Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Jemma wez mnie nie zalamuj :P
    ja juz tak pare razy mialam ale u mnie to mega zmeczenie i stres sie tak objawialy :confused:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    sama mam cierpieć ? :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    nie no jest was kilka :P
    mi sie nie pali dobrze mi bez tej zolzy :P
    mowiac szczerze to mam nadzieje ze jak juz sie pozniej pouklada to nie bede miala takcih koszmarnych okolic owulacji, moglam normalnie gryzc i plakac wtedy :devil:
    •  
      CommentAuthorJagodka1
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    No dziewczyny ja na paczki to się chyba nie zalapie,pewno zapytacie dlaczego? wiec noworoczne postanowienie zmniejszyć ilośc słodyczy,trzeba powrócić do formy z przed ślubu tzn.z przed 13-u lat.w tamtym roku udało mi się zrzucic 8kg więc w tym też trzeba jeszczę trochę zrzucić,a jak wiadomo pączki to prawdziwa bąba kaloryczna!!!:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    jagodka ja ktoregos roku zrzucilam 25kg. teraz jak przestane karmic zamiar mam identyczny ale dopoki karmie to sie nie przejmuje
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    IWIN - Twoj synek to chodzi do przedszkola? jesli tak to do 4 czy 5 latkow??

    cos mi znajoma dzisiaj mowila o tych nowych zasadach gdy dzieci ida do szkoly od 6lat. ja zamierzam puscic Gabrysie jeszcze starym systemem od 7.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    A ja jednak sobie pozwolę na tą przyjemność i zaszaleję pączkowo - moja waga mi nie przeszkadza :wink:
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Aniu, mój synek chodzi z 4 latkami, ale ja go też planuję puścić do szkoły starym systemem. Będę miała wybór. Obowiązek będzie dopiero od 2012 roku (chyba),
    Uważam, że jest za mały, żeby usiedzieć 45 min w ławce, a według nowego systemu od września musiałby już iść do zerówki (u nas zerówka - to zajęcia odbywające się w klasach, maluchy siedzą w ławkach).
    Co do odchudzania, to ja sobie codziennie powtarzam, jak wstaję z łóżka, że od jutra się odchudzam.
    Nie, nie, wezmę się za siebie, muszę. Ale tłusty czwartek bez pączków, o co to to nie. U mnie to nie przejdzie.
    I Wy też zróbcie sobie dzień pączka. Tradycję trzeba pielęgnować.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Iwin - Gabrysia chodzi do 5latkow. ucza sie pisac czytac etc. zerowka tez jest w przedszkolu (odplatnie na 8godz i wiecej lub za free na 5godz) i juz zdecydowalismy z M ze ona zostanie jednak w tej przedszkolnej nieodplatnej bo nie chcemy jej zabierac dziecinstwa
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    ja na szczescie odchudzac sie nie musze,figure mam prawie jak z przed ciazy ,wsadze spoko 42nr ale jeansy kupilam 44 bo ladniej leza...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    kozera a jaki to rozmiar na "nasze" ?
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    ooo ciacho ty dobrze kombinujesz:D ja chcialam odbic raczke na kartce i podpisac kocham babcie badz dziadka ale hmm dobry pomysł musze pomyslec nad tym ;) widzlalam takie bajery w sklepie :) ide zobaczyc na allegro :)

    a co do wagi to przed swietami odzyskałam wage przedciazowa ale czemu hmm teraz wrociło do normy ??:D:D musze zaczac jezdzic na rowerku :D
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    tylko nie tym Kacperkowym :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    to od dziś jem TYLKO pączki - mam nadzieję że te z budyniem są tak samo tuczące jak te z dżemem :D ja juz wagi nie wyjmuję przynajmniej do maja... może z wiosną mi się przytyje bo się załamałam wrrr
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    jemma buuu ,nie wiem...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    bo u nas 44 to nie tak mało :wink: pewnie masz rozmiar 36 "po naszemu" skoro na sylwetkę nie narzekasz
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    hahaha Jemma Kacperek nie ma rowerka jeszce ;) ale w sumie dobre by bylo bo bym sie starsznie musiała namachac zeby gdziekolwiek dojechac ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 8th 2008
     permalink
    Ciaho jakie to te puszeczki masZ?? ja znalazlam na allegro ale za 32 zl sztuka ;/
    --
  1.  permalink
    hmm zrobie wam foty jak m wróci z pracy bo wział aparat.widziałam na allegro i drogie mi sie wydawały .:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 9th 2008
     permalink
    kfiatuszku TUTAJ masz po 17zl

    ds
  2.  permalink
    dokładnie takie same:)))))



    --
  3.  permalink
    A do mnie dziś dotarły kalendarze dla dziadków- sa naprawdę przepiękne:cheer:

    Jezeli któras z Was będzie zamawiała na Allegro, to z czystym sumieniem polecam sprzedawcę- fotokmiec
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 9th 2008
     permalink
    Dziekuje AniuM :) i tobie tez ciacho;)
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 9th 2008
     permalink
    aga może jakieś foto? :wink:
  4.  permalink
    Nie wydaje mi się,żeby oddało wygląd, ale oki- ide robić
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 9th 2008
     permalink
    JEMMA ,JEANSY to 28 a mam170 wzrostu...ale rozmiar ,rozmiarowi nie ròwny...
  5.  permalink
    Foto nie odda jednak tego co jest w realu:( Świetny papier i naprawdę solidne wykonanie

    [URL=http://imageshack.us][/URL]


    [URL=http://imageshack.us][/URL]
    [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=516&i=dscn0882dk2.jpg][/URL]

    [[URL=http://imageshack.us][/URL]
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 9th 2008
     permalink
    jejku na tym zdjęciu z czerwca ma wspaniałe i urocze usta - takie do całowania
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 9th 2008
     permalink
    zimowe foto Hanutka rulez :thumbup:
  6.  permalink
    thx:) Synia tez wstawiłam, bo coś wczesniej sie popierniczylo;)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 9th 2008 zmieniony
     permalink
    Też mi się podoba - ma na nim taką "myślącą" twarz ; a między rodzeństwem widzę już pewne podobieństwo
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Aga1976 śliczna pamiątka będzie :bigsmile: - bardzo mi się podoba.
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    no super
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    A co się dzieje z Lady - coś ktoś wie może ??
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Nasza-klasa pomaga namierzyć "naiwnych"

    Miało być miejsce spotkań, jest baza danych. Kopalnia wiedzy dla policji i... przestępców. Portal Nasza-klasa.pl to mekka ludzi naiwnych.
    --
  7.  permalink
    o zesz...Jakoś nie pomyślalam o tym..
    No ale racja- większość moich znajomych umieszcza foty pod palmami, w swoich autach i przed domami. Mówiąc szczerze to mnie interesowały ich buzie, a nie stan posiadania, ale pewnie wielu korzysta z tej bazy w trochę inny sposób...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Amazonka - no widac NK stanie sie niedlugo zrodlem dochodu ;)
    a ja sie tylko usmiecham ogladajac zdjecia co niektorych... wszystkie zdjecia z wakacji kazde gdzie indziej to typowe nasze Polskie hobby zeby pokazac co to nie ja. na zasadzie "patrzcie gdzie bylem i co zobaczylem i zazdrosccie"
    no i oczywiscie ci co siedza za granica maniakalnie sie fotografuja na tle aut... sa tez osoby ktore po 3 storny fot swoich zwierzakow maja :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Ania popieram - też to zauważyłam.
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    tu we Wloszech ,na super auto stac kazdego,ale za to utrzymac jest ciezko,bo benzyna i ubezpieczenie rujnuja...raty takie zrobia ze mozesz splacac przez 10 lat...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Na prezent dla dziadków nie mam pomysłu - może Ania coś wymyśli a jak nie to nie wiem ale będzie pewnikiem jakaś laurka - kupować nic nie będę teściom, może mojej mamie kupię jakąś totalna błahostkę no i laurki obowiązkowo. Moja mama trzyma wszystkie "prezenty" od dzieci począwszy od pierwszych "rysunków" Ani (2 kreski na kartce) Teściowie niestety nie przykładają do tego tak wielkiej wagi.

    Jestem po kolędzie - ksiądz był superaśny porozmawiał i z nami i z dziećmi (łącznie z Iśką) a i znalazł czas pogłaskać kota i psa Ogólnie poszło nawet szybko i miło

    Była u nas Ani chrzestna i @ jej się spóźnia 5 dni więc prawdopodobnie będzie Bobo :D jutro da mi znać bo będzie teścić :crazy: hehe fajnie by było
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    And u mnie też ksiądz dziś był - również miło było - :bigsmile:
  8.  permalink
    u mnie dzis masakra.kolka i doła jakiegos złapałam jakby tego by lo mało...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Właśnie się dowiedziałam że Ania znika mi jutro z domu i wraca w niedzielę :shocked: Jedzie do Łodzi na warsztaty tańca ewangelizacyjnego i jest cała szczęśliwa, bo do dzis nie było wiadomo czy pojedzie i właśnie dzwoniłam ze niestety nie pojedzie - jutro ma być rano pod Kościołem i jadą.
    Kurde fajnie jak jest w domu bo czasami zajmie maluchy czymś na chwilkę, ale jak jej nie ma jest cisza i spokój i nie ma zamętu :D
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 10th 2008 zmieniony
     permalink
    nie daj się ciacho ! oddaj Piotrusia mężowi i wyjdź na krótki spacerek
    And Twoja Ania to prawdziwa gwiazda :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Podpisuję się pod Jemmą :bigsmile: - w obu kwestiach !!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Tak zainteresowań ona ma wiele ale jednak śpiew taniec i harcerstwo przetrwały już 3 lata :shocked: No a do tego wiem że jak jest z diakonią to jest w dobrych rękach i krzywda jej się nie stanie. Właśnie za ten upór i wytrwałość dostała prezent od diakonii i jedzie z nimi. Od września opuściła tylko kilka prób a to dlatego że wredna matka kazała lekcje odrobić i jej czasu zabrakło (wraca ze szkoły po 15,30-16 w czwartki bo ma jeszcze kółko zespołu szkolnego, a na 17 tańce 0 i po prostu brakuje jej czasu) Ehh ale z 2 strony to dobre bo nie siedzi non-stop przed tv czy komputerem. My bawiliśmy się zawsze na dworze, a teraz te dzieciaki zamykają się w domach i tu u nas w lato na podwórku byłu tylko moje dzieci które wynaleźli sobie koleżankę i kolegę i ich wyciągali z domu
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 11th 2008
     permalink
    Moja córcia szczęśliwa w Łodzi - łaskawie zadzwoniła po 19 że dojechali - jak ja dzwoniłam rozłączała wrrr. Ale zdążyła mi powiedzieć że jest super i już musiała kończyć bo coś się zaczynało - nie wiem co bo nie dopowiedziała - całą Aneczka

    A ja będę po raz kolejny "ciocią" - ale czułam że tak będzie hihihi
    --
  9.  permalink
    No coż- dziecię Ci dorasta And:)

    Gratki dla chrzestnej Weroniczki:)
  10.  permalink
    Iwin- jak tak Twoje nastroje? Czy te paskudne dołki juz minęły?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 11th 2008
     permalink
    Zyje ale za wiele nie napisze bo nie mam obecnie i laptopa i sil na siedzenie przed nim! Nawala mi bardzo kregoslup wiec przy tej okazji sprzet wyslalam do serwisu! Julka ma sie ok! Codzienie duzo spacerujemy i szukamy chodzika! Wczoraj miala szczepienie i pomiary! Waga ok 9800 tak sie wiercila ze nie mozna bylo dokladnie zwazyc, wzrost 70 ale w domu po kilku pomiarach 74! POZDRAWIAM CIEPLUTKO i nie wiem kiedy sie pojawie...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.