Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 16th 2008
     permalink
    Ania mam to samo co Ty... na jedzie zazwyczaj w sobotę do sklepu i kupuje słodyczy co nie miara :(( mnie potem nęcą one i kuszą no i troszkę podjadam kosztem głównych posiłków :( Kocham czekoladę i jakoś nie wyobrażam sobie bez niej życia :)

    Niedziela dla mnie jest przygnębiająca jakaś wrrr nie ma to jak piątek albo sobota mmm
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Miłego poniedziałku - ja nie lubię tego dnia tyg - wolałabym jakby była już środa hehe :wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    To tak jak ja, tylko ja wolałabym juz piątek. Chociaż w tym tygodniu to może być środa, bo wtedy mam szkolenie, a w czwartek biorę już wolne do wtorku po Świętach. Ale fajnie ....:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    A ja chce wtorek bo bede miala wynik :bigsmile: milego dnia:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Trzymam kciuki mamadusi!:thumbup: - będzie dobrze!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    No musi być dobrze MamoDusi - ja również 3mam kciuki :wink:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    a ja wam powiem ze jestem dobrze nastawiona i czuje ze bedzie dobrze :thumbup::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Tak trzymaj KOCHANA :thumbup:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    ja wychodze z zalozenia ze pozytywne nastawienie to polowa sukcesu
  1.  permalink
    Ja też trzymam kciuki za wyniki Mamodusi:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    MamoDusi będzie więcej niż dobrze, będzie bardzo dobrze. Jesteś silną kobietą :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    wszystkie jestescie kochane dziekuje ze wiezycie w to tak jak ja :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    MamoDusi bo po burzy zawsze świeci słoneczko :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    i sa piekne tecze :)

    a my wczoraj kupilismy W KONCU telewizor... i niby za wiele nie ogladam ale po zmianie z 15 na 32cale z przyjemnoscia dzisiaj wlaczylam sie chwile pogapic na... pogode...bo w koncu wszystko dobrze widze a nie musze sie przygladac czy tam deszcz pokazuja czy nie... szkoda tylko ze dla mojego regionu prognozy marne... dzisiaj od rana pada i ze spaceru nici
  2.  permalink
    A ja w sobotę sobie kredens do pokoju kupiłam, teraz muszę jeszcze wymyślić, na jaki kolor go pomaluję, ale na razie sama nei wiem, czego konkretnie chcę, marzy mi się arabski pokoik:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    mój telewizor ostatnio niespodzianki mi robi bo gaśnie i sam się załącza :( Modlę się tylko aby nie padł mi bo nie będę miała na co patrzeć a na nowy niestety nie ma szans :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    moja fryzjerka zrobila jedna sciane w salonie a wlasciwie jej czesc na .... czarno..
    taka nisze ma i ona cala jes na czarno na okolo tego rama i w srodku bordowe i biale zawieszki na scianie tak ze tworzy to cos w stylu obrazu... jak opowiadala wczesneij to nie moglam sobie tego wyobrazic i wydawalo mi sie z lekka dziwactwem ale jak zobaczylam na zdjeciach jak wyglada to teraz to po prostu cudo...
  3.  permalink
    Duchy chyba :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Lady my nasz nowy TV bedziemy splacali 20miesiecy.. a takie gasniecie i zapalanie to moze byc transformator... moze wezwij technika juz teraz nim padnie kolejna czesc i naprawa bedzie droga albo juz niemozliwa

    a swoja droga dobrze ze sa te kredyty 0% bo inaczej to przecietny czlowiek by malo co mogl sobie kupic
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Ania jak padnie to trudno... Ja nie potrzebuję go do szczęścia... tylko M :))

    Nawet przy 0% nie mogę sobie pozwolić. Mamy wydatki typu Julcia :) i Adriana :)
  4.  permalink
    Lady- a Julka nie ma jakiejś zabawki na pilota?
    U jednej z moich kolezanek tv wariował na maxa- sam się włączał i wyłączał a magik telewizyjny nie umieł znaleźć przyczyny. Okazało się w koncu, że tv reaguje na pilota od karuzeli fischera ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    nam nowy kredyt wejdzie na miejsce poprzedniego i nawet o 12zl mniejszy bedzie wiec jakos to bedzie...
    a ja w tv mam kilka programow ktore lubie ogladac no i Gabrysia tez bajki oglada...

    no a Tobie pedalowanie przy TV nie idzie lepiej? bo mi sie o wiele lepiej jezdzilo wtedy
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Aga dobre z ta zabawka buehehehe w zyciu bym na to nie wpadla :swingin:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    aga ma pilota do zabawy ale bez baterii... no i nie było Julki w pobliżu jak się to działo :(

    Ania nadrabiam w czytaniu i pedałuję.... :)) po 3 tygodniach pedałowania opanowałam czytanie i jazdę hi hi hi a przynajmniej mam 2 cm mniej w udach i pasie :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Ania no my mamy jedną pożyczkę na 5 tysięcy i długo będziemy ją spłacać wrrr więc na więcej nie możemy sobie pozwolić!
  5.  permalink
    Aniu, właśnie coś takiego by mi się podobało, myślałam o czerwieni, ale ja mam mały pokoik, on jest jednocześnie pokojem i sypialnią, i przez to mam dylemat, bo jak zrobię znów w ciemnym barwach, to go pomniejszę optycznie:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Lady az szkoda ze mi sie rowerek nigdzie nie zmiesci :)

    my pozyczki mamy na znaaaacznie wieksza kase ale to tylko dlatego ze splacamy mieszkanie wiec wiadomo liczy sie inaczej. ja tam sie ciesze ze sa te raty 0% bo gdyby nie to to nigdy bym nie uzbierala na nowe sprzety... a tak splacilismy jedna bierzemy nastepna i jakos dalej sie zyje...


    chyba zaczyna sie rozjasniac... spadam wiec szybki obiad zrobic Krzysiowi i na spacer mykam :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Ania od paru dni przymiarkę robię do ramy pustej i jej ozdobienia ... obrazów jako tako nie lubię a to już parę lat temu widziała i zawsze mi się podobało :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    dobra Julka śpi... od 7 rano po ostatnim mleczko nie chciała teraz jeść ani grama kaszki. Idę pod prysznic
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Laski u mnie pada Ś N I E G - fuuuj :shocked:
  6.  permalink
    U mnie lało jak z cebra, ale się wypogodziło na szczęście, bo parasola nie mam...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    A teraz świeci słonko - hmmm w marcu jak w garcu ... Jakie te święta będą ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    a u mnie Julka płacze i płacze i nie wiem co jej jest... wszystko dla niej jest na NIE!

    Jeść też nie chciała od rana i pierwszy jej posiłek był o 13.30 :((

    Idę z nią do lekarza o 18.30 bo dostała też wysypkę na ciele...

    mam dość..............................
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Lady mam nadzieje ze to nic powaznego... nie miala ostatnio goraczki a moze kontakt z kims chorym na jakies zakazne miala nawet do 2tyg wstecz?
    mam nadzieje ze to zwykle uczulenie na jakeis jedzenie i jej przejdzie. daj znac co powiedzial lekarz!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Ja nie wiem czy to uczulenie to wczorajsza czekolada jaką kosztowała z chrupką! Przynajmniej będę wiedziała czego nie może jeść...
    Jej nastrój jednak to nie w wyniku tej wysypki... to po tej nocy niewyspanej... widzę, że jest zmęczona bo zasypia mi na rękach. Poszła teraz spać. Jak wstanie to biorę ją do samochodu i jadę się przejechać z nią.

    Do tego wszystkiego moją mamę potrącił samochód na przejściu. Na szczęście nic się nie stało. Dostała tylko w nogę i ręką uderzyła w lusterko. Numeru od sprawcy nie wzięła bo powiedziała mu, że nic jej nie jest i czuje się dobrze. Po tym zdarzeniu jeszcze była na spacerku. Może faktycznie nic jej nie jest ale numer wg mnie powinna mieć. Sam kierowca powiedział, że gdyby to było uderzenie bezpośrednie to już jest po niej... Anioł Stróż na nią czuwa - to były jego słowa!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    AniaM: a my wczoraj kupilismy W KONCU telewizor... i niby za wiele nie ogladam ale po zmianie z 15 na 32cale z przyjemnoscia dzisiaj wlaczylam sie chwile pogapic na... pogode...

    My w ogóle nie mieliśmy telewizora, aż kupiliśmy sobie projektor z tunerem i teraz mamy tv na jakieś 40 cali :wink:
    W naszym małym mieszkanku super rozwiązanie, w życiu byśmy takiej krowy prawdziwego tv nie wstawili (pomijam kwestię kosztów).
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Lady daj znać co małej dolega :neutral:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Izunia dam znać jak tylko wrócę i będę miała czas na neta .... :))

    Julka teraz śpi - odsypia!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Lady a pic chociaz chce???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Ania pije ale jak wcześniej wypijała 125 herbatki to teraz wypije 50 i odtrąca rączką butelkę!

    Teraz o dziwo śpi i śpi i końca nie widać jej spania. Wstanie to dam jej deserek. Może była zmęczona po ciężkiej nocy...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    mozliwe ze marudzila tak z niewyspania... czasmi maluchy jak sa zmeczone to sa nieznosne... a jak wysypka? dawalas jej wapno lub smarowalas wapnem?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    nie dawałam wapna i nie smarowałam. Zobaczę co powie lekarka. Nie wiedziałam czy takie zwykłe wapno dla dorosłych można podawać czy może jest dla dzieci specjalnie! Wieczorem w balneum wykąpie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    dla dzieci jest spechjalnie wapno o nazwie SANOSVIT (smak bananowy) tyle ze np moje dzieci po nim wymiotowaly.. dla Krzysia mialam zwykle calcium tyle ze dla dzieci od 2 roku zycia i jemu dawalam pol dawki.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    o to dobrze wiedzieć... do tej pory nie miałam potrzeby podawania...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    a mozesz zrobic normalne wapno dla doroslych (ale bez wit c i bezsmakowe musi byc) w proporcji - 2 tabletki na kieliszek wody. i takim czyms wysmarowac skore... najlepiej tego nie zmywac zbyt szybko czyli albo po kapieli na noc albo rano i do kapieli
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Ania z wapnem i smarowaniem ciałka poczekam do kąpieli. Na początek użyję balneum bo zawsze się sprawdzało.
    Poza tym zobaczę jakie wskazówki dostanę od pediatry.

    Oj będę znowu cała spocona a Julcia będzie wrzeszczała bo tak reaguje na lekarkę :( tak jak na obcych ludzi :(
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Buziaki dla Julki i oby to nie było nic groźnego ...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    Julka ma uczulenie - na co ciężko stwierdzić. Doustnie lekarka jej przepisała Fenistil i wapno jej kupiłam! Ta jej płaczliwość i nerwowość prawdopodobnie spowodowana swędzeniem tych miejsc!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    O kurde ... No to współczuję malutkiej - pewnie ją musiało swędzieć ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 17th 2008
     permalink
    biedna mala... doroslemu uczulenie przeszkadza a co mowic takiemu maluchowi. mam nadzieje ze szybko jej przejdzie...

    ps. Krzysko dostal na uczulenie ketotifen i po 3 podaniu prawie sladu nie bylo
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.