Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    żołądek mnie boli bo nażarłam się cookisów :)) po terapii i gimnastyce zamiast zapić wodą to nażarłam się hi hi hi i zapiłam wodą
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Harpijko, współczuję Ci.
    Ja mojemu zrobiłam straszna awanturę, jak raz wyszedł z kumplem, prosiłam, żeby wrócił o 22, bo byłam po szkole, zmęczona, niewyspana, dziecko akurat marudne.
    Oczywiście wrócił tuż przed 1.
    A teraz pracuje dniami i nocami i czasem szlag mnie trafia samą w domu. Dobrze, że się coraz cieplej robi, to przynajmniej będzie można na dłuższe spacery się wypuszczac.
    --
  1.  permalink
    A ja złapałam "singlowego" doła, mam nadzieję, że to mi przejdzie wkrótce ehhh:-(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Izunia Harp :grouphug:
    a ja siedze z mlodym na kolanach... wlasnie zasypia na cycku i za nic nie chce dac sie do lozeczka odlozyc...
    mezu oglada batmana a ja chyba lapie focha jak to on okresla :wink:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    no właśnie i jeszcze spacery, nie wiem co się ostatnio dzieje, ale w tym tygodniu Kamil budzi się na spacerze i jest taka syrena, że biegnę do domu. Wcześniej jak się przebudzał, to zasypiał, ewentualnie chwilkę pomarudził czy zapłakał, a teraz wrzask i wstyd na całe miasto, bo głosik to on ma niezły. No i w ten sposób godzina to max na spacerze, a ja mam większe potrzeby niż dziecko i dołuje mnie siedzenie w domu tyle godzin. Myślę sobie, że może on jakoś więcej jedzenia potrzebuje teraz, bo ten płacz wygląda mi na taki z głodu, no a z drugiej strony we wtorek na przykład spał 3,5 godziny i było wszystko ok.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Cyryl chyba nie zamierza iść spać dzisiaj. A ja bym już poszła, oczy mi się kleją, a ten przestawia pudełko po komputrze... Przed chwilą konsumował troczek od polaru tatusia.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Harpijko jeszce troche i bedzie cieplo i obsluzysz Kamilka na skwerku w parku...
  2.  permalink
    dziewczyny mój mały spi ale co chwile latam do niego bo sie przebudza...ani z M pogadac nie moge ani nic,zaraz ide spac bo takie doskakiwanie mnie meczy
    Z tymi spacerami Harpi-mój sie wycwanił jak sie budzi to musze mu podniesc oparcie zeby widział dac zabawki do raczki i nosze herbatke w tym termosiku bo jak mi sie pare razy rozkrzeczał tez było mi wstyd,a on chciał zeby go wyciagnac z wózka
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Dziewczyny - tylko bez użalania się nad sobą, co za doły, głowy do góry a która chce i może to na dół do podusi i spać, bo rano padnięta kobieta to zła kobieta = handra!
    Ja sama w domku, ale Oliwcia szybciutko zasnęła (jak zwykle) ok. 20.30 , mój M jest w drodze z Giżycka, będzie ok. 2-3 w nocy, także zaraz biorę prysznic i idę spać, jestem padnięta po tym tygodniu bez Andrzeja!
    U nas raczej nie ma wyjść osobno, tylko czasami (bardzo rzadko 1-2 w roku), ale to jakieś imprezki z pracy w męskim (M) lub damskim (JA ) towarzystwie. A odkąd jest z nami Oliwka to w sumie żadne z nas nawet nie pomyśli o jakimś spotkaniu ze znajomymi bez drugiej połowy to znaczy jeżeli wogóle wychodzimy to tylko razem. Moj M jest takim typem mężczyzny i tatusia co to z pracy szybciutko do swoich księżniczek (jak to sam mówi) biegnie, bo chce z nami jak najwięcej czasu spędzić. Jak mam foch to własciwie robi wszystko coby w drogę mi nie wchodzić, a do tego karze mi się położyć i to przespać - nie ma dyskusji!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    no a ja czasami uwazam ze wyjscia z psiapsiola na salatke i lampke wina jest niezbedne dla zdrowia psychicznego...
    moj maz wychodzi na imprezy firmowe a ze ja chwilowo nauczyciel w stanie spoczynku to odbijam sobie z psiapsiola...
    glownie wychodzimy razem ale w sumie odkad jest Krzys to we 2 nigdzie jeszcze nie bylismy...
    za to w niedziele sobie odbijemy - mezu zabiera mnie na randke do kina i na kolacje :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Coś chyba wisi w powietrzu bo ja z moim też jakąś wymianę zdań zaliczyłam :( Ale za to w fochu nauczyłam Anię grać w remika! I siedzimy i gramy a mój M chcąc sie wkupiić w łaski robi mi herbatę :D
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 4th 2008 zmieniony
     permalink
    My z M to jakies dziwolągi jesteśmy - nie lubimy wychodzić sami razem. Ale to miłe Aniu ze strony Twojego M, z kim zostawiacie małego?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Jutro mamy obiecany spacer - zobaczymy jak to będzie ... M wrócił lekko podchmielony z humorem a ja wykorzystałam okazję i zasugerowałam grzecznie zakup spacerówki dla naszych smyków :bigsmile::wink: No niby się zgodził - a co tam jutro mu to wmówię buahahaha - ale wredota ze mnie :rolling:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    super - takie wyjście pozwala się zregenerować! ja też wybieram się do kina, ale zabieram mamę, która całymi dniami zajmuje się teraz Oliwką, więc należy jej się chwila relaksu!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    No i uderzymy do hurtowni wózków :crazy:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Dziewczyny pewnie teraz parskniecie śmiechem ale w moim wygwizdowie nie ma kina - jessuuu ...
    A ja mieszkając na Śląsku średnio 3-4 razy w tyg odwiedzałam Multikino albo CinemaCity :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    u mnie w miescie kino to slamsy wiec jedziemy do miasta obok cos ok 43-45km
    Krzysko i Gabrysia zostaja z ktoras z babc... na pytanie z ktora moj maz mowi ze zobaczy ktora da wiecej za opieke nad wnukami :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Izunia a u mnie pełno kin dookoła buuu aż za dużo :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    a mój M i Adriana siedzą na warsztacie i polerują od klienta felgi. Młoda chciała sobie na spodnie zarobić stówkę to miała okazję się wykazać :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    byla ktorasz z was na NIE KLAM KOCHANIE??
    my planujemy na to w niedziele jechac... ciekawe czy bedzie na takiee fajne jak sie zapowiada
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    nie miałam okazji ale w zapowiedzi nie wierzę po tym jak też byliśmy na przereklamowanym filmie!
  3.  permalink
    czekamy potem na relację- mam nadzieję,ze nas nie okłamiesz , kochanie :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Lady no 2 osoby ktore byly twierdza ze film b. fajny tyle ze akurat nie gadalam z nimi o wczesniejszych filmach ktore im sie podobaly wiec nie mam porownania
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Ania to czekamy na Twoją opinię :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Qrde chętna jestem do kina - kto mnie zaprosi hihi :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Izunia Ja nawet za ciebie bilet zapłacę jak ze mną pójdziesz i popcorn ci z colą postawię z batonikiem :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Dwa popcorny to pójdę hahaha :bigsmile:
    Może uda nam się nawet wyskoczyć razem - ale byłoby fajnie :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Izunia nawet 4 jestem w stanie Ci kupić byle nie będziesz gadała na filmie he he he
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    chcialam was ostrzec...
    zabawka - kolejka mula z ikea stanowi zagrozenie zycia i uzebienia :tooth:
    bylam w duzym pokoju w ramach przeszkadzajki i ... wracajac do kompa zahaczylam o w/w sprzet Krzysiowy i rabnelam jak dluga na twarz nosem w dywan... upadek w prawdzie z lekka bolesny ale smiechu bylo ze ledwo sie podnioslam :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Lady będę milczała mogę nawet nie patrzeć - hahhahhaaaa :bigsmile:
    Ania buahahahahahhhhhhhhhhaaa - co ty tak się ostatnio potykasz ?? Pijesz przed monitorem ?? :tongue:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Izunia no ja chyba mam jakis pijany dzien... najpierw jeansy na lewa strone tearz zaliczenie podlogi...
    moze cos do cisowianki dolewaja bo to niemozliwe zebym na trzezwo takie numery odstawiala :D
  4.  permalink
    Aniu, może Ty się już lepiej połóż spać;-)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    dobrej nocy dziewczyny
  5.  permalink
    Hmm, nie chciałam wyganiać...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Ania ha ha ha ha uważaj na uzębienie i makijaż w dolnej części oka czyli pod okiem :)) wyszedł z mody :)
  6.  permalink
    Weszłam teraz na forum dla bladolicych, jedna z dziewcząt zapytała, jakie są domowe sposoby na rozjaśnienie cery, poradzono jej maseczkę z ogórka, a dziewczyna zapytała, czy ma byc kiszony, konserwowy, czy świeży:DD
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Ja również zmykam pa - miłego weekendowania :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Miłego Izunia i Ania :)) nie nadużywajcie procentów he he he
  7.  permalink
    Ja też zmykam, dobranoc:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Sheherezadah: Weszłam teraz na forum dla bladolicych, jedna z dziewcząt zapytała, jakie są domowe sposoby na rozjaśnienie cery, poradzono jej maseczkę z ogórka, a dziewczyna zapytała, czy ma byc kiszony, konserwowy, czy świeży:DD

    Dobre :bigsmile::bigsmile:
    Ja akurat należę do tych, co nie muszą sobie cery rozjaśniać, bo już nie ma z czego i wbrew temu co mówił mój prapra(pra?)dziadek szlachcic, że opalają się tylko chłopki na polu, chciałabym być trochę ciemniejsza.
    Będzie o czym we snie pomarzyć :wink: Dobranoc
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Dobra laski znikam spać bo znowu rano będę nieprzytomna... codziennie późno chodzę bo jakoś ciężko mi ściągnąć wcześniej ...
  8.  permalink
    hahah diewczyny ale sie naśmiałam z Was znowusz...hhihih ja oczywiscie zamiast pojsc spac tak jak chciałam wczesnie znów wylądowałam na białej sali po 23 bo M ciagle mnie zagadywał na skypie i tak jakos wyszło.dzisiaj u nas ładna pogoda,mam w planie miasto i zakup jakiegos ciucha na poprawe nastroju:)Izunia u nas w Lesznie kino jest a jak! ale zamkniete! juz chyba ze 3 lata tak ze my jeżdzimy do Poznania.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Witam :)
    U mnie jakieś churzyska za oknem, niestety. A mamy wyjść zaraz na giełdę komputerową. Jest szansa stary komp przywrócić do stanu używalności.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Witam w sobotni poranek. Pogoda u mnie jako - taka na razie nie wiadomo co się z niej urodzi. Moje plany na dziś to sklepy dla dziecka ale co z tego wyniknie nie mam pojęcia!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    no to mamy juz sobote... za pare godzin odczuje ze jest weekend :wink:

    pogoda zapowiada sie nawet ciekawie bo slonko sie przez chmury przebija ale spacer planuje dosc pozno bo rano ciocia zaoferowala sie z dzieciakami posiedziec a ja do ciucholandu lece bo dzisiaj maja przecene 50% na caly towar :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    U mnie pogoda zapowiada się na PLUS - więc zobaczymy hihi :bigsmile:
    Oj DRONA zabierz mnie na te zakupy dzieckowe ;p
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Izunia a chlopakom przeglad polek robilas?? nie uginaja sie jeszcze hehehe?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    wiecie co mam problem... moze wydac sie dziwny ale mam...
    przez to moje uczulenie nie moge wydepilowac ani ogolic nog... w zeszlym tyg probowalam to tylko sie zaognilo :( juz nawet myslalam zeby jakos poomijac najwieksze placki ale to przeciez bez sensu... uzywam masci sterydowych a to nie znika... niedlugo bede jak orangutan wygladala :( dobrze ze nie nosze spodnic bo wtedy juz totalnie bym sie zalamala
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Ania golisz jaką pianką? bo Ja na żywca tylko zlewam wodą :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Izunia ha ha ha nie ma sprawy ale jak to zrobić kiedy Ty siedzisz tam a Ja tu ?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.