Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    :shocked::shocked::shocked::shocked: szalone dwie DRONKI i duża i mała !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Myszorka coś w tym musi być bo ja w ciąży też rannym ptaszkiem byłam - :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Izunia no co :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady jak będę u mamy to nie pośpisz buahahaha - ściągnę Cię z łoża wcześnie :tongue:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Julka moja teraz urzęduje sobie po mieszkaniu i bebla coś pod noskiem hi hi hi ona jest słodka - dopadła właśnie chrupkę
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Izunia nie ma szans - telefony mam przyciszone jak śpię - bo wiele osób mnie chciało wypędzić z łóżka a mojej mamie to już nawet klucze dorobiłam.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    a Krzys juz sobie drzemke ucina... wstaje ok 7 i przed 9 jest juz padniety... fakt szalejemy z rana wiec szybko zasypia na nowo a ja mam czas na prysznic sniadanie no i forum :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    u mnie znowu śnieg pada wrrr mam dość siedzenia w domku bez spacerowania z Julcią,,, chcę słoneczko :(

    podobno weekend ma być słoneczny ale Ja już nie wierzę w meteo!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    lady to sobie mozesz pospać
    A Mat wydaje takie dźwieki jak mały prosiaczek i robi taka grozna minę, wczoraj facet na niego popatrzał w sklepie a on zrobił jak swinka hrum hrum, normalnie facet zglupial
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    No u mnie słońce-śnieg tak na przemian - JA CHCĘ WIOSNĘ !!!
    Ja też nie wierzę w wróżki z meteo :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Myszorka hihihi - facet pewnie zdębiał :bigsmile::wink:
  1.  permalink
    Lady, ja też jestem takim śpiochem jak Ty; dobrze, ze pracę zaczynam o 9, bo o 7 tempkę mierzę, i śpię dalej, wstaję zwykle ok. 8:).
    U mnie też śnieg buuuu:-(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    o proszę to na maj

    Maj już z pierwszymi upałami

    Maj będzie już zapowiedzią wczesnego lata. Temperatura nadal będzie wyjątkowo wysoka. Wszystko wskazuje na to, że letnia aura rozpocznie się wcześniej niż normalnie powinna. W tym miesiącu temperatura w cieniu zacznie przekraczać 30 stopni i będziemy mieć do czynienia z pierwszymi upałami, które początkowo niekorzystnie wpłyną na nasze samopoczucie. Mogą również przyspieszyć wegetację roślin. Po suchym kwietniu nowy miesiąc powinien przynieść więcej opadów, ale głównie o charakterze przelotnym, chociaż mogą być one intensywne, połączone z gwałtownymi burzami. Maj będzie więc nie tylko gorący, parny i duszny, ale również burzowy. Gwałtowne zjawiska mogą powodować straty na polach uprawnych i w sadach. Pamiętajmy jednak, że burza to zjawisko lokalne i dotyczące małego obszaru, więc większość z nas nie powinna się ich obawiać.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    u nas na razie slonce tylko wiatr chyba straszny bo drzewami macha... dzisiaj wietrzenie dupska tylko na krotka mete - sklep osiedlowy i do domu... jakos nie mam przekonania do spacerow przy kaszlu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Czerwiec z gorącym latem

    Będzie kontynuacją pogody z poprzedniego miesiąca. Przy bardzo wysokiej temperaturze, często przekraczającej w cieniu 30 stopni, będą się pojawiać burze i ulewne deszcze. Gwałtowne zjawiska mogą występować często, dlatego zagrożenie spustoszeniami przez nie powodowanymi będzie zwiększone. Obecne prognozy nic nie mówią o chłodach w tym miesiącu, więc nie musimy się ich obawiać.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    myszorka dzieci są przesłodkie jak robią minki bhi hi hi Julka zazwyczaj w sklepie bebla sobie pod nosem po swojemu albo krzyczy :))
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady a co w sierpniu, bo mam wczasy zaklepane
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    ja to wierze jedynie w pogode na nastepny dzien gora na 3nastepne... jakos te dlugoterminowe do mnie nie przemawiaja
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ostatni miesiąc wakacji przyniesie wiele gorących dni, z kilkoma falami bardzo silnych upałów. Nie musimy się obawiać tak wielu burz jak w lipcu. Możemy liczyć na dużą ilość słonecznych i suchych dni z błękitnym niebem. Istnieje ryzyko suszy, która najbardziej może się dać we znaki mieszkańcom południowych i wschodnich dzielnic Polski.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    no tak i jak zawsze upały dadzą się nam we znaki mieszkającym po tej stronie mapy polski :(( co roku najbardziej odczuwamy upały wrrr
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    To i ja sie melduje z rana ja na nogach juz od 6 bo na 7 30 bylam u lekarza teraz czekam na sniadanko bo M mi robi tylko nie wiem co :wink::wink: u nas tez bialo jak szlam tro sypalo strasznie wygladalam jak balwan :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ania w coś trzeba wierzyć - poza tym zauważ, że jest podobnie co roku odnośnie miesięcy ciepłych i tych deszczowych!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    za tydzień od środy troszkę ocieplenia z opadami wrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    łomatko tak wcześnie do lekarza - a Ja dzwonię i dzwonię a tam non stop zajęte - chcę się zarejestrować z Julką i Adrianą
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    wow piątek, sobota i niedziela na śląsku od 10 stopni :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    jeju a Ja chcę sobie iść tipsy zrobić i włoski ( nie ukrywam, że z tipsami jeszcze mam obawy wielkie i ostatecznie nie wiem czy przekroczę próg gabinetu aby się umówić u mistrzyni polski )
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    u nas w podlaskim pogoda jednak sporo sie rozni i jak na pd Polski sa upaly to u nas pogoda w miare... podobnie z deszczami - w calej PL ulewy a u nas susza... ogolnie to nawet sniegu u nas nie bylo... w sumie takiej sankowej pogody to tylko 2-3 dni ze nawet sanek z garazu przyiwezc nie zdazylismy..
  2.  permalink
    Fajnie, bo mnie już ta zima męczy...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady a ile placisz i jakie robisz akryle czy zele?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ania a na śląsku jak wszędzie ciepło to u nas gorąco wrrr oddychać się nie da :((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady tipsy niestety niszcza paznokcie... chyba ze bedziesz robila jedwabne to wtedy ok
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady, powiedz, że wszędzie będzie choćby te 10 stopni w weekend. Mam już serdecznie dość, dziś jak wstałam to przeżyłam taki szok, że zapomniałam tempy zmierzyć - biało, całą zimę tak biało nie było. Mąż się szybciutko obrobił i wyszedł do pracy pół godziny wcześniej, i tak nic to nie dało, jechał 2godz.20minut (normalnie ok 45-60minut) i jeszcze wieje jak nie wiem co KOSZMAR
    no ale plus jest taki, że inne mamuśki będą kisić się w domach, a w takim dużym ciucholandzie u mnie dziś dostawa dziecięcych ciuszków, więc jest szansa, że wynajdę jeszcze coś fajnego
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ja mam tipsy i sobie chwalę - żelowe zależy jaki żel Ci nałoży !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Myszorko nie wiem praktycznie po ile są - akryli nie robię tylko żele :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    A co z kudełkami będziesz robiła ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Izunia jakie masz żele - wiesz ??
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ania, nie zgodzę się co do tych paznokci, ja miałam robione żelowe i nosiłam je chyba z rok albo dłużej, jak zdjęłam to paznokcie musiały odrosnąć i się trochę wzmocnić - a zbiegło się to z początkiem ciąży, więc miały trudniej chyba i po miesiącu było już wszystko po staremu.
    Oczywiście wszystko zależy od konkretnej osoby, z pewnością są takie, którym paznokcie się zniszczą
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Teraz to już mam żel na swoich pazurkach - tips już zszedł :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Kurcze nie pamiętam nazwy - chyba Alechandro czy jakoś takoś ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Harpijko widze ze masz podobne plany lowieckie jak ja :) chrzestna Krzysia wlasnie dzwonila ze wpadnie go pozabawiac i moge skoczyc sobie na zakupy wiec planuje ciucholand zaliczyc :wink: no i w koncu lodowke uzupelnic hehehe
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ja przez okres ciąży nie kładłam żelu i miałam twarde paznokcie - teraz jednak po ciąży nie mogłam ich zapuścić i wróciłam do żeli - chwalę sobie na prawdę :bigsmile: Kwestia gustu i przyzwyczajenia :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Harp mi chodzilo o tipsy akrylowe :) zel jest ok ale jedwabne mi osobiscie najbardziej pasowaly
    chociaz mowiac szczerze dla mnie tipsy to jednak niewygoda... jakos mi przeszkadzaja przy pracach codziennych.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Izunia "alesandro" są dobre... osobiście pracowałam przy tipsach i sama je robiłam kiedyś klientkom i sobie więc wiem jak to jest z paznokciami i osobiście to mit o ich niszczeniu. Kto ma słabe będzie miał słabe. Jednak trzeba umieć je zrobić aby np nie przeszlifować płytki czy też jej przegrzać!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady no to ty kobieta pracujaca jestes :) a czemu idziesz placic komus skoro sama to robic potrafisz??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    pracowałam na IBD i bardzo sobie chwaliłam nie tylko Ja ale i klientki.... nie odchodziły i długo trzymały się na paznokciach... nigdy też nie robiłam frenchu bo nie lubię ! Izunia ile płaciłaś ??
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady dokładnie - dlatego mam stałą kosmetyczkę sprawdzoną - wie czego oczekuję i wykonuję porządną robotę :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ania bo nie stać mnie na zakup wszystkiego co potrzebne do zrobienia tpisów... poza tym daj mi spokój obecnie z moim kręgosłupem to nie dla mnie - wolę wystawiać rachunki hi hi hi
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady wiesz ja stała klientka jestem - pierwsze założenie 100 a uzupełnienie 50 - ja płacę 40 :wink::bigsmile:
    Zawsze dycha do przodu nie - teraz moja sis się też skusiła jak zobaczyła moje paznokcie - ciekawe czy sobie zrobi ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Laski na piątek mam umówioną fryzjerkę bo jej tak pasowało he he he ale się cieszę :))
  3.  permalink
    Lady, to będziesz mieć nową fryzurkę na spotkaniu, a ja wyskoczę z moimi odrostami.. A propos pogody - ja kocham upały, choć nie widać tego po mnie, bo blada jestem i wyglądam, jakbym sieprtzed słońcem chowała:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.