Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Magg- młody chyba w okres dojrzewania wchodzi :devil:
    Ostatnio ciągle wygląda jak chmura gradowa.:shocked:


    A co do sexu... Ja chyba jestem u szczytu formy :) Ponoć kobiety najbardziej aktywne są w wielku 35 lat- adam mówi,ze się boi tego co za 3 lata bedzie ;)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    hihihihihihi
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Aga to ja tego mojemu nie powiem bo za pare lat ze mna w ogoel nie wytrzyma :rolling:

    Magg u nas na sloncu 5 a w cieniu 1 :devil:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    to ja wolę Warszawę :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    U mnie bezwietrznie - wystawiłam nos przez okno - ale jeszcze chłodnawa - bezchmurne niebo hmmmm marzą mi się już wczasy :crazy:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    u nas nie wiem ile stopni ale jak byliśmy na rynku to cieplutko i bez wiatru choć mrozik czuć,oby już się całkiem ciepło zrobiło bo też kurtki to mi już bokiem wychodzą.
    Aga to mnie zostało dwa latka do tej szczytowej formy hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Aga bardzo zazdroszczę tej formy - no to mój M sobie jeszcze poczeka z 6 lat buahahaha :bigsmile::wink:
  2.  permalink
    Dziewczyny- zeby tylko M nadązył...:cool:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Aga ja tez zazdroszcze :):)

    Iza moj 7 hi hi :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Izunia może niekoniecznie 6lat :D
    Dla mnie seksik mógł być ale nie koniecznie, a od niedawna to musi być :D a i sam widok małża jest za bardzo podniecający ja już nie mówię o jakichś gestach czy przytulankach, sama jego obecność
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    And mam nadzieję, że nastąpi poprawa z wiosną ha :bigsmile:
    Mój M jest wiesz tolerancyjny i nie naciska - choć znam koleżanki, które "grzecznie" zaspakajają potrzeby męża :neutral:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    U mnie chyba wygrywa zmęczenie całodzienne przy maluchach - ale ostatnio jest happy bo budzę go normalnie w środku nocy :wink: Aż sama się dziwię, ale podoba mi się to !!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    ZAZDROSZCZĘ dziewczyny!

    Ja już jestem zła na siebie, że jest tak jak jest! Nawet jak M zaczyna się przytulać to ja stawiam opór i nici z tego...!

    Muszę to przemyśleć, bo zaczyna do mnie dochodzić, że coś nie tak z moją psychiką, bo fizycznie jest wszystko ok! Po porodzie jestem troszkę luźniejsza - mój gin super zszywa, chwalą go wszystie kobitki - pytał jak nam jest i według tego zszywał! Także fizycznie nie narzekam, ale psychicznie coś ze mną nie tak! :cry::cry::cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Iwa nie przejmuj się tak, zapytaj sie czy jesteście szczęsliwi? porozmawiaj z M na ile sex jest dla niego ważny.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Myszorka miłego spotkania życzę z netowymi dziewczynami - proszę wszystkie pozdrowić ode mnie !! :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    myszorka - szczęśliwi jesteśmy, bo o tym słucham od M prawie codziennie i o tym, że mnie kocha. Ale widzę, że M chciałby żeby w sprawach sexu było tak jak przed porodem, a dokładnie przed ciążą! To przeciez mężczyzna w sile wieku i ma swoje potrzeby, ja to rozumiem, wiem o tym! Mój M jest bardzo cierpliwy i wiem, że nie muszę się obawiać o to , że znajdzie sobie jakąś zastępczynię w tych sprawach, ale ja też chciałabym żeby było tak jak kiedyś!

    W ten wekend mam nadzieję, że rozpocznę przemyślenia i znajdę troszkę czasu dla siebie i dla niego. W naszym Kościele przyjmujemy w sobotę relikwie świętej Joanny Beretty Molli - patronki małżeństw i rodziny. W niedzielę wszystkie małżeństwa mają specjalna Mszę Św. z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Może to dobry moment na chwilkę zadumy, na przemyślenia i na kolejny miesiąc miodowy przy okazji! :wink::wink::wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Izunia dziękuje i wszystkie wysciskam a Ty wycałuj chłopaków.
    Iwa dobra okazja, moze napij sie z nim winka, potulcie sie na jakims romansidle. Mnie gin chcial nawet relanium przepisac, wiec u ciebie nie ma tak źle.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Wino to M zakupił wczoraj i na dzisiaj wieczór przewidziana nasiadówka!:wink::bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Iwo, to miły wieczór się szykuje:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    IWA ja czasem sobie myślę, że zaniedbuję mojego Połówka - u nas też wszystko zmieniło się z zajściem w ciąże - ja niestety nie mogłam cieszyć się seksem będąc w ciąży, gdyż gin zabronił ze względu na zagrożenie ... Więc mój M całą ciąże był cierpliwy - choć cieszyliśmy się sobą innymi sposobami - jednak zawsze niedosyt był :neutral:
    Po ciąży dużo pracy przy wcześniakach - dojazdy a potem oka nawet nie mogliśmy zmrużyć będąc w strachu jak maluchy doczekały się powrotu do domku ... Chłopcy niebawem będą obchodzili pierwsze urodzinki :wink: A nasze pożycie małżeńskie wg mnie nie jest kolorowe ... Bardzo dziękuję mojemu ślubnemu za wyrozumiałość i cierpliwość w tych sprawach :wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Izunia mój tez jest bardzo wyrozumiały, jest "głupi" za mna i Matusiem, pracował w liceum i mógł sie naogladac młodych lasek, zreszta teraz tez pracuje z kobietami, ale ma takie a nie inne poglądy i zdrada nie jest przez niego uznawana.
    Iwa to udanego wieczoru :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Dzięki dziewczyny!

    Faktycznie - naszym M należą się wyrazy uznania za wytrwałość i wyrozumiałość! :clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Myszorka mój M zna same "bronie" - jako żołnierz ma kontakt z bronią :bigsmile::wink:
    IWA podpisuję się pod Twoim postem - są po prostu cudowni !!
  4.  permalink
    Oj dziewczyny...
    Ja co prawda jestem przekonana,że mój m kocha mnie najbardziej na świecie i wiem,ze z nikim mu nie będzie lepiej niż ze mną, ale... chyba nie mam az takiej pewności jak Wy,że on mnie nie zdradzi...
    Zdrada to przecież niekoniecznie zaplanowane działanie... czasem wystarcza urok chwili, wyjazd służbowy...Przecież wcale do tego nie potrzeba miłości...
    Jakoś nie przekonuje mnie to,że facet jest wiecznie wyrozumiały i że sex będzie na 10 planie... No ale może się mylę:)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Aga1976 mój teraz ma wyjazd służbowy jedzie na dwa dni, ale jada wszyscy z jego wydziału i wie że ma być grzeczny, zresztą za duzo ma do stracenia, bo ja wredziol jestem i bym kazała mu do mamusi się wyprowadzić i wszystko biorę ja, a widzenia z synkiem to na kompie może zdjęcia poglądać.:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    No Aguś ja nie pisałam, że mam taką pewność - jednak co do wyrozumiałości to u mnie tak jest - jednak sex jest na bliższym palnie, ale nie 1 :wink::bigsmile:
    Co do zdrady - zgadzam się i tak naprawdę, to żadna kobieta nie może zagwarantować, że partner jej nie zdradzi i odwrotnie ... Bo przecież kobiety też zdradzają.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Oooooooooooooooooooooo - myszorka widzę, że w tej kwesti to ty moja bratnia dusza jesteś!:bigsmile::wink::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    A ja nie wiem co by było gdyby ... Jednak kontaktu z dziećmi chyba bym nie potrafiła mu ograniczyć.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    A ja taka jestem jak zrobił źle to niech cierpi, trzeba było mysleć głową a nie ......
    Izunia pewności nie mam na 100% ale wierze w niego.
    --
  5.  permalink
    Izunia- mówiąc o tym 10 planie nie miałam na mysli Ciebie, ani zadnej z dziewczyn... Tak ogólnie powiedziałam...

    A co do zdrady - Myslę,że życie bardzo weryfikuje nasze poglądy w tej kwestii... Znam dziewczyny, które mówiły tak jak Iwa i Myszorka - jednak baaardzo często punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :confused:

    Ja w żartach też mówię do Adama,ze mnie zdradza się RAZ:wink: - jednak wiem,ze czasem też zdrada jest poczatkiem- a nie koncem..
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Aga1976 spoko :wink::bigsmile:
    Dokładnie tak jak piszesz, trzeba najpierw doświadczyć - jednak ja nie chcę tego doświadczać !!
    Myszorka no a co nam pozostaje - musimy w nich wierzyć - ha a oni w Nas :wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Izunia mój ma taka pewnośc bo ja z ta moja ciasną dziurką, to faceta nie szukam a poza tym mam takiego królewicza w domu, że inni odpadają :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    A ja jednak twierdzę, że byłby to definitywny koniec naszego związku, oczywiście kontaktu z córką nie ograniczałabym mu - to jego dziecko. Jednak ja jestem taka wredna, pamiętliwa i wogole, że nie mogłabym mu tego wybaczyć i zapomnieć. Kochałabym go ,ale nie mogłabym z nim być - TRUDNO.
    Pozatym mój M ma takie samo podejście, też mówił mi, że niemógł by mi tego wybaczyć!

    Ale o czym my tu rozmawiamy!? Wszystko jest OK, "reszta" sie ułoży, przecież jesteśmy kochajacą się rodzinką!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Buahahaha - uśmiałam się hihi. Myszorka ale są tacy co lubią "ciasne dziurki" - :wink:
    No to teraz Cię zagnę bo ja mam dwóch takich królewiczów :crazy::crazy:
  6.  permalink
    Izunia- tez bym nie chcaiała doświadczyć... A jeżeli już to nie chciałabym wiedziec :cool:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    IWA no pewnie - tak sobie tu popychamy ploty - czas szybciej płynie hihi :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga1976 mamy takie same podejście - może ja jestem odmieniec, ale też wolałabym NIE wiedzieć.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Izunia to wiesz jakie mokre całusy dają i serce się raduje, super się mamy, bo wiemy że jesteśmy kochane i niech tak zostanie.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Ojjjjjj Myszorka takie śliniące, że aż chce się więcej - nawet M tak nie całuje hiihi - a jak fajnie ciągną za włosy i palcem w oko trafią :tooth:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Dokładnie a mnie się wczoraj fryzjerka pytala co mi taki meszek rosnie, a ja mówie ze mi dziecko włosy wyrywa :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Hihihi :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    U nas cieplo a z Dusia nie idziemy nigdzie widac ze zeboek u gory sie wyzyna i pewnie stad ta temperatura :cry: no coz pozostaje mi siedzenie w domku
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    nie lubię Was bo nie nadążam z czytaniem a jeszcze nie mogę siedzieć z Wami bo moja fryzjerka u mnie jest i obcina ostatnią głowę :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    i od rana jest u mnie wesoło hi hi hi a wręcz bardzo wesoło :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    A ja poszłam na mały spacer w południe i wróciłam po 16. Wiosna u mnie przepiękna i aż sie do domu nie chciało wracać.
    Poszłam do empiku - synuś dostał 20zł od chrzestnego (pierwszy prezent od 6lat :devil:) i Kuba chciał grę na komputer więc poszliśmy tam czegoś poszukać. Jakąś grę z tatusiem wybrał, ale mi w oko wpadło kilka książek :cry: sporo jest pozycji Terakowskiej i może sobie prezent na dzień dziecka zrobię i kupię coś! Wypatrzyłam książki dla Ani - serię opowieści z narni ładne wydanie i wszystkie części ale muszę znaleźć na nie sponsora :shamed: Obie byśmy były szczęśliwe z nich :D Kurdę szybko nie pójdę do Empiku i innych księgarni bo mój zajob książkowy się dziś odezwał za głośno
    --
  7.  permalink
    And, a ja właśnie jestem świeżo po lekturze "W krainie kota" Terakowskiej, czytałam, jak u siostry byłam we Wrocławiu, a książkę pożyczyłam od psiapsiółki:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Sheh nic mi nie mów nawet :cry: muszę zrobić obchód po znajomych by poszperać w ich biblioteczkach bo jak nie śpię w nocy to chociaż sobie poczytam
    --
  8.  permalink
    Lady, czekam na relację z wizyty fryzjerki:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  9.  permalink
    And, ja to się w ogóle muszę wybrać do biblioteki, nie pamiętam, kiedy ostatnio tam byłam; zamiast czytać siedzę teraz na necie, a kiedyś potrafiłam "połknąć" książkę przed snem...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.