Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 11th 2008
     permalink
    Aga, to już za mną. Ostatnio na usg zobaczyłam piękny pęcherzyk 17.8, a drugi już pękł bo był płyn w zatoce Duglasa.
    Jestem teraz przepełniona optymizmem, zresztą moja gin powiedziała mi że FSH 14.2 to jeszcze nic nie znaczy.
    A bo Ty nie wiesz skąd wzięły się moje dołki. A więc najpierw przyszła @, a miała się nie pokazywać przez 9 miechów, potem w 3dc zrobiłam badanie FSH i wyszło przy normie do 12, 14.2. Co oznacza kończące się rezerwy jajnikowe. Wyobrażasz sobie - wchodzę w okres menopauzy a mam dopiero 29 lat. Ale moja gin powiedziała, że trzeba powtórzyć badanie, bo mogło to być spowodowane np. stresem, osłabieniem itp. Więc czekam ponownie do 3 dc by zrobić to badanie - a może już się nie doczekam. Zobaczymy.
    Znikam. Idę namalować trochę serduszek do wykresu.
  1.  permalink
    Iwin- wiesz - tu było sporo takich diagnoz... Ponoc spłodzenie dziecka miało byc szansą jedną na milion... A teraz wejdż na " Nasze dzidzie" :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 12th 2008
     permalink
    Iwin - poczytaj w temacie o problemach z plemnikami jak to bylo ze mna - od razu sie podbudujesz :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 12th 2008
     permalink
    Lady - no to z Julki duze dziecie :) zdrowka zycze bo ostatnio az za dobrze wiem co to bolacy kregoslup :confused:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 12th 2008
     permalink
    aga1976: Gratki dla chrzestnej Weroniczki:)
    To nie Weroniki tylko Ani chrzestna będzie grubaskiem :D Ale bardzo dziękuję
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 12th 2008
     permalink
    And - gratulacje dla nowej mamusi... a to ich 1 dziecko??

    wiecie tak ogolnie to ja zauwazylam ze co raz wiecej par decyduje sie na malucha. jak nie na 1 to na 2. wsrod naszych znajomych znowu sa 3 oczekujace (rodza marzec - maj) a biorac pod uwage rok 2007 w gronie dosc bliskich znajomych urodzilo sie ... 9 dzieci!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 12th 2008
     permalink
    Aniu to ich 4 dzidzi będzie :shocked: Mają 2 synów 15 i 11 lat i córcię 7 lat
    --
  2.  permalink
    Sorki And- widac mi się poplątało:shamed:

    Faakt- rodzi się teraz bardzo dużo maluchów - za kilka lat bedzie tzreba znów otwierać szkoły i przedszkola, które niedawno zamknięto.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 12th 2008
     permalink
    NO dokładnie Aga hehe :wink:
    Wśród moich znajomych również są takie, które właśnie zaciążyły albo czekają już na dniach, aby zobaczyć swoje MALEŃSTWO - hmm o rodzince już nie wspomnę, chłopaki będą mieli kuzynostwo w równym wieku :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 12th 2008
     permalink
    mnie to w sumie bardzo cieszy taki przyrost naturalny.... bede mogla w pracy przebierac :D
    a swoja droga to fajnie ze dzieci sie duzo rodzi - znaczy ze w tym naszym kraju jeszcze tak najgorzej nie jest i nie wszyscy mlodzi wyemigrowali :wink:
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 12th 2008 zmieniony
     permalink
    aga1976, AniaM
    Dzięki, jesteście kochane
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 13th 2008
     permalink
    reka mi odpada, nakroilam miche salatki warzywnej i tak reasumujac to mam ok 5kg zarla ktore znajac zapedy naszej rodziny zniknie jutro do wieczora. u nas jak juz salatka jest to Gabrysia na snaidanie obiad i kolacje moze jesc tylko salatke :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 13th 2008
     permalink
    U nas była dziś babcia i dziadek :crazy: no i bart jest u nas na ferie - dwie ręce do pomocy jak najbardziej się przydadzą :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 14th 2008
     permalink
    Izunia to zostaw chłopaków i w miasto!!!!! na ploty i do kina z M !!!!
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 14th 2008
     permalink
    Magg ma racje takie odstresowanie super działa :)))) człowiek potem chodzi 5 cm nad ziemią :bigsmile: mamą byc to jedno ale jeszcze trzeba byc kobietą ,żoną i kochanką :dinner:tak wszystkiego po trochu :)))
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 14th 2008
     permalink
    Magg witaj - właśnie wybieram się na sklepy na poprawienie humoru - jednak poczekam jak M wróci z pracy :bigsmile:

    Zibi dokładnie - masz rację kobieto :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 14th 2008
     permalink
    Ania i co sałatka spałaszowana ?? :wink:
  3.  permalink
    Byłam dzis załatwic becikowe...dopiero! ale bez kolejki itp wiec nie było źle.Martwi mnie to że nadal nic nie doostałam z ZUSu chodzi mi o macierzynski a juz dwa miesiace temu urodziłam.nie wiem co jest grane dzisiaj adzwonie do pracy czy w ogóle złozyli wniosek:confused:Teraz akurat kasa sie bardzo przyda bo chcemy zrobic chrzciny w końcu a najblizsza rodzine to i tak mamy duża(M ma ośmioro rodzenstwa)Tak wiec nieciekawei sie nasza sytuacja przedstawia.Czekam tez z niecierpliwoscia na Pit 11 z pracy M co w koncu sie rozliczymy i tez cos wpadnie.Wogóle jakis taki smutny dzien...co prawda jestem umówiona z kuzynka na spotkanie i byłoby jak zwykle wesoło ale wiem ,ze moja kolezanka która sie półtora raoku starała o dziecko-i zaszła-wczoraj w 9 tc dowiedziała sie na usg ze nie bije juz serce...i dzis juz jest od rana w szpitalu i pewnie czeka ja zabieg.:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia jak tam buszowanie po sklepach?

    ciacho niestety w takich momentach lekarzem jest tylko czas..... a Ty po prostu bądź przy niej.
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    ciacho a dostarczyłas pracodawcy zaswiadczenie ze szpitala że urodziłas?? i akt urodzenia??
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Magg a nic ciekawego nie było ... Ale za to umówiłam się do kosmetyczki - muszę się w końcu wziąć za siebie bo oglądałam wczoraj zdjęcia i jakoś posmutniałam ... Chcę wyglądać jak na tych zdjęciach buuu ...
    Zaczynam ćwiczyć po troszku :neutral:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Witam!

    u mnie na poprawę mojego nastroju to poskutkowało by na dzień dobry 6 kilo w dół he he ha
    Wczoraj miałam fryzjerkę i znowu pojaśniałam więc czuję się ciutkę lepiej. Czeka mnie teraz dwa razy solarium albo i trzy na złapanie promieni UV :))
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Izia ja też jutro mam wizyte u kosmetyczki :bigsmile: to może się spotkamy :wink: a potem fryzjer i od razu życ się chce :bigsmile:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    DRONKA witaj :crush: jak dobrze Cię widzieć !!
    U mnie fryzjer już był - dokładnie Zibi żyć się chce :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    a ja zapuszczam wlosy wiec odpuszczam sobie chwilowo fryzjera. mam taka fryzure ze sie ok ukladaja a obawiam sie ze jakbym poszla to je znowu zetne :)
    no a kolor to slubny mi kladzie wiec sama oszczednosc :)
  4.  permalink
    A ja idę do fryzjera za 1,5 tyg- zeby mieć przed samym pojsciem do pracy świezy kolor:)
    No i odpuścilam słodycze i ćwiczę trochę :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Aga jak ćwiczysz ?? Podrzuć trochę pomysłów bo mi same brzuszki bokiem wychodzą - no i cholera nie mam czasu za bardzo przy dzieciakach ...
  5.  permalink
    kupilam sobie jeszc ew ciaży płytę z Shape- odzyskaj forme po porodzie czy coś w tym stylu i dopiero niedawno ją rozpakowałam ;) Cwiczenia ciążowe leżą do tej pory zafoliowane :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Hihihi - dobre :wink:
  6.  permalink
    Mi się jest trudno samej zmobilizować- najbardziej lubie ćwiczyc w grupie. Ale teraz troche mi szkoda czasu... Wolę go inaczej spędzić :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    a ja cwicze na klatce schodowej :) wnoszac 25 kilo na czwarte pietro :D
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Aga ja przed ciążą chodziłam na aerobik - super sprawa w grupie było nas 10 babeczek w różnym wieku - ale klimat tych spotkań wspominam do dziś.
    Chodziłam na aerobik by mieć lepszą kondycję - jak się tak zmęczyłam przez te 45 min i potem w domku prysznic to normalnie czułam się jak nowo narodzona i kurcze nawet seksu mi się więcej chciało hehe :shamed:
  7.  permalink
    Iza- ja miałam tak samo- więcj siły i energii po aerobicu. No i ciało bardziej spręzyste- nie da się ukryć...:confused:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Pół roku po porodzie instruktorka aerobiku jeszcze nie wróciła. Czasem ją widzę z wózkiem.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Oj nie da się ukryć, nie da ...
    No cóż szczęście i pocieszenie, że dwie małe kruszynki koją wszystko uśmiechem, płaczem i kupkami czy też pluciem zupkami każdego dnia :wink:
  8.  permalink
    Moze jest na wychowawczym...
    W moim fitness clubie aerobic jest na 20, więc godzina zupełnie nie dla mnie
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    A u mnie jest różnie - zależy jak intensywny jest stopnień ćwiczeń ... Ale i tak nie mam jak się zapisać. Może jak dzieciaki będą starsze :neutral:
  9.  permalink
    Amazonko przepraszam ze zapytam ale co to za suwaczek.on nic nie odlicza.Tzn rozumiem ze rok 2008 jest rokiem astronomii tak?ale Ty sie tym interesujesz czy jak?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Ja też ostatni o tym myślę tylko że dla mne najlepsz pora to ok 14 bo wtedy młoda śpi młody w szkole lub juz po a z nimi może babcia zostać:) Chyba muszę coś zadziałać w tym kierunku - hmmmm dobra myśl! Jutro dzwonię!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Jejku podczas gdy Wy chcecie zrzucać kilogramy ja chcę ich nabyć i sie nie da :( No tak te 6 co zrzuciła Biedronka przydałoby mi się
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    To jeszcze ja dorzucę Ci moje 6 których chę się pozbyc!!! oki :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    a ja ci dam jakies hmm chcesz 10 ?? mnie nie zaszkodzi jak sie ich pozbede:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    ehh aby się tak dało to sumując z 20 bym mogła od Was zabrać :cry:
    --
    •  
      CommentAuthoriwin
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    And to weź jeszcze te moje 10, błagam
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    naprawdę gdyby tylko się dało zabrałabym od Was bo nawet te 50 szybko by u mnie znikło
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Otóż nie. Jakiś wadliwy ten suwaczek. Ma odliczać do roku 2009, ale albo odlicza prawidłowo do nieprawidłowego zdarzenia, albo nie odlicza do właściwego zdarzenia.
    Nie wiem, w czym problem. Pozostałe działają bez zarzutu.
    Tak, interesuję się.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    And musisz mieć niezłą przemianę materii :wink: albo tak dużo pracy z bąkami :bigsmile: pozdrowionka dla Ciebie i szkrabów :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Codziennie sobie obiecuję, że w koncu wezmę się za dietę ale jakoś marnie mi to idzie :(( Brzucho przeszkadza i to jest u mnie najgorsze :( Słodycze smakują hi hi hi
  10.  permalink
    Ladybird jak miło ,ze jestes:winkkiss::winkkiss:
    mi zostało równiez 6 i nie chca sie ruszyc.chodze na basen i do sauny i sie nie objadam i codziennie zmałym długi spacer i nic...jak mam zły dzien to zjem troche słodkiego nie powiem ze nie ale naprawde nie wiem co z ta waga jest ze ruszyc głupia nie chce...



    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Nie dołujcie mnie kobiety - ja też chcę zrzucić jeszcze z 4 - bo mi tylko te 4 siedzą na brzuszku buuuu ...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.