Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    Ania ja też nie uwierzę hehe :wink:
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    ANIA wlasnie nie chce nic ze soba robic,jesc ,leczyc sie ,dlatego moja siostra zjezdza na 2 tyg ,zalatwic klinike.Niestety siostra jak by zjechala na dluzej ,to znowu kasy nie ma na leczenie,wiecie jak to jest z lekarzami...depresja to jest cos okropnego,sasiADKka mi mòwila,bo dzwonilam ,ze z niej zostal wrak ,ta sytuacja jest od 2 tyg,tak nagle to spadlo na nia...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    Kozera współczuję. Dobrze, że siostra troszkę się zajmie mamą - jednak co by się znowu nie załamał o jej wyjeździe ...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    Harpi kobieto kochana ja też mam takie dni...zazwyczaj pomaga słoik nutelli, mała lampka wina jak mała zaśnie i gorąca kąpiel z dużą ilością piany :wink: a na plecki masaż i jakieś małe co nieco :cool:
    Może spacer samotny mlodego zostaw z M. Mniej więcej w tym okresie jak Tosia miała z miesiąc z hakiem obcięłam włosy na krótko, czułam się świetnie i jakiś nowy ciuch zdziałał cuda po prostu musisz się na chwilę wyrwać! Jakby co dzwoń do mnie to się z Tobą wyrwę hihihihihihih:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    Hogatko trzymaj sie cieplutko:grouphug::hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    Już mi lepiej jakoś, maly pospał, dał od siebie odsapnąć, teraz wieczorem też wyjątkowo jak na wieczór jest grzeczny i spokojny
    a odsapnąć na razie nie mam jak, wiem, że on często je - pewnie za często, bo co 1,5-2 godziny w ciągu dnia i bałabym się go zostawić, że będzie płakał i się męczył.
    A wypad na zakupy z nim na razie nie wchodzi w grę, bo z tego co wiem szaleje rota - nie chcę żeby złapał

    Ale kąpiel nie zaszkodzi :))) nutelli nie mogę, bo czekolada, ale rurkę z nadzieniem waniliowym hihihi

    dzięki dziewczyny, lepiej mi, że nie tylko ja mam takie dni i takie problemy

    Magg, trzymam cię za słowo jakby co, więc uważaj
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    Oki, doki już nie mogę się doczekać :bigsmile:
    pssssyt : ja Tosię przyzwyczajałam do czekolady od początku i nie ma zatwardzeń ani takich tam... bo ja łasuch jestem hihihihi tylko nie mów nikomu :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    Harpijko ten zakaz czekolady przy karmieniu piersia to chyba jakis mit :) zadne z moich dzieci nie mialo problemow ani brzuszkowych ani skornych i w sumie tylko 1 dziecko znam ktore jakos tam reagowalo wiec... sprobuj i sie przekonaj :D
  1.  permalink
    harp - taki dupowy nastrój to norma :bigsmile:Jutro kamilek uśmiechcie się tak słodko jak na focie, pogoda się poprawi, kolezanka wpadnie na kawe i od razu lepiej bedzie :) Powiem Ci na pocieszenie,że przy drugim bobasie jest łatwiej - po prostu juz się wie,że trzeba bys przygotowanym na orkę ;)

    Hoga - :hugging:

    Kozera- bardzo bliska mi osoba miała taką depresję o jakiej mówisz... Może na miejscu jest ktoś kto wesprze mamę? Leczenie szpuitalne jest konieczne i ono niestety trwa długo :( No a to poszpitalne później co najmniej rok :(
    MOże jak mama bedzie się juz ciut lepiej czuła to weżmiesz ja trochę do siebie?
  2.  permalink
    A co do czekolady dla karmiących... Ja też uważam,że to mit :) Myslę,że zadna z potraw jedzona z umiarem nie szkodzi bobasowi.
    Co prawda Hanię bolał raz brzuszek po tym jak opyliłam lidlowskie pierniczki w czekoladzie, ale ona miała wtedy ze 2 tygodnie a ja pożarłam całą paczkę :) To najlepsze pierniczki na świecia i nigdy nie mogę się opanowac :confused: Wole jak ich nie ma w domu :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    Aga ja tak mam z ptasim mleczkiem :P dostalam od cioci w sobote i ... kazalam go mezowi ukryc gleboko.. szczegol ze dzisiaj Gabrysia je wyszperala i chciala mnie poczestowac ale znowu zostalo ukryte... ja uwielbiam waniliowe wedlowskie i nie lada silnej woli byloby trzeba zeby sie powstrzymac jakby pudelko stalo w zasiegu reki :D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Dzięki dziewczyny ale tu chyba tylko my z ojcem wierzymy w cuda, bo mama ma przeżuty dosłownie wszędzie do OUN, mózgu opon mózgowych , na rentgenie to już prawie płuca żerzarte przez raka a widok piersi z guzem, coś potwornego. Ona sama nie walczy, nie dali jej już ostatniego cyklu chemii i nie pozwolili na radioterapię, nawet nie przeżyłaby przewozu do szpitala. Nie je , ze względu na silne ataki paraliżu lewej strony dostaje chyba już jakiś narkotyk, bo prawie tylko śpi. Wszystko trzeba koło niej zrobić, założyć pampersa. Serce mi normalnie się kraje na sam widok a tu trzeba sie przy niej uśmiechać,okłamywać żeby już całkiem nie odpuściła i choć torszkę walczyła.
    Na domiar złego Hubert i wymiotował dwa razy i aż się przestraszyłam czy się nie zachłysnął bo tak dziwnie oddychał ale już teraz oddech spokojny. Tylko że ja znów nie spię, w ciągu tygodnia zgubiłam 4 kilo jak tak dalej pójdzie to zgubię jeszcze więcej wcześniej by mnie to cieszyło a teraz jakieś takie obojętne.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Hoga, bardzo mocno ci współczuję, i życzę dużo siły, bo tak jak mówisz musicie ją mieć za mamę. A co do spadku wagi to ten z negatywnym podłożem nigdy nie cieszy. Trzymaj się

    a co do czekolady - mały ma problemy jak przegnę ze słodyczami, więc ograniczam je mocno co i dla mnie jest dobre, waga spada, wchodzę już w spodnie, w które ledwo właziłam przed ciążą, no ale mam to samo uzależnienie co Ania - ptasie mleczko mmmmm
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    HOGA,wiem co przezywasz,bo mòj tatus zmarl na raka,niestety zycie mnie okròtnie doswiadcza a teraz mama chora na depresje..AGA ,jak jej sie polepszy to na pewno ja tu wezme...ona miala juz bilet na marzec...wydzwaniam po szpitalach,gdzie bym ja mogla umiescic ,na czas leczenia...
  3.  permalink
    Kozera- a gdzie mama mieszka?
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    w KRAKOWIE...,wlasnie jada przyjaciòlki oodwiez ja na Babinskiego...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Hoga to przykre ... Mój dziadek zmarł na raka żołądka - nawet nie miałam przyjemności go poznać. Moja mama mi tylko opowiadała, że strasznie cierpiał.
    Współczuję i przytulam ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Damazy widzę pozmieniał troszkę forum jak się w nim odnajdujecie ?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    mi sie nie podoba ale mysle ze to tez troche kwestia przyzwyczajenia
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    No Lady mnie trochę wkurza :devil:
  4.  permalink
    Mi się zupełnie nie podoba. Taki podział jest do bani.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    dokładnie też tak uważam....
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Dziwaczne ustawienia forum.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    w takim układzie może i by to przeszło ale tak jak napisałam damazemu z możliwością dodania ulubionego wątku do obserwowanych aby były w jednym miejscu i był do nich łatwy dostęp
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Dokładnie teraz "ciekam" po całej stronie :devil:
    Dobrze, że mam rolkę w myszce hehe :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Damazy usprawnia jeszcze więc czekamy .... oby skuteczne zmiany wprowadził. Oby stworzył opcję DODAJ WąTEK DO ULUBIONYCH!
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    jejku co to sie porobilo strasznie mnie to drazni przeciez bylo oki a teraz trudno co kolwiek znalezc :sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    oj oby :) Dziwacznie tak jakoś ale to jest chyba to co powiedziała Ania - kwestia przyzwyczajenia :)
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Mnie się też nie podoba zanim znalazłam cokolwiek to musiałam sie naszukać:) mam nadzieje ze to jakos polepszą albo ja sie przyzwyczaje a najlepiej jak by mozn abylo dodawac do ulubionych swoje ulubione wątki
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    dziewczyny w lewym w miare gornym rogu pojawila sie opcja PARTICIPATED DISCUSSIONS
    po kliknieciu na ten napis pojawia sie strona na ktorej znajduja sie tematy w ktorych uczesniczycie badz uczestniczylyscie
    na razie przynajmniej takie udogodnienie
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Ania i pojaśniało hahaha - ślepota ze mnie :shamed:
  5.  permalink
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Aga buahahahahahaaaaaaaaa - uśmiałam się do łez :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Muszę przyznać, że mi też bardziej pasowała starsza wersja forum. Może dałoby się tak zrobić, żeby użytkownik miał do wyboru, czy chce oglądać listę dyskusji po nowemu, czy po staremu????
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Format wyświetlania daty można wybrać, a kolejność wątków?
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    agi_s: Muszę przyznać, że mi też bardziej pasowała starsza wersja forum. Może dałoby się tak zrobić, żeby użytkownik miał do wyboru, czy chce oglądać listę dyskusji po nowemu, czy po staremu????

    musze przyznac, ze mam dokladnie te same uczucia
    --
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Tacy byliśmy

    Polecam!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Josaris wraca to co roku praktycznie i... jest w tym duuuzo prawdy. chociaz z alergiami sie nie zgodze bo ja na poczatku lat 80tych zaczelam chorowac :confused:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    a mi sie ciutke humorek poprawil zjadlam sloik nutelli i chalwe do tego :wink::wink::wink: w nosie dzis mam liczenie kalori wazne ze mam lepszy humor i mysli bardziej pozytywne :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 27th 2008
     permalink
    dziewczyny - mnie tez nie podobają się te "ulepszenia" na forum - no ale cóż...! Może ktoś usłyszy nasze "wołanie o pomoc"! :bigsmile::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 27th 2008
     permalink
    Wcale nie musi usłyszeć.
    --
  6.  permalink
    Co chcesz powiedzieć Amazonko?
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeFeb 27th 2008
     permalink
    A ja się pochwale,że dzielnie się trzymam .Z początku Paweł pisał sms-y że nie chce bym odchodziła ,że mnie kocha,a teraz jak pisze sms-a to mnie obraża i mówi ,że to on odchodzi i chce jak najszybciej załatwić wszystkie formalności żebym "się wreszcie od niego odczepiła i dała mu wolność" tak napisał.Trochę to smutne szczególnie jak do mnie pisze nie mile słowa ale sie trzymam i jestem już pewna ,że dam rade.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeFeb 27th 2008
     permalink
    Na pewno dasz radę, podjęłaś mądrą i dojrzałą decyzję. Na pewno nie jest miłe, że ktoś, kto był Ci tak bliski, teraz zmienił front, ale przez to widać, że zabolała go Twoja decyzja. Wcześniej myślał, że to on jest górą, a Ty mu pokazałaś, że nie dasz sobą pomiatać. Tak trzymaj, nie przejmuj się głupimi smsami, facetowi puszczają nerwy. Taki etap.
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeFeb 27th 2008
     permalink
    wydrA tak trzymaj...
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeFeb 27th 2008
     permalink
    Kasuje od razu jak coś dostaje,też mi się wydaje,że to po złości szlak go trafił nie spodziewał się takiego obrotu spraw ,że mogę się sprzeciwić,że coś mi się może nie spodobać i się wyżywa jak potrafi.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 27th 2008
     permalink
    Jestem z ciebie dumna wyderko!
    Jednym słowem - jesteś górą!
    Tzreba tylko formalności doprowadzić do końca , no i te sprawy o których mi pisałaś...!
    Jakbyś zechciała o tym napisać dziwczynom to może wspólnie coś byśmy na to poradziły, żebyś wyszła z tego na plus!
    Ale to od ciebie zależy czy zechcesz??!!

    Pozdrowionka:bigsmile::wink:
    --
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeFeb 27th 2008
     permalink
    witam :)
    COs wam powiem , w nocy mielismy trzesienie ziemi (w Anglii) .Straszne uczucie ,naszczescie to bylo bardzo krotkie ,ale mocno odczowalne.
    Pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 27th 2008
     permalink
    Matko Zekowa no to mieliście atrakcje nocne - współczuję.
    Dronka ale mi się tskni za naszym spotkaniem :neutral:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 28th 2008
     permalink
    Izunia a kiedy się pojawisz na śląsku? wiesz jak fajnie będzie znowu zobaczyć dzieciaczki... a szczególnie ich postępy :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.