Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Chwilowo wrzucam tą fotkę - normalnie myślałam, że umrę :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Hahaha jak sobie wspomnę - jeeeeeny :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    w sumie to ja sie nie dziwie ze mialas nerwa :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Lady a krem natłuszczający z Neutrogeny ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Izunia mój M jest mechanikiem i ostatnio zaczęła mu bardzo pękać skóra .... smaruje codziennie kremami różnymi i śpi w rękawiczkach. Ręce ma fatalnie wyglądające! :(( Dzisiaj sama mu namieszałam! Może pomoże!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Widac tą rozpacz w oczach ;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Ania jeszcze paraliżowała mnie myśl, że siądzie mi na głowie lub właśnie obsra :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Izunia neutrogena za słaba :(
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Oj Kfiatuszku bo była - ale dawne to dzieje i będę to opowiadać moim maluchom :wink:
    Teraz potrafię się z tego śmiać - wtedy jednak bardzo to przeżywałam ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Lady a moze kup a ptece masc witaminy a + e??? moj kuzyn po remoncie zniszczyl sobie rece strasznie i wieczorem moczyl w cieplej oliwie z oliwek i pozniej taka masc apteczna wsmarowywal... poza tym cos kiedys czytalam o super dzialaniu cieplej parafiny..
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Lady a dzieciecy krem ??;) mnie kiedys pomogł:)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Izunia własnie mój M podszedł do mnie i zobaczył to zdjęcie więc mu opowiedziałam kto na nim jest... powiedziałam też, że boisz się strasznie ptactwa - patrzał na mnie dziwnie z niedowierzaniem he he he ale jak mu powiedziałam dlaczego to musiał mnie przeprosić za poplucie bo tak parsknął śmiechem :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Hahaha - bardzo śmieszne !! :devil::devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    przekazałam to co napisałaś - śmieje się :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Olek pyta czy boisz się pieczonego kurczaka????
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    kfiatuszku uszkodzenia skóry są bardzo wielkie tu potrzebne coś delikatnego z regenerującym i leczniczym. Zmieszałam mu balneum z kremem na sutki - nazwy nie pamiętam i lanoliną z medeli :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Powiedz Olkowi, że tylko jednego ptaszka się nie boję ;p
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Izunia :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Izunia jak on mi to powiedział, to myślałam, że ze stołka spadnę ha ha ha do teraz mam uśmiech na buzi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Izunia a sowy się nie boisz ??
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    A czemu właśnie spytałaś o sowę ??
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Buahahahahaaaaaaaaaaaaa teraz to ja poplułam monitora hahahahahaaaaa :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Lady niech sprobuje z tym a+e i oliwa... poza tym moze do kosmetyczki na ta parafine by sie wybral? ponoc kilka zabiegow sprawia ze skora jak u niemowlaka sie robi...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Ania ha ha ha ha u niego u niemowlaka jest niemożliwa - dobrze, że ich nie widzisz bo byś szoook przeżyła jak wielu znajomych naszych. Tak go bolą, że nawet nie może ich dobrze wyszorować szczoteczką! brud wżarł się w pory i aby go się pozbyć to miesiąc urlopu jest w sam raz!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    kiedys wiem ze wujek czyscil rece pasta bhp... smierdziala okrutnie ale rece mial czyste :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Dziewczyny spokojnej nocki - ja już się odmeldowuję :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    dobra dziewczyna... ja to spadam sprawdzac temperament :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Dobranoc i czas na mnie :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Melduję się na posterunku - ja tradycyjnie ślimtam już kawę więc zapraszam ;p
    Shehe to będziesz miała czytania a czytania - baa nawet może monitor poplujesz ze śmiechu jak co niektóre hihi ;D
    Miłego dnia tradycyjnie !!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Hejka ale miałam czytania Wy chyba nie macie co w nocy robić
    Izunia masz niezłą fobię,
    Ja zaraz kawe będę pić, a dziś sama i do jutra do popołudnia.
    --
  1.  permalink
    Izunia ja tu czekam na zdjecie z gołebiem a Ty mi już usunęłas...napewno fajna masz mine:)
    ja juz na nogach bo mni edziecko o 6.30 obudziło śpiewaniem do lampy .Gadałm wczoraj z M do 23 na skype i poprostu jestem nieprzytomna zwłaszcza ze o 3 Łobuz mi sie przebudził i pół godiny musiałam go za reke trzymac az zasnał



    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Dziewczyny proszę się nie śmiać ;p Każdy jest na swój sposób dziwakiem nie ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    też się melduję z rana

    DZIEń DOBRY :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    niestety kawy z Wami się nie napiję ale zieloną z przyjemnością :)) zajadam śniadanko hmmm pychotka :)) a Julka buszuje na podłodze :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Lady moje też buszują od 7;00 ;p
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Dronko jest super krem na łapska wyniszczone (mi nawet i pięty uratował) tylko że to jest niemiecki krem, czerwone pudełko Glice.... nie pamiętam co. Jak masz na rynku gdzieś niemieckie stoisko podejdź - a z reszta Tobie ktoś przywozi to powiedz jemu niech popatrzy. Krem jest super naprawdę

    Izuniu też ubolewam że nie widzę tej fotki :(

    A tak w ogóle to witajcie piątkowo
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    And szkoda, że nazwy nie znasz... znajomi co dwa tygodnie przyjeźdzają do polski z niemiec i są u nas mogli by kupić ale musiałabym podać im nazwę!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Dronko zaraz zadzwonie do mojej dostawcy to ci powiem nazwę
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    BuuuHahahahahahahahahahahahahah!:bigsmile:

    No nieźle dziewczyny się uśmiałam, tylko mam z tego powodu mały problem, bo własnie jestem w pracy i próbuję się powstrzymać od śmiechu , ale czytajac wasze posty z nocy to się nie da wytrzymać. Na szczęście nie ma szefowej tylko współpracownicy w postaci, sympatycznego kolegi i starszej - wyrozumiałej koleżanki! :wink::bigsmile:

    Fajowo - ale się uśmiałam!!!!

    A tak wogóle to witam w piąteczek - uwielbiam ten dzień, tylko nie mogę się doczekać 15.00! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Glisolyd -> tak jak nawet rozmawiałam teraz z koleżanka on może sam w sobie nie leczy ale jak chłopiszon na noc posmaruje to rano odczuje ulgę :) A do mycia smarów to faktycznie pasta BHP
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    wiecie co... moj temperament przeszedl moje NAJSMIELSZE oczekiwania....

    wracajac z lazienki przykopalam w taka zabawke domek Krzysia i narobilam nieziemskiego huku... przy okazji odpalila sie melodyjka jadacej ciuchci no i juz wiedzialam ze Krzys sie obudzil... chcac wylaczyc ta przekleta ciuchcie jaknajszybciej wlaczylam Old McDonald i Krzysko siedzial juz w lozeczku i klaskal z radochy...
    no i tanczylam sobie zamiast z duzym M to z malym do prawie 4 bo ani prosby ani odkladanie ani nawet zaproszenie do baru mlecznego nie pomoglo.... :devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Przeglądam prasę z jeleniej i szok i strach :( dotarł do nas ratowirus :(
    "Rotawirus, potocznie zwany grypą jelitową, zaatakował dzieci, które trafiają do szpitala wojewódzkiego w Jeleniej Górze. – Trzeba uważać by nie dopuścić do odwodnienia dziecka, co może być to bardzo niebezpieczne – ostrzega pediatra Alicja Muszka.
    Dla tych najmłodszych choroba może być nawet zabójcza. Przyczyna to odwodnienie organizmu. Objawy to biegunka, wymioty, brak apetytu, gorączka [...]
    W jeleniogórskich przedszkolach jak na razie wirus nie atakuje. – Nie zauważyliśmy zwiększonej liczby zachorowań – powiedziała nam Bogumiła Lepieszo, dyrektor Przedszkola nr 10 w Jeleniej Górze. Ale są miejscowości w kraju, gdzie liczba chorych przedszkolaków równoważy się niemal z przypadkami zachorowań wśród najmłodszych dzieci.
    – Jak się ustrzec siebie i swoje pociechy przed zarażeniem? Przede wszystkim unikając kontaktu z chorymi oraz zatłoczonych miejsc – mówi lek. Alicja Muszka. – Należy pamiętać, że dziecko, które przechodziło tę chorobę przez co najmniej miesiąc jest jej nosicielem – podkreśla pediatra"
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Łooooooooooo Ania - hihi - no to miałaś nockę z "młodą krwią" ;p
    A M nie obudziłaś tym hałasem ??
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Oj Aniu :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Izunia obudzilam :confused: rano sie jeszcze podsmiewal ze mamy najlepszy srodek anty na swiecie :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Ania buahahaha dobre - :bigsmile:
    And to przykre - ja modlę się co by nasze maluchy tego nie złapały :shamed:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Dobra zmykam ogarnąć lokum, bo normalnie istne pobojowisko zostało po maluchach, które usnęły beztrosko na kocu z wycieńczenia zabawą :wink:
    Już śpiochają w łóżeczkach ;D
  2.  permalink
    Izunia, i fotkę Twoją przegapiłam przez to, że sie wcześniej położyłam spać. A w sumie i tak się nie wyspałam, bo obudził mnie o 11:30 Ahmed-koniecznie musiał ze mną porozmawiać, i w sumie zasnęłam podczas rozmowy z nim.
    miłego dnia dziewczyny:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    a ja sie umówiłam z kolezanka ze pójdziemy do miasta ale ona nie moze wczesniej jak o 13 a jest po 10 dopiero i obawiam sie ze mały mi tyle nie wytrzyma az.jak bedzi e wyspany to branie na dwór ryzykuje hałasem po drodze i protestem z jego strony....



    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Witam,
    Po wczorajszych przebojach dziecko dzisiaj nie do poznania - buszujące w zbożu, tj. w bałaganie, od którego mama musi wyjść, żeby zrobić porządek.
    W planach dzisiaj silne postanowienie, żeby posprzątać i przemeblować.
    W wieży Sinatra, aktualnie Strangers in the night - ale mi taka muzyka daje power :)

    Postanowiliśmy przy okazji z małżonkiem, że wrócimy na górę, tj. na antresolę ze spaniem. Szybko to nie będzie, bo antresola obecnie robi za pawlacz, więc trzeba się najpierw pozbyć zawartości, więc mam nadzieję, że do tego czasu dziecię nauczy się dłużej spać.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.