Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Lady, ciekawe skąd to uczulenie, mam nadzieję, że to szybko zejdzie, moze jeszcze wapno wypij? Mojej przyjaciółce to pomagało zawsze...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    She własnie szukałam i nie mam wapna - może od Julci wypiję hi hi hi ... nie wiem co się dzieje i dlaczego tak się dzieje to nie pierwszy mój raz - wyglądam jak biedronka z kropkami :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    może dzisiejsza krioterapia mi pomoże - jeszcze mam serię 5 zabiegów i postaram się na 2 minuty wchodzić a jak dam radę to raz bym chciała na 3 :))
  2.  permalink
    Wypij to wapno od Julki, na pewno nie zaszkodzi. Mnie kiedyś tak uczuliło, ze cała wyglądałam jak biedronka - w końcu wylądowałam na pogotowiu i zastrzyk dostałam, i przestałąm być biedroną, ale musiałąm później iść jeszcze do dermatologa...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    A wiesz, jestem ciekawa jakie to jest uczucie, tzn jak wchodzisz do pomieszczenia, gdzie jest tak niska temperatura. Ja jak juz wspominałam jestem zwolenniczką upałów raczej, ale latem kąpię się w strumyku, niezależnie od temperatury wody i otoczenia, i to bardzo orzeźwia, a po wyjściu z wody ma sięwrażenie takiego rozgrzania, pomimo tego, zę woda byłą lodowata.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    She uczucie zimna .. i jak na np 120 stopni na minusie jest to odczuwalne ale nie aż tak źle - to tak jakbyś weszła do -30 na 5 minut do wody :)) chociaż suche zimne powietrze jest lepiej odbierane przez ciało :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Siemanko kobiety! jak zwykle duuuużo do nadrobienia w czytaniu...
    U nas śliczna podgoda 2 h spaceru zaliczone 2 H spania też teraz będziemy walczyć do 19 pozdrawiam serdecznie i poniedziałkowo!
    --
  4.  permalink
    Bedę musiałą poszukać, czy u mnie gdzieś w okolicy można iść na zabieg krioterapii, jeśli tak to wyłudzę skierowanie od mojej rodzinnej;D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    I zaczynam się nad tym zastanawiać bo kręgosłup to już tak mnie boli...
    OOOO Tosia stęka ale będzie fura w majtkach :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    MAGG mi powolutku pomaga i nie tylko na kręgosłup :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    a na co jeszcze?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Miałam problemy z lewą nogą i w zasadzie nie wiem czy to od korzonek mnie tak bolało czy mięsień pod kolanem ... ciągnący ból przez całą nogę :(( stać nie można było a na razie odpukać spokój. Poza tym zatrzymuje starość :P
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    A u mnie deszcz opada nie mozemy wyjsc nigdzie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    A u mnie słonko i ciepło, wiosna przez okna włazi, a ja przestawiam meble - ot, takiego powera dostałam :)
    Nie jest niestety tak, jak sobie wyobrażałam, że będzie, ale i tak nie jest źle.
    Jak mnie najdzie to przestawię bardziej.
    A na razie muszę zlikwodować bałagan, bo niestety się stworzył z tego przestawiania...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Justynko to tak jak u mnie :(( siedzę jak kołek w domu!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    a u nas super slonko i dosc cieplo... smigalam w bluzie sztruksowej na krotki rekawek zalozonej ale widzialam tez dziewczyny w samym sweterkach

    Lady co do uczulenia to mi pomaga claritine. allertec jest to troszke slabszy odpowiednik no i ja po nim mialam zawroty glowy jesli bralam w dzien, claritine znosze znacznie lepiej. no i wapno warto miec w domu, takze do wysmarowania sie... ja na uczulenie i swoje i Krzysiowe stosuje masc FLEXIDERM na twarz i w sumie lagodzi swedzenie a z 6zl kosztuje...
    mnie wczoraj obsypalo od winogron :(
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    a u mnie piękne słońce, dziecko pospało na spacerze i dospało w domu jeszcze, więc super, a teraz mały na macie gada ze zwierzątkami, a ja wcinam ptasie mleczko i czytam co tam napłodziłyście

    NR - które to kino oferuje w Wawie takie atrakcje?
    --
  5.  permalink
    Ja wcinam pomarańcze i zastanawiam sie jak czas przyspieszyć, bo już chcę do domu:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Harpijko, multikino
    Multibabykino
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ania Ja mam takie dziwne plamy i do tego lekko opuchniętą buzię i swędzi mnie to jak dbiali :((
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    AniaM a można brac Claritine albo Alertec jak się karmi? Pytam bo mija "ukochana" brzoza zaraz zakwitnie i już zaczyna mi się swędzonko...
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Hej dziewczyny, ja dziś pół dnia z Mają w chuście w strugach deszczu i z samootwierającym się parasolem (cóż za urok w autobusie, wrrr) biegałam po żłobkach, roznosząc formularze zapisu. Wszędzie zostałam poinformowana, że to za późno, trzeba było ją zapisywać, jak byłam w ciąży. Ale nie tracę nadziei, że do października jakiś cud się zdarzy...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Fiu - zycze cudu

    Magg - allertecu nie mozna ale claritine tak, wiadomo nie codziennie ale mozna. mialam na nia pozwolenie juz w CZD no i od neonatolog. zreszta moj alergolog mowil ze najlepiej wziac na noc (zawsze bralam rano zeby dluzej mnie trzymala) kiedy jest mniej karmien... z allerteciem alergodilem i innymi mialam doczynienia przed ciaza

    Lady - lacze sie z toba w bolu... ja od ponad 2tyg nie moge sie pozbyc tego dziadostwa z nog... na twarzy zlazlo miedzy innymi dzieki tej masci flexiderm. jak mnie wczoraj winogrona zalatiwly to od razu sie wysmarowalam i jakos zlazi... jak juz nie moge wytrzymac bo swedzi to delikatnie przecieram twarz pielucha tetrowa namoczona w zimnej wodzie
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Współczuje dziewczyny tych uczuleń :neutral:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ja również współczuję.
    Rozmawiałam z mężem przez telefon i powiedział, że boi się wracać do domu, po tym, jak mu oznajmiłam, że nie chce mi się sprzątać po przestawianiu mebli.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    jeeej, ja też wam współczuję uczuleń, ja to mogę jeść dosłownie wszystko, stosować dowolne kosmetyki, w powietrzu też nic mnie nie uczula. Mam jeden stanik, po którym swędzą mnie cycki i raz zdarzyła mi się koszula nocna, po której swędziało mnie ciało bo założyłam bez uprzedniego uprania (jak wszystko inne) i wtedy i Kamil dostał uczulenia na buzi - może od tego właśnie. Aaaa i pamiętam, że moja mama kiedyś kupiła proszek Dosia - wtedy taka nowość to była i oboje z bratem dostaliśmy uczulenia, acha i jeszcze jako nastolatka miałam uczulenie na topole - kichałam w ich pobliżu w okresie pylenia, ot i tyle alergicznych przygód, na palcach 1 ręki można wyliczyć

    NR, dzięki za namiar na kino - godzina iście kinowa tych seansów :wink: a mężowi twojemu, to się wcale nie dziwię hihi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ania muszę powiedzieć, że swędzienie po -112 dzisiaj troszkę ustąpiło i jest mi lepiej :)) pewnie jak się umyję wieczorkiem to znowu zacznie swędzieć :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    November he he he nieźle :) u mnie na moje szczęście wszystkie na nóżkach więc mam do nich dostęp od dołu!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    eee do zycia z alergia mozna sie przyzwyczaic... alergie u mnie zdiagnozowano jak mialam 4lata wiec praktycznie cale moje zycie odkad pamietam to bylam na cos uczulona... juz nawet nie robi na mnie zbytniego wrazenia... po prostu wiem ze musze miec tabletki i inhalator pod reka...
    wiem co jest glownym sprawca wysypek czy problemow z oddychaniem wiec staram sie tego unikac
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ania no a Ja właśnie nie wiem co spowodowało to uczulenie tym razem ... z oddychaniem też mam problemy ale to wina zwężonej przepony oddechowej i braku ćwiczeń :( są dni kiedy nie mogę złapać tchu i to jest najgorsze :( czuję się wtedy jakbym była przeciągnięta przez wyżymaczkę!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Lady jakis czas temu linkowalac mop z viledy... czy to byl taki czy jakis inny bo nie pamietam? chce kupic cos sprawdzonego zeby kasa w bloto nie poszla

    ds
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ania dokładnie ten bo do tego mogę sobie dokupić bez problemu nową szmatkę - z większości mopów pasuje ( ta sznurkowa jest też bardzo dobra ) Osobiście jestem z niego zadowolona :) Jednorazowy wydatek troszkę nie mały ale wart kasiory. Wchodzę z nim pod wszystkie szafki i łóżka bez problemów! POLECAM!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ania jak możesz zobacz sobie cenę w sklepie bo wyjdzie cię taniej ....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    A ja skonana i padnieta z bólem głowy - położyłam się z małą a ta Glizda sie uparła i nie chce spać :/ Mąż z Anią poszli do sklepu i z psem i chyba drogę zgubili wrrr Niech już przyjdą i niech robią co chcą ja idę do 2 pokoju spać dzisiaj
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Lady no mam zamiar poszukac w sklepie tylko chodzilo mi o to czy to taki byl czy inny... w sumie widzialam u nas vilede tylko w 2 sklepach wiec penwie po diable i tak drogo bedzie...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ania mam dokładnie ten sam model i wg mnie super się sprawdza. Też kupiłam po wcześniejszym wypróbowaniu na wakacjach kiedy znajomej pomagałam sprzątać pokoje a roboty było nie mało :) no i byłam zachwycona :))
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ladybird76: czuję się wtedy jakbym była przeciągnięta przez wyżymaczkę!

    AniaM: Lady jakis czas temu linkowalac mop z viledy


    Ale Wam się dialog udał :bigsmile:

    AND, niech prędko przejdzie!

    My właśnie położyliśmy Maję spać. Dzieco chyba ma kolejny duży przyrost, bo opróżnia do cna obie piersi i jeszcze marudzi, a zwykle po jednej się szczerzyła.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Fiufiu ha ha ha zgrany duet wirtualny od czasu do czasu :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Fiu a moze i twoj dzisiejszy stresior daje o sobie znac


    ps. przydaloby sie okienko podgladu na forum... nim czlowiek pusci posta to pojawiaja sie inne i wychodzi z tego niezla komedia :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Pozdrawiam ściskam i lecę na spidermana 2 papapapaap
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Magg a Ja mam tv w zasięgu wzroku :))
  6.  permalink
    Ja sie melduję po powrocie z siłowni. Znacie może jakiś przepis na niskokaloryczną sałatkę z makaronu, bądź ryżu?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    ale może bym pomyła podłogę hmmm troszkę mi się nie chce ale Julcik mój znowu zacznie rano chodzić i mi polerować to przynajmniej jej przygotuję podłoże :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    ostatnio czytalam ze jesli ma sie raczkujacego malucha w domu to nie powinno sie myc podlog rano tylko wlasnie na noc... no i ze wszelkie plyny najlepiej zastapic mydlem badz... octem
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    myję wieczorem jak Julcia śpi płynek do podłóg pronto na bazie mydła - zielony kolor do paneli :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    a my mamy jakis ajax... nie moge zapachu pronto... od razu mnie na wymioty zrywa...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    nie lubię płynów pronto ale ten tak
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    lubie tez spray do kurzu :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Mnie się ostatnio podłoga w kuchni umyła miętą. Efekt był bardzo dobry.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Tylko mięta ją spamięta :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.