Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    ach a Ja zastanawiam się czy wśród wielu sklepów na śląsku jest taki co będzie miał butki takie jak poszukuję
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    No mnie coś tknęło że wyjęłam butki po Kubie i Gabi i szok bo widziałam że Weronika ma duże stopy ale żeby aż tak :D No ale dzięki temu odpada mi ten jeden zakup bo jeśli tak będzie dalej to Weronika ma butki do rozmiaru 26 zapewnione po Gabiolu
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    November hehehe no to witaj w klubie...

    dziewczyny a co u was sie jada w post?? bo tak slucham po ludziach i czytam na necie to roznice sa spore
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Aniu jak mieszkałam z prababcią to w wielki piątek na obiad były ziemniaki ze śledziem w cebulce. Od kiedy mam swój dom i dzieciaczki to robię jakiś makaron z serem lub zapiekankę z ziemniaków z jajkiem. a w ciągu dnia dla zagłodzonych jest chleb z masłem i jakiś ser lub dżem. Co dziś będzie jeszcze nie wiem bo dzieciów nie ma w domku a ja nie mam pomysła jak narazie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Ja może placki ziemniaczane zrobię albo naleśniki... u mnie jada się wszystko co nie związane z mięsem! Oczywiście Julcia ma upust i moja mama też hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    hmm u nas jada sie w sumie tylko ryby warzywa i owoce.. zadnych jajek nabialu slodkosci
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    a na obiad dzisiaj na cieplo bedzie tylko zupa truskawkowa z makaronem bo przerob rybny wczoraj mialam i zrobilam koreczki i rybe po zydowsku
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Ania to warzywa na patelnię HORTEX z przyprawą orientalną i do tego ryż :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Ania jaka zupa ? łomatko truskawki tylko na słodko do deserów. Raz jadłam zupę wiśniową z makaronem - ochyda!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Lady ja z warzyw na patelnie to lubie tylko te z papryka i ziolami :) ale pomysl przedni... jak dorwie to kupie :)
    a zupa truskawkowa u nas zawsze przechodzi, wisniowa juz nie... normalnie gotuje cos jak kompot i podaje z makaronem... ja od dziecinstwa lubilam a i Gabrysia lubi - u niej w przedszkolu w piatki czesto daja zupy owocowe


    lece bo Krzysko wstal i trzeba sie na jakis spacer wyszykowac... milego dnia!!!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    w dzień dobry tvn pokazują potrawy dość ciekawe i proste!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Ania te warzywa z ziołami są pikantne ale uważaj bo jest jeszcze mieszanka hotrexu orientalna i mi osobiście tak nie smakuje!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    a Ja zawaliłam sobie w porządkach powieszenie firany buuu już nie wypada buuu dupa ze mnie!
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    ojeej, ja też nie znoszę zupy owocowej, ani chłodniku - jakoś mi to nie pasi kompletnie. Natomiast makaron z truskawkami i śmietaną owszem :))

    u mnie w post się jada jajka, rybę, i wszystko inne co nie mięso. U mnie na śniadanie były jaja na miękko, na obiad będzie ryba smażona i potem jeszcze wyprawiam M na jajeczko z kolegami, to dostanie jajka ze szczypiorkiem i majonezem

    u nas jajka to raczej główny składnik postowy, nie wiedziałam, że są rejony a może rodziny gdzie jajka to nie postne
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    A ja uwielbiam zupy owocowe mniam aż smaka dostałam.
    Lady dziękuje za tyle linków z bucikami przydadzą się strzał w dziesiątke z tematem
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    wydra bardzo się cieszę! Właśnie tak samo jestem na etapie poszukiwania dla Julci i muszę przyznać, że to nie lada wyzwanie!!!

    Julka zasnęła bez marudzenia - aniołek z niej dzisiaj jakiś hmm aż boje się co będzie dalej ...
    Biorę się za prasowanie! z robotą mam wrażenie, że jestem w polu. Muszę szynkę ugotować na jutro do święcenia!
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    A powiedzcie mi jak się dowiem po przymierzeniu ,że bucik jest na Kamila dobry skąd mam wiedzieć ,że nie za ciasny albo za luźny nie wiem jak sie kupuje buty maluchowi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Powinnaś zmierzyć mu stopkę najlepiej jakiś patyczek... wg mnie dla dziecka małego może być bucik większy no i miękki aby stopka była bardziej luźna!
  1.  permalink
    Ja się pakuję, ale jakoś niemrawo mi to idzie. Mama mi dała mnóstwo jedzenia i drobiazgów do zawiezienia siostrze, ciekawe jak to dowiozę, do strongwoman mi daleko...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Uderzyłam się w głowę, rozcięłam ją i teraz się strasznie boję :/ Nienawidzę, jak coś mi się dzieje, jestem jakimś takim zmutowanym hipochondrykiem i już widzę krwiak podpajęczynówkowy bosh
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    "bosh" - czyżby objaw? :wink:

    a ja mam dół kulinarny
    moje dziecko nie chce jeść ugotowanego przeze mnie jedzonka
    wręcz ma odruch wymiotny
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    November dla pocieszenia powiem Ci, że moje dziecię i na słoiczkowe miała na początku i na moje - do dzisiaj różnie reaguje chociaż jedzonko jest to same dwa dni np pod rząd... oczywiście na tę chwilę tylko moje bo słoiczkowego to nawet sama nie byłam w stanie spróbować czy np nie za gorące fuuj
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Wydra ja kupujac buciki dla Gabrysi i Krzysia takie na poczatek bralam tak zeby mi maly palec wchodzil z tylu... wtedy mialam pewnosc ze i na grubsza skarperke zmieszcze
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Spakowałam moje dzieci i poszły na spacer a Ja mogę sobie z małymi przerwami poprasować zaległości wrrr a jest tego troszkę!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    wkurzylam sie dzisiaj strasznie... zaszlam do biedronki po owoce no i ze tylko to planowalam kupowac wzielysmy z Gabrysia taki koszyk co to sie w reku nosi na ktory dzisiaj w kolejce trzeba bylo czekac... Mala juz wchodzila w te obrotowe cudo jak jakas baba chwycila za koszyk i probowala jej go odebrac. Gabrycha nie puszczala a ja babce dobitnie poweidzialam zeby zsotawila i dziecko i koszyk w spokoju i poszla sobie po drugi :devil:
    chwile pozniej jakis stary pryk do mnie mowi "no i czego z tym wozkiem tu lezie?? tlumy sa a taka z wozkiem sie pcha do sklepu" no zesz... gdyby nie to ze swieta ida to by uslyszal chyba wiazanke a tak to tylko ze kobiety z dziecmi tez maja prawo do swiat... no i jak tu nie tracic wiary w ludzi???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    a tym bardziej w święta... starsze osoby niby świętojebliwe ( sorki za wyrażenie ) a szczególnie w sklepach przed świętami można zobaczyć ich prawdziwe oblicze! Ania znam to też z doświadczenia ale Ja to zabijam wzrokiem wrrr a jak nie pomaga to w słowach nie oszczędzam!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Krzyże mi pękają :(( mam dość :(( bolą mnie jak nie wiem co .... jest mi niedobrze :((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Lady na niektorych zabijanie wzrokiem nie dziala... stalam w sklepie osiedlowym po chleb 30min i dopiero jak wyszla szefowa i zobaczyla ze czekam to zarzadzilam obsluzenie mnie bez kolejki... ludzie wariacji dostaja i juz po ciasta w kolejce stoja i to zeby paniusie byly zdecydowane co ccha a takie to 5 rayz zdanie zmieniaja... juz mialam zamiar zrezygnowac ale w domu pieczywa nie mam a Gabie jakeis drugie sniadanie zrobic trzeba bylo ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    a co do bolu krzyza to moze goraca kapiel a pozniej jakies smarowidlo??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    czuję się jak przed porodem wrrr chwilami to mają mi krzyże wyskoczyć :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    kąpiel owszem ale smarowanie nie za bardzo... nie wiem skąd ten ból:(( pierwszy raz takie coś mnie spotyka!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    może jeszcze wystoję nad prasowaniem bo dziewczyny ciągną do domku. Potem kąpiel i jadę z życzeniami do teściowej i z prezentem. Coś mi się zdaje, że rozmowa się szykuje... jedna zaliczona telefoniczna!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    oj i chyba szynkę muszę zacząć gotować a wieczorem malowanie jajek - może M się też załapie hi hi hi no i koszyczek przygotować :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    właśnie zauważyłam, że u mnei nie ma już śniegu i jest +5 stopni :)) ale fajnie to wygląda :)) roślinki widać jak rosną :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Droneczko widze ze mnie szukalas ja bylam na targu zakupilam dwie bluzeczki koraliki pod bluzke :shamed: ni reszte zakupow i znow w portfelu biedniej o 300 zl :wink:.............e co tam raz sie zyje :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    MamoDusi to ładnie poszalałaś :)) Ja ostatnio tyle wydałam w IKEA bo też mi się szaleć chciało ....


    Czuję się dzisiaj fatalnie jakbym była pijana i na kacu wrrr :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Malujecie jajka ???

    u mnie szyneczka się gotuje :))

    zapadły się nooo..................
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    buu wzięłam kąpiel i tabletki i nadal nic, czuję się fatalnie buuu
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Droneczko ja tez cos sie fatalnie czuje glowa mnie boli i niedobrze mi strasznie bleeeeeeee:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 21st 2008 zmieniony
     permalink
    mialam isc do spowiedzi ale juz dzis tylko M poszedl ja skocze jutro ......oj czuje jak by mnie przeziebienie bralo:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    MamoDusi Ja mam kaszel
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    to pewnie jakies przeziebienie cie bierze co ??????????
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    już mnie dopadło :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    to przegon je :)))
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Lady, a może to grypa? i stąd ten ból pleców
    z malowaniem jajek to u mnie teściowa się spełnia

    a ja dla odmiany dziś w dobrym humorze, Kamil w fatalnym, cuda z M robimy, żeby nie marudził, a nie wisiał na cycku i śpi dziś dużo - ciekawe co w nocy będzie, a z drugiej strony oczka ma takie zmęczone- chyba tym marudzeniem
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    a my z Krzysiem wlasnie wstalismy po 2 godzinnej drzemce... wieczorem pewnie bedzie tanczenie ale tak zmulona bylam ze spalam i co on sie budzil to tylko robilam 'ciiii' i po pleckach glaskalam zeby jeszcze dospal...

    Lady u nas do swieconki daje sie kielbaske... o szynce nigdy nie slyszalam
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    u nas też kiełbaska, ale ogólnie chodzi przecież o mięsko, więc szynka chyba równie dobra - tak mi się zdaje
    --
  2.  permalink
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    Fajne :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 21st 2008
     permalink
    he he he fajnie to wygląda :))

    oj jakaś zarazka się przyplątała do mnie wrrr jestem KO!!!

    Co do święconki to zgadzam się z tym, że chodzi o mięsko. Daję do koszyczka to czym będę się dzieliła z rodzinką przy stole tzn kiełbaskę białą, szyneczkę, chlebek, chrzan, ćwikła, sól, jajka, zajączka :) Adriana coś czekoladowego wrzuca sobie :)) masełko hmm i nie pamiętam co jeszcze...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.