Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Iwa ja usuwam jakieś 2 dni po wstawieniu - teraz chyba w ogóle nie będę wstawiała ...
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    słusznie Aniu

    pytanie tylko czy i wśród tych zalogowanych nie ma osób niebezpiecznych
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    mysle ze jesli nie uda sie tej blokady tylko dla zalogowanych i oplaconych uzytkownikow zrobic to ja zostane jedynie przy pokazywaniu fot pod wykresem... mam kolejny dowod ze te z for czy internetu moga byc kradzione :devil:

    pod wykres jednak wpuszcza sie te najbardzije zaufane osoby
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Wydra cały czas próbujemy nawiązać kontakt z MamąDusi i jak widać bezskutecznie ... Może czuje się "atakowana" bo wie, że źle postąpiła - jest nas tu dużo i każda chciałaby wiedzieć co jest grane - tym bardziej, że piszemy tu na forum o naszych radościach i bolączkach ...
    Piszesz SPOKOJNIE - jestem zdenerwowana i zbulwersowana i nie zaznam spokoju póki to wszystko się nie wyjaśni !!
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    No to jak już jestem taka niedobra jędza, to dołożę jeszcze trochę,

    MamaDusi pisała, że jest prawnikiem - znaczy to, że zdawała sobie sprawę z konsekwencji takiego postępowanie,
    albo nie jest prawnikiem i wtedy mogła nie wiedzieć, dlatego postąpiła jak postąpiła...

    Co na to obrońca? - wyderko - głos należy do Ciebie...
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Odpisze za 5 lat jak już magistra zrobię.
    Dlaczego nie możesz zrozumieć że nie wszyscy mają takie zdanie jak Ty.I teraz masz następnego "kozła ofiarnego"czyli mnie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Ania czytałam ale Ja z tych co mi ciśnienie po takim czymś nie za bardzo chce podskoczyć :)
    Mam inne podejście. Chociaż wiem, że Justynka zrobiła źle staram się ją zrozumieć....

    Najgorsze w tym wszystkim jest to, że podkradła zdjęcia innej dziewczynki! Może ból po stracie jej pierwszej córeczki jest tak wielki, że chce ją przywołać we wspomnieniach i tymi zdjęciami ? NIE WIEM co myśleć...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    MamoDusiu napisz dziewczynom dlaczego tak postąpiłaś... wierzę, że nie chciałaś źle ale wyjaśnienie im się należy!!

    Wejdź do Nas wyjaśnić a z pewnością postaramy się Ciebie zrozumieć :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Lady a ja sadzilam ze nie tylko nam ale i tobie wyjasnienie sie nalezy....

    wiesz ja nie rozumiem nawet takiego kojenia bolu... ta kradziez zdjecia nie daje mi spokoju bo przeciez to nie bylo jednak obce dziecko skoro z nim zdjecia miala... no i czemu to zdjecie nagle zniklo z bobasow i tyle dziewczyn zostalo wyrzuconych z przyjaciolek?? nawet te ktore sie tutaj nie odezwaly...
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    wydra86: I teraz masz następnego "kozła ofiarnego"czyli mnie

    niestety nie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Ania wiesz Ja myślałam , że Dusia to pierwsza córa Justyny - nic nie wiedziałam o tym co było pisane wcześniej.
    Nie zmusimy nikogo do wyjaśnień czy chcemy tego czy nie! Czy mi się należą hmmm sama nie wiem!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Z tego co mi wiadomo Damazy może zrobić blokadę na pobieranie fotek, zapisywanie na dysku itd. Tylko ze niestety jak się człowiek uprze to też to obejdzie :(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    And dysk można sformatować
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Lady to nie o to chodzi.. chodzi tylko o to zeby nikt obcy nie pobieral fot ktore ty umiescilas...

    And wydaje mi sie ze na tego typu forach to sciaganie na dysk nie ma znaczenia... po prostu prawym klawiszem linkujesz fote i tyle... chyba ze Damazy zblokowalby dzialanie prawego klawisza msyzy w temacie zdjeciowym
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Ania jest jeszcze inny sposób na zapisanie zdjęć "których nie da sie zapisać" i udowodniłam to koledze informatykowi w 3 sekundy :(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Ania nikt nie chce!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    And ale to juz trzeba miec zmysl informatyczny... no i nikomu tego nie ujawniaj :P ja tez znam sposoby ale ciiiii
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    a tam żadnego zmysłu :D ja blondi i to robiłam więc "dla chcącego..." po prostu trzeba podpisywać fotki i to tak by po wykadrowaniu zostawały znaki albo zapomnieć o wstawianiu w necie :(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    ale chyba każda z Nas gdzieś wystawia swoje fotki prawda? Czyli musi się liczyć z konsekwencjami!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    No dobra dziewczyny - uciekam do domku!
    Przez tą aferę niewiele dziś w pracy zrobiłam, jakby się szefowa dowiedziała! Ciiiiiiiii:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    oj IWA nie obijaj się w pracy :P
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Chyba większość dziś nic sensownego nie robiła.
    No ale po co komu cudze zdjęcia
    --
  1.  permalink
    ja dzisiaj kompletnei nic nie robie w domu,M nie ma wiec z Pietruszka szalejemy na tapczanie i takei tam rózne rzezcy...ale dzwoniła moja mama ze chce przyjechac ale nie mam ochoty na gosci...


    --
  2.  permalink
    Ja dostałam okres i źle sie czuję, a mama ma dziś urodziny, i za chwilę pełna chata gości będzie, a ja najchętniej położyłabym się spać ehhh
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Wydra, do wykorzystania jako swoje, jako swojego dziecka, swojej ciąży, itp.
    a wracając do Mamydusi to ja się w gruncie rzeczy zgadzam z Dronką, że być może MD się pogubiła, zrobiła błąd, że może tak przeżywa stratę, ale wyjaśnienie nam się należy.
    byłam na spacerze z synkiem i myślałam nad tym wszystkim i wygląda na to, że Justyna założyła galerię swojej córki na bobasach i wkleja tam zdjęcia jakiegoś innego dziecka i może oszukuje sama siebie, że dziewczynka żyje,tylko czemu tam ma na imię Laura, a w adresie strony Martynka. No i to jest jakieś znajome dziecko, więc nie wiem jak możesz Mamodusi patrzeć matce tego dziecka w oczy. Bez względu na twój ból i żal po stracie córki - takich rzeczy się zwyczajnie nie robi.

    Ogólnie to jest mi strasznie przykro, że zostałyśmy tu wszystkie oszukane, bo brak jakichkolwiek wyjaśnień, usuwanie przyjaciółek świadczą o kłamstwie, ale jeszcze bardziej mi przykro, że w tej chwili Mamodusi zachowujesz się tak, a nie inaczej. Naprawdę uważam, że jest tu grono fajnych kobietek i bardzo miło się tu plotkuje i dzieli codziennym życiem i takie sytuacje są bardzo nieprzyjemne i skutkują tym, że wszystkie robimy się nieufne - do tej pory wobec obcych, a teraz......

    chciałabym żeby ta sprawa się wyjaśniła i żebyśmy wszystkie mogły spać spokojnie, że zdjęcia naszych dzieci nie znajdą się na innym forum jako dziecko innej dziewczyny, albo co gorsza zmarłe dziecko
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Harpijko ja napisze tylko w tym kontekscie usuwania przyjaciółek ty mnie ni z gruszki ni z pietruszki usunełaś i jakos nie mam pretensji.Co do reszty to się nie wypowiadam
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Poprostu uważałaś ze nie jestem godna twojej wirtualnej przyjaźni
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Wydro wg mnie dodawanie przyjaciolek na ilosc lub zeby powymieniac sie gifami jest bez sensu... zreszta ja np nie dodaje zadnych nowych osob ktore nie sa w temacie... cenie swoja prwyatnosc i dostep do niej ma ograniczone grono...
    poza tym usuniecie kogos po prostu to co innego niz usuniecie 20 czy wiecej osob bo wyszlo szachrajstwo forumowe
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    ale ja do nikogo pretensji nie mam, a usunęłam cię, bo ani ja u ciebie, ani ty u mnie się nie wypowiadałyśmy, i nie zaglądałam nawet do ciebie - dlatego usunęłam. Sugerujesz, że wszystkie usunięte przez MD przyjaciółki są niegodne jej przyjaźni wirtualnej?
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Też uważam ,że to bez sensu,ale nie uważasz ze mogła mnie wogóle nie dodawać ja jestem akurat taką osobą że mnie to zabolało,bo pisałyśmy sobie wiadomości było miło a tu nagle kubeł zimnej wody na głowę no ale miała prawo tak zrobić.Teraz nie będe roztrząsać wątku bo znów może cos niemiłego zaistnieć. Ja też cenie prywatność i szczerość.Do Ciebie ma dostęp niewielka ilość osób a ja w śród nich jestem.Ale nie roztrząsajmy tego tematu bo jeszcze wyjdzie nowa afera już się boje napisać cokolwiek .
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Harpi ja teraz wcale nie pisałam o MD napisałam o tym jak to odebrałam u Ciebie,że stwierdziłaś iż jestem niegodna przyjaźni Twojej.Nic o MD tu nie piszę.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Wydro mnie np wiele osob dodaje ale ja ich nie... czasami nawet sie machne i dodam zamiast napisac wiadomosc ale od razu tez usuwam... dla mnie sens 'przyjaciolek' jest jeden - wiem ze moge o wszystkim pisac w ich obecnosci oraz liczyc na ich wsparcie i rade a nie tylko "milego dnia" i obrazki
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Ja Ciebie o radę i pomoc prosiłam niejednokrotnie np z tą książką.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    nikomu nie odmawiam pomocy czy rady ale nie dziwie sie ze dziewczyny pod wykresy nie wpuszczaja - raz prywatnosc dwa maly margines zaufania
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    ale ja pisałam o MD, a ty nawiązałaś, zresztą nie istotne. Wyjaśniłam dlaczego cię usunęłam, powody Justyny zdaje się były nieco inne. Tak czy inaczej to jej sprawa kogo ma w przyjaciółkach, kogo nie.
    Co do sytuacji między nami - nie pisałyśmy sobie szczególnie dużo wiadomości - nie przypominam sobie, a raczej bym nie przeoczyła, ty zniknęłaś z forum, myślałam, że na dobre i jeśli internet to dla ciebie źródło aaaż takich emocji, żeby zabolało cię to usunięcie, to przykro mi. Nie miałam zamiaru cię skrzywdzić
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Czyli wysuwa się jasny wniosek,że nie jestem godna zaufania dla Harpi.
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Leje deszcz i to mocno
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    wydra86: Czyli wysuwa się jasny wniosek,że nie jestem godna zaufania dla Harpi.

    no nie ma jak sobie dopowiadać według własnej wygody

    ja też usuwam z przyjaciółek dziewczyny, które do mnie nie zaglądają i nic nie piszą

    przecież to nic złego, osobiście wolę wąskie grono zaufanych osób, cenię sobie szczerość i intymność.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Mamodusi jestem rozczarowana :confused: I nie ciągnij tego dalej, napisz lepiej prawdę. Pod twoim ostatnim wykresem (do którego juz nie mam dostępu) jest świąteczne zdjęcie waszej czwórki z uciętą głową starszej. Szkoda, że nie masz odwagi przeprosić ...
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Dopiero teraz doczytałam co tu sie działo i na moje zachowanie mamy Dusi jest bezczelne :devil: Tak jak Amazonka napisała nikt jej nie zmuszał do zwierzeń i nie musiała pisać o swojej zmarłej córce
    Tylko wiecie co ? Ja wątpię teraz w jakąkolwiek wersję , może jej córka żyje a zabawiła się naszym kosztem opisując że umarła , jak bawiła sie naszym kosztem Klaudia
    Uważam że takie zachowanie jest nie fair, mi osobiście teraz trudno uwierzyć w wypowiedzi tej osoby co jest prawdą a co wymysłem
    Wydra podziwiam twoje podejście, i nie rozumiem go
    Skorpionka dzięki że jesteś taka czujna :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    No i ja też zostałam usunięta, chciałabym wiedzieć za co, ale pewnie się nie dowiem. Tak mało mam ostatnio czasu na chodzenie po wykresach i forum, a akurat do Justyny zaglądałąm, a tu takie bum. Szkoda. Pozdrawiam Was wszystkie. Mam nadzieję, że sytuacja się wkrótce wyklaruje. Idę do roboty.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    akcja ankieta stanikowa, wypelnijcie laski zbierają dane jakie jest zapotrzebowanie na staniki wiec wypelniajcie bojest szansa ze coś się zmieni:)
    "Ankieta stanikowa"
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    JEMMA: Pod twoim ostatnim wykresem (do którego juz nie mam dostępu) jest świąteczne zdjęcie waszej czwórki z uciętą głową starszej


    JEMMA skąd wiesz, że to dziewczynka jest na zdjęciu ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Dziewczyny dzisiaj taki smutny a zarazem piękny dzień... 3 rocznica śmierci JPII - skupmy się w myślach
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Trochę to "makabrycznie" napisałam ale mam nadzieję, że zostałam zrozumiana. Lady, tak myslę, ale nie chcę juz ciągnąc tematu ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    JEMMA może to chłopak ??
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Dobranoc Babeczki :* Oby jutrzejszy dzień był mniej chmurny i deszczowy od dzisiejszego
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    And słoneczny powinien być codziennie w sercu bez względu na aurę panującą za oknami :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Ja codziennie przechodzę stres w związku z wejściem do komory brrr myślałam, że będzie mi łatwiej - wytrzymuję minutę a moja mama dwie hi hi hi - eskimoska :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    dobra Ja znikam spać (( jestem na kość zmarznięta bo mam otwarte okno i lenia w tyłku bo wstać i zamknąć mi się go nie chce!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.