Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Ciacho podejrzewam, że MamaDusi się chowa przed nami, skoro taki jej wybór ... :neutral:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Izunia przyznasz chyba ze dziwne takie zachowanie zwlaszcza jak na osobe ktora pisala ze zyc bez forum nie moze
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Szkoda bo wystarczyłoby tylko kilka słów wyjaśnienia i byłoby po sprawie.... a i Wydro nie podoba mi się jak nas potraktowałaś wszystkie pomagałyśmy Ci jak potrafimy a ty wrzucilaś do jednego wora i gotowe! Mamy prawo wiedzieć!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Aniu no dziwne - ale każdy ma wybór - jednak "ucieczka" ... nie tędy droga ...
    Magg też podzielam Twoje zdanie - teraz pozostaje jedynie niesmak i normalnie nie wiem jak wam, ale mnie jest przykro ...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    No tak niesmak pozostaje i nadszarpnięte zaufanie...
    --
  1.  permalink
    Wyderko rozumiem ze byłyscie foorumkowymi przyjaciółkami może az tak to nazwe,ale stajesz w obronie MamyDusi chociaz pewnie jej tez nie znasz do końca.My zadne nie znamy sie tak na 100% i niczego ne można byc pewnym w sieci. To ładnie ze broniłas ale przesadziłas ze słownictwem to fakt-Skorpionka sie pewnie nie obraziła bo ona nie z tych ale to dzieki niej dużo spraw ujrzało światło dzienne a my jak takie naiwne bysmy wierzyły.Ja tez bym chciała zeby sie ta sprawa wyjasnila ale jak MamDusi nie chce to przeciez jej nie zmusimy.Moze emocje opadną i wróci na forum bo przeciez nikt jej nie wyrzucał
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Dokładnie Ciacho nikt MamyDusi nie wyrzucił z forum - chyba sama to uczyniła ...
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Niby z czym przesadziłam bo mam inne zdanie od Was to od razu przesadzam.
    Mag ja nikogo do jednego wora nie wrzuciłam chyb anie doczytałaś do końca.Bo ja szanuje wasze zdanie a wy mojego nie i macie pretensje iz bronie mamedusi
    --
  2.  permalink
    nikt nie ma pretensji Wydro poprostu Skorpi odkryła prawde to nam powiedziała aco miała podchody robic?to Ty na nia naskoczyłas....za prawde.Kazdy moze miec swoje zdanie,pewnie ze tak ale Ty broniłas MameDusi a ona nawet nie próbowała wyjasniac chociaz dziewczyny prosiły.Ja nie mam pretensji do nikogo ale dlaczego MD nie chce juz byc na forum?przeciez jak wyjasni to wszystkie postaramy sie zrozumiec ,nie jestesmy potworami przeciez ,myszka jakos wróciła na forum i nie kombinuje nic,a sporo zamieszania zrobiła równiez.Zeby było jasne-Mamdusi to dorosła kobieta wiec jeśli chce niech broni sie sama
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    wyjasniła ale to wam nie wystarczyło.
    skorpionka mogla napisac md prywatna wiadomosc i napewno nie powstala by taka afera.Co bym nie napisała i tak nie zostanie zrozumiane więc juz nie wypowiadam sie na ten temat.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    To, że pewne, rzeczy ujrzały światło dzienne, to zasługa pracy zbiorowej, wielu godzin potwierdzania faktów.
    Dziewczyny odwaliły dobrą robotę znajdując dowody oszustwa i nie tylko w tej sprawie, ale także w kilku innych.

    Chciałabym uprzedzić potencjalne oszustki i naciągaczki prawdy, że nie zamierzam pisać do nikogo żadnej
    prywatnej wiadomości, wrzucę jak do tej pory wszystko na forum, żeby dziewczyny, której ją polubiły
    i jej zaufały zobaczyły jak jest naprawdę...
    i koniec...

    Wydro - możesz mnie nie lubić i nie zależy mi na tym, ale uważaj na słowa jakie wypowiadasz...
    Bo kiedyś i Ty możesz stanąć po tej drugiej stronie, a wtedy zobaczysz jak to jest fajnie...

    A tak w nawiasie Mamadusi niczego nam nie wyjaśniła... czekamy na to.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    zapraszam na nowy wątek TU
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    na jakie słowa kurde ja pasuje nic już nie mowie bo za chwile ze słowa "dzien dorby" zrobisz przeklenstwo.
    I tu nie ma kwesti kogo lubie kogo nie nie znam cie wiec nie oceniam,mam nadzieje ze to zrozumialas w miare jasno i przestaniesz po mnie jezdzic
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    przypominam, ze to TY po mnie pojechałaś...
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    no ja myśle...wreszcie
    --
  3.  permalink
    Dobranoc dziewczyny:))
    Ale tutaj ostatnio pusto...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  4.  permalink
    chciałam tylko powiedziec Wam ze Mamdusi usunęła mnie ZNÓW zl isty przyjaciółek po przeczytaniu mojej wypowiedzi.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Shehe, bo zrobiło się tak jakoś dziwnie przez aferę z MD. Myślę, że wyjaśnienia oczyściłyby sytuację. Wydra, wybacz, ale Mamadusi nic nie wyjaśniła, napisała, że ukradła zdjęcie i że źle zrobiła- to trochę mało, szczególnie, że później padło wiele pytań i sugestii, ale Justyna najwyraźniej nie chce wyjaśniać nieścisłości, nie chce naprawiać nic, co popsuła, a baaardzo szkoda. Myślę, że nie tylko ja ją polubiłam na tym forum i nie tylko ja cały czas oczekuję wyjaśnienia, a jeśli pojawią się dalsze pytania, to dalszego wyjaśnienia. Namieszała trochę i nie może mieć do nikogo pretensji, że sprawa wyszła na jaw, powinna przemyśleć czym ryzykuje. I jeszcze zaczęła usuwać zdjęcia z tej strony Martynki (czy też innego dziecka) na bobasach - to od razu stawia ją w złym świetle. I nie mów mi Wydra, że dla ciebie to jest normalna sytuacja i że takie rzeczy się robi i generalnie nic nikomu do tego. Bo tak się nie postępuje, kurcze, trudno właściwie powiedzieć jak, bo my nadal nie wiemy o co tu chodzi. Cała sytuacja ze strony i mojej i myślę większości dziewczyn wygląda tak, że MD oszukała nas, że miała starszą córkę, zagrała na naszych uczuciach licząc na zainteresowanie, współczucie, itp. - to właśnie kiedyś robiła Myszka. I brak wyjaśnień tylko potwierdza, że padłyśmy tu wszystkie ofiarami oszustwa. I nie dziw sie, że zrobiła się afera i że nikt nie broni MD i nie próbuje zrozumieć sytuacji bez usłyszenia o co chodzi i że wszystkie (czy też większość z nas) chce usłyszeć co się stało. Całą sytuację zaognia fakt, że MD była na forum długo, zdążyła się zadomowić i nie była jakąś tam przypadkową dziewczyną, którą można by sobie zwyczajnie olać. Z Myszką było łatwiej, jej krętactwa nikogo aż tak tutaj nie zabolały, bo była krótko, a mimo to Klaudia wyjaśniła sprawę, przeprosiła i pokazuje, że można...
    --
  5.  permalink
    W pełni podpisuję sie pod słowami harpijki. Lepiej nie mozna było tego ująć.


    Ja równiez na swój sposób polubiłam MamęDusi. Czesto była pomocna i sympatyczna.

    Niestety- teraz jakoś nie wierzę ani w te dobre intencje, ani w chorobę nowotworową ani tym bardziej w wykształcenie prawnicze, którym się chwaliła.

    Wydrę proszę,zeby zeszła ze Skorpionki- Skorpio tylko wywnetrzyła się na forum- bo Dusiowa była obserwowana przez wiele osób- z powodu tego,ze jej wypowiedzi nie tzrymały się zupełnie kupy.

    Pozdrawiam wszystkie foremki :D
    Choooodzcie na seeerceeee! Trzeba naprawic atmosferę :)
  6.  permalink
    jakos nie ma dzisiaj nastrroju do uśmiechu,znów biedne dziecko jakies walczy o życie...ehhh szkoda gadac
    --
  7.  permalink
    Ja jestem tutaj od niedawna ale brakuje mi tej atmosfery forum, w sumie odkąd tu zaczęłam bywać, bardzo mi sie spodobało tutaj, i właściwie pierwsze co robię po załączeniu komputera, to sprawdzenie, czy są jakieś posty na forum nowe. Mam nadzieję, ze uda sie jeszcze odbudować tamta atmosferę, która tutaj panowała wcześniej, bo mi ten wątek bardzo dużo dawał.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    no dobra to ja powiem tak... zaszalalam i z soczystego rudzielca zmienilam sie w goraca brunetke... oczywiscie musze sprawdzic czy temperament sie nie zmienil a to tak przy okazji bo fryzjerowi sie przeciez nagroda jakas nalezy :wink:
  8.  permalink
    ja jestem tez uzalezniona od tego forum,pamietam jeszcze jak chodziłam do pracy ze pół dnia siedziałam i nikt mi nic nie mówił bo z samymi facetami pracowałam i słyszałam nieraz jak mówia:"niech siedzi,w ciaży jest to niech sobie czyta o tych dzieciach"hahahah w domu tez ,patrze i najlepsze jest to ze my kojarzymy dzieci z danymi osobami i to jest fajne bo pamietam które dziecko kogo jest i jak wygląda!



    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Jestem i ja ... Fakt atmosfera nie teges ... Chciałabym by sprawa z wczorajszego dnia się wyjaśniła :neutral:
  9.  permalink
    oj Aniu jestem ciakwa nowego kolorku,męzowi sie pewnie podoba zmiana image.Oczywiscie ze nalezy sie w ramach podziekowania...cos:)



    --
  10.  permalink
    Ania... No szalej, szalej :D
    Przy takich zmianach wizerunku moze zaserwujesz meżowi jakąś nową fantazyjkę ;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Ania zawsze możesz strzelić kolorek na włosach M buahaha :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    obiad byl w ramach zachety to potrzebny i deser :rolling:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Hihi ale Twojemu M dobrze - mój dziś służy Ojczyźnie hehe :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    aga1976: Choooodzcie na seeerceeee! Trzeba naprawic atmosferę :)
    Aga jakie "seeerceee?" Jejku jakaś już dziś niekumata jestem :) Jutro piekę ciasto - więc zapraszam :)
    Nie pytajcie jakie bo jeszcze nie wiem ale obiecałam dziś synulkowi :wink:
    --
  11.  permalink
    Ja też jestem ciekawa o co chodzi z tym sercem...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  12.  permalink
    And- serce to skrót nazwy wątku" Co wam w sercu gra " :)

    Izunia- Twoja propozycja jest boska :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Aga hihi :bigsmile::wink:
    A co jak szaleć to na całego nie Ania :tooth:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    :shamed: nawet nie skojarzyłam :D dziekuje za wyjaśnienie - zapamiętam hihihih
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    A co z Lady - pewnie zamarzła nam Biedrona ;p
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Izunia tyle ze meza pare dni temu potraktowalam dlugoscia na 3mm :D
  13.  permalink
    Ja też teraz rozumiem o co chodzi, a różne pomysły miałam odnośnie tego serca hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  14.  permalink
    SH- mów jakie :)
    Pikantne ? :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Shehe ja również jestem ciekawa :cool:
  15.  permalink
    Aga, wolę nie mówić, singielką jestem, od razu będzie, ze głodnemu chleb na myśli:shamed:
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Hihi Ania włosy nie zęby ... Okazja się pewnie nadarzy :jumping:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Izunia :tooth: kiedys przez sen pianka mu strzele swoje inicjaly buehehehehe
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    a propos mezow i zon... moj ma w telefonie sluzbowym dzwonek na mnie "kochanie odbierz to ja twoja zona... przeciez wiesz ze tylko ciebie kocham" no i ostatnio zadzwonil mu na spotkaniu a ze byl i jego szef to stwierdzil ze szkoda ze jego zona takim namietnym glosem sie do niego nie zwraca bo oczywiscie pomyslal ze to moje nagranie :rolling:
  16.  permalink
    Czytam właśnie shape'a - żeby móc ćwiczyć wg tych treningów, to chyba musiałabym mieć w domu minisiłownię plus część sprzętu z sali gimnastycznej którejś ze szkół...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  17.  permalink
    SH - ja singielka nie jestem, ale głodna bywam ... ;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Hahaha :bigsmile:
    Ania mój ma dzwonek inny - jak ja dzwonię to cytuję: "Twoja kobieta Cię namierza ... Twoja kobieta Cię namierza ..." z takim fajnym odgłosem radaru ;p
    A on jak do mnie dzwoni to słychać taki męski przepity głos "Kochanie siedzę w barze i nie mam zasięgu, będę jak wróce więc się nie martw". Kiedyś robiłam zakupy w markecie a ten dzwoni i dzwoni a ja poczerwieniałam bo wszystkie oczy na mnie ups ... :bigsmile:
  18.  permalink
    Zmykam do łóżka, bo jutro do pracy nie wstanę. Liczę na to, że rano będę miała choć kilka postów do nadrobienia;-)
    Kolorowych snów:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    No papa Shehe - spokojnej nocki ;p
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Izunia to musialo byc dobre w tym sklepie :rolling: ja bym pewnie pomyslala ze ze ktos niechcacy glosnomowiacy nacisnal :P
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    a moj M miał swego czasu dzwonek "Stary nie odbieraj to twoja żona.." głos Cezarego Pazury ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.