Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    She pogoda piękna wykańcza i obiadek w miłym towarzystwie :)) dobranoc i do jutra :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Shehe Milej nocki :grouphug:

    Droneczko ciesze sie ze tesknilas hi hi :grouphug:
    A my mamy juz plan na dlugi wekend majowy juz sie ciesze :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    MamoD - niestety Ja nie mogę nic planować z moim M bo jemu wiecznie coś nie pasuje i ciągle czasu nie ma i cierpliwości do bycia z rodziną!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Cieszę się jednak, że Ty korzystasz z rodzinki :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Droneczko ja nie planuje nigdy to tak od nas nagle wychodzi a w maju tylko mamy plan ..Krakow i sciezkami Ojca Sw pojedziemy tym pociagiem papieskim
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    ooo jak świetnie ... co znaczy pociągiem papieskim możesz coś więcej na ten temat napisać ?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 30th 2008 zmieniony
     permalink
    z Krakowa jest taki pociag papieski ktory podaza sciezkami ojca sw taki zolty zaraz znajde to dam link poczekaj
    o tu http://www.pociagpapieski.pl/rozklad.php
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    MamoDusi jestem pod wielkim wrażeniem hmmm i dałaś mi tym do myślenia :)
    Powiedz mi jak z dziećmi ? nie ma problemu z zabraniem? pytałaś się na miejscu czy też to co jest na stronie z tego masz wiadomości?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    dziewczyny czy ZADNA z was nie ma doswiadczenia w kupnie kasku i ochraniaczy czy tez moje pytanie bylo przezroczyste??!!??!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Aniu widziałam pytanie ale naprawdę nie wiem czym się kierować :( Ja kupiłam polecany przez sprzedawcę w sklepie, ale jak popatrzyłam dziś na kaski w biedronce to niczym one sie nie różnią od tego mojego (poza ceną :/)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Ania niestety nie jestem Ci w stanie pomóc! w kaskach na skuter może bym Ci mogła pomóc ale na rower nie kupowałam....
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    AniuM wiekszosc z nas ma małe dzieci a im kask nie trzebny ;) moja mama kupowała siostrze kask do rolek ale hmm kupiła bo taki był w komplecie i juz ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    kfiatuszku no nie taka znwou wiekszosc.. jest tez troche doswiadczonych mam stad moje pytanie... sadzilam ze to normalne ze dziecku kupuje sie kask i ochraniacze na rower wiec zapytalam...

    no nic pewnie ostatecznie bede kierowala sie pewnie wyborem Malej odnosnie kolorystyki...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    AniaM: sadzilam ze to normalne ze dziecku kupuje sie kask i ochraniacze na rower wiec zapytalam...
    Aneczko jak moje dzieciaki (począwszy od Ani) zaczęły jeździć na rowerkach rolkach hulajnogach oczywiste było że potrzebny jest kask, ale nie wnikałam o ich zaletach i wadach :( Kupiłam z regulacją by dopasować do rosnącej głowy i tak jak pisałam wcześniej - słuchałam sprzedającego "że ten warto"
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    And no to szczesciara z ciebie ze mialas kogo posluchac... u mnie w sportowym kask dla dziecka kosztuje ponad 100zl podczas gdy na allegro ok 30...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    :( ja kupowałam 4 lata temu za 90 razem z krzesełkiem rowerowym. A chłopacy w sklepie w którym kupowałam są wg mnie rzetelni i nie naciągają bo nawet jak wymieniałam kilka części ze swojego roweru to podpowiadali tańsze rozwiazania
    Ania na rolki ochraniacze ma takie z kompletu i kask też jakiś tani bardzo zbliżony do tego co teraz są w biedronce
    Kupując mój patrzyłam właściwie tylko na rozmiar i chciłam by miał dużo dziur bo wydawało mi się że bedzie mi gorąco w zamkniętym, no i podczas upałów to się jednak sprawdza
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 31st 2008 zmieniony
     permalink
    And u nas w biedronce nie ma ani kaskow ani ochraniaczy... bylam w piatek i nic takiego nie widzialam...
    Gabrysi podoba sie taki
    ds
    albo taki
    fd

    wiec pewnie ktorys z nich dostanie cena 29zl (+8 przesylka)

    chociaz taki z Disneya pewnie bardziej by sie jej spodobal ale cena wyjdzie 3razy taka 99 (+29)
    ds
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 31st 2008 zmieniony
     permalink
    witam z samego rana :):)

    Droneczko z dziecmi nie ma problemu w przejazdzie za wozek nie placisz nic miejsca sa wygodne wiec spokojnie mozna jechac z maluszkiem ja mam informacje z tamtad bezposrednio a stronke znalazlam dla ciebie zebys zobaczyla o co mi chodzi :wink:
    --
  1.  permalink
    Hej dziewczyny, wpadam na herbatę:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    witaj Shehe :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Hej dziewczyny, nie wiem jak u Was ale u mnie przepiękne słońce za oknem, młody mi godzinkę temu zasnął tak że zdążyłam poćwiczyć wykąpać sie umyć włosy , wax oczywiście i teraz nakręcone na wałeczki się suszą. Lady ja używam waxa od 6 lat i zawsze co jakiś czas robie sobie 12 tyg kuracje znaczy nakładam co 3 dni ale to co ostatnio działomi się z włosami to przechodziło ludzkie pojęcie ostatnio tak miałam po urodzeniu Jakuba , do tego stopnia że musiałam z długich obciąć się na krótko tym razem chciałabym tego uniknąć bo tak długo już zapuszczam, już mam bardzo fajną długość, więc ratuję się jak mogę.
    Młody jak wstanie to zje i wybywamy na dłuższy pierwszy spacer a popołudniu kolejny w taką pogodę to się nawet w domu nie chce siedzieć.
    --
  2.  permalink
    Ja też używałam kiedyś waxa i byłam bardzo zadowolona, a teraz kupiłam jakąś odżywkę z wyciągiem z oliwy z oliwek, i dzisiaj wieczorem wypróbuje.
    A pogoda tak śliczna, ze aż żałuję, ze do 17 muszę w biurze siedzieć:(. Tata mi obiecał, ze mi dzisiaj rower przygotuje, więc umyję go, zobaczę, czy nadaje sie do jazdy i może jutro uda mi się przed pracą wybrać na krótką wycieczkę rowerową.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Witam dziewczyny po wekendzie!
    Ale miałam do nadrobienia, ale zrobiłam sobie za pozwoleniem szefowej - przerwę na kawkę i nadrobiłam posty!
    U mnie pogoda rewelacja, wczoraj było 12 stopni, a dzisiaj zapowiedzieli więcej, cały czas świeci śliczne wiosenne słoneczko!:bigsmile::cheer::swingin:
    A tak pozatym to jest SUPER: piątkowy wieczorek się bardzo udal, o 20 Oliwka już spała, wychodzę z jej pokoiku, a tu ciemno tylko świczki się świecą (mąż usłyszał w radiu, że od 20 do 21 wyłączamy światło - to taka pomoc dla ziemi - efekt cieplarniany , czy coś tam takiego). Więc M to wykorzystał i zrobił miły nastrój, no więc winko wypiliśmy i .........!!!! :clap::cheer::swingin::thumbup: BYŁO SUPER!

    Sobota mineła pod znakiem zakupków, byliśmy w IKEI, mamusia zakupiła sibie parę rzeczy w H & M i Oliwce oczywiście też, no i w sportowym decathloonie zakupiłam ubranko na aerobik, bo będę 2 razy w tygodniu chodziła z siostrą na zajęcia godzinne!

    A niedziela taka śliczna, słoneczna, dużo byliśmy na spacerku (2 razy) i odwiedziliśmy 2 babcie i prababcię!

    Także wekend bardzo udany, tylko dlaczego taki krótki??????? :cheer::swingin::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    She ja też muszę posprawdzać rowery, Jakubowy najpierw i mój wypadałoby może dokupię fotelik i latem pojeżdżę z Hubertem i Jakubem troszeczkę. Tylko będę musiała też chyba zainwestować w ten kask dla Jakuba bo ja się w takim raczej nie widzę.:confused::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Hogatka: bo ja się w takim raczej nie widzę.
    hehehe ja siebie też nie widziałam dopóki mnie Ania nie przyparła do muru tekstem Ty nie masz ja nie założę :rolling: no i właściwie miała glizda rację
    Kurde kusicie z tym rowerem :D może by tak pół godziny z Weronisią pozwiedzać świat z innej perspektywy...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Ja własnie jestem na etapie poszukiwania fajnego roweru dla mnie, mój M już ma i fotelik dla Oliwki też zakupiony, jeszcze tylko mamusia nie ma na czym jechać?!!:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    iwa ciesze sie ze udal sie wekend :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Iwa to super ze weekend taki udany, a gdzie pracujesz jak mozna spytac?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Witajcie z rana dziewczyny :)) witam pogodnie i słonecznie :)) na dworze jest pięknie aż serce się śmieje :)) u mnie wczoraj w słońcu 25 a w cieniu 15 - rewelacja!

    Szukam fotelika na rower dla Julki! z rowerem nie mam problemu bo wydałam kiedyś dużo kasy na jego zakup , który teraz od 3 lata stoi nieużywany!:(( jednak zawsze przyjdzie moment na jego wykorzystanie. Może w weekend jeden z najbliższych M będize z Julcią na rowerku a my z córą na rolkach mmmm aż się dziub śmieje hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    MamoDusiu powiedz mi jeszcze odnośnie tego pociągu czy bilety będziesz zamawiała on-line czy już na miejscu kupisz?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Julcia wczoraj straciła swój nowy bucik i nie mogłyśmy znaleźć z Adrianą wrr jestem zła :((
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Droneczko na miejscu ........ ja tez szukam fotelika na rower to jak trafisz na cos to daj linka :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    mamodusi IWA fajny kupowała a Ja widziałam w silesi w centrum sportowym i były bardzo fajne a raczej nie wiem czy nie te same co ma iwa
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Iwa, gdzie będziesz chodzić na aerobik?
    Moja instruktorka jeszcze nie wróciła do prowadzenia zajęć po urodzeniu dziecka i szukam czegoś nowego. :-(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    ok znikam się przygotować do wyjścia z domku na spacerek z Julką ale wcześniej muszę ogarnąć moje mieszkanie a wieczorkiem na terapię :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Amazonko - na aerobik przez ulicę mam. Zajęcia prowadzi dziewczyna w szkole podstawowej, tam wynajmuje sale juz jakieś 9 lat, chodzłam kilka lat, ale 2 lata po ślubie zaprzestałam, później ciąża, a teraz trzeba troszkę jeszcze zrzucić i wrócić do formy!
    Także zajęcia nie we Wrocku tylko pod Wrocławiem tam gdzie mieszkam!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
  3.  permalink
    Ja dzisiaj na siłownię idę, postanowiłam sie wreszcie solidnie sobą zająć. W piątek byłam pierwszy raz na siłowni, ćwiczyłam głownie na sprzęcie kardio (bieżnia, step i rowerek) no i lepiej sie czułam po takiej godzinie wysiłku, muszę chyba to wpisać w grafik:).
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    shehe - to dobry pomysł, ja wpisałam w swój grafik 2 razy w tygodniu aerobik i raz basen z sauną! To na pewno dobrze nam zrobi!:wink:
    --
  4.  permalink
    Iwa, ja bym się z chęcią na basen wybrała, ale pływać nie umiem niestety:(. Kiedyś chodziłam na ćwiczenia w wodzie, ale teraz w strój kąpielowy nie wchodzę, więc najpierw muszę troche zrzucić, a później może się zapiszę.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    A ja biegam juz od tygodnia godzinke wieczorem i rano cwicze puki co narazie tyle :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
    --
  5.  permalink
    Wow, podziwiam Justynko. ja to mam zawsze mnóstwo pomysłów, ale gorzej z realizacją, z tym, ze tym razem mam trochę większą motywację, no i mam nadzieję, ze uda sie zejśćjakieś dwa rozmiary w dół...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Boże - jak pięknie na dworze, niebieskie niebo, słoneczko świeci całą parą, a ja zamknięta w pokoju, przy komputerze, aż mi sie odechciało pracować!
    Jeszcze tylko 2 godzinki i zmykam do Oliwki!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Iwa ja tez dwie godzinki do Mata, a czy zamierzacie z dzieciaczkami na basen iść?
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Dlatego nie pisalam ze sie podjelam wczesniej a ja mam motywacje bo brat chodzi na silownie i wieczorem biega wiec co dzien przychodzi po mnie a od maja tez mnie ciagnie na silke pewnie pujde a co mi zalezy :wink::wink::wink:
    --
  6.  permalink
    Mnie motywuje wesele kuzynki w maju - nie chce być jedynym słonikiem tam;p, ino i jeden ukryty powód hihi, mam nadzieję, że tej motywacji wystarczy:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    pewnie ze wystarczy ja tez mam 3 wesela roczek i komunie :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2008 zmieniony
     permalink
    My zabierzemy Oliwkę już niedługo na basen, chcieliśmy wcześniej jak miała pół roczku, ale to akurat zima była, a na takie zajęcia dla maluszków to do Wrocławia trzeba było jechać, zimno i jeszcze by ją przewiało i choroby nam nie potrzebne były więc zrezygnowaliśmy.
    Ale teraz wiosenka nadchodzi, a aqua park to mamy 3 min. pieszo od domu i mój M był w sobotę rano sprawdzić i okazało się, że chodzą małżeństwa z takimi małymi dziećmi ok. roczku, także my też niedługo pójdziemy. A w wekend kupiłam Oliwce w H&M strój kąpielowy także zanim pojedziemy nad morze to go jeszcze tu wykorzystamy!:wink::bigsmile::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Witam
    Właśnie wróciłam z GUSu, gdzie panie nie umiały sobie poradzić z wydrukowaniem pełnego zazkresu działalności szanownego mojego małżonka... Mają dzwonić, jak im się uda...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.