Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady dietujesz z vitalia.pl??
    jaki jest koszt abonamentu?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Ja też chcę zrzucić ale nie wiem jak podaj linka LAdy
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Kobiety mam prośbę podrzućcie jakies przepisy na 2 danie na chrzciny bo nie wiem co zrobić :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    No właśnie Lady podaj linka - może i ja się skuszę :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    IWA no Ja mam 71 a chcę osiągnąć przy wzroście 173 65 wagę ---- zobaczymy w maju :))

    VITALIA

    Miałam dietę smacznie dopasowaną 1400 - 1500kcal a teraz mam niskotłuszczową 1100 - 1200 kcal

    Kosz to 50 złotych - może niecałe :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Magg podrzuce zaraz jakies przepisy w temacie przepisowym MNIAM MNIAM
    tylko uprzedzam. ja tego nie robilam ale moja kolezanka ostatnio serwowala :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    dzięki :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    dziewyczny a pamietacie ze dzisiaj jest DZIEN TESCIOWEJ??
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    No coś Ty Ania ?? To jest taki dzień haha :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    no Ja nawet zielonego pojęcia nie miałam i dlatego nie obchodzę i do teściowej się nie wybieram.

    U mnie pada śniegi i świeci słońce ale fajny widok
  1.  permalink
    Czytam jak się odchudzasz Lady i kurcze też bym się musiała zmobilizować wreszcie....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Sheherezadah czasami jak widzę jak moja rodzinka sobie słodkości zajada to jest mi żal i ciężko ... na razie staram się jak mogę. Efekty są i chyba tylko to mnie mobilizuje i chęć wyglądu nieco zgrabniejszej niż jestem teraz :))

    Vitalie zawdzięczam aga976 :)) jestem jej wdzięczna za podesłanie mi linka!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    a to menu a dzisiejszego dnia

    Składniki:
    Koper ogrodowy 4 g (2,2 x łyżeczka)
    Szynka kanapkowa 17 g (2,2 x plasterek)
    Masło śmietankowe 11 g (2,2 x płaska łyżeczka)
    Bułka grahamka 110 g (1,1 x duża szt.)

    Instrukcje:
    Koperek opłukać w zimnej wodzie i drobno posiekać. Posypać nim gotową kanapkę.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    OBIAD

    Marchew z groszkiem, Kasza gryczana, Woda niegazowana
    HORTEX - Marchew z groszkiem 450 g (1 x opak. (450-gramowe))
    Kasza gryczana 65 g (5 x płaska łyżka surowej)
    Woda niegazowana 1 x szkl. (0,3 l)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    KOLACJA

    Kanapka z żółtym serem i szynką z indyka, Herbata bez cukru, Mandarynki
    Kanapka z żółtym serem i szynką z indyka 120 g
    Herbata bez cukru 2,1 x szkl. (0,5 l) Zamiennik
    Mandarynki 170 g (2,1 x średnia) Zamiennik

    Kanapka z żółtym serem i szynką z indyka

    Składniki:
    Chleb Graham 85 g (2,1 x kromka)
    Ser Edamski tłusty 8 g (1,1 x plasterek)
    Szynka z indyka 34 g (4,3 x plasterek)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    mi by nie odpowiadalo takie wazenie kazdego plasterka czy kromki...

    moja kolezanka miala diete zamowiona i ustalona przez dietetyka. przywozili jej co drugi dzien rano gotowe jedzenie tyle ze cala dieta kosztowala ja ok 700zl za miesiac
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    ja wiem ,ze jak przestane karmic to szybko zrzuce te 3 kg,bo teraz to jem jak swinka,zeby miec mleczko...a VEVE TO WIECZNIE NIENAJEDZONA..
  2.  permalink
    No to nie pozostaje m nic innego jak się wreszcie zmotywować:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Lady ja o tym swiecie tez nie slyszalam ale co mi szkodzilo zadzwonic.. tesciowa sie ucieszyla a i mi milo bylo ze moglam jej radosc sprawic
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Ania a gdzieś coś piszą o tym święcie ?? - może też się skuszę i zadzwonię [mam nadzieję, że w rewanżu nie przyjedzie hehe] :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    o dniu tesciowej ja uslyszalam dzisiaj w radiu, sprawdzilam na necie czy to nie jakis zart no i sie zgadza 5go marca tesciowe maja swoje swieto...
    moja tesciowa byla mocno uradowana. maz zadzwonil do mojej mamy i ta tez przeszczesliwa... taki maly gest jak telefon a tyle przyjemnosci i radosci moze sprawic!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Ania a kto mówi o ważeniu.... przeczytaj raz jeszcze uważnie manu i tam jest w przeliczeniu na sztuki - w nawiasach! Nic prostszego dla leniwych! Poza tym jeśli dzisiaj mi coś nie pasuje to mogę sobie zmienić i nie muszę mieć tego co jest narzucone odgórnie... czasami jest bardzo duży wybór!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    No faktycznie jest !! Zadzwonimy :wink:
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Ja ważę każdą kromkę - mi to odpowiada - jestem pół (;P) perfekcjonistką.

    Ja dzisiaj jadłam kaszę jaglaną i fasolkę szparagową na obiad, a na śniadanie kanapkę z tuńczykiem, sałatą i pomidorkiem - na ciepło.
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    no ale kromka kromce nie rowna. plasterek tak samo... np kupujac szynke paczkowana mozna miec z jednej firmy 10 plastrow a z innej 6 w tej samej wadze :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Ania dlatego w tej diecie masz zawsze wagę jak i sztuki - taki przelicznik... jeśli pisze 1,1 x plaster szynki to Ja zazwyczaj daję 1 cały.... Na razie nei jest źle waga w dół a co będzie w maju się okaże!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    hmm taka dieta z dostawa do dom to całkiem mila prozpozycja ;) nie trza było by sie martwic jak by tu zrobic cos ale czy sie dotsanie dany produkt ;) cena niezbyt no ale coz ;)
    --
  3.  permalink
    dziewczyny jestem padnieta-załatwiam chrzciny i dzis nie było mnie w domu 4 godziny bo jak na złosc wszedzie kolejki a jeszce M sie zepsuł łaptok i trzeba było go zawieźć na gwarancje...ehhh moje dziecko dzisiaj nawet sie ze mna nie pobawiło na dobranoc.tatus go wykąpał i uspił ładnie i mówil ze potrzymał go za raczke chwile i sam zasnał w łózeczku,zaraz ide mu podac mleczko...Chrzciny mamy 16 marca ,mam nadzieje ze wszystko sie uda ładnie tak jak zaplanowałam.
    --
    • CommentAuthormascotte7
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    mam do was takie pytanie...
    tak wiec moje ostatnie miesiaczki to 10.10.2007 pozniej 8.11.2007...nastepna dopiero 27.01.2008
    a teraz to nie wiem, bo mysle ze powinnam juz miec...okolo 19-20 lutego mialam taki bol brzucha jak podczas owulacji...i kochalam sie wtedy z chlopakiem, bez zabezpieczenia...
    2 dni temu robilam test ciazowy rano i wyszedl negatywny...ale jak tak popatrze na ten "bol owulacyjny" to 2 tygodnie od niego sa dzisiaj czyli powinnam miec okres...a mialam tylko jedna plamke w dzien i nic wiecej sie nie pokazuje...no nie wiem...moze cos jeszcze bedzie, ale co myslicie...?
    i chce dodac ze w miedzyczasie chorowalam/choruje na przydatki...
    prosze o pomoc
  4.  permalink
    Skoro Ty nie wiesz czy jestes w ciazy to my tym bardziej :(
    Zrób ponownie test lub badanie poziomu beta hcg- wtedy wszytsko bedzie jasne.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Zapraszam na poranną kawę - hmmm ... :bigsmile:
    Miłego dnia !!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Izunia - ja się piszę, z chęcią wypiję dobrą kawkę z mleczkiem i pianką!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    To i ja do was dołączę na kawusię :) Mam jeszcze trochę "wolnego" więc spokojnie mogę wypić, ale od 9 dzień się zacznie u mnie
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    to i ja na szybko dam rade wypic bo potem nie wiem o ktorej sie napije :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 6th 2008 zmieniony
     permalink
    no to dziewcyzny budzimy sie... ja dzisiaj spalam tylko 4.5godz... zieeeew

    sads
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Hmm - no nie ma jak wirtualna kawa z koleżankami hehe :wink:
    Bardzo mi miło !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Ania a co to za noc była ??
    And i jak dzisiejsze samopoczucie ??
    IWA jak ja Ci zazdroszczę, że już pracujesz. Sama chętni bym już wróciła :neutral:
    MamoDusi powodzenia :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Izuś samopoczucie rewelacja - jak nie uduszę mojej rodzicielki to będzie dobrze i przeżyję dzisiejszy dzień :devil: Zimno jak cholera bo niecałe 16st, wyniosłabym się z dziećmi do 2 pokoju bo tylko w nim jest piec w którym się pali, ale przydzieliłam go mojej matce - oby do poniedziałku a może będzie niespodzianka i wypłata M będzie już w piątek (?) to zrobimy ten junkers szybciej
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Izunia a takie niespanie na wlasne zyczenie :wink:
    dzieci mimo choroby spaly ladnie bo od 21 - Krzysko do 5.30 i dospanie z nami do 7 i Gabrycha tez do 7
  5.  permalink
    witam i ja:) jest jeszcze to ciasto? bo za kawe dziekuje ale słodkiego nie odmówie:)))
    Ja nocka tez nieprzespana bo połozyłam sie o 24(głuuppiiaa) a o 2 juz było wołanie o jedzenie i potem o 6 tez i juz koniec spania.Pogadał,pobawił sie i teraz dosypia.Mam troche spraw do załatwienia a u nas zimno strasznie ale słonecznie:)Powiedzcie mi czy podawałyscie dzieciom takie kaszki na dobranoc Bobovity chyba one sa po 4 miesiacu .wiem ze to na watek jedzeniowy ale nie moge go znalexć teraz bo wydaje mi sie ze zaczał panowac tu jakis sajgon i ni emoge sie odnaleźć.Chodzi mi o to ze moze jak ju zbedzi emógl ta kaszke zjesc to moze wiecej przespi niz 4 godziny ciągiem? szczerze mówiac ja o 21 jestem juz nieprzytomna a tu jeszcze pranie ,sprzatanie i troche zmezem posiedziec i pogadac..


    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    ciasteczko watek jedzeniowy jest TUTAJ

    PS. wystarczy rozwinac dyskusje dotyczace macierzynstwa :wink:
  6.  permalink
    aaaa dzieki dzieki:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 6th 2008 zmieniony
     permalink
    suuuuuuper była ta kawka!
    za ciasteczko podziękowałam bo do świąt nie jem słodyczy - postanowienie wielkopostne!:wink::bigsmile:
    pozatym nie po to sie odchudzałam, żeby teraz wyjadać słodkości. :wink:
    ale na święta to sobie nie odmówię odrobiny. :wink::bigsmile:

    A co do pracy Izunia to powiem ci , że ostatni to mam ochotę pójść na wychowawczy, straszny młyn u mnie ostatnio i jestem wykończona jak wracam do domku, chodzę spać razem z Oliwką, czyli tuż po 20.00. A do tego mnie ostatnio zdenerwowali, bo nawet podwyżki nie chcą nam dać, wszyscy sobie coś wywalczyli w tym państwie, a nam ze skarbowki nie wolno strajkować i nie dostaliśmy ani grosza - noooo może 35 zł z inflacji - żenujące! Oczywiście już mi się "ta podwyżka" zbilansowała i wyszłam na 0, bo wczoraj podrożała mi opłata za mieszkanie - właśnie o 35 zł :cry::cry::cry::confused::confused:

    Także Izunia wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Pewnie masz rację IWA ... Jakbym wróciła do pracy to to chciałabym być w domu - hmmm tak źle tak nie dobrze :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    kiedy Wy kawusię to Ja śniadanko pyszne z herbatką :)) ale miło było popatrzeć jak pijecie sobie :))
  7.  permalink
    co do pracy...na poczatku myslałam ze wróce bo mam mame niepracujaca i ciocie które chetnie by z Piotrusiem zostawały..ale wyszło inaczej to M zmienił prace i bedzie wyjezdzał za granice takze moja praca odpada,dziecko nie dosyc ze tate zadko bedzie widywac to jeszcze mialoby nie byc mamy cały dzien? poza tym finansowo lepiej wyjdziemy na tym jak jednak pozostane bezrobotna gdyz wtedy m przysługuje na ans jakis comiesieczny dodatek i wcale nie mały bo 1500 zł,gdzie u nas w Polsce by takie cos nie przeszło i mozna o tym pomarzyc,a na wychowawczy sie nie łapie wiec nie pozostaje mi nic innego jak siedziec w domku,od pażdziernika moze znów jakies studia zaczne albo jakas szkołe jezykowa..no cos napewno sobie wymysle zeby do ludzi wyjsc.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    ciasteczko tez tak jak i Ty rozważam szkołę chociażby dwuletnią... fajnie jest posiedzieć w gronie ludzi i fajnie jest czasami się klasowo spotkać :))
  8.  permalink
    pewnie ze fajnie,od razu z ludzmi to czas szybciej leci a nam sie chyba tez nalezy jakas odskocznia od codziennosci.Zreszta to bedzie przyjemne z pozytecznym:)
    --
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Są fajne szkoły dwuletnie, lub trzyletnie, od których możecie spokojnie zacząć :)
    Myślę, że to świetny pomysł.
    Życzę dużej wytrwałości :)
    -- Irja
  9.  permalink
    http://www.pocztakwiatowa.pl/

    Na tej stronie jest konkurs na dzień kobiet- można wygrac vouchery podrózne- może któraś z nas będzie miała szczęscie? :wink:
    Wystarczy się zarejestrowac i wpisać kod polecający.
    Dla chętnych- 0661-67558-7d99


    Oczywiście nalezy potwierdzić fakt rejestracji odbierając maila :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.