Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    No to się zagalopowałyście w przyszłość :tooth:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    hihihi wiesz jakby to powiedziec - jak dla mnie to może być tylko jeszcze kilka lat ... Ja miałam niecałe 17 moja mama tak samo ... a ANka ma już blisko 11 więc kto wie czy za 6 lat nie przyjdzie z "radosną nowiną"... Oby ona była mądrzejsza ode mnie!!
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    To potem zalozymy watek mlode babciusie 28 dni :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    hahaha Po nich - dzieciakach - widać jak ten czas płynie do przodu.Ledwie co urodziła mi się Anka teraz taka panna - jeszcze chwila a będzie wyższa ode mnie !! Kubiś od września 1-wszak ... buuu a ja coraz starsza
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    No nie da sie ukryć, że z Ani to juz pannica :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    And buziaki wielki i uściski dla Kubusia, naprawdę jesteś wspaniała i dobrze że chronisz maluchy lepiej czasami nie powiedzieć prawdy ...A dziadkowie cóż na pewno będą żałować jak im pokażesz nagranie! I trzymam kciuki za dzisiejszy występ...

    A ja znowu nie mam M przez 3 dni i wszystko na mojej głowie buuuu
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Magg ja też jestem średnio w tygodniu 2-3 dni sama - więc pocieszam Kochana i ściskam :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Dziś dziadek zaszczycił wnuczkę wizytą w przedszkolu - Gabi była przeszczęśliwa. Występy cudowne i patrząc na to ze dzieci mają po 3-4 latka to naprawdę rewelacja

    W przedszkolu było przesiewowe badanie słuchu. A co mi tam poszłam... i wcale mi się nie wydaje że gorzej słyszę - do tej pory zrzucałam to co nie dosłyszałam na zagapienie czy zamyślenie się a w przypadku dzieci na ich niewyraźną mowę - ja naprawdę mam kłopot z prawym uchem! No cóż trzeba iść do laryngologa ale zdaniem Pani która robiła to badanie mam prawo gorzej słyszeć i może być jeszcze gorzej
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    o kurcze a co dokładnie powiedziała że co Ci jest ?
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    U mojej małej też była babcia w przedszkolu, a do 4 dzieci nikt nie przyszedł, teściowa opowiadała jakie biedne te dzieci były, nie miały komu dać wazonika, i płakały, a że Julki wielbiciel - Adaś też płakał to i ona zaczęła płakać , no ale babcia zabrała ją po występach i postawiła gofra z bitą smietaną , szkoda mi tych dzieci, musiało im być bardzo przykro.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 21st 2008
     permalink
    Zuza wiem jak to przykre dla dzieciaka, nawet starszego niż ten kilkuletni i niewiele rozumiejący przedszkolak :( Moze dlatego aż tak mi szkoda było Kuby ze płakałam razem z nim.

    Magg tyle co wiem to to że nie ma zapchanego ucha woskowiną, a jednak z tego badania dźwiękami nie słyszę na prawe ucho wysokich tonów. Muszę iść do laryngologa to napewno, ale zaskoczenie dla mnie to to że może to być od kręgosłupa (mam skrzywienie od zawsze i wcześniej miałam migreny przez to) No cóż zarejestruje się do laryngologa niech mnie skieruje na w pełni profesjonalne badanie i wtedy bedę się martwić - a póki co już od dawna przyznaję się do tego że "niedosłyszałam" bo już kilka razy zrobiłam z siebie idiotę hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    No to koniecznie badania i zobaczymy...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Dziewczyny a jak Wasze samopoczucie? ani zimy ani wiosny a do lata jeszcze kawał drogi... mnie boli non stop głowa ostatnio bo o kręgosłupie to już nic nie mówię :(( ale tego bólu nie da się opisać :(( Poza tym Julcia zrobiła się straszna absorbująca maruda :((
    •  
      CommentAuthorJagodka1
    • CommentTimeJan 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    oj Ladybird ja dzisiaj też chodzę jakas ospałaaaaaa :angry: a i pogoda temu nawet sprzyja bo tylko wiatr,deszcz na przemian ze śniegiem:sad:
    ja chcę już wiosnę :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    ach jest taka pora dnia gdzie z sił już padam a jeszcze mam troszkę do zrobienia w ciągu dnia!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Lady te bole glowy to chyba na skutek zmian pogody i wahan cisnienia. mnie tez czasami lapia ale na szczescie pogoda pomaga. jedyne co moge ponarzekac to problem ze stawami. przy takich zmianach pogodowych niezle daja czadu. a na kregoslup polecam wspolne turlanie sie po podlodze :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    AniaM: a na kregoslup polecam wspolne turlanie sie po podlodze :)
    hmmm z mężem to nawet może być przyjemnie :D z Bobasem ciut mniej ale także jakaś atrakcja hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    And z mezem wiadomo ale to juz nie turlanie :P
    a jesli idzie o dziecko - ja zamiast nosic Krzysia klade sie z nim na podlodze i sie wyglupiam - kregoslup tak nie boli a i radoche mamy
    •  
      CommentAuthorJagodka1
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    oj And chyba to wyprubuje kiedyś , dzięki :rolling::thumbup:
    --
  1.  permalink
    a ja ostatnio jakas drazliwa jestem-chyba tez przez pogode.Ciagle sie kłóce z M o pierdoły.Naprawde o pierdy takie ze az wstyd wymieniac.ale no ja z igły robie widły ale nie moge sie przemóc zeby taka nie byc.
    Jedyne co mnie cieszy to Piotrus bo obdarza mnie tyloma usmiechami ze az by sie chciało go z całej siły wysciskac..



    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Ciacho usmiech dziecka wynagradza wszelkie smutki!!!


    ja dzisiaj mialam bardzo mile popoludnie. po wizycie u lekarza zostalam z dziecmi u tesciow a pozniej jak maz z rpacy przyjechal to zjedlismy obiad rodzinny (z tesciami mieszka siostra M) i bylo bardzo wesolo. masa smiechu i wyglupow. a co najfajniejsze (wiem wiem wredna jestem) bylo tyle rak do zajmowania sie Krzysiem ze odpoczelam :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    U nas wczoraj był taki spontan i szampan u koleżanki. Nie wiem jak i kiedy ale Kobietki zagadały mojego M że z okazji imienin mam mieć wychodne i o 18stej byłam już kilka numerów domu dalej. Uśmiałam się do łez, mój M raz tylko dzwonił i to o 21 że robi małej mleko i się kładą. Wróciłam o 21.30 i dzieci spały - poza Anią - a na mnie czekała kolacja ze świecami.
    Ogólnie też odpoczęłam ale przerwa w karmieniu była za długa i rano M się ze mnie śmiał że popsuły mi się cycuchy i przeciekają (kołdra i poduszka na wylot)
    --
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Magg i Izunia- mój Osobisty bywa w domu jakiś 10-12 dni w miesiącu i to razem do kupy zebrać ..... nasze życie ostatnio dzieli sie na jego wyjazdy i powroty, i może bym przywykła gdyby nie to gadanie wszystkich: ooo ty znów sama? jak mi ciebie żal albo ja bym tak nie mogła.... już sama nie wiem któe powiedzonko mnie bardziej wkurza:devil: brrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    No trochę mi ulżyło:):tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Kitek nie wiem co napisać by Cię nie zdenerwować - po prostu przytulam :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    dzięki, było potrzebne... faktycznie .... można powiedzieć że każda odpowiedź z założenia była by zła;) hihhi dobrze że człowiek szybko nabiera dystansu.....:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Mojej znajomej M również ma taki tryb pracy [jeździ tirem po całej Europie] i 4 tyg jeździ a na 1 tydz zjeżdża do domku - i tak w kółko ... Podziwiam i chylę czoła wszystkim kobietom będącym w takiej sytuacji :shamed:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    ach faceci z nimi źle a bez nich jeszcze gorzej :))

    Kitek no to wytrwałości można Ci życzyć wiele...

    Ania turlanie sie po podłodze nie wchodzi w grę gdyż kręgosłup boli do tego stopnia, ze jak się położę na niektóre jego odcinki to wyję z bólu!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Facet mojej kumpeli musiał poszukać sobie pracy w mieście - stacjonarnej, bo też jeździł na tirach. Dostał ultimatum...
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    mój Osobisty jeździ na ciut mniejszym i najwyżej na 15 dni i zostaje ok tygodnia. czasem to szybko zleci a czasem sie to dłuzy i dłuzy
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Kurcze wyobrażam sobie ... Hmmm brak słów po prostu - :neutral:
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    eeee tam.... siczne te dwa Skarby Twoje... jak Ty to robisz, że masz siłę jeszcze siedzieć przed kompem?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Kitek bo właśnie teraz odpoczywam i się relaksuję :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Ladybird.... mój kocha to co lubi... trudno by mi postawić takie ultimatum i patrzeć w te duże niebieskie oczy z czystym sumieniem....niech jeździ byle żeby wracał;) i tak jestem (podobno) w komfortowej sytacji bo zony marynarzy maja jeszcze gorzej
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Kitek z czasem czlowiek się uczy wykorzystywać te chwile razem na maksa i to jest super...
    --
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    aaaa;) taki to relaks;) to korzystaj korzystaj.... często się w nocy budzą?
    --
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Magg dokładnie... jak jestesmy razem to zazwyczaj jest święto;) hihihi i jest jeden duzy plus nie kłocimy się bo szkoda nam czasu...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    No właśnie Kitek o to chodzi, że się nie budzą hehe :wink:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    moja też hurrraaaa
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    No to Magg obie widzę odpoczywamy hehe ...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    dokładnie a w dzień znowu mi da popalić...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Magg pewnie jak moje chłopaki i Twoja córa się zeszli to ... nastałaby błoga cisza - chłopcy by zaniemówili z zachwytu :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    no to z was szczęściary:)) takie grzeczne bobasy... można śnić o następnych;)
    --
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    dobranoc dziewuchy ja muszę wstać do roboty z rana;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Kitek no mi się śni córunia, ale jeszcze nie teraz :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Kolorowych snów pa Kitek pa.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    hihihihihihih myślisz że nastała by cisz przy nich nie sądzę raczej ogólny pisk.... a;e komplement przyjęty,,, aż się boję co by ta moja gwiazda powiedziała na dwóch identycznych przystojniaków :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    pa Kitek do jutra...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2008
     permalink
    Hahaha - ja im dużo opowiadam o Tosi !! Julcię od Dronki już znają - chcieli ją zakrzyczeć ...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.