Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Lady ja z befado od lat kupuje Gabrysi... dla Krzysia nawet te do chodzenia na lato planuje kupic z tej firmy...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Ania dla Twojego smyka
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Ania a jak z podbiciem w tych bucikach. Julcia ma dość wysokie. Adriana też takie kiedyś miała i miałam problemy z kupnem obuwia !
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    są z różem w stylu sportowym ale co z tego jak dł wkł wew 11
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Lady ja jestem z BEFADO bardzo zadowolona. Gabrysia tez ma wysoka noge w podbiciu a wszystko co kupowalam spelnilo moje oczekiwania.. ja do niedawna nawet nie wiedzialam ze befado jest z atestem 'zdrowa stopa' ale bralam bo Gabrysia mowila ze wygodne :) w sumie jej pierwsze kapcie tez z befado byly...

    co do tych adidaskow co wrzucilas to ja jestem za wygodna i stawiam na tempo - wybieram buty na rzepy.. poza tym te pierwsze moglby nie miec wystarczajaco rozciagliwych sznurowadel i przy wyzdzym podbiciu znowy bylby problem
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania o dziwo BEFADO buciki produkują w bielsku czyli jako tako mam pod nosem... Będę jechała w tamte strony to poszukam sklepu firmowego. Wybieram się też do Wujcika bo w bielsku produkuje ciuszki :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    jak dorwe to kupie Krzysiowi takie z befado

    ds
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008 zmieniony
     permalink
    kolekcja premium mi się podoba!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    wojcik ma fajne rzeczy ale ceny porazajace
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 20th 2008
     permalink
    Byłam ostatnio w sklepie firmowym wójcika w zabrzu i dostałam porażenia ceny dużo droższe niż w sklepie nie firmowym... bluzeczka jaką chciałam kupić w firmowym 34 a nie 29 to szok ! Wg mnie powinno być odwrotnie. Jestem ciekawa jak w sklepie przy fabryce!
  1.  permalink
    No też jestem ciekawa... Daj znać
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    dziewczyny z mojego innego forum kupuja np gerbera i pampki w sklepach przy fabryce... na pampkach roznica ok 9zl na paczce ale na gerberze jest straaaszna przebitka... a jeszcze jak biora z serii - zle ometkowanie (krzywo naklejona etykieta, rozerwana naklejka) to wtedy juz w ogole 1/3 ceny sklepowej...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    aga jak tylko znajdzie się tam kurs to zaraz zaglądam... zazwyczaj jadę tam z częściami albo po odbiór więc mam po drodze!
  2.  permalink
    O kurcze... Mogłabym mieć takie fabryki niedaleko...:devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    w Bielsku widzę dużo ładniutkich ciuszków dla dzieci się produkuje!
  3.  permalink
    Ja baardzo lubię polskie ubranka i buty - jakosć najczesciej rewelacyjna, ceny niestety tez :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    ja tez bym nie miala nic przeciwko :D

    kuzynka w stanach za 2 dolce kupowala jumbo paczki huggiesow bo... wzorek disneya im sie wytloczyl do gory nogami :) normalnie paczka z kuponami ok 18-20$ w zaleznosci od sklepu a tu taka "promocja"... tyle ze wiedzieli o niej jedynie pracownicy i kto pierwszy ten lepszy bo to tylko partia 2dniowa tak poszla
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    co do ubranek to ja sie przyznam ze po cichu licze ze sis w koncu sie zmobilizuje i paczke spakuje bo letnich ubran to ja tak wiele dla Krzysia nie mam... body spodziany ale przydaloby sie wiecej bo jak w razie na nogi pojdzie to z praniem nie nadaze a na razie znowu nie chce kupowac bo jak mi ona przysle to bede zalowala ze kase zmrozilam... Gabrysina wiosenno - letnai garderobe musze wymienic calkowicie... na szczescie dla Gabrysi mam super dostawce ciucholandowego... kolezanka ma fajne secondhandy u siebie w miescie no a ze ma super gust wg mojej Gabryni to kupuje za 1/3 ceny tego co u mnie chodza i wysyla mi to pozniej paczka ... jak to mawia moj maz... "grunt to sie dobrze ustawic" :smile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    ach Tobie to dobrze.... u mnie niestety nie ma po kim zbierać. Wszystko w sklepie kupuję i dlatego ich ilość jest taka ograniczona i dbam jak tylko mogę!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Niezależnie od motywów palący mają sporo pieniędzy do przepuszczenia, a raczej puszczenia z dymem, które mogliby przeznaczyć np. na potrzeby dzieci.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Amazonko palący o takich rzeczach nigdy nie myśli...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    OBUWIE NIEMOWLęCE cd w moim poszukiwaniu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    obuwie firmy LEMIGO
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    co Wy śpicie jeszcze ? Ja dzisiaj pierwsza siedzę na necie czy co ? Julka moja jeszcze śpi a Ja miałam taki koszmar, że wolałam więcej nie zamykać oczu!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Też bym kupiła Cyrylowi jakieś butki, bo mam wrażenie, że bez butów, to nogi marzną, ale stopuje mnie zalecenie ortopedy - że pierwsze buty dopiero 2 miesiące po tym, jak nauczy się chodzić, a tak albo boso albo w skarpetach z gumą.
    --
  4.  permalink
    Miłego dnia dziewczyny:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Lady no ja na nogach od 6.30 :)
    tyle ze ty sie szybko zmylas a ja do drugiej siedzialam :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    November ja do chodzenia na razie nie kupilam ale w wozku w kombinezonie bez stopek jest przeciez za zimno
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Ania zmyłam się bo M rachunek musiałam napisać, potem siedziałam z nim i gadaliśmy a potem jeszcze :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    A ja tez juz od 7 jestem a wstalam o calej 5 40 :wink: no coz uroki bycia mamą:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    hehehe no to tez milo :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    MamoDusi Ja to jakbym wstawała o takiej porze to popołudniu bym chyba po ścianach chodziła wrr
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    e Dusia mnie przyzwyczaila a do tego ze 4 razy do niej wstawalam fakt iz szybko zasnelam okolo 23 :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    moja Julka uparła się na biedronkę - świeczkę ze stolika kawowego i ciągle ją zrzuca hi hi hi

    ooo i jej ulubiony program TV to na TVN dzień dobry tvn :)) uwielbia te dźwięki :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Dusia tez lubi dzien dobry tvn:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    AniaM: November ja do chodzenia na razie nie kupilam ale w wozku w kombinezonie bez stopek jest przeciez za zimno

    Też mi się tak wydaje, dlatego moje dziecko ma stopy zawsze szczelnie owinięte kocem.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    November ... hmmm az wstyd sie przyznac ze ja mam tylko nieduze kocyki z mikrofazy zadnego prawdziwie cieplego...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Wy żeście się chyba wściekły! 80 wpisów od wczoraj !! hehehe mmiałam co czytać :D
    Dla malucha jestem przeciwko butkom typu trampki i tej gumowej podeszwie - cholernie sie w nich zaparza stopa. Weronika drepta w skarpetach z podeszwą a do wózka zakładamy kapcie - zawsze troszkę cieplej. Szczegół taki że ma butki w których Kuba czy Gabi już pewnie chodzili :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    And jakiego typu kapcie ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Ja też na spacerki Julce stopy owijam. Mama mówi moja, że jeśli stopy ciepłe to całe ciałko cieplutkie i ogólnie jest cieplutko!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    no u nas zima cala w kombinezonie spiworowatym na ksztalt worka byla a ten ciut cienszy kombinezon ma dopinane paputy ktore Krzys w moment jakos skopuje... zakladalam mu na spacer te kapcie ze skorzana podeszwa ale mial stopy chlodne wiec ostatni zakladam te niby adidaski... sa miekkie ale cieplejsze niz te skarpetowate.. mam nadzieje ze wiosna jednak przyjdzie bo u nas jak na razie na termometrze -3 stopnie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    u mnie padał przed chwilą śnieg :( na termometrze mam 3 stopnie wrr i biało za oknem! Na balkonie dalej suszy się koc a Ja nie mam ochoty go wyciągnąć wrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    dziewcyzny czy za wami w scisly post tez chodza jakies niedozwolone potrawy??? mi sie zamanilo jajko z majonezem i... czekoladka marcepanowa i bede chodzila do jtura myslac o tym a jak bede mogla zjesc to mi sie odechce
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Dronko takie zwykłe kapciuszki:
    http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/325/58/04/325580472
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Ps. Zdjęcie jest do pierwszych lepszych jakie znalazłam ale chodzi mi o typ i wygląd nie o kolory
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    And ok rozumie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    ja mam juz takie kapcicuhy dla Krzysia... sis jak byla w PL poszla do sklepu malemu kupic i... kupila za male a jej sie zwracac nie chcialo wiec dla Krzysioliny juz zostaly... musze przekopac sie przez kartony zeby sprawdzic jaki rozmiar maja...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    AniaM: dziewcyzny czy za wami w scisly post tez chodza jakies niedozwolone potrawy???

    marzą mi się słodycze głównie i przekąski słone...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.