Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Aga moze to jakas zaluzja :D ale wiesz lepiej 36 niz 46 bo mozesz sie ludzic ze mysli ze tak super duper szczuplo wygladasz a jakby ci 46 sprezentowala to bys myslala "matko czy ja az tak grubo wygladam?" :tooth:
  1.  permalink
    Wiesz- w sumie to moglaby się juz nauczyc,ze ja 40 noszę :devil:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga moja tesciowa zawsze kupuje mi wieksze to moze bedziemy sie wymieniac :tooth: a swoja droga dala bys jakies fotki Hanutka plissssss:bigsmile:
    --
  2.  permalink
    Hmm - wiesz Justyna- nie wiem czy by Ci się podobały te, które ona wybiera ... Gust to ta kobieta ma dosc specyficzny ...:wink:

    A może cos tam wrzucę swieżaego, ale dopiero jak Hania wyzdrowieje.
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    oki to duzo zdrowka dla Hanutki i buziaki ......moja tez nie ma gustu kupuje tak jak by dla siebie :devil: dobranoc spij dobrze :wink:
    --
  3.  permalink
    dziękuje :flowers: Wzajemnie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    dobrze, że mnie teściowa nie obdarowuje prezentami dla mnie bo też jest bezguściem - totalnym :( Julkę moją jedynie chciałaby obdarowywać ciuszkami w kolorze - świński róż wrrrr Na szczęście moje mój M ostatnio interweniował i zabronił jej kupować bez naszej wiedzy bo niestety nie ma gustu i mija się z moim hi hi hi - nie w nos jej to było ale cóż zrobić:)
  4.  permalink
    mnie tez obdarowuje -zazwyczaj nietrafionymi.
    W ta gwiazdke tesciowa dajac mi przezent powiedziała"jednak musisz do tego troche schudnac" myslałam ze mnie krew zaleje.Wyciagam -patrze fajna koszula nawet(napewno nie ona wybierała) i przy niej sciagnełam swoja bluzke i założyłam ta koszule z satysfakcja bo była mi dobra!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    u nas na szczescie nie kupuje sie w rodzinie prezentow dla doroslych ani imienionowo/urodzinowo ani gwiazdkowo. a dla dzieci jakies 2lata temu juz ustalilismy - dziadkowie czy mniej obeznane w dzieckowych sprawach ciocie daja kase a ja kupuje co potrzebne pozniej trafia dana rzecz do nich i dzieci dostaja to w odpowiednim momencie. dzieki temu nie mam w szafach ani na polkach niepotrzebnych rzeczy :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    :wink: hehehe Ciacho to teściowa miała pewnie niezłą minę :D
    Moi teściowie czy też moja matka nam nie dają prezentów nawet w postaci nietrafionych czy bezgustowych ciuchów. podczas mojego bycia z M dostał on od ojca spodnie - dresowe i sztruksowe. Teść raz kupił Kubie spodnie ale za kuse więc po prostu powiedziałam że jak coś chcą jemu kupować to niech go zabiorą ze sobą i mierzą - ale chyba odechciało im się zakupów :wink:

    Mnie czekają jakieś zakupy wiosenne :( Szczególnie dla Anki - powoli jestem załamana tym jak zaczęła rosnąć - no ale kwiatki na wiosnę pną się w górę :wink: dla Kuby i Gabi bardzo powoli będę musiała dokupywać rozmiar 116 i chyba czas na jakieś lżejsze butki, no i Weronika zaczęła wskakiwać na 68-74 tyle że dla Iśki będą minimalne zakupy (body długi rękaw, pajace do spania, rajstopy, skarpety z podeszwą, jeszcze jedna czapeczka lekka) oby przetrwać do ciepłych dni A od jesieni będzie donaszać ciuszki po siostrze
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    And u mnie tez Gabrycha sporo poszla w gore od jesieni i mimo ze pzry miarce ma te 119-120 to ze wzgledu na dosc dlugie rece nosi ubrania na 128 lub na 7lat.jedynie w pasie trzeba jej zabki robic zeby portek po drodze nie zgubila hehehe.. najwazniejsze ze dzieciaki zdrowo rosna a zakupy jakos sie zrobi... na szczescie sa ciucholandy :D
  5.  permalink
    Miłego dnia dziewczyny:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  6.  permalink
    Aga, Lady po prostu @ przyszła i nadzieja umarła:sad:
  7.  permalink
    Myszka przykro mi ale walcz dalej a my trzymamy kciuki!
    ja sie pokłóciłam z M ,on mnie od swojego przyjazdu strasznie wnerwia,no jakis obrazalski sie zrobił a ja nie lubie takich facetów:)
    pewnie znów przez dwa tzry dni bedziemy na sciezce wojennej bo potem trzeba sie pogodzic przeciez w niedziele chrzciny...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    AniaM: na szczescie sa ciucholandy :D
    Dokładnie Aneczko :) Ostatnio wyczaiłam sklep w centrum gdzie są "tanie" ciuszki nowe. Dresy takie nawet fajne są od 14zł spodnie dresowe w podobnej cenie a kolejnym plusem że są niewymiarowe tzn wąskie w pasie a długie nogawki. Więc muszę sie zmobilizować by po przedszkolu z maluchami tam pójść i może coś zakupimy ze spodni chociaż
    --
  8.  permalink
    ciasteczko walka zawieszona do czerwca...
    dlatego tak liczyłam na ten miesiac...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    And ja wczoraj odkrylam fajny outlet ale rzeczy dla dzieci nie maja zbyt wiele, za to maja dla doroslych nowki gap next old navy czy M&S po bardzo dobrych cenach, taniej niz na allegro nawet niektore.. cale szczescie bo jak popatrzylam na rozmiarowke sklepowa to zostala by czarna rozpacz... u nas w sklepie janjweikszy rozmiar to 44 z obwodem biustu do 102 :devil: podczas gdy ja mam o 15cm wiecej
  9.  permalink
    Z tymi rozmiarami to w ogóle jest problem, zauważyłam, zę jak sie rozmiary zwiększają, to o więcej cm w biodrach niż w biuście, a ja mam więcej w biuście i mam problem żeby znaleźć żakiet, bluzkę, czy sukienkę, która by dobrze leżała...
    Jutro ma być dostawa w moim ulubionym ciuchlandzie, ciekawe, czy uda mi się wytskoczyć na chwilke z pracy hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    Sheherezadah oby ci sie udalo... u nas wszystkie ciucholandy sa albo na pietrze albo w dol w piwnicy wiec nie mam szans zaleciec z dziecmi a ze maz pracuje 6 dni w tygodniu to w oogle jeszcze do tego ponoc najlepszego nie dotarlam...
    a tak w ogole u nas w ciucholandach to jest bardzo drogo - po 12zl za uzywane spiochy dzieciece do 50zl za fajna spodnice
  10.  permalink
    W moim ciuchlandzie ceny są tak od 20 do 40 zł, w zależności do ciucha, ale ubrania są dobrej jakości, firmowe, więc nie narzekam na ceny:), zwłaszcza, że na moją figurę łatwiej mi coś znaleźć w ciuchlandzie niż w normlanym sklepie...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    ja zakupiłam dzisiaj spodnie jeansy cheeroke dla małego i dla mnie super niebieskie rybaczki z nike i za wszystko dałam 20 zł ;) wyglada wszytsko jak nowki ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 11th 2008
     permalink
    a ja sie poryczalam...
    nie dosc ze spalila mi sie komorka i naprawa 150zl (czyli bez tel bede bo ten 3lata z hakiem i nie warto robic) to jeszcze pobilam szklo w stoliku kawowym... ciekawa jestem czy jakis szklarz takie dorobi - mamy cos w tym stylu tyle ze rogi u nas sa zaokraglone

    ds
  11.  permalink
    Aniu, na pewno ktoś takie coś zrobi, tylko trzeba będzie znaleźć taką osobę, no i pytanie jeszcze ile sobie za to zażyczy...
    Słodkich snów dziewczyny:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  12.  permalink
    Myszko- głowa do góry... Widac Wasz czas jeszce nie nadszedł :hugging:

    Aniu - a gdzie Twój optymizm? Będziesz miała nową komórkę i stolik z nową szybką :) Albo zupełnie nowy stolik :)
  13.  permalink
    aga może dzidziuś czeka aż razem zamieszkamy...:wink:
  14.  permalink
    Aaaa... To baaardzo możliwe :)
    Skoro mówisz,że następna okazja bedzie dopiero w czerwcu to się domyslam ,ze Twój mąż- niemąż wyjezdza :) Wiesz- poczatki bywają naprawdę trudne, więc wsparcie drugiej połówki jest niezbedne. Jak to powiadają - "nie ma tego złego..."
    Doczekacie się - w momencie najdogodniejszym dla całej trójki- zobaczysz :bigsmile:
  15.  permalink
    aga mój chłopak po prostu mieszka 700 km ode mnie:sad:
    nie mamy teraz możliwości razem zamieszkać
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    Mysiolku spełnią się Twoje marzenia - ups ... WASZE - życzę Wam tego z całego serducha :wink:
  16.  permalink
    wiecie co,byłam wczoraj w Polo z wózkiem i juz stojac w dosc długiej kolejce mały mi sie obudził i zaczał sie wiercic.Pochyliłam sie nad wózkiem zeby mu odkryc kocyk i w tym momencie starsza kobieta z meżem wykorzystalii sytuacje i wózkiem sklepowym popchneli lekko mnie i juz byli przede mna...oczywiscie udawali ze mnie nie widzą.Uwierzcie mi gdybym była sama to bym machneła reka ale nie dosyc ze byłam z Małym to on sie jeszcze denerwował bo mu za ciepło było.Powiedziałam tym Państwu tylko"dziekuje ze wpych sie Pani przed wózek" Babcia powiedziała"młoda jestes to stój!" ale ludzie którzy stali tam komentowali ją i w końcu ja tez nie wytrzymałam i do kasjerki powiedziałam"Pani tez mogłaby zadzwonic zeby druga kase otwarli a nie kolejka na kilometr i jedna kasa czynna " od razu otwarli druga kase a ja do niej pojechałam pierwsza.Moze mnie troche poniosło ale same wiecie jak to jest jak dzieckopłacze a ludzie udawaja ze Cie nie widza.
    --
  17.  permalink
    Ciasteczko, Ci państwo bezczelni byli,nie wiem, może ja sie z jakiejś choinki urwałam, ale zawsze mnie uczono, że osobom starszym i matkom z dzieckiem się ustępuje, niestety starsi ludzie czasami się tak zachowują, jakby mieli prawo wchodzić bez kolejki, a najgorsze jest to, że to akurat są na ogół takie osoby, które raczej nie wyglądają na schorowane... Ja jak jeszcze do podstawówki chodziłam, to pamiętam jak wybrałam się do kościoła pół godziny wcześniej, żeby usiąść, bo miałam okres, a wtedy tak mnie brzuch boli, że jestem nie do życia. No i w połowie mszy przyszła taka babka, może z 60 lat miała, wymalowana, naperfumowana, uwiesiła się ławki i zaczęła wykład na temat jaka to młodzież niewychowana, tak mnie zdenerwowała, że wyszłam z kościoła...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    a w kolo slyszymy jaka to mlodziez nie wychowana bez kultury a tu prosze non stop sie slyszy lub widzi jak starsi bezczelnie sie zachowują:devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    myszko spokojnie... jak przyjdzie odpowiedni czas to zajdziesz i będziecie się oboje cieszyli - trzymam kciuki za kolejny Twój cykl starankowy!

    Ania nie ma tego złego ... :)

    ciacho dobrze zrobiłaś - nie daj się ..
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    Dziewczyny Ja od 31 marce idę się mrozić :) boję się troszkę czy dam radę na krioterapii ... brrr zimy się boję a tu taka niska temperatura
  18.  permalink
    kolejny cykl musi się udać i tyle:wink:
  19.  permalink
    Lady, będzie dobrze :*
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    MYSZECZKO UDA SIE ZOBACZYSZ KOCHANA :thumbup:

    DRONECZKO NIE BOJ SIE POMYSL JAK POTEM NIE BEDZIE KREGOSLUP BOLAL JESTEM Z TOBA I TRZYMAM KCIUKI :grouphug:
    --
  20.  permalink
    Justynko a jak tam moja imienniczka?:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    shehe i mamodusi hi hi hi zostanę eskimosem :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    Aga - moj optymizm gleboko chyba zakopany bo mamy tyle wydatkow a kasy brak wiec trzeba bedzie brac debet... bez komorki przezyje ale bez stolika nie ma szans... a poza tym strasznie mi szkoda byloby sie rozstac z tym stolikiem bo idealnie wielkosciowo nam pasuje do nieduzego pokoju....zaraz wyruszam do szklarza

    Lady znajomy chodzil na krioterapie i jest bardzo zadowolony. cieple skarpety, opaska i rekawiczki i do dziela :)

    Ciacho a ja bym tej babie zrobila afere taka ze pozalowalaby ze mnie na swojej drodze spotkala... jestem bezwzlgedna jesli idzie o takie chamstwo.. a zauwazylam ze jak jedna osoba zwroci uwage to pozniej i inni maja odwage
  21.  permalink
    Aniu najserdeczniejsze życzonka dla Krzysia z okazji 9 miesięcy:rainbow::rainbow::rainbow:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    Hi hi Droneczko eskimosem :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeMar 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Dronko, ale rozumiem Twój niepokój, ja też nie przepadam za zimnem, z chęcią bym sie do sauny wybrała, zwłaszcza zimą, żeby sie rozgrzać, ale mam skłonność do rumieńców, i to byłoby niewskazane niestety:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    Ania co ubrać to wiem muszę się zaopatrzyć w ubranko do fitness bo w stroju nie wyskoczę :)
    ciekawa jestem czy pomoże mi na dolegliwości kręgosłupa i inne mięśniowe :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    L ad y to gratuluję owdagi ja tak nie lubię zimna ...
    A jak tam dietka pytam bo mojego M chce wrobić
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    Magg na razie dobrze - jestem powolutku zadowolona z efektów :) co prawda jeszcze pozostało mi 5 kg ale może do maja - moich urodzinek dam radę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    co do krioterapii to wczoraj podczas wizyty u lekarki widziała ilości ludzi jakie się tam przewijają i byłam w szoku - ludzie w różnym przedziale wiekowym. Jeśli mi to pomoże to wysyłam na terapię mojego M i córę!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    dziewczyny macie ten sam problem - Julcia robi i dziury w śpioszkach ma dużych palcach pomimo poobcinanych pazurków :( Może to od raczkowania ?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    Lady niestety cie nie pociesze - Gabrysia przecierala od malego duzy palec w rajstopach i tak jej zostalo... rajstopy w dobrym stanie a paluchy wytarte :devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 12th 2008
     permalink
    Moja Anka też miała wiecznie dziury i ma do tej pory :( niezależnie czy są to skarpetki za 1zł czy za 15zł (Contimy które ja noszę około roku zanim sie przetrą ona załatwia w tydzień! ) Dziurki pojawiają się na dużym palcu i na pięcie - pięta tylko w prawej nodze i tak od zawsze
    Kuba ucząc się chodzić miał dziurki na śpioszkach, ale teraz jakoś to przycichło i prędzej wyrasta ze skarpet niż drze
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.