Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Aniu, fajna chrzestną mu wybraliście:).
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    Aniu, a udało Ci się coś fajnego upolowac na zakupach?
    Ja marudzę, że gruba jestem, a żelkami sie właśnie obżeram...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Shehe, to tak jak ja, narzekam, a co chwila coś wciągam.
    --
  3.  permalink
    November, ja zwłaszcza jak sie zdenerwuję, to jestem jak odkurzacz, a dzisiaj miałam nerwowe południe, no i "musiałam" sobie coś słodkiego kupić...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Sheh tylko wpadlam i wypadlam bo spotkalam znajoma ktora mnie uswiadomila zeby przyjsc w sobote bo wszystko bedzie na 50% przecenione :) widzialam dwie fajne bluzki i jak mi ktos z dziecmi zostanie to skocze je kupic :) w sobtoe 2 beda w cenie 1 :D

    Myszorko odpowiadajac na wczesniejsze pytyanie - 90zl kosztuje u nas sciecie wlosow z farbowaniem na 1 kolor

    Lady owszem zakup ubranek dla Krzysia odpada ale jest tyle innych wydatkow ze nie mam jak sobie pozwolic na wyskoki dla siebie.. teraz chociazby zakup wdzianka na komunie - mezowi musze kupic garnitur a i sobie jakis kostium bo nam sie "wyroslo" no i wymiana garderoby Gabrysinej... ceny dla dzieci sa zaporowe... kawalek materialu a oni licza drozej niz dla doroslego :devil:

    Izunia ja tam szorty tez lubie ale tylko jak na dworze chlodno... jak sie upal robi to najlepsze jak to mawia moja babacia "sznurki"

    a co do sexownej bielizny to niestety nie ma nic fajnego z miseczka G :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
  4.  permalink
    Aniu, pewnie są jakieś fajne biustonosze w tym rozmiarze, ale ceny będą zaporowe, jak znam życie:((.
    A jeśli chodzi o ceny ubrań, ja chyba w wakacje spróbuję coś sobie uszyć z burdy, bo takie ciuchy, jakie mi się podobają są strasznie drogie, a mam babcię krawcową, pewnie by mi nawet skroiła modele:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Sheh dokladnie sa baaaardzo fajne ale niestety za stanik 130-170zl to nie na moja kieszen... a w cenach do 60zl sa same kaszaloty... przez net nie kupie a w sklepie sprowadza jedynie po wplaceniu zaliczki... te co mam musza mi wystarczyc zwlaszcza ze za pare miesiecy skoncze karmienie :) poza tym dopoki karmie odpadaja staniki z fiszbinami a jak juz przestane karmic to wroce pewnie do poczciwego c/d :D


    Iwa - a bylas na temacie stanikowym odnosnie rozmiarow? czasami osoby noszace 80 b okazuje sie ze maja 65 E :P
  5.  permalink
    Ja według takich tabelek standardowych, to powinnam mieć 90C, a kupiłam 85D, i super leży:
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Sheh a sprawdzalas wg bra fitter do ktorego link dawaly dziewczyny w temacie stanikowym? moja kuzynka zawsze kupowala 75B a wg tego wyszlo jej 65F i.... kupila w warszawce i wyglada idealnie!!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    A ja juz w domku fajnie bylo a Kapulek taki slodziak ze jesuuuuuu :wink::wink: a czytania tyle mialam ze glowa boli

    Izuniu stroj sliczny gdzie kupowalas i ile dalas za niego
    --
  6.  permalink
    Aniu, tam mi jeszcze mniej wyszło, ale wiem, ze nie dopięłabym sie pod biustem, ten leży idealnie.
    Justynko, fajnie, ze jesteś, brakowało Cie tutaj:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Shehe dzieki :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Sheh no ja tak tylko pytalam :)
  7.  permalink
    Wiem Aniu, zresztą dzięki temu, ze czytałąm ten wątek stanikowy wybrałam ten rozmiar, bo miałąm zamiar kupowac 90C, i musiałąbym wymeinaić, a tak jest pok:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  8.  permalink
    Strasznie spac mi się chce, a dzisiaj też mam wypad z przyjaciółkami, tym razem innymi, o 19, mam nadzieję, ze sie obudzę do tego czasu....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    hehe wg tematu stanikowego i tabel tam podanych wg wymiarów dla mnie nie ma rozmiaru :rolling: ale i tak wolę chodzić bez stanika więc to nie jest dla mnie problem
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    And he bez najwygodniej ponoć,moja mama też śmiga bez.Ja jednak wole stanik mieć na sobie pewniej się czuje:boogie:
    --
  9.  permalink
    Ja czasami chodzę bez, ale pewniej się jednak czuję w staniku:
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Ja przed ciaza i karmieniem moglam chodzic ale teraz to bym sobie zeby wybila :)

    Sheh a moze tak kawa z cola na obudzenie? :wink:
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeMar 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu, nie mam coli:-(, kupiłam sobie żelki i sok porzeczkowy jedynie..... chyba będe musiała miec jedna colę w zanadrzu na takie popołudnia;p
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    ja zmykam do domu już, miłego wieczoru dziewczyny:))
    Musze przyznać, ze dużo szybciej mi czas biegnie z Wami hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Sheh udanych plotek :)

    ktora mi pozazdtoscila i snieg wyslala????????? ledwo drugi blok widac taka sniezyca
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    hihihi Są nowe wyniki plebiscytu przedszkoli :D Było tak:

    Podajemy najnowsze wyniki (20 III):
    1. "Piątka" – 169 głosów
    2. Przedszkole nr 19, im. Kubusia Puchatka – 157

    A jest tak:
    Podajemy najnowsze wyniki (25 III):
    1. „Piątka „ – 175 głosów
    2. Przedszkole nr 19, im. Kubusia Puchatka – 168

    Między innymi dzięki Wam udało się zdobyć dodatkowo 11pkt :D ale to bardzo wiele :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    And czy moge podac kolezankom ta stronke zeby zaglosowaly ???????????????????? moze zawsze cos wiecej bedzie
    :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    jaka stronke??? ja nic nie wiem :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Mamodusi jasne :) "Piątka" wcale nie jest tak the best przedszkolem by wygrać :D Kubuś jest lepsiejszy :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Rozkręca się zabawa, którą prowadzimy w Tygodniku Jelonka i na łamach naszego portalu. Które przedszkole, Waszym zdaniem, zasługuje na piątkę? Możecie głosować na swoich faworytów również drogą elektroniczną.
    Prosimy o przesyłanie e-maili na adres konkurs@jelonka.com W treści listu głosujący powinni wpisać nazwę lub numer przedszkola, na które oddają głos. Macie czas do końca maja. Na początku czerwca ogłosimy wyniki konkursu, a wskazane przez Państwo przedszkole uzyska nagrodę niespodziankę oraz tytuł Laureata jelonkowego plebiscytu.

    Należy jednak pamiętać, że przez cały czas trwania zabawy z danego adresu internetowego zagłosować można tylko jeden raz. Pozostałe głosy wysłane z tego samego adresu będą traktowane jako nieważne.

    Podajemy najnowsze wyniki (25 III):
    1. „Piątka „ – 175 głosów
    2. Przedszkole nr 19, im. Kubusia Puchatka – 168
    3. Przedszkole nr 14 – 145
    4. Przedszkole nr 13 – 138
    5. Przedszkole nr 4 - 112
    6. Miejskie Przedszkole nr 27 czyli Okrąglaczek – 98
    7. Przedszkole nr 10 – 76
    8. Kacperek – 49
    9. Zaczarowany Parasol – 43
    10. „Stokrotka” – 23
    11. „Tuptuś” – 13
    12. Bajka – 2
    13. Miejskie Przedszkole nr 2 – 2
    14. Promyczek – 1


    Moje dzieci chodzą do Przedszkola nr 19, im. Kubusia Puchatka
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    hehehe And... masz moj glos :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    ale swoja droga to oni powinni liczyc maile z 1 IP bo przeciez adresow @ mozna miec i 10 :D
    And powinnas miec juz na kazde dziecko w rodzinie zalozone i na kota jeszcze tez :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    :kissing: Aniu dziękujemy bardzo i prosimy o rozesłanie poczta pantoflową dalej :whorship:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    ja uciekam bO w koncu moj dziec sie obudzil... ale sobie drzemke strzelil 3godziny spal!!!! w sumie dzisiaj 5h15min... ciekawe co bedzie w nocy no ale niech przesypia chorobsko moze szybciej go pusci...


    ps. u nas za oknem zima... sniegu napadalo ze wszedzie bialo... a ze 0 na termometrze to moze na dluzej zostanie
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Hehehe Aniu ja wysłałam ze wszystkich jakie mam czyli z 7-miu adresów (Ani And moje) i planuje zrobić atak na pocztę mojego brata ... ALe na poważnie i tak ilość kont nie pasuje mi do ilości głosów wiec chyba jednak patrzą na IP -> nie wiem
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    And rozeslane'
    :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Dziękuję bardzo bardzo
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 26th 2008 zmieniony
     permalink
    U nas też śnieżyca! :cry::cry::cry::cry::cry::sad::sad::sad::sad::sad:

    A ja po drodze z pracy zakupiłam Oliwce taką śliczną czapeczkę - taką robioną na szydełku w kolorze słoneczka (żółtym) z zielonymi wzorkami i kwiatuszkiem - normalnie wiosenki chcę, bo jak nie to ..........!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    wróciłam do Was i naczytałam się nieźle hi hi hi ...

    Figurą się nie przejmujcie :)) najważniejsze, że mamy takie kochane dzieci :)) one są warte tego wszystkiego :))

    Izunia strój super :)

    Dzisiaj u mnie pogoda z rana wstrętna bo biało i śnieg padał ale popołudniu się wypogodziło...

    Byłam z Julką na szczepieniu i mam już za sobą kolejne aż do sierpnia . Waga Julcika mojego to 11150 a wzrost - mierzone na szybo i na stojąco bo nie chciała się zołza dać zmierzyć to około 79. Wagowo myślałam, że będzie więcej ale nie jest źle ale wzrostowo mi wychodzi więcej...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    ja tez chce wiosny :) Kupiłam Kacperkowi dzisiaj spodenki takie troszku ciensze i bluzeczke cinsza bo wierze ze za niedlugo bedzie wiosna :) no i na szybkie lato tez mam nadzieje bo zakupilm dwa letnie kompleciki :)moje dziecie po zimie z wszytskiego wyrosło:(
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Julcia aleś ty wysoka kobita wow :shocked:
    przyszłam tylko powiedzieć papapap bo padam dziś na pysk
    do jutra kobiety
    na kawie :)))
    Izunia przygotuj coś extra ja dorzucę ciasto z chrzcin :wink:
    buziaki
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    aaaaaaa zapmniałam Tosi wyszła górna 2 prawa kiedy :shocked: nie mam pojęcia dziś przy wygłupach odkryłam hihihihih
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    wiecie co ale teraz miałam jazdę z nagłym atakiem bólu głowy i całek lewej strony twarzy. Zachciało mi się od mojej córy zjeść spagetti typu haribo wrrr - słodkie i kwaśne. Jedząc to jednocześnie pociągnęłam nosem i wciągnęłam małe kawałeczki do nosa. Nie wiedziałam o tym... rozbolała mnie panicznie głowa więc szybko zażyłam dwa panadole :( siedziałam i myślałam, że lewa część twarzy mi odpadnie bo czułam, że coś mnie drapie w nosie... zaczęłam siąkać i ciągnąć powietrze z nosa i do nosa... po jakiejś chwili wysiąkałam się i zobaczyłam dwa kawałki spagetti wrrr - ból głowy ustąpił jak ręką odjął :(( więcej tego badziewia nie ruszę wrr
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady niezbyt przyjemne uczucie to jest jak sie ma takiego miska w nosie :( ja kiedys wciagłam misa takiego haribo wlasnie do nosa przez gardło z tym ze mnie to przeszkadzało i tak dmuchałam i dmuchałm i mi wyszły nosem misiowe nogi :P
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Kfiatuszku, wybacz, że się zaśmiałam.
    Ale i mnie się zdarzyło jedzenie wychodzące nosem, tylko okoliczności mniej romantyczne, choć jak patrzę z perspektywy czasu to nawet zabawne, ale dość obleśne.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    November spoko sama sie z tego smiałam :) miałam dowod na to ze buzia jest polaczona z nosem ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady no to masz niezly ciezar do noszenia... w sumie pewnie spokojnie do roku potroi wage urodzeniowa :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    a mój M się ze mnie nabijał, że wciągam towar nosem wrrr wredziol
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    o matko dziewczyny ale przygody... kurcze nie wiem jak mozna wciagnac gumiska nosem i jakos nie mam ochoty sprawdzac jak to jest... chociaz ja w czasie ciazy mialam watpliwa "przyjemnoisc" zwracania wszystkiego nosem bo nie umialam wymiotowac... koszmar


    a jesli idzie o bol glowy to ja dzisiaj tez cierpie ale co sie dziwic przy cisnienie 78/45 :devil:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    AniuM ja tez nie wiedziałam jak to jest dopoki nie sprobowałam ale nienawidze tego uczucia jak cos mam w tym "przejsciu"pomiedzy nosem a buzia :( nie miłosiernie drapie :(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    ale to było coś na bazie haribo ale z serii spagetti więc długie a, że pogryzłam to wciągnęłam dwa kawałeczki...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Lady wejdź na przyszłe mamusie :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.