Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Lady ja rzadko gola ale jak juz to gilette w bialym opakowaniu. najczesciej wosk albo elektryczn... niestety mam duza powierzchnie nog obsypana wiec juz nie chce ryzykwoac ze bede miala tak jak tydzien temu oprocz swedzenai doszedl bol bo niestety zyletki zacinaja mi te krostki
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Ania musi być jakaś przyczyna, że się tak dzieje u Ciebie?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Lady jakis czas temu pisalam ze dostalismy z Krzysiem uczulenia... jemu zeszlo a mi nie.... czasami jest lepiej czasami gorzej ale najwazniejsze ze na twarzy zniklo i juz nowe nie wychodz... za to na nogach mam makabryczne placki ktore swedza i draznia... smarowidla rozne stosuje i tyle ze mniej zaognione jest ale nie schodzi....
    najgorzej ze nie moge znalezc winowajcy. wyeliminowalam z diety owoce i nowalijki i zero roznicy... ktoregos dnia mnie gorzej obsypalo a z rzeczy podejzranych wypilam kubek jogurtu pitnego... mam tylko nadzieje ze to jednak nie bedzie uczulenie na nabial :(
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Lady nie ma rzeczy nie możliwych - śmignij do mnie pojedziemy do Łodzi !! ZAPRASZAM ;p
    Ania na bieżąco wyprzedaję i zakupuję - tak więc jest dobrze - :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Izunia Ty mi dwa razy nie gadaj he he he :)) ale zaproszenie będę miała na uwadze :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Ania to na krioterapię sio a przejdzie wszystko bo fajnie się goją różne rany czego przykładem jest moja mama, która na dłoniach i stopach ma uczulenie a raczej jakiś liszaj... na razie zanika bardzo fajnie! U mnie też ból ustępuje powolutku. Zostało jeszcze 5 zabiegów
  1.  permalink
    Cześć dziewczyny:)
    ja juz w pracy, dzisiaj niestety musiałam przyjść; jutro idę na urodziny do przyjaciółki, kupiłam jej komplet biżuterii z fioletowymi kryształkami Svarowskiego, ciekawe, czy będzie sie jej podobać...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Lady a skierowanie mialas od rodzinnego czy specjalisty?

    Sheh mysle ze jesli kolezanka lubi bizuterie to bedzie zachwycona :D ja lubie bizuterie ale tylko ogladac i ewentualnie kolekcjonowac bo nawet jak sie juz napale i sobie cos kupie to i tak lezy w szkatulce :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    uwielbiam svarowskiego :)
  2.  permalink
    Aniu, ona bardzo lubi biżuterię i często nosi.

    Lady, ja też go lubię, a biżuterię uwielbiam:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    no powiedzcie mi która laska nie lubi świecidełek :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    ja nie lubie :P
    nie znosze wrecz cekinow i blyskotek... ze zlota to tylko obraczka i pierscionek zareczynowy... mam komplet swarovski'ego ktory od sis dostalam do slubu i to wszystko co mam co sie swieci :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    a tu dla fanek krysztalow SWAROVSKI

    i nowa kolekcja

    ;l
  3.  permalink
    Dzięki ANiu:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Witajcie w sobotę :) Ja mega niewyspana bo Weroniczka miała chęć na tulanie i w nocy i nad ranem ale słoneczko za oknem więc idę do piwnicy po pojazdy i mam ambitny plan nauczyć Kubę jeździć na 2 kółkach
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Jak fajnie And - pamiętam jak ja się uczyłam - zdarłam czoło, łokcie i kolana bo tato zapomniał powiedzieć jak się hamuje a ja z górki na pazurki - i tak fajnie było choć płaczu kupa :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Ania mam w markecie swarowskiego sklep tego co tam jest i jak wykonane nie da się opisać a to jak się świeci i błyszczy to już nie mówię - rewelacja :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Izuniu ja moje nauki też zapamiętałam do dzisiaj :( aż na pogotowiu byłam a moja Bacia o mało zawału nie dostała jak mnie zobaczyła no ale naumiałam się i to najważniejsze :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    moje może już nie nauka ale jazda na rowerze skończyła się raz tym, że do dzisiaj mam z tego powodu problem z nerkami! :((
  4.  permalink
    Ja raz tak "zaszalałam", ze po gwałtownym hamowaniu przeleciałam nad rowerem i brodę miałam zdartą do żywego, dobrze, ze blizna nie została...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Lady - wyjmiemy ci nereczki i na patelnie z nimi - problemy sie skończa i kolacja bedzie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    :devil::tongue::devil::tongue:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Skorpio o kanibalizm cie nie podejrzewalam
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2008 zmieniony
     permalink
    sluchajcie siedze i sie smieje sama do siebie... wlasnie dzwonili z ankiety sondazowej i padaly pytania ktory polityk ktora postac z bajek przypomina... zeby nie wczesniejsze pytania to bym myslala ze ktos mnei wkreca...
    pytali o Kaczynskiego (prezydenta) Tuska Pawlaka i Olejniczaka postacie z bajek...
    waligora
    rumcajs
    shrek
    brzydkie kaczatko
    bob budowniczy
    teletubis
    czerwony kapturek
    ciasteczkowy potwor
    wilk
    Kubus Puchatek
    Mis uszatek
    Krecik
    Tata Muminka
    i cos jeszcze :D

    a no i ogolnie pytania o prace prezydenta rzadu i cba (kurde a ja wiadomosci nie ogladam) a na koniec pytania o warszawe m.in czy trzeba sie jej wstydzic jako stolicy czy jest molochem czy nowoczesnym miastem i jeszcze :)
    aaa no i powalilo mnie pytanie o pole namiotowe - mieszkankow ktorego miasta nie chcialabym na polu namiotowym jako sasiadow - Krakow Warszawa Lodz Katowice 3miasto Wroclaw Poznan...
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Ja mam dziś chyba deprechę , nie mogę na siebie w lustrze patrzeć , brzuch jak balon, gęba jakaś poprzebarwiana, oczy zapadłe, dupsko jak szafa, włos każdy w inna stronę, wiecznie tylko te same spodnie i ten sam polar bo w nic nie wchodzę , mam już dość :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Podajemy najnowsze wyniki (4 IV):
    1. Przedszkole nr 19, im. Kubusia Puchatka – 191
    2. „Piątka” – 187
    3. Przedszkole nr 13 – 153

    Dziekuje Wam wszystkim i mam nadziej że tak już zostanie punktacja :)
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Zuzak oj jeszcze pamiętam też tak miałam, teraz już lepiej ale po ciąży dalej chodziłam w ciążowych bo w inne nie weszłam, potem tamte za wielkie to jedyne z przed ciąży teraz i te za duże więc mogę chodzic w dwóch innych ale w resztę jeszcze nie wchodzę.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 5th 2008 zmieniony
     permalink
    AniuM, to chyba jakieś jaja z tą ankietą? A może zapomnieli wyrwać kartki z kalendarza na primaaprilis?

    Mój mąż miał wczoraj telefon z serii "wygrał pan bon na wycieczkę". Pani po drugiej stronie światłowodu z nieznanych przyczyn nie wyraziła entuzjazmu, kiedy mój szczodry Mężczyzna szczerze powiedział, że on jej ten bon podarowuje :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    Fiu pani dzwonila z firmy ktora przeprowadza sondaze dla telewizji... nie pamietam dokladnie ktore ale jak zobacze gdzies nazwe to sobie przypomne.. na poczatku i na koncu pytania byly powazne ale jak uslyszalam o tych postaciach z bajki to odpadlam... chociaz niedawno w wiadomosciach bylo ze pan prezydent robi za ciasteczkowego potwora :tooth: nie wiem czemu ale Pawlak skojarzyl mi sie z teletubisiem :tongue:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    i jeszcze cos do posmiania...
    pojechalismy na duuuze zakupy spozywcze, wzielismy m.in piwo warka sztuk 4... odchodzac od kasy podeszlismy do szafek gdzie byly zakupy z innego sklepu i nagle slysze "ooo ktos piwo zgubil i sie turla"... wiec mowie do meza "patrz ale trzeba miec pecha zeby piwo zgubic po odejsciu od kasy"... jakiez bylo moje zdziwienie gdy rozpakowujac zakupy ujrzalam piwo sztuk 3... coooz zgubic piwo i jeszcze zalowac tej osoby ktora zgubila to dopiero sztuka :devil:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    AniaM: Skorpio o kanibalizm cie nie podejrzewalam

    kiedyś musi być ten pierwszy raz :)
  5.  permalink
    No ćóz Aniu- zdolni jestescie :)
    Zrezsta Ci chyba mówiłam,ze daawno temu gdy bylismy ze znajomymi na wakacjach oststniego dnia za ostatnie pieniadze chłopaki kupili flaszkę, którą zbili przed sklepem :D To dopiero było dla nich traumatyczne przezycie :clap::jumping:
  6.  permalink
    Hejo Laski,śpicie? kurde ja cos nie moge zasnac...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    Ciacho ja tez jeszcze na nogach... wlasnie skonczylam stukac male tlumaczenie...
    w sumie w nocy najlepiej mi sie pracuje jak w domu cicho jak makiem zasial... najczesciej siadam do takich dupereli dopiero jak rodzinka cala spac pojdzie ale rano przyplacam to kacem zmeczeniowym
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    Witam niedzielnie
    Zamiast się wyspać jak można, to rodzinka od 6 na nogach.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    Witam
    A ja dzis pospałam wczoraj szłam do fryzjera więc nie było mi dane a dziś dopiero wstałam i mążuś kawkę podał.
    Ania no to nieźle z tym piwkiem, pamiętam w pracy w katowicach jeszczeklienci potrafili nawet suszarkę do prania zostawić a najlepiej zapamiętałam jednego. Dzwoni i mówi ze zostawił przy kasie tej i tej czajnik bezprzewodowy więc ja mówię i owszem,podał mi numer rachunku i mówię mu że może odebrać tylko niech poda nazwisko a on "moje nazwisko Ciołek" cudem się powstrzymałam zeby do telefonu nie prasknąć smiechem, prawdziwy z niego ciołek
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    a Ja wstałam o 10.40 - wsadziłam Julkę M i powiedziałam, że muszę się wyspać. Mała dzisiaj w nocy dość często się budziła. Śniły mi się do tego wszystkiego wózki - parasolki wrrrr... Jestem KO
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    Witam niedzielnie :wink:
    --
  7.  permalink
    Hej dziewczyny:)
    Ja wczoraj byłam z kumplem w kinie, wróciłam po północy, czytałam shape'a do 2 w nocy i dziś wstałam dopiero o 10....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    Lady ja tylko w weekend mogę dłużej pospać a co do snów to ty chyba odreagowujesz całe to wybieranie i dlatego. Mój troszkę tylko pomarudził w nocy a to dlatego że się gnida przewraca a nie zawsze potrafi wrócić na poprzednią pozycję szczególnie gdy zapląta się kołderkę
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    ach mam dość tych wózków - nie ma sklepu aby w jednym były te wszystkie i to mnie najbardziej złości!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    a ja chwilowo wyexmitowalam rodzinke do sklepu... moze zdaza przed kolejnym deszczem obrocic... dzisiaj obiad na wynos czesciowo bo mama zadzwonila ze da nam szczawiowa i jarzynke marchewkowa wiec tylko kurak sie piecze... jakos dzisiaj cierpie na brak inwencji kulinarnej....

    Sheh na czym bylas w kinie?
  8.  permalink
    Aniu, byłam na "Nie kłam kochanie". Kolega chciał na coś innego iść, ale ja lubię polskie komedie romantyczne, więc musiał się biedak poddać :D. Swoją drogą Adamczyk całkiem inny, niż w poprzednich filmach, ciekawa taka zmiana repertuaru:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    Shehe a film dobry ?????
    --
  9.  permalink
    Mi się podobał, uśmiałam się do łez, ale ambitne kino to nie jest:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Sheh czyli film LŁP - lekki łatwy i przyjemny :D
    ja jeszcze nie weim co z dzisiejszym wyjazdem do kina bo jak na razie to same klody pod nogi... :devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    a Ja idę pod prysznic bo u mnie też brak kulinarnego zacięcia - patrzę tylko jak zwiać z domu.... Jejku nie znoszę jak rodzinka w domku oni poprostu mnie dobijają samym bałaganieniem - tego nie da się opisać - nieład w każdym kącie :((
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeApr 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Wklejam komplecik, który kupiłam przyjaciółce. Dzisiaj do niej idę, ciekawe czy jej się spodoba, ona lubi proste formy:)
    Chyba jednak nie wkleję, bo nie wiem jak się tutaj pliki ładuje:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    nawet chodzą w butach po mieszkaniu i nie reaguję na moje prośby, że Julcia na czworaka chodzi rączkami, które wkłada do buzi .... to jakiś koszmar dizsiaj...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 6th 2008
     permalink
    Lady a ja stwierdzam mega dezorganizacje dnia... nie potrafie sie zabrac za jakas konsturktywna robote (chociazby zrobienie obiadu) jak wszyscy w domu a co najgorsze Krzys wypada z rytmu i zamiast spac to lapie fazy... normalnie do tej pory to ma za soba jakeis 3 a nawet 4 godz drzemki a dzisaij zaledwie godzine...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.