Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Izunia u mnie na mieście ma salon dziewczyna co robi tipsy - jak robi nie wiem, nie mam pojęcia ale w zdobiennictwie zdobyła mistrza polski w 2005 czy 2006 roku
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ja również uwielbiam upały - nie znoszę zimna - :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    She czasami lepiej mieć starą fruzurkę bo nie wiem co mi zrobi na głowie i jak będę wyglądała . Poza tym nie znoszę mieć włosków świeżo po fryzjerze - takie 2 - tygodniowe są świetne :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Izunia to u was tanio jest... u nas pierwsze zalozenie najtaniej 140 a uzupelnienie 80. niektore dziewczyny robia tipsy w domu wtedy 110 i uzupelnianie 60 ale wiadomo to nie sa kosmetyczki z prawdziwego zdazenia tylko dziewczyny po jakis tam kursach...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    uwielbiam upały ale nie znoszę się pocić a niestety tego nie potrafię uniknąć :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ania czasami kosmetyczki po jakiś tam kursach robią super - sama wiem po sobie - to kwestia przyłożenia się i chęci!
  1.  permalink
    ja kocham upały, pomimo tego, że mam UV-fobię i jak słońce tak mocno grzeje, to kilka razy dziennie smaruję się kremem z filtrem, znajomi patrzą na mnie jak na chorą psychicznie, no i w sumie nie dziwię się im, bo rzeczywiście mam hopla na tym punkcie
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    She a Ja muszę unikać słońca na buzi wrrr nie mogę a raczej nie powinnam jej opalać ze względu na plamy jakie mam :(( to moja wielka bolączka :((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady moje kolezanki sprwdzaly i jakos nie byly przekonane... tylko fakt im chodzilo tez i o zdobienie...

    a co do upalow to uwielbiam i na szczescie sie nie poce
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Aniu u mnie to pipidówa więc uważam, że nie jest drogo - jak mieszkałam na Śląsku to płaciłam o wiele drożej i to kilka lat wstecz ... Lady zgadza się - wszystko zależy od przyłożenia się kosmetyczki do roboty. Miałam u siebie kiedyś babeczkę w domu tanio i szybko i po dwóch dniach tipsy odleciały [używała taniego żelu] - zwróciła mi kasę ... Ale nie o to chodzi bo ja wolałbym wydać te pieniądze i być zadowolona - nie ważne dawne dzieje a teraz jestem zadowolona :wink:
  2.  permalink
    Lady, ja używam kremu z Iwostinu Solecrin 50+, i w ogóle się nie opalam, nawet jak słońce praży niemiłosiernie, takie filtry chronią też przed przebarwieniami, tyle, że na ogół są dosyć ciężkiej konsystencji, ja mam cerę suchą, i maluję się tylko jak mam na to ochotę, więc mi to nie przeszkadza, ale już moja siostra narzekała, i zrezygnowała z ich używania, bo ją zapychały.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ale macie ceny za te zele kosmiczne, ja ze zdobieniami place 80, uzupelnianie 40.
    Co do ciepla to je tez lubie ale tak do 30 stopni.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    She no właśnie są ciężkie. Używam kosmetyków czyli kremów z IWOSTINU i sobie bardzo chwalę... cenowo też są super a jedynie szkoda, że nie pachną :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    a Ja szukam dobrej kosmetyczki do zrobienia tipsów żelowych!
  3.  permalink
    Lady, ja lubię kosmetyki apteczne i głównie polskich marek używam, są tańsze, a jakościowo wydaje mi sieze równie dobre, lubięiwostin, Pharmaceris (Eris) i dermedic
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    a mi na paznokcie szkoda kasy... fryzjer to tez tylko scinanie bo farbuje maz... w sumie nawet jak kasa jakas wpadnie to zawsze mam swiadomsoc ze na cos innego jej potrzeba... "chodzi za mna" ostra rudosc ale jak mam wydac 90zl na fryzjerke to wole odlozyc na poczet czegos innego
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    She Ja tylko dermo mogę używać :) IWOSTIN jak dla mnie super ale te z serii nawilżających bo mam skórę mieszaną !
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ania mi też jest szkoda ale jak teraz nie wydam troszkę kasy na siebie to potem wnuki rozwalą na swoje widzimisie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Moja mama mi wmawia, że nie powinno żałować się kasiory na kobiece przyjemności. Nie po to siedzimy i ciągle robimy aby sobie odmawiać a piękne też musimy być :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady ja wydajac na siebie musze odmowic czego innego wiec wole na siebie nie wydawac ot co :)

    oho... mam goscia na kawku i plotki
    milego dnia
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    osobiście zbieram na seksowną bieliznę :)) kiedyś dużo kasy wydawałam ale niestety w cyckach powyrastałam i trzeba uzupełnić zapasy :))
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ania za co 90zeta?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ania wg mnie wszystko jest wykonalne jak tylko się dobrze człowiek zorganizuje :)) Tobie już wydatek na ciuszki odpada w zamian za co raz na jakiś czas możesz sobie pozwolić na babskie szaleństwo :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady moja mama też mi tak mówi hihi - może się znają :wink:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ooo wiesz Lady to samo nam po głowie chodzi - też rozglądam się za bielizną :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Izunia moja mama chociaż nie młoda bo ma 64 to inwestuje w siebie ... zawsze potrafiła znaleźć kasę na jakiś kosmetyk czy też zrobienie sobie włosków :)) albo ciuszek :) ona lubi ładnie wyglądać i chociaż finansowo nie ma rewelacji to zawsze coś wykombinuje :)) chociażby co 2 miesiąc

    Izunia kto wie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Izunia no to szkoda, że Ciebie teraz u mamy nie ma nasz cel byłby ten sam na sklepach ha ha ha - szukasz czegoś konkretnego ??
  4.  permalink
    A ja jestem singielką, i też uważam, ze przynajmniej teraz mogę w siebie inwestować:) A jeśli o Was chodzi dziewczyny, to jak mamusia jest zadowolona, to dziecko jest szczęśliwe, a jak sięzadba o siebie, to zaraz humor się poprawia, ja tak mam w każdym razie...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Uwielbiam bieliznę Konrada
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    zuza jak samopoczucie z Michałkiem w roli głownej ?:))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia a gdzie Ja tę figurę kupię - nie ma czegoś na figurkę z brzuszkiem typu galaretka ha ha ha ???
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Pracowałam w Triumph'ie i wiem, że mają dobrą bieliznę jednak jak chwalę sobie naszą polską :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Izunia do tej pory tylko kupowałam z tej firmy tzn triumph :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    zuza moja córa ma "chłopaka" Michałka i muszę powiedzieć, że ciekawy jest i zabawny :))
  5.  permalink
    Ja mam nowy komplet bielizny, i wreszcie czuję, ze dobrze leży, bo z mojej kolekcji staników niestety wyrosłam:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Zawsze byłam zwolenniczką stringów - teraz jednak przekonałam się do hipsterków - majteczek szortowatych :wink:
  6.  permalink
    ja mam z Ewy bień, z triumphu mi jakos nie leży:((, mam rozmiar 85D i wybredna jestem, jeśli chodzi o fason, no a poza tym też lubię polskie firmy:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  7.  permalink
    Izuniu, ja własnie takie noszę majteczki, i takie całkiem proste - tzn odkąd przytyłam, ostatnio kupiłam takie czarne hipstery w Jysk, siostra je tam upatrzyła, zdziwiłam sie trochę, ze w takim sklepie też majtki są hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Shehe z doświadczenia wiem, że kobiety nie potrafią dobierać biustonoszy - kupują za ciasne [nie mam na myśli Ciebie :wink:] ... Trudno przekonać taką panią do zmian - stanik powinien podtrzymywać biust, modelować go i odciążyć kręgosłup. Jak jeździłam na szkolenia z Triumph'a to byłam grubo zdziwiona, że facet który wykładał tyle wie o cyckonoszach :shocked:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady znalazłaby coś dla siebie i nie narzekaj na figurę bo nie które kobiety mają gorzej !!
    Akceptuj siebie - ja mam brzusio po ciąży choć zawsze byłam płaska decha to teraz nawet podoba mi się moja figura jest taka kobieca - mój M również zadowolony :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Dizewczyny zerknijcie na wątek odnośnie spotkania w katowicach
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Jak dla mnie Triumph ma "sztywne" fasony - kwestia gustu - mi jednak dwa modele dobrze leżą - reszta odpada.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Izunia Ja nie potrafię dobierać staników sobie buuu więc może na szkolenie przyjadę. Cycki moje nie sterczą też jak u 17 latki no chyba, że podłogi myję wrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    dawać mi tu polskie nazwy firm zaufanych :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    A ja pedze na spotkanie :crazy: milego dnia kochane
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady ja się zobaczymy to sprawdzę czy sterczą czy nie !!
    Ja miałam zawsze małe piersi teraz mam 75D i muszę mieć pełniejsze miseczki - biust nie jest za jędrny no ale masaż i kremy troszku pomagają - jednak rozstępy są buuu ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    MamoDusi miłego spotkania i pozdrów Kfiatuszka i jej łobuza :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Izunia ile masz ? hmm wiesz Ja przy triupfie zawsze 80B ale nie wiem jak to będzie z inną firmą.

    Izunia Ja się biustu swojego już opadniętego o dziwo nie wstydzę - nic na to nie pradzę :( rostępy i Ja mam :((

    Ciekawe jak TY sprawdzisz czy sterczą czy nie ? :))

    a cha a co do jędroności zrób sobie test ołówka :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Dusiu pozdrowienia dla kfiatuszka imiłego spotkania życzę :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.