Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    aga976 ach troszkę się pokomplikowało ale w ostateczności wylądowałam w katowicach na spotkaniu z dziewczynami :)) z tego też powodu spacer był niemożliwy :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    HOGATKO wax jest bardzo dobry ale wymaga cierpliwości i systematyczności :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Lady masz super włosy, fajnie wyglądasz, niezła burza była jak wracalam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    ooo czyli z ta fryzura to nie jest tak zle skoro Lady wyszla z urkycia :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    dziewczyny a na co zwrocic uwage kupujac dziecku (6letniemu) kask i ochraniacze na rower??
    na allegro dla dzieci jest tylko 1 model i tego i tego a u mnie sklep sportowy to tylko same wybajerzone i drogie rzeczy wiec nie mam porownania
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Ania przecież z powodu włosów nie będę siedziała w domu bo to jeszcze nie koniec świata :))
  1.  permalink
    Lady, mi się Twoja fryzura bardzo podoba:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    She ha ha ha fryzura ok ale kolor wrrrr :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    poza tym ale dzisiaj gafę walnęłam co do Twojej osoby hi hi hi do teraz śmiać mi się chce :))
  2.  permalink
    Skąd mogłaś wiedzieć, ze ja to ja:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    o juz dwie smieszki popisuja sobie hi hi :wink:
    --
  3.  permalink
    hej Justynko:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    jakos pusto tu dzis bez was
    :sad:
    --
  4.  permalink
    Rzeczywiście, dzisiaj jakoś mało komentarzy...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    a ja w czasie tej burzy szłam na przystanek ;0 złapał nas grad i woole zanim doszlismy na przystanek i gdzies sie schronilismy to byłam cała mokra brrr :( a mały w wozeczku pod osłonka spał smacznie ;) takim to dobrze ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    ale tu pustki nie no :angry:
    --
  5.  permalink
    Wyjątkowe pustki:-(.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Nie zapomnijcie zmienić dzisiaj czasu ... z 2 na 3 :(( śpimy krócej wrrr ale się wszystko poprzestawia znowu :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    no jakie pustki jestem a Was gdzie wywiało? :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Może już poszły spać?
    Ja też się zbieram
    Tak tylko wpadłam powiedzieć DOBRANOC
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    mojego M popierdzieliło - wyłączył korki hi hi hi i straszy Adriane moją!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    November dobranoc - śpimy krócej więc szkoda marnować czasu!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Dronko ja oglądam komedię :D Głupi i głuszy 2 i czytam Alchemika :D Tzn teraz słucham relacji mojego dziecia z wypadu - śpiewali dziś na ślubie z Diakonią a potem były wspólne marcowe urodziny :rolling: aż mi przykro ze z nimi nie byłąm
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    And no proszę jakie zdolne dziecię masz :))

    jak wrażenie po alchemiku ?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    hehehe niewiem zaoglądałam się i zagadałam :rolling: Ale zaraz idę do wanny więc będę naprawdę czytać bo teraz to literki oglądam ALe myśl z wewnętrznej strony okładki mi sie podoba :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Jaka Ania szczęśliwa ... jejku pomijając jej radość z arafatki o której mi miałczała już kilka tygodni to samo bycie z tymi ludźmi ją rozpromienia ! Jest przeszczęśliwa i żywioł - wulkan energii
    Jak ja bym chciała mieć teraz 11 lat!!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    And Tobie pozostaje cieszyć się szczęściem dzieci :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    :D hahaha dokładnie - chociaż ja jeszcze z dziećmi na podwórku i poskaczę na skakance, pogram w piłę czy w paletki - więc nie jest ze mną aż tak tragicznie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    And no przecież nie ma 60 lat jeszcze :))

    Ja to nawet przed ciążą z córą i na rolkach i konno uczyłam się :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Na rolki nie mam już jak iść bo moje mi "ktoś zabrał" i popsuł zapięcie a teraz krzyczy że to nie on(a) Ale na rowerze jeszcze jej się odechce ze mną jeżdzić :D dam jej popalić hahaha w tamto lato jak przejechała się ze mną do karpacza na lody to chciała autobusem wracać do domu :D O koniach ja juz nic nie mówię bo niestety nie stać mnie na regularne jazdy ale gdyby tak ance pozwolić to wiesz gdzie by spała? w stajni! (ja bym namiot obok rozbiła :rolling:) Generalnie napewno w lato nie będę siedzieć w domu Weronika już będzie około roku więc wrzucę ja w krzesełko rowerowe i pozwiedzamy okolice. Niestety nie całą rodzinką ale jakoś na zmianę damy radę
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    And Ja jestem ciekawa co przyniesie czas :)) chciałabym wrócić do jazdy konno i do rolek. Rower mam i stoi już 3 rok :(( może bym fotelik dokupił dla Julci i z nią bym mogła śmiegać:))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    :) Ja uwielbiam jeździć na rowerze tym bardziej że mam tu gdzie pojeździć. Przykro troszkę że nie wszyscy jeszcze pojedziemy, no ale co roku będzie ku temu bliżej :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    And na śląskich drogach jeździ się gorzej - spaliny z samochodów są nieprzyjemne :(( a najgorsze są autobusy miejskie i cieżarowe samochody z nieszczelnym wydechem :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Wytłumaczcie mi co może być powodem zachłyśnięcia się przez dziecko pokarmem - karmione piersią.

    Dowiedziałam się właśnie, że znajoma karmiła noworodka ok 2 tygodniową Julcię piersią i ta się zachłysnęła do tego stopnia, że straciła przytomność.... najciekawsze w tym wszystkim jest to, że matka nie może przebywać w szpitalu z dzieckiem, które ma poniżej miesiąca, to jakaś paranoja!!!
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Witam niedzielnie bardzo wczesnie bo zaraz wyjezdzamy zycze milej i rodzinnej atmosfery bede okolo 21 mam nadzieje ze ktos tu za mna zateskni :wink::wink:
    --
  6.  permalink
    Justynko, udanego wyjazdu Ci życzę:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    O mamo nie bylo mnie jeden dzien a tu do przeczytania 250 ale przeczytałam:)Ja po szkole ech zmęczona jestem i mam dość.Co do książek to moje ostatnie to same naukowe rachunkowość, zarządzanie itd, ale mam nadzieję ,że niedługo uda mi się coś relaksyjnego przeczytać.Pozdrawiam i miłego popołudnia życze wszystkim
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Lady może się tak zachłysnąć u mojej sąsiadki to pogotowie na sygnale jechało,ale jak dziecko karmione piersią to matce nie mogą zabronić, bynajmniej u nas matka może być a nawet powinna być z dzieckiem. Inaczej jak karmione jest butelką wtedy matka cały dzień jest a potem od 21 do 7 rano nie. zresztą to zależy od stanu malucha czasami i na sztucznym się zgadzają.
    --
  7.  permalink
    Lady, u nas w szpitalu jest tak, że matka może zostać nawet jeśli nie karmi, tylko musi sobie opłacić pobyt.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Ja juz jestem ale napisze potem bo padam ze zmeczenia :wink::wink::wink: ale bylo warto dzien udal nam sie super:wink:
    --
  8.  permalink
    Fajnie:). Ja też jestem zadowolona z dzisiejszego dnia, a pogoda cudowna była:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    heh jak nie miałam co czytać to nie miałam a teraz sama nie wiem za co sie wziąć bo właśnie Ania przyniosła mi na tydzień Zieloną milę - na filmie zryczałam się jak wariat i aż kusi mnie ta książka :D

    Złaziłam się dziś jak wariat. jak wyszłąm z domu o 11 tak wróciliśmy po 17 ale normalnie nie żyję - rewelacyjna pogoda i aż żal w domu było siedzieć
    --
  9.  permalink
    Zielonej mili nie oglądałam, ale czytałam, i tez się nieźle spłakałam na tym filmie...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Sheh to czytałaś czy oglądałaś?
    Sheherezadah: Zielonej mili nie oglądałam, ale czytałam, i tez się nieźle spłakałam na tym filmie...
    hahaha
    --
  10.  permalink
    Oglądałam. Sorki, jestem dzisiaj jakaś zakręcona. Wiesz, byłam z kumplem na spacerze i obiedzie, i kumpela napisała do mnie smsa z pytaniem jak sie bawię, a ja jej odpisałam, ze jest fajnie, zjadłam pyszny obiad, i okazało się, że to kumplowi wysłałam, strasznie potrzepana dzisiaj jestem....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    hehe :) Uciekam z dzieciami zrobić porządek bo rano czarno widzę wstawanie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Witajcie po całej niedzieli! u mnie zaczęło się rano od wystawy psów! Pojechałam z Adrianą a M został z Julką i poszli na spacerek. Odwiedziłam przy okazji moją ciocię, z którą się tam spotkałam i złaziłyśmy sklepy z nudów :)) Niestety tę sielankę przerwał M bo nie dawał sobie rady z małą - wiercipięta z niej nieprzeciętna i wszędzie jej pełno a dla niego to podobno bardzo męczące ha ha ha...

    Pod wieczór odwiedziłam moją mamą - ta zmiana czasu spowodowała, że pogubiłam się w całym tym dniu :))

    Niestety wieczór zakłócił M i przeszła burza przez mieszkanie :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Dusiu fajnie, że jesteś i niedziela rodzinna się udała :))
  11.  permalink
    Ja zmykam do łóżka, wykończona dziś jestem, dobranoc dziewczyny:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.