Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    No a ja jestem na etapie "rozwodu" z netem i wieczorami staram sie nie siedzieć przed komputerem. Poza tym nie mam laptopa więc albo ja albo mąż przy kompe,a jak mam słuchać potem od niego "bo ty...." to aż mi się nie chce. Nie mam ochoty kłócić się z nim o durny komputer.
    Książki ja uwielbiam czytać i kolekcjonować :D moje małe zboczenie. ALe od kilku lat niestety nie kupuję - są po prostu za drogie.
    Widziałam dzis wspaniałe bajki dla dzieci ale cena 99zł bo ładne wydanie to dla mnie stanowczo za dużo:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    ja bajki dostalam od... bylej uczennicy :) jej mama to znajoma mojej kolezanki i sie pytala czy sie nie obraze jak podrzuci mi kilka ksiazek... uczennica uczennica juz nie byla wiec czemu nie... i te pare ksiazek to okazalo sie ze prawie caly karton pieknie wydanych basni wierszy i przygodowek :)

    a propos ksiazek - dzisiaj kolezanka przyslala mi paczke z ksiazkami po angielsku... u nich w ciucholandzie sa w cenach 50gr - 2zl... stwierdzila ze nie mogla sie oprzec i w sumie przesylka kosztowala wiecej niz wszystkie 10 knig :D tak wiec stalam sie posiadaczka 2 romansidel 6 powiesci i 2 detektywistycznych :D
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    A ja tez lubie czytac tylko ksiazki PAULO COELHO.................. jestem szczesliwa Dusia juz goraczki brak nawet wesola ale kupilam inny zel bo Calgel juz nie byl dobry dla malej i maz zrobil mi niespodzianke jedziemy w niedziele do Czestochowy malo czasu spedzamy razem wiec nie moglam mu odmowic a i bardzo sie ciesze :crazy::crazy:
    --
  1.  permalink
    And, ja niestety mam laptopa; kupiłam go w wakacje i dużo czasu spędzam przy nim...
    Aniu, ja z angielskich aktualnie mam tylko "The Bottle Imp" Stevensona, jak ostatnio zaczęłam ją czytać Ahmedowi (marudził, że mam mu coś opowiedzieć na dobranoc, to taki mój wirtualny przyjaciel) to zasnął po 4 pierwszych stronach....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    MamoDusi to masz rozrywkowy weekend - jutro spotkanie w Katowiczach w niedziele Czestochowa... no no...
  2.  permalink
    Mamodusi, cieszę sie, że Dusia lepiej sie czuje:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Sheh a o czym ta ksiazka? nic mi tytul nie mowi... nudna czy jak??

    pamietam jak kiedys w wakacje w stanach nabylam sobie ARE YOU THE ONE FOR ME.... myslalam ze to bedzie kolejny psychologiczny belkot ale.... jak odpowiedzialam na pytania zawarte w ksiazce stwierdzilam ze wiem czemu trafiam na niektore meskie typy :) no i jak poznalam mojego meza to kurcze szok... ksiazka nawet stwierdzila ze on sie nadaje :tooth:
  3.  permalink
    Aniu, to taka króciutka książeczka o magicznej lampie, ale jest takim dziwnym językiem napisana, a ja jeszcze do tego dorzucisz mój super angielski akcent to każdy by zasnął.
    A ta książka, którą w stanach kupiłaś wydaje się być ciekawa:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    oj kobiety jestem padnięta :(( poodwoziłam wszystkich do domku i mam dość :((

    Włoski jak włoski - odrosty przykryte hmmm no i żadnej rewelacji :) kilka jasnych pasemek... troszkę za jasno na górze głowy ale ok będzie wyglądało jak troszkę odrosty się pojawią. Nie lubię takich świeżynkowych fryzur :(
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    lady co ile farbujesz włosy? robisz balejaż? ja robię co 3-4 miesiące ale pod koniec to juz nie moge na siebie patrzeć :confused:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    MamoDusi mamy wspolna pasje ;) Paulo Coelho :) trudne ma ksiazki ale superowe :) prawie wszytskie przeczytałam ale jakos nie moge przebrnac przez "Pielgrzyma" :( podobała mi sie "11 minut" ale najbardziej uwielbiam "Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam..."
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    co do książek to może nie jestem ich maniaczką ale jak mam czas to czasami coś sobie przeczytam. Dawno też nie czytałam oj bardzo dawno... Mam kilka knig w kolekcji nieprzeczytanych a nie wiem dlaczego wciąż na nie nie mam czasu .. do tej najgrubszej przymiarkę robię od dłuższego czasu i jakoś nie mogę się zabrać SZKARłATNY PłATEK I BIAłY
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Fajnie się czyta Paula :)) mam coś jego autorstwa w szafie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    JEMMA Ja tak jak TY :)) tylko jasne pasemka ale najchętniej to bym do swojego kolorku wróciła wrr no i poza tym ciągle nie pasuje mi kolor jaki mam na głowie :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    kfiatuszku tylko proszę cię nie opowiadaj tej książki bo ona u mnie zalicza się do nieprzeczytanych :))
  4.  permalink
    Lady, ja wracam do swojego, i już patrzeć na siebie nie mogę, tak mnie moje włosy wkurzają, a konkretnie odrosty...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    Kfiatuszku, ja tez bardzo lubię "Nad brzegiem....."
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    She a jaki masz swój kolor ??? bo Ja blond ale wolę odcienia nie opisywać - taki nijaki - mysi :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    kfiatuszek: jakos nie moge przebrnac przez "Pielgrzyma" :(
    ja w akcie desperacji i braku jakiejkolwiek nieprzeczytanej książki w domu mam za sobą 4 podejście do Pielgrzyma no i niestety znów mnie pokonał:( Może kiedyś w końcu przebrnę przez nią
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Nie cierpię Paulo Coelho ... Miałam w szkole średniej chwilową fascynację jego książkami ale teraz wydają mi się jakieś takie ... no nie wiem ... infantylne? Moja ukochana ksiązka to Boża Podszewka, a nawet nie wiem co mnie w niej tak fascynuje, hehe. Swojego czasu byłam tez zafascynowana Irvingiem, ale przez ostatnią jego książkę (niby taka super) nie dałam rady przebrnąć ...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    juz nie pamietam :) wiec nie opowiem :) ale jest super :) musze wydebic znowu ja od siostry ;) tylko hmm kiedy ja ja przeczytam ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Pielgrzym jest najciezszy z tych wszystkich :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    a z książek Pablo przypadła mi ta do gustu aż musiałam dwa razy się na nią porwać
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Witam wieczorową porą ...
    DRONKA no i jak tam efekt końcowy ?? :wink::bigsmile: Pewnie cudeńko !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Izunia eee właśnie, że nie więc lepiej mnie nie złościć :(( liczyłam na coś lepszego ale się zawiodłam i chyba zmienię fryzjerkę :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Ja i tak i tak lubię poczytać sobie Fromma ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Po przeczytaniu recenzji tej Weroniki ... ehh chyba atak na biblotekę zrobię :D
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Oj nie przesadzaj ładna buzia - Tobie i loczki i proste pasują ... Blondyna z Ciebie sexy ;p
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    a najwięcej razy czytałam Mały Książę oraz Dotknąłem Szczęścia - Edward ZEROWY Suszyński
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    A ja chce ALCHEMIKA i nikt nie ma :cry::cry: moja najlepsza to 11 minut :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    And jest tam mój ulubiony kawałek - bardzo mocno mi się utrwalił w głowie. Jak będziesz czytała i przeczytasz to Ci powiem, który :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    A ja przyznam się ze wstydem, że ostatnimi książkami jakie trzymałam w ręku to poradniki małego dziecka hehe, ale lubię Joannę Chmielewską :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    MamoDusi Nad alchemikiem się kiedyś zastanawiałam podczas czytania recenzji ale wybrałam NAD BRZEGIEM ....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Mały Książę :D uwielbiam tak samo jak Zraniony Pasterz. Ze zranionym pasterzem właśnie się na chwilkę rozstałam bo pożyczyłam koleżance
    --
  6.  permalink
    Lady, ja mam taki ciemny blond-jasny brąz, trudno to określić, taki szaro buro nijaki, ale w lato fajne pasemka sie na nim robiły od słońca, a poza tym mam tak cienkie włosy że stwierdziłam, że muszę im dać odpocząć od rozjaśniania i farb, bo łysa zostanę...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    No i mam tą "11minut", ale jakoś mnie nie wciągnęła - mówicie, że czytać dalej :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Izunia taa z tym miękkim brzuchem i gąbczastymi nogami wrrr - jeden wielki flak ze mnie stwierdziłam ostatnio :(( ale już mnie to ryra w pępek.. trzeba żyć i się dzieciakami cieszyć :))
    Fryzjerka dzisiaj powiedziała, że bardzo dobrze wyglądam od ostatniego spotkania... a Ja ostatnio taka zmęczona chodzę wrrr
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Dronko nie wiem czy i kiedy będę czytała. nie lubię książek z biblioteki bo nie lubię mieć narzucony czas na przeczytanie. A jak się kończy tak jak z tym nieszczęsnym pielgrzymem to aż mniue szlak trafia :(
    Może kiedyś zamieszkam w empiku - tam są wygodne sofki - i przeczytam conieco :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Na moje szczęście pozapisywałam sobie komu pożyczyłam swego czasu książki bo potem pożywam na wieczne nieoddanie. W zeszłym roku znajoma przez przypadek sie przyznała, że ma dawno niewidzianą moją książkę ZEROWEGO
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Iza ona sie rozkreci czytaj warto
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    And, zawsze można termin oddania książki przedłużyć :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Lady ja mam tak z filmami dvd - pożyczyli znajomi na wieczne nieoddanie :devil:
  7.  permalink
    Ja bardzo lubię "Sto lat samotności" Marqueza, kilka razy już ją czytałam:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    o czym jest, sheh?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    wiecie co nie pamiętam już co czytałam... hmm
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Dziś do mnie się śmiał w Empiku Wojownik Światła i przy niej zadecydowałam że wychodzimy jak najszybciej :rolling:
    Każdy wojownik światła bał się kiedyś podjąć walkę
    Każdy wojownik światła zdradził i skłamał w przeszłości
    Każdy wojownik światła utracił choć raz wiarę w przyszłość
    Każdy wojownik światła cierpiał z powodu spraw, które nie były tego warte
    Każdy wojownik światła wątpił w to, że jest wojownikiem światła
    Każdy wojownik światła zaniedbywał swoje duchowe zobowiązania
    Każdy wojownik światła mówił "tak", kiedy chciał powiedzieć "nie"
    Każdy wojownik światła zranił kogoś, kogo kochał
    I dlatego jest wojownikiem światła. Bowiem doświadczył tego wszystkiego i nie utracił nadziei, że stanie się lepszym człowiekiem.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    And piękne słowa :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Jemma ja najczęściej biorę po kilkanaście książek :D po 3 na każdą kartę a mam ich hmm Kuba Gabi Ania Ja i małż :D a potem pokolei oddaję - żadko kiedy przedłużam
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    ooo czytałam ostatnio i mocno się motywowałam MOC POZYTYWNEGO MYśLENIA he he he
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Pięknie by było jakby ta książka ze mną opuściła sklep
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.