Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Izunia a ja mam mozliwosc powrotu do pracy od wrzesnia ale sie jednak nei zdecyduje... nie oplaca mi sie totalnie i biorac pod uwage ze na bank dostalabym wychowawstwo to wyszloby ze co tydzien mialabym jakies dodatkowe zajecia do wieczora bo u mnie w gimnazjum co miesiac sa drzwi otwarte, rady pedagogiczne, dyskoteki lub akcje charytatywne plus moje kolka (tez za free). z wychowawczego majatku nie ma ale jakbym do pracy wrocila to jeszcze mniej bym miala niz mam teraz...

    ja podyplomowke z amerykanistyki zrobie jak dzieci troche podrosna :) od pazdiernika pomysle nad translatoryka ale to zalezy jakie bedzie czesne
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Dziewczyny sio na spacer a nie siedzieć na necie... Ja czekam aż się młoda obudzi i wybywam z domu. Pogoda u mnie śliczna. Słońce świeci a temperatura +5 stopni i mam wielką nadzieję, że z każdym dniem będzie rosła do góry :))
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    U MNIE wiatr i deszcz ,do konca tygodnia uffa...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 6th 2008 zmieniony
     permalink
    a u nas rano byl przymrozek i troche sniegu... za oknem szaro i chyba wlasnie znowu zaczyna padac... na termometrze 2 stopnie...
    dobrze ze chociaz pogoda przez te ostatnie dni to bani to tak nie cierpie ze nie moge sie z domu ruszyc :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 6th 2008 zmieniony
     permalink
    DRONKA cwaniara byś przyjechała i pomogła :tongue:
    W sobotę możemy dopiero wyjść - teraz jeszcze antybiotyk maluchy biorą :wink:

    U mnie też słonko i 6 stopni na +

    Ania wiem wiem ile jesteśmy "bogatsze" o wychowawczy ale wiesz mieć a nie mieć :wink:
    Mnie chodziło o to, że bym już chciała do ludzi iść ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Izunia to zawzse zostaja ploty z kolezanka w jakiejs przytulnej restauracyjce :wink:

    u nas dzieci w prawdzie nie maaj antybiotyku bo to wirus ale lekarka kazala przeczekac ten tydzien bo inwazja strasznego dziadostwa jest w miescie... chyba jakis ogolnie silny wirus bo wszystkie 3 osoby ktore siedzialy nam z dzieciakami srednio tak po 1.5godziny sa juz chore. te same objawy - duze oslabienie i straszny kaszel... az sie dziwie ze ja jeszcze nie padlam... ale z drugiej storny po prostu nie mam czasu na chorowanie :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Ania to tak jak ja - nie byłoby mi to na rękę hehe :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 6th 2008 zmieniony
     permalink
    sprawdzilam wlasnie stan konta zeby porobic oplaty a tam mila niespodzianka - czekalo na mnie 300zl trzynastki ktorej sie wcale nie spodziwalam bo przeciez pol roku nie pracowalam :)
    super taki niespodziewany zastrzyk gotowki... chyba z tej okazji pol prosiaka sobie zafundujemy:wink:
  1.  permalink
    U mnie też ślicznie, zimno, ale słonko świeci, szkoda, ze jak tak fajnie jest, to ja muszę w pracy siedzieć, jak o 17 wychodzę, to już wieczór praktycznie... na szczęście wiosna się zbliża, i wkrótce dłuzej będzie jasno:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    U nas wieje jest zimno i paskudnie słońce wyjdzie czasem ble, ble, ble
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Magg nie dowierzam bo u mnie przez cały dzionek świeci słonko :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    u nas co chwila zacina deszcz. otworzylam okno zeby troche zaraze wywietrzyc i szybko zamykalam bo w moment przejmujace zimno w calym domu i drzwi balkonowe sie machaly :devil:
  2.  permalink
    Szef śpi i chrapie sobie w gabinecie hihi, może ja też sobie zacznę drzemki w pracy robić:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia wierz paskudztwo za oknem ohydne zimno fuj. tylko kocyk kawka i dobra książka!!! I wszystko zaliczyłam jak Tosia spała :wink: na poprawę humoru dobry kryminał hihihih A. Kava "trucizna"
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    no u mnie tak jak u Magg - pewnie z racji niedużej odległości naszych domostw, ale na spacerku byłam, nawet słonko trochę poświeciło, ale jak wiatr zawiał, to ciężko wózek było pchać i łzy w oczach

    tylko jak moje dziecko śpi, to ja psuję oczy na 28dni :))) - właśnie teraz śpi koło mnie na brzuszku przy kojącym szumie suszarki (Stwórco - dzięki za ten wynalazek hehehe)

    Ciacho - serdecznie współczuję takich rozstań długich, mój M wyjeżdża dziś w nocy, a ja mam mieszane uczucia, oczywiście wiem, że sobie poradzę i tak dalej i momentami traktuję to jak swojego rodzaju wyzwanie i cieszę się, bo poodwiedzam koleżanki i do mamy i babci pojadę (M zostawia samochód), a może nawet się skuszę na odwiedziny ojca - trudny temat na inny raz - no ale jak siedzę teraz i wyczekuję tej 17, kiedy drzwi się otwierają i wiem, że cały tydzień się otwierać nie będą i jeszcze weekendy 2 stracone, to normalnie łzy w oczach.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    uu a u mnie milusio jak mało... piękna pogoda, słońce świeci. Wróciłyśmy ze spacerku było bosko :)) nałapałam promieni słoneczka :)) żyć się chce :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Ja na spacerki nie wychodzę tylko jak deszcz pada ale tak to zimno nie zimno jestem na dworze chociaż na dwie godzinki ale jestem. M lubi chodzić jak pada więc niech chodzi :)) nie lubię moknąć !
  3.  permalink
    Ja lubiłam chodzić na spacerki w deszczu, jak okularów nie nosiłam, a odkąd muszę nosić, to przestałam lubić, bo nic nie widzę:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    u nas tez piekna pogoda była :) było +5 ale jak przestało swieciec słonce do naszych okien ;) bo do godziny 14 miałam na termometrze +28 stopni ;) fajnie sie patrzało na tak wysoką temp ;)
    --
  4.  permalink
    Oj Harpi jak ja Cie rozumiem...ja zawsze wyczekuje 16:))) my mamy dwa auta a M leciał samolotem oststanio ale teraz jedzie samochodem a drugi własnie sprzedalismy takze jedzie tym jednym który nam został bo nic nie zdazy kupic innego tak ze troche bede uziemiona , naszczescie mój tata pracuje za granica i zostawi mi swój zebym sobie jeździła w razie potzreby.Ale mieszkam prawie w centrum i do kazdego mam w miare blisko wiec wole wózkowe wyprawy,jakos dam rade przeciez , od razu jest z tego inna kasa i widac jakies perspektywy:) Kto ma dac rade jak nie my-mamy.
    a z tym odwiedzaniem kolezanek to ja tez tak mówiłam a w koncu poszłam do jednej i tyle:)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    no Ja odwiedzam szczególnie jedną hi hi hi i sobie siedzimy i miło przy Martini gadamy :) z innymi to już z ich mężami, chłopakami :))

    Mam jutro o 9 iść do lekarza i ciekawe jak Ja to zrobię kiedy to najlepsza pora na spanie :)) moje i Julki!
    Wybieram się po skierowanie na krioterapię brrr kręgosłup mi pada bardzo mocno pod ciężarem słodziaka mojego :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    wiecie co dzisiaj wzięło mnie na sentymenty i popłynęła mi łezka... podczas wystawiania rzeczy na allegro po mojej Julci uświadomiłam sobie, że ona już wyrasta z niemowlaczka, z małej kruszynki, że już nie będę miała więcej swojej małej istotki :( ehhhh smutno mi jakoś :(( ryczeć mi się chce...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    DRONKA no taka jest kolej rzeczy, nie smutaj się :kissing:
    Ciesz się, że Julka zdrowa i rośnie jak na drożdżach !! Ale z tym sentymentem masz rację, mnie też czasem ogarnia taka myśl, że chłopaki już takie duże i robią taaaaakie postępy w rozwoju :rainbow::rainbow:
    Jak się spotkamy to uczcimy to haha :crush:
    Miłego piątku dla wszystkich - dziś pochmurnie ...
    Wirtualna kawa na dobry początek dnia :winkkiss:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    oj Izunia ta kawa to extra pomysl... tyle ze ja poprosze extra mocna :)

    a co do rosniecia dzieci... ja zostawilam sobie te najmniejsze Krzysiowe spioszki w rozmairze gigant czyli 46. Gabrysia ubiera w nie swoja lalke... ostatnio polozyla chou obok Krzysia a ja sie poryczalam patrzac z perspektywy jaki byl kiedys a jaki jest teraz... z okruszka sie zrobilo kawal chlopa... ale mnie ogolnie czasami takie 'sentymenty' lapia i np wracam do pierwszych zdjec Malego...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Ania ja zalewam się łzami jak patrzę na foty szpitale - czyli jak maluchy leżały w inkubatorach - wspomnienia ożywają ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    ostatnia taka fotke szpitalna pierwszy raz pokazalam komus obcemu a wlasciwie nie do konca obcemu bo takiej mojej dobrej duszy . do tej pory tylko ja i maz je widzielismy bo byly robione po przewiezieniu Krzysia do centrm.. i powiem Ci ze mi ulzylo... stwierdzilam ze w koncu doroslam i potrafie mowic ze spokojem o tym co bylo. owszem wybuczam placzem wspominajac tamten wotrek ale uwazam ze to juz sukces ze nauczylam sie mowic o 12czerwca... najtrudniejszym ale i drugim najpiekniejszym dniu naszego zycia

    najwazniejsze ze mimo tego jaki start mieli nasi chlopcy wszystko jest ok i wyszli z tych problemow obronna reka :grouphug:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Ania ja też z upływem czasu już inaczej to wszystko przeżywam - jednak zawsze emocje są i na pewno będą. Ostatnio właśnie rozmawialiśmy z M jak to było rok temu ... M nigdy tak do końca nie powiedział mi co czuł - dopiero po 10 miesiącach przyznał się, że strasznie się bał o mnie i maluchy, że był bezradny jak tak stał przed drzwiami sali operacyjnej i nasłuchiwał czy już urodzili się chłopcy ... Jak wrócił do domu to nie wiedział co ze sobą zrobić - non stop myślał, dzwonił ... bowiem uświadomiliśmy sobie oboje, że jesteśmy odpowiedzialni za dwie małe Kruszynki, które bardzo nas potrzebują, takie bezbronne i niewinne - takie NASZE :bigsmile: Nie wyobrażam sobie życia bez nich i M - to mój świat :bigsmile:
  5.  permalink
    Miłego dnia dziewczyny:)
    Lubię czytać Wasze komentarze o dzieciach, mam nadzieję, ze kiedyś będę mogła się przyłaczyć do dyskusji (czyt. poznam kogoś, zakochamy sie w sobie no i w efekcie kiedyś zdecydujemy na dziecko:)))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Sheherezadah - oczywiscie zycze ci wszystkiego tego co w nawiasie i zeby bylo i zyli dlugo szczesliwie i w milosci :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Oj dziewczyny fajne te sentymenty i dobrze ze Krzys i nasze blizniaki kochane maja sie juz dobrze :rainbow:

    Dronka glowa do gory pomysl jak fajnie bedzie sluchac i dawac rady starszej juz Julce :grouphug:

    Izuniu dzieki za kawusie bo juz nawet nie mam czasu sama sobie zrobic :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Izunia ja też dziękuje za kawkę :) pychotka mniam, mniam
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Magg Słońce ja już mam 2 kawę za sobą - dziś u mnie pogoda bleee ...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Izula u mnie pogoda suuuuper za to my bleeeee i siedzimy w domku ale dam rade ty dalas to i ja dam :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    a ja po kawie i mega odzywczym tigerze jestem no i od w sumie jakis 2 godzin w koncu mam pelne obroty ;)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Ja dzisiaj kawę pilam dopiero o 12 booo M mi się trochę źle czuł wczoraj i sama wstawalam do niuńki z 5 razy - łobuzica mała- i jak zasnęła mi o 9.30 to ja razem z nią i spałyśmy do 11 :bigsmile: ale było fajnie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    a teraz znowu świruje :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Magg daj jej garnek i pokrywke... u nas na kazdy zly humor pomaga :D
    tyle ze mi uszy z lekka puchna hehhee
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    obecnie leży pod biurkiem na brzuchu i dobiera sie do Franka klocków a garnek też pomaga hihihii
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    A ja wolę nie dawać im garnków - :tongue:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Izunia ale ten blysk w oku jest BEZCENNY, nieprawdaz?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    i dzika radocha :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Tak Ania nie wątpię - ale nie stać mnie na wymianę garnków hehehe :bigsmile:
  6.  permalink
    wróciłam ze sapceru i tak nie kupiłam małemu nic na chrzciny do o ubrania.naprawde nie chce go ubierac w jakies dzieciece garniturki bo mi sie to niespecjalnie podoba a zwyklych białych sweterków brak.na allegro nie chce kupowac,chyba moja mama mi cos w takim razie zrobi to si e Wam potem pochwale jak wyszło:)
    jestem glodna jak wilk a w domu i w lodówce echo.obiad w połowie dopiero.a co robicie dziewczyny dzisiaj do jedzonka? ja mam rybe zapiekana



    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    a ja zrobilam zapiekanke ziemnaczana i pomidorowa :wink::wink: w piatki nie jemy miesiwa he he :smile::smile:
    --
  7.  permalink
    A ja sie zastanawiam co będzie na mnie w domu czekało na obiad, a miałabym ochotę na placki ziemniaczane:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    'u mnie piękna pogoda :) słońce grzeje, że hej :)) jadąc dzisiaj w samochodzie to myślałam, że środek lata bo przez szybę tak grzało. Kupiłam dzisiaj Julci dwie czapunie wiosenne :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Droneczko to dawaj zdjecia Julcika w tych czapach :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Mamo Dusi to przy okazji jak będę wychodziła na spacerek i zdjęcia robiła :))
  8.  permalink
    tez kup[iłam czapeczke Piotrusiowi..ślicznie w niej wygląda...
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Ciacho to gdzie zdjecie ?????? pamietajcie ze ja uwielbiam czapki i rozne nakrycia glowy :wink::wink::wink::wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.