Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    no tak- czyli podsumowując- jestesmy niedobre, a ktoś kto kłamie jest cacy.
    Brawo !
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Tego nie napisałam .Ale nie popieram takiej nagonki i to wszystko.Może już zakończymy ten wątek hm...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Izunia u mnie pogoda tez blleee i głowa mnie boli,
    A zmieniam temat ide na 18 i z czego zrobic bukiet dla chłopaka, dla jego brata mialam z lizaków i super wygladał a teraz nie ma pomysłu.
    --
  2.  permalink
    nie!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja proszę o wyjasnienie- bo nie chce,żeby zdjecie dziecka którejs z moich forumowych koleżanek znalało się na innym forum:devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Wydra myślę, że MamaDusi ma tu najwięcej do powiedzenia i to ona powinna zakończyć ten temat i rozwiać wszystkie wątpliwości ... Twojej osoby ten temat nie dotyczy ...
    Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni i MamaDusi odezwie się do nas z czasem.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Ja tez czekam na wyjasnienie...
    nie podoba mi sie zaistniala sytuacja i czuje sie oszukana!!!!!!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Nie powiem - w sumie to i ja chciałabym wiedzieć o co chodzi!?????:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    ja też chcę wyjaśnień!!!

    a Ty Wydro uważaj co piszesz na temat mojej osoby, bo ja też potrafię być "niegrzeczna"
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Izuuuuunia - halo, puk-puk, jest tam kto????
    Co z ta kawką??????:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    To może podaj mnie do sądu i wsadź za kratki za to iż mam inne zdanie niż Ty
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    i prosze mi nie grozić
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    dziewczyny - najbardziej zainteresowanej już tu nie ma, a wy dalej...!?
    --
  3.  permalink
    Iwa... A jestes pewna,ze jej tu nie ma?
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Też pisałam by zakończyć ten wątek ale niektórzy nie chcą.
    --
  4.  permalink
    TAK- JA NIE CHCĘ!!!!


    CHCĘ WYJAŚNIENIA!!!!


    MamDusi została przyjęta tu jako pzryjaciółka. Okazało się,że przyjęłyśmy... no własnie- kogo???
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    wydra86: i prosze mi nie grozić

    nie grożę tylko uprzedzam

    A wątek zostanie zamknięty jak uzyskamy wszystkie wyjaśnienia, które nas usatysfakcjonują,

    MamaDusi schowała głowę do piachu - a to nie na tym polega, ale cóż, jej wybór,
    ale im dłużej będzie zwlekać tym trudniejszy będzie powrót.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    wydra86: Też pisałam by zakończyć ten wątek ale niektórzy nie chcą.

    Wyderko ja też tego nie chcę! Chciałabym wiedzieć o co chodzi i dlaczego pojawiły się perfidne i wredne kłamstwa! A jeśli to nie są kłamstwa to dlaczego Dusiowa Mama znika obrażając się?
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    IWA: dziewczyny - najbardziej zainteresowanej już tu nie ma, a wy dalej...!?

    jest - tylko ukryta, ale wierz mi, że śledzi rozwój sytuacji ...
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Z prostego powodu padło pod jej adresem bardzo wiele nie miłych słów.Zamiast spokojnie spytać dlaczego,od razu były żądania odpowiadaj i bez żadnego ale.Wszyscy naskoczyli
    Wątek zamykajcie sobie kiedy chcecie a i tak zostanie zamknięty jak skorpionka tak postanowi bo to ona zaczęła aferę.A teraz sie na mnie wyżywa ze raczyłam miec inne zdanie niż ona i grozi,super
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MamoDusi zawsze byłaś z nami szczera [tak pisałaś wielokrotnie] i tym razem niech tak będzie !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Iwa - mnie tez niby nie ma a jestem z doskoku i sledze rozwoj sytuacji...

    Wydro - jak widzisz tylko TY chcesz zeby sprawa przycichla.... hmmmm...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    No tak to możliw!

    Pozatym własnie sobie pomyślałam, czy ona pisała prawdę o swojej chorobie, bo jak nie to tym razem ja się zdenerwuję!
    Tak bardzo jej współczułam, taka strata, a teraz jeszcze choroba - tyle złego ją spotyka....!!!!!
    A teraz zastanawiam się czy oby to wszystko było prawdą....!:sad::sad::sad::sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    IWA o to właśnie chodzi ... Mnie te same myśli krążą po głowie - a odpowiedzi brak ... Przykre to do cholery :devil:
    Nie lubię takich niejasnych sytuacji - niech MamaDusi odwróci sobie sytuację ... Co by poczuła, gdyby ktoś skradł jej zdjęcia córeczek i uznał za swoje na jakimś tam blogu ... O zgrozo nie wyobrażam sobie, aby ktoś ukradł mi moją rodzinę !! :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    IWA nie ty jedna sie zastanawiasz... tez bym chciala znac PRAWDE
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    No bo jej wieże,kurcze ciężko to wam zrozumieć ,sama przeżyłam dużo w swoim życiu.I były osoby które wyciągnęly do mnei pomocną dłoń w realnym świecie jak i wirtualnym tu dużo mi pomogła właśnie Iwa i mamadusi inaczej nadal bym miała w wielu sprawach klapki na oczach.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Wydro mi dziewczyny też bardzo pomogły! Ale działy sie "cuda" na forum i mnie nie dziwi podejrzliwość dziewczyn i moja, poza tym zachowanie Justyny też jest dziwne - nie sądzisz?
    Każda z nas poniosła jakąś stratę, jest wiele Kobiet które straciły dziecko w różnym wieku, ale ja np nie szukam zdjęć w necie bo tak by wyglądał mój syn. Mam fotki z USG jednak nikt ich nie widzi nikomu ich nie pokazywałam i nie pokażę ich w necie NIGDY
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Ps
    Dlaczego MamaDusi usunęłaś mnie z listy przyjaciółek?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Wydra i ani troszkę nie czujesz się oszukana przez MamęDusi ?? Ja się z dziewczyną zżyłam, jest z moich rodzinnych stron, marzyło mi się spotkanie w realu, wspierałyśmy się wzajemnie - jednak teraz czuję ... nawet trudno mi napisać - chyba cholerną złość !!
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    AND Bo masz taki a nie inny charakter różne są osoby i należy starać się je zrozumieć i spróbować porozumieć z nimi a nie od razu tak naskakiwać.Możliwe,że działy się cuda tak jak pisała AniaM nie jestem tu długo więc nie wiem co się wydarzyło.Nie wkładam jednak wszystkich do jednego worka.Tyle miesiecy bylo wszystko dobrze,i nagle w przeciągu chwili sami wrogowie się pojawili.Jak by nie mogło być tu milo jak dawniej.Nie chodzi tu o to by sie kłocić
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    And nie tylko ciebie... w zaskakujacym tempie lista przyjaciolek mamydusi z ok 30 stopniala do... 4!!!!!!!!tak sie zachowuje osoba ktora nic nie ma na sumieniu?????:devil:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    ja bym chciała, żeby nam Mamadusi wyjaśniła kim jest ta dziewczynka z bobasów w takim razie. Piszesz, że to twoja córka i wyjaśniasz, że ukradłaś komuś zdjęcia, ale tam jesteś na zdjęciu ty z tą dziewczynką - to co Skorpi wkleiła, no i są też na bieżąco świeże zdjęcia - czy też były przed chwilą jeszcze.

    Jesli nie chcesz wyjaśniać tylko zniknąć, to poproś Damazego o usunięcie konta, bo ja się boję o zdjęcia naszych pociech.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    czy ktoś zna osobę z nikiem kasiek??
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    wydra86: Tyle miesiecy bylo wszystko dobrze,i nagle w przeciągu chwili sami wrogowie się pojawili.Jak by nie mogło być tu milo jak dawniej.Nie chodzi tu o to by sie kłocić


    po pierwsze nikt sie nie kloci... po drugie zadni wrogowie - juz ci pisalysmy ze chcemy li i jedynie wyjasnienia co jest prawda a co nie
  5.  permalink
    Wydra- a kto naskawkiwał?????
    Skorpio powiedziała,ze prosi o wyjaśnienie delikatnej sprawy.

    Na Twoje niezbyt czeste wizyty na naszym forum jestes niezłym adwokatem.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Myszorko - Kasiek jest od dawna na 28.. poa tym jak sie nie myle byla w gronie expertow
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Wydra a może nie jest do końca tak jak myślisz? Może jednak nie tylko ja miałam mieszane uczucia do "niektórych" osób na forum? Zobacz że to nie jest jedna czy dwie osoby które sie odzywają! Skorpionka może tylko przyspieszyła to co nieuniknione było jeśli to były kłamstwa!Wierzyłam w to co pisze Justyna i nie tylko ja, ale w głowie rodziło mi sie pytanie "czy to prawda" Tylko dlaczego Justynko teraz milczysz? Dlaczego dajesz po sobie "jechać" jeśli NIEKŁAMAŁAŚ i dlaczego uciekasz? Kur... mać o co chodzi?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    aha dzieki to wiem ze moge jej podac dane
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Iza ale próbowałyście spokojnie porozmawiać-nie .Skorpionka ruszyła z kopyta i zaatakowała.Ja nikogo nie będe atakować nie taka moja natura.Zreszta jest napisane w bibli ze kto jest bez skazy niech pierwszy rzuci kamien.Ja sie nie uwazam za osobe idealna i nie potrafie tak atakowac i puszczac jadu.Dlatego nie "rzucam "kamienia. i tyle.
    A teraz jestem nie akceptowana bo ...nie atakuje jak inni
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Możesz podać. Zostaną wykorzystane w dobrym celu.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    ale się naprodukowałyście :) nie nadążyłam czytać. Musiałam pod prysznic wskoczyć ochłonąć, pomyśleć bo mętlik mam wielki....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    wydra86: Iza ale próbowałyście spokojnie porozmawiać-nie .
    Wydro jak spokojnie porozmaiać z kimś kto ucieka?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Ja bym się kawy napiła ale jak od prawie 2 miesięcy jej nie ruszam to i nie ma po co abym ruszała :))
    Popołudniu krioterapia mnie czeka i hmm może wytrzymam tę minutę brrr bo jest na serio zimno :(
    W przedsionku wczoraj widziałam 84 a w komorze 117 na minusie oczywiście!
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Aga1976 to muszę iść na prawo ,może się sprawdzę w tym zawodzie hehe nie:D
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Lady - nie jesteś jedyna! :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Lady przeczytaj wszystkie posty na spokojnie to cisnienie i bez kawy ci skoczy... mi skoczylo
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    ale Wydra, tu nikt nie atakuje, tylko prosi o wyjaśnienie. Internet pełen jest tzw. trolli i osobiście nie wierzę że Mamadusi to jeden z nich, ale ona musi sama nas do tego przekonać, wyjaśniając sprawę.
    Gdybyś tu była od dawna wiedziałabyś co się działo, m.in. wykryta kradzież zdjęć z usg Majeczki Fiufiu. Zwyczajnie wszystkie dziewczyny tu chcą uniknąć takich sytacji w przyszłości i dlatego czujność na wysokim poziomie
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Kurcze - zastanawiam się, czy nie pousuwać zdjęć Oliwki z Nasze-dzidzie!????:sad::sad::sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    jest takie przysłowie" Winny się tłumaczy"
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Iwa teraz mysle ze juz za pozno bo jesli ktos mialby je wykorzystac (ktos z forum albo i poza niego) to i tak juz do mogl zrobic
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    a tak w ogole to napisalam do Damazego z propozycja zeby temat NASZE DZIDZIE byl widoczny i dostepny tylko i wylacznie dla zalogowanych uzytkownikow forum... mam nadzieje ze uwzgledni moja propozycje
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.