Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Mamodusi - podałaś dwa linki do galerii

    http://images26.fotosik.pl/188/a765f32097d7c6f6med.jpg
  1.  permalink
    MamoDusi... W fotoblogu dziewczynki, która ma 4 latka jest zdjęcie Twojej zmarłej córeczki które zamiesciłaś u nas na forum w temacie porodowym.
    Więc...?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    widze ze nie wierzyci mi wiec trudno jestem tu juz dlugo i nie oklamalam was i nigdy nie mialam zamiaru a na bobasach tak napisaam bo bylo mi przykro ze pytaja a ja nie moge im powiedziec jak jest naprawde
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MamoDusi przeciez fotka ktora dalas w temacie o porodach jest IDENTYCZNA z ta z bobasow (nad ksiezniczkami)... tyle ze inaczej przyozdobiona... nawet kiecka dziecka taka sama

    to zdjecie z tematu wszystko o porodach
    ds

    a to z bobasow
    dsds


    dla mnie to jest mega SZOK i przyznaje... serce zaczelo mi mocniej bic
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MomoDusiu każda z Nas, która teraz to czyta chciałaby tylko poznać prawdę i o co tutaj chodzi... Może wystarczy tylko wyjaśnić i będzie wsio OK!
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Wiecie co brak mi słów na to co robicie.
    Co z tego ze mamadusi napisała iż ma 2 córeczki.Ma i będzie miała oby dwie i Martynke której nie ma i Dusie która ma.Gdybym była na jej miejscu też bym napisała iż mam dwie córki bo co o tamtej miała zapomnieć....? tak zmarła to już jej nie ma wsiąkła...w sercu zostaje jako córka i będzie na zawsze.
    A to że nie miała ochoty się tłumaczyć i opowiadać całej historii jaka ją spotkała to macie do niej pretensje...Ciekawe czy wy byście tak na lewo i prawo opowiadały wszystkim że spotkała was taka targedia.
    I jeszcze rozgrzebujedzie dziewczynie stare rany.Nudzi wam sie i nie macie co robić.Jestem oburzona waszym zachowaniem
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MamoDusi a jak jest naprawdę ???
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Aniu dalam t5akie zdjecie zeby nikt nie myslal ze tak nie bylo i nie bede dalej wylasniala naszej sytuacji a tak wstawilam to zdjecie ale nie dlatego zeby ktos teraz mnie tak oczernial zdjecie skopiowalam skoro juz mam pisac dalej bo nie chcialam dawac zdjecia naszego bobasa bo niby po co wiecej nie napisze nic pod tym forum
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    jej nie wiedziałam o niczym i tych wcześniejszych fotek nie widziałam :((
  2.  permalink
    mamoDusi- pisałas,że Twoja córka zmaerła gdy miała 2 lata- wybacz- ale na fotoblogu są zdjęcia starszego dziecka!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MamoDusi - czyli co ukradlas czyjes zdjecie podajac cudze dziecko ze to twoje???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    nic nie rozumię, nic nie wiem ..... poplątanie z pomieszaniem!!
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    wydra - 11 stycznia 2008 MamaDusi napisała na bobasach.pl. że ma dwie córeczki Martynkę 4L i Klaudie,
    u nas napisała, ze zmarła jej córeczka mając dwa latka...

    nic z tego nie rozumiem... chce odpowiedzi!!
    jeśli sie mylimy - to przeprosimy, ale najpierw chcemy wyjaśnień,
    zbyt dużo niedopowiedzień...
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MamoDusi, jeśli masz "czyste konto - to napisz jak było...

    Pamiętasz pewnie jak Myszka sie zrehabilitowała, też masz szansę
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Wiesz Mamadusi się otworzyła przed Wami a Ty teraz się czepiasz słowek!!! Martykna niezyję ale nadal jest córka i zawsze będzie.A teraz po niej jeździsz i rozgrzebujesz stare rany, nie masz serca nie wstyd Ci.Tyle dziewczyna jest na forum,tyle przeszła,a Ty masz radoche z tego ,że jej sprawiasz przykrośc i ją krzywdzisz.No gratulacje!!!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    A ja nic nie rozumiem i chyba nie chce wiedzieć co i jak, dziewczyna postąpi jak chce
    a skorpi fotke w koncu dostane???
    --
  3.  permalink
    Wydra- spasuj trochę :devil:
    Skorpio się nie czepia tylko prosi o wyjasnienie- zresztą nie tylko ona- a my wszystkie :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MamoDusi nikt nie podważa Twojego cierpienia i bólu - nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co czuje mama po stracie kochanego dziecka - takiego malutkiego ... Bardzo miło i ciepło przyjęłyśmy Cię na tym forum - tylko właśnie biję się z myślą: MARTYNKA żyje czy nie ?? Proszę Cię wytłumacz nam to wszystko ... Jeśli to wszystko prawda to ja czuję się bardzo oszukana :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Wydro spokojnie.... nikt sie nie czepia i nikt nie chce sprawic nikomu bolu... chcemy tylko wyjasnien bo jak na razie to nie wiem czy tylko ja czy tez inne dziewczyny ale mam wrazenie ze ktos robi mnie w jajo i bawi sie moim kosztem :devil:
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Beze mnie ja nie proszę o żadne wyjaśnienia.Nie mam takiego prawa.
    I wnerwia mnie takie coś ,bo tak to wszyscy mili, a ktoś rzuci jakieś oszczerstwa i wszystkie jak takie zwierze się rzucacie na biedulkę i rozgrzebujecie rany wydaje mi się,że do tego prawa nie macie.Chyba ,że jest prawo ranienia ludzi.I tyle.To ciekawe jak ja bym na jakimś forum miała zdjęcie Kamila z jakimś jeszcze dzieckiem to co byście mnie błotem obrzuciły że nie powiedziałam ,iż mam jeszcze jedno dziecko a może zwątpiały byście i powiedziały że nie mam żadnego że "Kamila" ukradłam komuś
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    wydra - dziecko, które ma dwa latka nie wygląda na czterolatkę...

    pooglądaj zdjęcia na blogu, tylko spiesz się bo zaczynają znikać
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Aniu ja nigdy nie bawilam sie waszym kosztem i nie raz dalam to poznac po sobie wkleilam inne zdjecie dlatego ze M nie pozwolil mi wkleic innego wiem ze nie powinnam tak pisac i zrobic trudno stalo sie i przepraszam jezeli ktoras z was czuje sie oszukana

    Swoja droga Skorpionko dziekuje ze rozdrapalas mi rane nawet nie wiesz jak to boli trudno stalo sie teraz musze sie z tym bic sama po raz kolejny
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Nie wiem co mam o tym myśleć. Ale moim zdaniem to nie jest Martynka tylko jakać Laura.
    Może mamadusi tak sobie rekompensuje brak córeczki i dzięki temu ONA jest bliżej NIEJ!

    Mamadusi - mam nadzieje, że nie zrezygnujesz z naszego forum, odezwij się!
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MamoDusi - pomyśl o dziewczynach którym zagrałaś na uczuciach
    to nie było uczciwe
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    IWA jestes nad wyraz tolerancyjna... ja nie znosze klamstwa ani kradziezy fot...


    MamoDusi po co w ogole wstawialas dziecko skoro to nie twoje??? nie pomyslalas ze prawdziwa matka dziecka moglaby do sadu nawet cie pozwac???
  4.  permalink
    mamoDusi- jeżeli uważasz,że jestes w porządku to wyjasnij nam spokojnie o co chodzi.

    jesteśmy w stanie przyjąć LOGICZNE wytłumaczenie i przeprosić.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    MamoDusi - kto jest z Tobą na tym zdjęciu? Dziewczynka wyglada na 4 latka.
    wcześniej było na bobasach.pl, jak i inne, które zniknęło przed chwilką

    http://28dni.pl/pictures/21565.jpg
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Aniu masz racje nie powinnam tak pisac to juz moj ostatni post nawet nie wiecie ile bolu mi to sprawia zaluje ze wam sie zwierzylam
    --
  5.  permalink
    mamoDusi- tu jeste wiele dziewczyn, które starciłyu swoje maleństwa.

    Jezeli rzeczywiście umarło Ci dziecko wierzę,że ból po stracie jest przeogromny.

    Jezeli jednak nie chcesz nam wyjaśnić tego, co jest dla nas dziwne , to wybacz- ale ja uważam,że kłamiesz.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MamoDusi my po prostu czekamy na wyjasnienia!!! nie chcesz nam tego wyjasniac bo???
    doskonale wiemy ze najlepsza obrona jest atak i ty nas w tym momencie atakujesz piszac o bolu... to my jestesmy te zle bo chcemy prawdy a nie ty ktora nakrecilas....
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Ciesze się, że sprawa się wyjaśniła, była ona bolesna dla obu stron.

    mam tylko nadzieje, że będzie to przestroga dla wszystkich nieuczciwych dziewczyn, które zaryzykują igranie z naszymi uczuciami...

    Na pewno prędzej czy później zostanie wyciągnięte to na światło dzienne.

    Naprawdę lepiej być uczciwą.

    MamoDusi, możesz się zrehabilitować jak to kiedyś zrobiła Myszka, ale to zależy od Ciebie, myślę,
    że długo będziesz musiała pracować na zaufanie, nie mniej nie jest to niemożliwe.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    skorpi a co bylo z Myszka, i co z tym zdjeciem
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Myszorko poczytaj temat o trolach
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Skorpionko -dawno nie spotkałam tak podłej osoby.Tylko Tyle napisze.
    AniuM kto na kogo najeżdza.Mamadusi przez Was Cierpi a Ty piszesz ,że ona was atakuje kto kogo atakuje.To wy jesteście "głodne hieny" i żadne sensacji i plotek kosztem czyjegoś cierpienia.Sprytne pedagogiczne podejscie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Wydro jestes od niedawna na forum i moze nie weisz jakie sytuacje tutaj mialy miejsce... ja czuje sie OSZUKANA i tez tylko tyle napisze... to ze chcialysmy wyjasnien to chyba norma i jak najbardziej logiczna kolej rzeczy!!!
    ja po prostu nie toleruje klamstwa i szachrajstwa no a skoro MamaDUsi pisze ze zdjecie nie jest jej to takze nie toleruje kradziezy fot... od czegos sa chyba prawa autorskie!!!!
  6.  permalink
    Jakie plotki? Jakie hieny? Jaka podłość?????


    Nie wydaje Ci się ,ze skoro widzimy w necie zdjęcia tej samej dziewczynki , która na naszym forum jest uznana za zmarłą a na innym zyje to wypadałoby nam coś wyjaśnić???
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    A nie wydaje Ci się ,że to jest tak OSOBISTA sprawa że nie mamy prawa żadac wyjaśnien
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Nikt mamydusi nie zmuszał do intymnych wspomnień. Opowiedziała swoją historię z własnej woli. Zdecydowała się ją ujawnić, ale nie odpowie za żadne pytanie dotyczące jej?
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    wydra86: Skorpionko -dawno nie spotkałam tak podłej osoby.

    mogłaś przyjechać na spotkanie - to byś spotkała
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Wydra Ty nie musisz być adwokatem MamyDusi - niech sama pisze co myśli ...
    MamoDusi jest mi bardzo przykro, nie wiem czym kierowałaś się "kradnąc" czyjeś zdjęcia, ale to nie fair !! Wiesz to, że nas oszukałaś i tych ludzi z BOBASÓW to nic ... ALE DZIEWCZYNO TY OSZUKUJESZ SAMĄ SIEBIE !! Martynki nie ma, ale zawsze zostanie w Twoim sercu - przecież to zrozumiałe, więc ja nie kumam takiego postępowania ...
    Sama się w tym wszystkim chyba pogubiłaś.
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Jakoś teraz nie żałuje ,iż mnie nie było.Mamy całkiem inny światopogląd i inne wartości na piedestale.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    wydra86: Jakoś teraz nie żałuje ,iż mnie nie było.Mamy całkiem inny światopogląd i inne wartości na piedestale.

    jeśli Twoimi wartościami jest oszukiwanie, kradzież i zatajenie prawdy - to nic tylko pogratulować...
    no comments
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Wydro moim zdaniem sprawa przestala byc osobista gdy umiescila zdjecie cudzego (???) dziecka w necie..
    a co do swiatopogladu i wartosci... cooooz wspolczuje... nie sadzilam ze klamstwo i zlodziejstwo maja poklask w dzisiejszym swiecie
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Ja nie robie za adwokata po prostu to jest bardzo nie fer co nie które robią.Przeprosiła -przeprosiła.A tu się zrobiła afera na wielką skale.Nigdy nie zrozumiemy jak same nie przeżyjemy czegoś identycznego więc takie osądy każdy mógłby przemyśleć zanim napisze.Bo wszystkie tak piszecie i najeżdzacie jak bysie bez skazy były.
    Już mi się nie chce pisać na ten temat.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    wydra86: Bo wszystkie tak piszecie i najeżdzacie jak bysie bez skazy były.

    w sprawach uczciwości na forum jesteśmy BEZ SKAZY...

    a może Ty masz jakąś skazę, że za obrońcę robisz?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Która chce kawy ... U mnie pogoda się popsuła bleeee ... :neutral:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    po takiej akcji to chyba cos mocniejszego :)
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Moją jedyną skaza jest to że mam DOBRE SERCE I JESTEM DOBRYM CHLOWIEKIEM
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Skorpi a co mam zaserwować dla Ciebie ?? :wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Izunia - ja poproszę, taka dużą i pyszną, no i może być z wkładką!
    U mnie też pogoda paskudna!:cry::sad:
    A wczoraj było tak ślicznie, że byłyśmy z Oliwką na spacerku popołudniowym od 17.00 do 18.30!:bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.