem.
    •  
      CommentAuthorJagodka1
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    AQUAPARK-nazwa piękna,pięknie się kojarzy ale rzeczywistość jest inna :sad: Iwin ma racje.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 7th 2008
     permalink
    w porownaniu do tego co tu mamy to dla nas to atrakcja na miare disneylandu :D

    Ja bym bardzo chciala chodzic na lekcje plywania z Kacperkiem ale jakos samej mi sie nie chce ;) zobacze ;) a moze ktoras mamusia z moich okolic (Zabrze) pojdzie ze mna??:)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Dziewczyny jakie macie pomysły na DZIEŃ BABCI i DZIADKA ?? :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Ja już kupiłam kremiki odmładzające bo obie babcie lubią kosmetyki :wink: dziadek a właściwie pradziadek niestety tylko jeden więc coś wymyślę :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    u nas mialy byc kalendarze ze zdjeciami dzieciakow ale w zwiazku z chwilowym kryzysem finansowym odpuscilam
    Gabrysia zaprasza naszych rodzicow na wystepy do przedksozla i tam bedzie wreczala wlasnorecznie robiony wazonik i zakladke do ksiazek a od Krzysia beda "slady" (tak przy Gabrysi bylo) czyli kartka landie ozdobiona z odbiciem jego stopek i raczek :) jak to ja mowie - samoróbka :)
  3.  permalink
    Aniu fajny pomysl.ja tez daje takie odciski ale kupiłam takie puszki specjalne ,nie były grogie chyba po 15 zł jedna a kupiłam dwie.Do tego jakis drobiazg i juz.ja daje razem dla babci i dziadka . w jeden dzien jade do mojej mamy a zaraz potem do tesciowej i dam temu obreczonemu tesciowi od rauz bo mojego taty i tak nie bedzie.
    ale jestem jak najbardziej za własnorecznymi laurkami czy prezentami dla dziadków bo nie ma co ukrywac koslawo wypisane laurki ciesza najbardziej:)
    a jeszcze milej jak babcie je zbieraja i gromadza
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Fajne pomysły - ja jeszcze myślę hehe :wink:
  4.  permalink
    U nas dla dziadków i pradziadków kalendarze.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    czy sadzicie ze moge zglosic do spoldzielni ze platami spada snieg z dachu? teraz w ciagu kwadrans zlecialy 3 duze czapy. jak wracalam ze spaceru to chwile wczesniej tez spadla... boje sie ze jak bede wracala nim otworze klatce moze spasc znowu a to jednak 4pietrowy blok :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Ania zgłaszaj - ktoś musi zareagować to przecież niebezpieczne :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    ja nie wiem co u mnie sie porobilo - w szpitalu nie podnosza telefonu dzisiaj ani na centrali ani bezposrednio w rejestracji poradni, w spoldzielni nikt sie nie zglasza a dzwonie od rana najpierw w sprwaie babki sprzatajacej klatke a teraz ten snieg, dzielnicowego od tygodnia zlapac nie moge.... moze i ja powinnam zaczac strajkowac i oplat nie robic ani podatkow nie placic to by sie ktos zainteresowal co sie dzieje...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Ania dobrze napisane - powinnyśmy ZASTRAJKOWAĆ :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    mam niezly bilans dnai dzisiejszego - duuuzo czasu spedzilam dzisiaj poza domem... zakupow (chemia spozywka) narobilam jakies 14-15kg wydajac niecale 80zl czyli nie jest zle bo ledwo wnioslam :D najpierw ponad 2 godziny a pozniej 1.5godz na spacerze. na szczescie kolezanka belfrzyca miala dzisaij 2 lekcje mniej bo klasa na szkole zimowej i mogla mi potowarzyszyc dzieki czemu ona paradowala z wozkiem pod sklepem a ja na wariata zakupy robilam... w prawdzie gdyby mi sie udalo jeszcze co niektore instytucje obdzwonic to w ogole bylabym mega uradowana ale cooooz nie mozna miec wsyzstkiego :smile:

    a teraz ide wykanczac obiad - dzisiaj barszcz czerowny i paszteciki :hungry:
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Aniu masz Śnieg? U nas już nie ma. Chyba wiosna idzie dużymi krokami, bo tak już pachnie wiosennie. Cieplutko się robi.
    Tylko bałwan, którego ulepiliśmy w sobotę z synkiem utonął w strugach swoich łez i została z niego mokra plama na trawie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    no u nas wlasnie sie rozpuszcza. pewnie jutro nic nie bedzie bo dzisiaj +2. a jesli idzie o snieg to u nas spadl hmmm w niedziele wiec niedlugo sie nim cieszylismy :confused:
    •  
      CommentAuthorJagodka1
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Tak tak w małopolsce już chyba po zimie,wiosna idzie hi hi hi:bigsmile: dzisiaj u nas było +7 st.C śniegu 0

    Ps.Pozdrawiam wszystkie uczestniczki 28dni.
    :winkkiss::grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Kurcze ja jednak uważam, że to wczesne niby "przedwiośnie" dużo za wcześnie ... choroby i przeziębienia gwarantowane buuu ...
    •  
      CommentAuthorJagodka1
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Izunia masz rację za wcześnie na wiosnę. Ja tak myśle że teraz nie będzie śniegu a na święta wielkanocne będzie go pod dostatkiem.Będziemy jajka wieszać na choince hi hi hi:crazy::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Jagódka to samo miałam napisać - Wielkanoc wcześnie wypada tego roku bo już w marcu matko jak się święta z porą roku wymieszały :wink:
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    A wiecie że tłusty czwartek, wypada 31 stycznia. Fajnie, ja żarłok pączkowy jestem
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    No ja w TŁUSTY też szaleję z pączkami a co :tongue:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    ooo wczesnie wyjatkowo!!!
    ja paczkow nie pieke ale za to chrust robie :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    a propos paczkow - kupilam dzisiaj torebke takich liliputkow bez nadzienia. mialam zjesc jednego na sprobowanie a chyba z 10 wciagnelam... poza tym Gabrysia tez niezle mi pomagala :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Dla mnie pączki nie istnieją aż do póki nie dojdę do swojej wagi sprzed ciąży. Od dzisiaj się "odchudzam" :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    dla mnie tez mialy nie istniec :P
    mam dzisiaj dzien pt ODKURZACZ
    wciagam wszystko co w zasiegu reki i najlepiej mi wchodzi slone i slodkie, kwasne jest bleee
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Ja tak miałam przed @ :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.