Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Mamo Dusi hi hi hi pochwalę się w swoim czasie. Jedna to smerfetka taka milusia a druga to kapelusik :) miałam większy wybór ale ograniczenia finansowe nieco mniejsze :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    lady wklej zdjątko na wyprawce - ja też muszę coś zakupić, ale jeszcze nie wiem jaką!?:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    IWA ale to może Jutro bo dzisiaj tylko siedzę i ledwo co rękoma poruszam...
    Julka jest ciężka w noszeniu i strasznie mi kręgosłup siada. Byłam dzisiaj u lekarza i dostałam skierowanie na zabiegi krioterapii! Oj będę marzła :) do tego od jazdy na rowerku boli mnie strasznie noga więc wszystko będzie zamrażane :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    IWA jedna jest z firmy BROEL - kapelusik wiązany pod szyjką z nauszniczkami! druga to firma pupill ze słoneczkiem na przodzie :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    z pupill u nas też są to może jutro też jakąś zakupię. Widziałam ostatnio taką wiązaną z nausznikami i miała na przodzie haftowaną wróżkę - pasowałaby do kurteczki sztruksowej którą jej kupiłam, a druga była w haftowane kwiatuszki - bez sznureczków - taka wciągana. Zobaczymy jak będzie z rozmiarami, bo Oliwcia to ma już główkę całkiem całkiem, chyba 44-46 będę musiała kupić!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    widziała tę z wrózką ale Ja mam z dużym kwiatem na przodzie :)) Kupiłam 46 - 48 bo Julcia taką ma głowę hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    tzn pupill jest 49 :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    nooooo w sumie ja też nie wiem czy to nie będzie taki rozmiar jak u ciebie! :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    tej dzisiaj nie widziałam jest boska
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    pupill ma ładne i cenowo względne :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    IWA wynosimy się z tego wątku na WYPRAWKOWY :) BO SIę ZAPOMNIAłAM...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    sliczna a gdzie mozna dostac czapeczki z tej firmy ?????
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    MamoDusi nie wiem gdzie u Ciebie bo Ja jechałam do Ligoty po nią ale też w Bytomiu mają!
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    A wiesz moze gdzie w bytomiu
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 7th 2008 zmieniony
     permalink
    a wiesz gdzie w Bytomiu jest w każdą ostatnią chyba sobotę miesiąca pchli targ? - zjeżdżają się z całej polski z towarem - starociami. W tych okolicach na jednym rogu są lampy w połączeniu ze sklepem dziecięcym. Nie znam ulic... na tym placu też odjeżdżają autokary przewozowe!
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    A Droneczko wiem gdzie juz musze tam zajzec :wink::wink: dzieki wielkie jestes kochana :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    Droneczko a to specjalnie dla ciebie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    MamoDusi kiedy tam się wybierasz to może i Ja się wybiorę w tym samym czasie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    a ta biedronka napalona jak nie wiem co ha ha ha i ciekawe na kogo czy na co ?:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    bo biegnie z kwiatkiem do ciebie na dzien kobiet i nie chce sie spoznic :wink::wink::wink:

    Droneczko jak pojade to wczesniej dam ci znac puki co narazie Dusia musi wyzdrowiec
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    MamoDusi ok nie ma sprawy :))
    Z Dusią wychodź na spacerki aby wytępić bakterie... Julka codziennie spaceruje od rana do wieczora - poza deszczem :) i na razie tylko delikatne katarki dwa były ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    Lady ale Dusia ma zmiany na oskrzelach i moim zdaniem spacery wtedy sa jednak niewskazane...

    u nas niby tylko wirus ale lekarz tez kazal pare dni w domu przetrzymac ze wzgledu na silny kaszel
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    No Droneczko i dotego jestesmy na zastrzykach niestety :cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    Ania dzięki za info.

    MamoDusiu a tego to Ja nie wiedziałam, niestety nie siedzę non stop na necie i na czytanie zaległości też nie zawsze mam czas :( ale na spotkanie z Tobą ten czas znajdę bo na spacerki i z domku to Ja z Julcią chętnie wychodzę :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    Droneczko ja tez chetnie wychodze wiec jak tylko wyzdrowieje to dam znac buziaki dla Julcika :wink::wink:
    --
  1.  permalink
    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BABY!!!

    Przesyłam Wam babskie całusy z okazji naszego święta:) Zyczę Wam wyłącznie ciepłych, miłych i pełnych miłości dni :):). Baby górą!!
  2.  permalink
    aga1976: Baby górą!!


    baby rulez:rolling::rolling::rolling::rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    Dołączam się do życzeń :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    ooo a mnie nie było wczoraj...

    Dziękuję za życzonka i spóźnione dla Was kobietki :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Julcia moja zaczęła raczkować więc muszę za nią ganiać po mieszkaniu. Wszystko mi ściąga i za wszystko ciągnie ... urwanie głowy mam :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Droneczko to uroki bycia mamą oj jak ja bym chciala zeby Dusia juz raczkowala:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Jest mi strasznie zle :( Mam potworny bajzel, jestem bardzo malo ambitna osoba, nie mam zadnych marzen - jakkolwiek to idiotycznie nie brzmi. Zazdroszcze nawet tym, ktore sie bez powodzenia staraja o dziecko, jakkolwiek to absurdalnie nie brzmi. Niczego mi nie brakuje, wszystko mi sie tak latwo udaje. bo stawiam sobie minimalnie poprzeczke. Zero ambicji, zero marzen, zero staran, zero satysfakcji.

    Ostatnio nawet w zwiazku czuje sie bardzo samotna. To wszystko jest takie lipne.

    Myslalam nawet o przejsciu sie do psychoterapeuty, ale co mi on powie? Co sie we mnie zmieni? :/ Tragiczny marazm.

    Nie jestem w deprseji, funkcjonuje ale jakos tak jestem wypalona, jak sie tylko da :(
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Wiesz, włodeczku marazm też może być objawem depresji. A jeśli ci on dokucza, to na pewno warto iść do psychologa/psychoterapeuty. Nic magicznie w Tobie nie zmieni, ale w zmianach może pomóc. Na pewno warto robić coś w kierunku zmian na lepsze.
    -- ,
  3.  permalink
    witajcie dziewczyny
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    witaj Karolino216:swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 9th 2008 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    a u mnie jak zawsze burzliwa dyskusja z M i wymiana zdań. Niedziela a on nie chce jej spędzać z rodziną tylko tv go interesuje! wkurza mnie to. Spacer NIE, market NIE, wszystko na NIE w niedzielę jest u niego. Najchętniej to by poszedł do pracy i by pracował... Jestem więcej niż zła, jestem wq.................a
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Droneczko moj to dopiero nic by nie robil bo tylko komp i gry buuuuuuu i nie odzywac sie bo nie moze sie skupic :devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    a moj spi ;) no ale to zrozumiałe bo idzie do pracy na noc ;) rano obiadek ugotował jak byłam w kosciele :) no w sumie to tylko postawił i pilnował ale zawsze cos ;) a ja bym poszła na spacerek w niedziele albo cos :( ostatnoo byłam sama a dzis mi sie nie chciało :) ale jak bedzie cieplej to M sie nie wywinie ;) jak mu powiem na lody to pewnie pojdzie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    wlodeczku, a może to przesilenie, pogoda się poprawi, słonko wyjdzie, będzie cieplej to i chęć do życia wróci? I więcej pozytywnych myśli się pojawi

    Kfiatuszek, nieźle nieźle, rozumiem dziecko, ale żeby dorosłego faceta trzeba było przekupywać hehehe :wink:

    i mnie źle - bo męża nie ma, całe szczęście, że mam teściów piętro wyżej i są naprawdę suuuper teraz jak go nie ma, teściowa przychodzi, pyta, pomaga, sama bierze małego, mnie każe odpocząć, obiad mi robi, pyta co mi pomóc, co zrobić, wczoraj jak zobaczyła że wracam ze spaceru, to zbiegła, została z małym,a mnie na solarium wysłała (prowadzi solarium)- wie dobrze, że to poprawia humor - naprawdę muszę ją mocno pochwalić, no ale męża to mi ona nie zastąpi :(((( dobrze, że pogoda jest ładna i chociaż aura nastraja optymistycznie
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    a mòj maz ,kazda wolna chwile spedza z VEVE...
  4.  permalink
    ja sie przejechałam z M do babci ,potem ja na spacerek do miasta z Małym a M do mojego brata podszkolic z matmy,potem odwiedzilismy szwagra i jakos dzien zleciał,ech zeby zawsze było tak miło jak dzis ,ale to nierealne przeciez....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    mój M niestety mało zajmuje się Julką...
    Kiedy ona płacze to on zaraz mi ją daje a jak się nią zajmuje to tak, że ona na podłodze siedzi i się bawi a on TV ogląda ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    moj na szczescie zajmuje sie i to dwojka jednoczesnie ale mam tez jedno ALE do weekendow - mijaja za szybko :sad: i nie mam szans sie nacieszyc zyciem rodzinnym we czworke jak znowu przychodzi poniedzialek...
  5.  permalink
    Mój m z kolei jeszcze jest inny... Chętnie zajmuje się Hanią ale chyba dostał na jej punkcie jakiejś głupawki:devil:
    Jak młoda zapłacze gdy się nią zajmuję to patrzy na mnie takim wzrokiem,ze mam ochotę kopnać go w d... :devil:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Moj zajmuje sie Dusią duzo jak wraca ale czasami do szalu mnie doprowadza ale ma jeden plus prasuje mi pranie ja nie musze on lubi:boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Faceci to by chcieli dzieci ale już jak trzeba coś więcej przy nich zrobić to żono RATUJ!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Ladybird76: Faceci to by chcieli dzieci ale już jak trzeba coś więcej przy nich zrobić to żono RATUJ!


    Dronko nie wszyscy faceci ! Mój naprawdę bardzo bardzo rzadko krzyczy "ratuj". Jedną rzeczą której nie zrobi to kąpanie ale nie z racji strachu, czy też nieumiejętności (Kubę i Gabi myje M) ale z racji choroby -> i tylko ta cholera go ogranicza w czynnościach przy dzieciu
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    a ja mam problem.... byla u mnie dzisiaj chrzesniczka i ja zagadalam o komunie... mamy w tym roku 2 mojej chrzesniczaki i chrzesniaka meza w odstepie tygodniowym i.... normalnie zalamka... jej pomysly na chwile obecna to
    1. sztaluga plotna i paleta malarska plus farby i pastele
    2. ipod
    3. cyfrowka
    4. wieza
    5. laptop....

    w jakich kwotach u was w rodzinie zamykaja sie prezenty od chrzestnych??? ja bede wyrodna chrzestna i ciotka ale nic z tych rzeczy nie jestem w stanie sfinansowac... kredytu na jej zachcianki brala nie bede

    powiem wam szczerze ze mi sie nie podoba takie podejscie do sprawy. kiedys byl rower czy zegarek i bylo ok a teraz co jedne pomysl to ciekawszy... komercjalizacja Sakramentow jest jednak wieksza niz mi sie do tej pory wydawalo...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Ania Ja dawałam mojemu chrześniakowi 600 złotych po 200 od osoby - Julki jeszcze nie było na świecie :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.