Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    witajcie ja juz po sniadaniu i kawe pije, i mam prosbe odnosnie bukietu na 18 z czego zrobic?
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    Dzień dobry
    Boziu przeczytałam i szczerze to też nie wiem co myśleć. Co do usuwania, wcześniej byłam jako Hoga potem na ten login nie mogłam się dostać i jakiś czas nie miałam netu i też mnie parę osób usunęło z przyjaciół.Poza tym za żadne skarby nie umiem znaleźć wykresów tych osób które kiedyś miałam bo są nieudostępnione...ale fakt kłamstwo ma krótkie nogi i nie wolno nawet samemu cierpiąc ranić innych.
    A ja wczoraj cały dzień chodziłam zła jak osa na żona, nawet jak do mnie dzwonił to nie odbierałam i wiecie wieczorkiem przyniósł mi bukiet róż takich soczyście bordowych w przeprosiny potem oczywiście porozmawialiśmy sobie o wszystkich co nam się podoba a co nie i poszłam spać o 00:40 . Teraz padam bo mały przez ząbki wczoraj cały dzień marudził, spał więcej z płaczem niż bez i w nocy tak samo. Teraz śpi a ja zamiast ćwiczyć( waga wreszcie ruszyłą w dół po 3 tygodniach intensywnych ćwiczeń) to czytam i też w takim szoku , normalnie mętlik w głowie.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Myszorka my kiedyś zrobiliśmy z banknotów 50:złotowych też wyglądał super
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Hogatko tyle nie dam na prezent bo 18*50 to 900zeta, ja myslalam o 10 złotówkach
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Myszorka też fajny pomysł no te 50 to akurat dla kolegi i robiliśmy zrzutkę ,a w kwiaciarni kobieta miała takie nieprawdziwe banknoty więc aż tak wiele nas to nie wyniosło. Ale taki bukiecik fajnie wygląda.
    Muszem sie pochwalić po 2 tyg przerwie kiedy byłam na śląsku i nie ćwiczyłam waga stanęła w miejscu a teraz prawie po 3 tygodniach ćwiczeń już mam 6 z przodu więc dziób mi się uśmiecha. No a teraz zmykam poćwiczyć póki młody spi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    myszorko kuzynka na urodziny przyniosła bukiet dla szwagra mojego na 18 lat zrobiony z ciasno ułożonych obok siebie różyczek to opatulone ślicznie jakimiś listkami tak, że wizualnie wyglądało jak jakaś tuba a na górze przytwierdzone autko FERRARI - czerwone obowiązkowe :)) ślicznie to wyglądało. Ona jest florystką :)
    Ja dałam bukiecik z durexów :)) 18 - dość spory koszt!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    HOGATAKO oj zazdroszczę Ci z tą wagą bo moja balansuje sobie ostro z 7 i 6 z przodu :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Witajcie na rannej kawusi
    http://www.perfexim.pl/img/kawa.jpg
    Ja miałam wczoraj całkiem udany wieczór pomijając to że przemokłam bardzo i lekko zmarzłam było fantastycznie. Moja Ania miała "małe" ważne wydarzenie w kościele i już od ponad tygodnia planowałam że będę z nią tego wieczora. Ba nawet w sobotę nie poszłam na "babskie pogaduchy" by mój małż się nie wściekał że "znowu" zostaje z małą. Wyszłam z domu zaczęło lać, zwiał mi autobus i szłam na nogach - ale mniejsza z tym. Jak patrzyłam na Anię aż mnie duma rozpierała a oczami wyobraźni widziałam takiego dwuletniego bobasa który wspina się na schody przy Ołtarzu a teraz taka panna :tooth:
    Po powrocie do domku czekała na nas gorąca herbata i napalone w piecyku więc było cieplutko. Zjadłam kolację i położyłam się ale wzięło nas na pogaduchy i moje zmęczenie gdzieś sobie poszło, po północy mój małż zasnął a ja zamiast zgasić światło wzięłam książkę i czytałam do 3... Jestem nieprzytomna dzisiaj
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    O Lady fajny pomysł, musze iść do kwiaciarni i sie zapytać
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Dronka ale wiesz ile wyrzeczeń mnie to kosztuje mam własnoręcznie rozpisaną drakońską diete i na orbitreku rano 15 minu wieczorem 30 minutek, zakładam do tego dwa grube swetry zeby więcej wypocić i nie jem już nic od godziny 16 a ranna gimnastyka zawsze na czczo :bigsmile: nawet mój zonek mnie już beszta że wcale nie muszę , ale ja się zawzięłam i choć ostatnio padam na pysk to i tak wskakuję i ganiam. Tylko wiesz na razie ta 9 z tyłu jeszcze brzydko wygląda ale do końca kwietnia postaram się o 5 z tyłu. Ja mam 164 cm wzrostu i prawidłowa waga powinna być w przedziale 59-64 kg a mi się marzy 60 :bigsmile:suma sumarum zgubiłam już 29 kg a to można uznać już za sukces.
    Ale pogoda do bani , niby nie pada ale nie wiadomo czy w każdej chwili nie zacznie a ja muszę do sklepu jakieś mięsiwo kupić bo moi panowie ostatnio dwa dni na zupie i już nosami kręcą.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    myszorko bardzo to orginalnie wygląda! Kuzynka w Chorzowie w kwiaciarni pracuje :) musiałabyś tylko ferrari miniaturkowe poszukać :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    on musi być tak zbity - nawet bardziej niż na obrazku i ten sam kolor najlepiej bo ładnie się prezentuje z czerwonym autkiem :))
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    And fakt dzieci szybko rosną a jeśli jeszcze mają swoje pasje w których się realizują i to na wysokim poziomie to tylko pogratulować i nie może być inaczej że się chodzi dumnym jak paw.
    Mój gargamel znowu startuje do konkursu matematycznego tym razem sama pani go wytypowała, patrząc na to jego ADHD i że ostatnio po śmierci jego kochanej babci było troszkę kłopotów to i tak jestem dumna że na tle klasy był w pierwszej 10 osób z najlepszymi wynikami w nauce.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    łomatko dziewczyny, ale mi sie spac che.... normalnie nie wyrabiam:(
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Miałam zbity do ślubu z borodwych różyczek i do teraz stoi w domu, żal wyrzucić, zresztą za taką cenę to mi go nawet żal i ze względu na sentyment
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    a to życzenia

    Na roczek - czerwony smoczek. Na trzy latka - "Chatka Puchatka". Na pięć latek - parostatek. Na siedem lat - rowerek "Skrzat". A na osiemnastkę co? Harley, skóra, to jest to! Ćwieki, chromy, zimna stal. Dajesz kopa, no i w dal!

    Sukcesów w dorosłym życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń. Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęścia i długich lat.

    W dniu 18 urodzin życzę Ci: subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni, mądrości dostojnej zimy.

    Osiemnasty stuknął Ci roczek, zrobiłaś kolejny w dorosłość kroczek. Niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja, to, co złe z daleka omija. Wszystko, co pragniesz, by się ziściło i tak jak chcesz zawsze było.

    Dziś twoja 18-tka. Kończy się życie pod specjalnym nadzorem Nareszcie nadszedł czas, kiedy wszystkie drzwi stoją przed Tobą otworem!
    W dniu wejścia w dorosły świat niech wszystkie smutki odejdą w dal. Niech się śmieje do Ciebie świat blaskiem długich szczęśliwych lat.
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Skorpionka to coś ty w nocy robiła:wink: a jak poćwiczyłam to nawet jakaś tak żeśka sie zrobiłam, ale wiem ze po 16 to mnie skosi zmęczenie równo.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Ja ćwiczę po krioterapi z rehabilitantką :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Pozostało do:
    dnia mamy 52 dni
    dnia babci 292 dni
    dnia ojca 80 dni
    dnia dziadka 293 dni
    walentynek 316 dni
    dnia kobiet 338 dni
    dnia nauczyciela 193 dni
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Dzięki Lady zaraz sobie drukne
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    a ja miałam do ślubu z kalii i przed ślubem pojechaliśmy w teren na zdjęcia, więc bukiet już w kościele wyglądał z bliska nieciekawie, bo co gdzieś go położyłam, to się kalie gniotły i zostawał ślad. Na przyszłość będę wiedziała :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    A ja siedzę w piżamie wyro dalej nie pościelone i zamiast ruszyc doope do porządków to próbuję nadrobić wątki :bigsmile:bo nawet nie wiedziałam ze takie zaległości mam:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    ooo dzień dziadka, to pierwsze urodziny mojego szkraba będą :))
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Hoguś - spałam spałam hihihih
  1.  permalink
    Hej dziewczyny:). Ja tez dzisiaj jestem niewyspana, goście siedzieli do 11, szczerze mówiąc miałam już ochotę ich wyrzucić, bo najdłużej siedział znajomy z żoną, dzieci mają w wieku szkolnym, ale jakby mogli to by siedzieli aż wszystkie alkohole znikną ehhh, tak mnie zagrzali, ze lepiej nie mówić, zanim posprzątałam, to była już północ, a w nocy spać nie mogłam, więc dzisiaj oczywiście zaspałam do pracy, i wyglądam "kwitnąco", ale co tam. Humor mi się poprawił, bo w radiu lecą moje ulubione piosenki, jakby ktoś specjalnie dla mnie wybierał hihi:)
    Miłego dnia:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    oj to Ja się cieszę, że chociaż u mnie goście długo siedzą to piją i jedzą z głową... :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Skorpionko taaaa spałaś i się nie wyspałaś i nam kit wciskać chcesz teraz :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    a ja od 2 dni przyznaje ze jestem wyspana na maxa... moj dziec odsypia bo Gabrysia poszla do przedszkola i spimy sobie do 10 :) wlasnie kokosi sie w lozku wiec pewnie zaraz sie przebudzi... w sumie odpowiada mi pobudka o 7 i od 8 znwou spanie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    dziewczyny szukam dobrego okapu podszafkowego jeśli możecie coś sprawdzonego polecić to będę wdzięczna :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    no to Ja wolę jak moje dziecię śpi jednym ciągiem do 9 z przerwą na mleczko o 6 w śnie :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Lady ja szukam od 3 lat i... jak jest dobry na szerokosc to jest wg mnie za dlugi :P 0
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Lady ale ja i tak wstaje bo Gabrysi leki musze dac, ucho przedmuchac i do rpzedszkola wyprawic... takze i tak mam luksus ze udaje mi sie z mlodym jeszcze dospac
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Ania ostatnio fajny oglądałam i nawet jakieś tam tytuły za dobry produkt zdobył ale jeśli chodzi o firmę to zabij mnie.
    Potrzebuję ten typowo podszafkowy - podobają mi się te szufladowe czy jak się tam nazywają - co się wysuwają z przodu. Długość okapów jest zazwyczaj standardowa - nie natrafiłam do tej pory na jakiś długi i nietypowy a na szerokość u mnie 60 cm. Chyba wybiorę się do IKEA zobaczyć wirpoolowskie :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Lady no ja bym tez taki wysuwany chciala tylko cena 2 razy taka... te ktore ogladalam to roznily sie nawet do 10cm!!! a whirlpool to dobra firma i w sumie jeszcze cenowo przystepnie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    ANia te wysuwane w IKEI nie są wiele droższe od tych podszafkowych ... mam mikrofalówkę w wirpoola od kilku dobrych lat i jestem zadowolona. Krowa jest wielka bo nietypowy gabaryt ma ale ogólnie jest suuuper :)
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    może przeniesiecie rozmowe o okapach na nowy wątek, może wasze rady i doświadczenia przydadzą sie komuś :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Lady trzeba miec IKEA w poblizu :P ale jakbys byla to zobacz moze ceny tych wysuwanych .. ja potrzebuje na szerokosc 50tke... wiesz problem w tym ze mam waskie szafki i w glab tylko 30cm wiec jaki by nie byl to i tak sporo wystawal bedzie...
    no ale jakbys miala okazje czas i checi to bede wdzieczna jak zerkniesz na te ceny
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny - a ja wczoraj zasnęłam o 20 z hakiem i obudziłam się dopiero około 6 rano ... Jestem nie wyspana i jakaś rozbita - głowa mi pęka i jest mi źle ... A na dodatek M dziś służy Ojczyźnie wrr ...
    Właśnie Filip dorwał mi się do kwiatka, chyba z zamiarem go przesadzenia - łobuz jeden !! :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    ja mam podszafkowy, wysuwany, jak skończe karmić to zobacze firme i podam wam wymiary, jestem zadowolona, a kosztował niedużo- może znajde rachunek
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    Ania zobacz tutaj ale jak będę to jeszcze na żywo zobaczę IKEA OKAPY
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    harpijko tych wysuwanych boję się bo po pierwsze montuje się je w dolnej części szafki a opary uciekają do szafki o ile nie masz możliwości zrobienia odporowadzenia do komina. Po drugie szkoda mi szafki i tej wolnej przestrzeni w niej więc dlatego chcę typowo podszafkowy
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Lady dzieki za linka...
    jedynie TEN z przystepnych cenowo by zmiescil sie u nas... tyle ze on nie jest z tych podszafkowych szafkowych ... chyba :confused:


    a w ogole to zerknij tutaj - okapy roznych firm
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    z tego co przejrzalam whirlpool ma 1 model 50cm. a z pozostalych firm to amica i mastercook. amica telescopowy kosztuje ok 280-300 a mastercook ok 260... w sumie ceny do przezycia jeszcze :)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Ja mam podszafkowy i to jest taka sprytna szafka, ze nie traci sie calego miejsca, tylko ma sie fajne poleczki na przyprawy.

    W poprzedniej kuchni, Aniu, mielismy wlasnie 50 cm z Boscha, byl tani i fajny. Oddalam go za darmo przy przeprowadzce...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Byłam na spacerze i pewnie pochodziłabym jeszcze ale zaczęła mnie łupać głowa i o tyle co w gondoli w bocznej kieszonce mam panadol to w wersji spacerowej nie mam gdzie go schować a pewnie bym wzięła. Przyszłam do domu i piję 2 kawę ale to chyba jednak od ciśnienia :( Póki mała śpi kładę się i ja (może książkę skończę czytać)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    My również meldujemy się po spacerze ;D
    Tego było trzeba moim smykom i mnie - kiszenie w domu mnie tylko przytłacza ;p
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    A my nie na spacerze nie chciało sie nam ....

    Co do wyrzucania z pod wykresu myślałam że po prostu jak ktoś mnie nie chce to wyrzuca a tu chodzi brak zaufania no to przykre trochę jest bo uważam że nikogo nie oszukałam ani nie zawiodłam .... no ale człowiek się uczy przez całe życie !
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    a nas ze spaceru przegnal deszcz... w sumie 1h15min czyli jak dla mnie i mojego odprezenia stanowczo za krotko...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    dziewcyzny czy ktoras z waas korzystala z groty solnej??
  2.  permalink
    a Mamydusi już nie ma? dzisiaj jej chyba nie było wcale...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.