Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2006 zmieniony
     permalink
    To jest nasz ogier w swoim metalicznym połysku:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006 zmieniony
     permalink
    a tu mojego psa upiększam :)) http://zfdp.w.interia.pl/
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Mona - moje zaczynają się przyzwyczajać do prostoty :)) mąż i teście wolą mnie jednak w kręciołkach Ja czuję się znacznie lepiej w prostaczkach :)) Moja fryzjerka tylko bazuje na GOLDWELL więc z tych produktach korzystam! Jestem jak na razie zadowolona z nich....


    http://www.salonanna.pl/sklep/index.php?cPath=2&osCsid=6a6674e825593a54813158f2c665e00c
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Lily a ja myślałam ze to Karelski pies na niedźwiedzie....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Amazonko buuu piękny koniczek :)) piękny ogier o przepięknym umaszczeniu :)
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    hahah - dzieki Aniu . Lily piękne - w ogóle wszystkie radosne psiaki sa piękne .
    A co sie tyczy huskich . To mój jakis odmieniec . One ponoć uciekają , jak sie je pusci ze smyczy - a mój nie . Przywiązują się do własciciela - wbrew obiegowej opini że tak nie jest . Bardzo lubią dzieci , mimo iż my ich nie mamy , to Misiek wspaniale bawi się z innymi dziećmi , a jak ma dość to po prostu odchodzi do swojej kryjówki . Sa wygodnisie- to fakt . Potrzebuja dużo ruchu - fakt . Ja z nim nie biegam , ale mój mąż jak tylko jedzie póżniej do pracy to obowiązkowo ranna godzina biegu , ja wypuszczam go na łąkę , żeby się sam wybiegał. Nie uznają kotów , kur itp. - niestety prawda , mój Misiek ma na sumieniu kilka :sad:Są ekonomiczne :wink:- fakt .Strasznie się lenia - niestety my mieszkamy w bloku , więc co 2 dzien wyczesywanie a i tak nie pozbędziemy się sierści w całym mieszkaniu. Ale jak przyjda mrozy to to minie :bigsmile:. Niestety namiarów nie mam na hodowle , ja swojego przywiozłam z wielkopolski z Wronek , jest bez papierów , bo nam nie zależało na papierach , chcielismy mieć serdecznego przyjaciela , no i mamy . Ale moze coś znajde. to wkleje linka. Nie wiem co jeszcze pisac , pytaj to odpisze.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Dzięki Ci bardzo za odpowiedź- właśnie o takie informacje:wink:mi chodziło:bigsmile:Nie wiedziałam, że są leniuchowate - fajnie, takie przytulanki, a przy tym silne i oddane:bigsmile: Zawsze marzyłam o piesku, ale co będzie-zobaczymy:wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Tutaj zerka zza wysokiej ściany boksu w dziwnym pensjonacie, który opisałam w innym wątku:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Biedronka - to Border Collie - psy pasterskie chyba z niedźwiedziem by sobie nie poradziły...strasznie wysoko skaczą, lubią różne slalomy i zabawy i potrzebują duuuużo ruchu :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    mona dlatego Ja do blokowiska wybrałam westa :)) szukałam sobie niewielkiego psiaczka. Yroka nie chciałam bo jakoś nie w moim typie :)) miałam na uwadze Shi - Tzu ( czy jak sie to pisze ) ale na moje szczęście nie wybrałam. Kumpeli podobał sie westik i bardzo chciała mieć tę rasę. Weszłam na stronkę z tymi psiakami, jesio oczka moje zabłyszczały jak zobaczyłam te mordki. Znalazłam hodowlę o 300 km ode mnie. Zadzwoniłam, porozmawiałam, zaliczkowałam. Mąż był oburzony i powiedział, że zadnego psa nie będzie i mam wybierać albo ON albo PIES hi hi hi Wybrałam nie wiem dlaczego już zaliczkowanego psa :))
    Obecnie mam męża kochającego bezgranicznie Gadżeta i mam psa :))
    Jesli chodzi o same pieski tej rasy - są wesołe, są śmieszne, uwielbiają zabawy, łatwe do ułożenia, kochaja dzieci ( wyjątkiem jest mój - ucieka od dzieciaków ) Nie mają sierści tylko włosy co oznacza, że nie ma problemu w mieszkaniu z kłaczkami! Karmię go tylko suchą karmą eukanuba i staram się niedokarmiać! Uwielbiają wodę, zimę i biegać :)) Łatwe do ułożenia :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    :-)
    Rodzice wybranka od roku mają owczarka szkockiego w bloku. Drugi syn wybył im z domu, więc został pies na pocieszenie.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Amazonko bierzesz mnie na wzruszenie..... :( wiesz jaki mam sentymetn do koni... :( i kiedy je widzę mam łezki w oczkach... głupia reakcja ale nic na nią nie poradzę :) Oczyma wyobraźni widzę jak tylę się do tych "maleństw", jak głaszczę po chrapce.... mam głupi nawyk patrzenia w oczy zwierzętom i lubię to i wiem, że im to nie przeszkadza :)) uwielbiam mówić do koników :)) Jesio Amazonko znowu mnie bierze sentymetn....
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    No co Ty, jakie tam wzruszenie... Akurat patrzenie w oczy jest prze konie odbierane jako wyraz agresji. :-) Drapieżnik przed atakiem na roślinożercę tak robi. Lepiej spuścić oczy. Na takich spostrzeżeniach opierają się naturalne metody treningu i porozumiewania się z koniem.
    Ogier wtedy tak słodko wyglądał przez tą ścainę. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Amazonko hmmm może dlatego jestem jakoś normalnie postrzegana bo patrzę przez łzy :)) normalne to dla mnie! :)) ale i tak w większości uwielbiam widok końskiej chrapki :)) i śmieszne jest jak koń unosi górną wargę - łapiąc zapachy hi hi hi
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Ladybird, a trymujesz swojego, czy maszynką? Ile cie to wynosi i jak często wypadaja wizyty u fryzjera?
    Ja mojego trymuję (nie sama!) gdzieś tak co dwa miesiące, oczywiście nie do zera! Kosztuje mnie to 50 zł.
    Westie strasznie urocze są, ale strasznie się błocą, na białym włosie bardzo to widac... Myjesz swojego codziennie?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006 zmieniony
     permalink
    Trymuję mojego psiaczka bo strzyżenie nie służy włosowi tej rasy! Poza tym mam za sobą 2 wystawy i nie wiem czy nie wskoczę z nim w 2007 na kolejna i nie zrobię reproduktora! ale to jeszcze jest w rozpatrywaniu!
    Adres linka mojego trymera podałam wyżej!Jeśli chodzi o koszt to różnie tzn raz 40 raz 50 a nawet na wystawę 80 złociszy! Nie myję go codziennie ale względnie do pogody...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Amazonko czy zdjecie ogiera to wcześniejsze możesz zamieścić raz jeszcze w większym formacie ??
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    No wiem, ze strzyzenie nie służy.. temu trymuję.
    mój ma rok, jeszcze niel na wystawie, a chcialabym go wystawic, a jak moge psa przyzwyczaic do tego, procz wygladu, czy zajme sie z fryzjerem, chodzi mi o zachowanie... trenujesz ze swoim? prosisz obcech by twojemu zagladali w zęby i pod ogon?

    no i jak tam z dbaniem o zęby pupila? mojemu, mimo, ze je suchą karmę (proplan) i gryzaki naturalne, osadza sie delikatny nalot... za maly by go usuwac u lekarza, czy ty myjesz zeby swemu psu? ja nie probowalam, nie chce go jeszcze tym meczyc.. ale jak nie bedzie wyjscia to... :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006 zmieniony
     permalink
    nie myłam ani razu od 5 lat zębó mojemu bo nie mam takiej potrzeby! Jak uczyłam mojego psiaczka chodzenia obok nogi bez smyczy i innych komend - cierpliwością i przekupstwem. Na początku dostawał maleńkie kawałeczki psiej czekoladki za każdą dobrze wykonaną komendę, ża każde przyjscie do nogi potem ograniczałam do pochwał w postaci głaskania! Chodzenie na ringówce również uczyłam w podobny sposób ( ringówka dla westów koloru białego ) Pies chodz z lewej strony na sztywnej ringówce ale nie tak aby wisiał w powietrzu! musi być w ciągłym kontakcie! i wszystko cierpliwie i powolutku bez wymagania od niego wszystkiego na jeden raz. Na naukę trzeba wielu miesięcy poświęcić!
    Mój reaguje na komendy związane z gestykulacją ręki bez uzycia słów! ale lubię do niego mówić, więc robię obie czynności jednocześnie!
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    No to musze z moim potrenowac wykonywanie komend w rozproszeniu.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Ladybird, fajny psiak, choć z długowłosym pewnie jest dużo zajęcie.
    Chodzi Ci o to małe zdjęcie w kolorach jesieni na padoku?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Amazonko przedostatnie foto umieściłaś maleńkie a chciałabym je zobaczyć w duzo większych wymiarach! Czy jest taka możliwosć oraz jeśli masz inne fotki Twojego konika czy nawet konika i Ciebie to chętnie zobaczę.. możesz nawet na maila wysłać!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Amazonko co do zajęcia pod kątem pielęgnacji jego włosów to nie ma aż tak wiele co przy sierści! i bardzo dobrze, że one mają włoski :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    jaka cisza i ten temat dzisiaj na pierwszej stronie ONETU .....
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Taaa, dziwne, że nie pojawił się już ileś lat temu..
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Amamzonko bo powolutku biorą się za sprawy, które powinny dawno temu byc ruszone .... dla mnie ten temat jest za ciężki do przyjęcia psychicznie .....
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Co powinno być dawno temu ruszone? Eutanazja dla każdego?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    temat eutanazji! Ogólnie jestem ZA ale jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić gdyby mi przyszło podjąć taką decyzję w odniesieniu do członka rodziny a w szczególności do dziecka :( CIĘŻKI TEMAT... więc już nic więcej nie piszę
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    a ja byłam dziś z Krisem na wystawie Piesów - było fajowo dostałam buzi od słodkiej borderki i takiego innego pieska ale nie pamiętam rasy - śliczny był :bigsmile:
    a ile westów było...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 10th 2006
     permalink
    Lily ostatnimi czasu westów się namnożyło i na moim osiedlu Ja je wszędzie widuję :)) jest ich wsio dużo :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 11th 2006
     permalink
    Jesio zapomniałam wczoraj ze dzisiaj czerwony dzień buuuu i zapomniałam o zakupach cholerka ... ale wtopa :( trzeba teraz się ratować jak można... może jakieś molochyb będą otwarte :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 11th 2006
     permalink
    ja też zapomniałam że dziś świeto, wyszłam sobie spokojnie z domku z listą zakupów a tu cisza, ludzi brak, dobrze że chociaż Plus był otwarty bo by było kiepsko z chlebkiem na śniadanko :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 11th 2006
     permalink
    zuza jesio a Ja na obiad nic nie mam poza zamrożonymi kluseczkami ze serem - kupione gotowce, kartofle też się znajdą, jakiś boczuś, hmmm może zrobię zapiekaneczkę :) jesio ale wtopa :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 11th 2006
     permalink
    a co jutro będziecie jedli ????
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeNov 11th 2006
     permalink
    u mnie dzisiaj nawet osiedlowe sklepy sa otwarte , MM pojechał znowu do pracy i wróci znowu póżnym wieczorem i tak codziennie aż do środy , dopiero czwartek będzie miał wolne :cry:. Dziewczyny szukam jakiejś pracy w domu . Macie moze jakies sprawdzone propozycje?
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 11th 2006
     permalink
    ja też szukałam mona takiej pracy, ale te chałupnicze to oszustwa, albo polaczenie po 5 zł za min, albo trzeba wpłacać zaliczki, czytanie reklam to też grosze, nic nie znalazłam uczciwego na czym mozna dorobić, może dziewczyny mają jakieś kontakty.
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeNov 11th 2006
     permalink
    zuza pozostaje nam czekać , może rzeczywiscie ktoś słyszał , lub samwykonuje sprawdzoną prace w domu.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 11th 2006
     permalink
    zuza w niedzielę restauracja hi hi hi :)) Ja się bardzo cieszę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 12th 2006
     permalink
    czy ktoś ma jakies wiadomości o spadku implantacyjnym. U mnie coś za wielki dzisiaj.. nie wiem! może niepotrzebnie się obawiam!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 12th 2006
     permalink
    ZAMIESZCZAM ARTYKUŁ W ZWIAZKU Z MOIM SPADKIEM TEMPKI I TAK OGÓLNIE
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 12th 2006 zmieniony
     permalink
    Z chwilą zapłodnienia komórki jajowej i powstania nowego życia w organizmie kobiety zachodzą burzliwe zmiany mające na celu zapewnienie prawidłowych warunków dla rozwijającego się płodu. Wspomniane zmiany są wynikiem odziaływania hormonów wytwarzanych głównie przez łożysko (gonadotropina kosmkowa) oraz ciałko żółte (progesteron) i jajniki (estrogeny). Hormony te są odpowiedzialne za tzw. pierwsze objawy po których kobieta zaczyna podejrzewać, że jest w ciąży. Większość objawów ciążowych występujących do końca czwartego miesiąca jest wynikiem odziaływania tych trzech hormonów na organizm kobiety.

    Jeżeli się staramy kawał czasu każde 2 tygodnie po owulacji to katorga, ale niektóryz wiedzą od razu, że są w ciąży.


    Objawy ciąży II część czyli wasze opowieści

    Można wyróżnić grupę kobiet, które potrafią wychwycić pierwsze, nawet najsubtelniejsze symptomy sugerujące ciążę, pojawiające się przed spodziewanym terminem miesiączki. Należą do niej najczęściej te kobiety, które na podstawie długotrwałej, dokładnej obserwacji cyklu miesiączkowego znają go tak perfekcyjnie, że potrafią zauważyć nawet najmniejsze zmiany w jego przebiegu.


    pierwsze 14 dni, czyli od owulacji do terminu miesiączki
    to są objawy bardzo sugestywne najwcześniej pojawiają się 6 dni po owulacji
    - plamienie implantacyjne (około 7 dni po owulacji ale nie musi występować)

    to są objawy bardzo sugestywne najwcześniej pojawiają się 6 dni po owulacji - (około 7 dni po owulacji ale nie musi występować)
    UWAGA !!! kolor plamienia czerwony bądź jasnoróżowy, brązowy świadczy o braku progesteronu

    Jest to wynik zagnieżdżenia się zarodka w błonie śluzowej macicy. Nazywane jest ono plamieniem lub krwawieniem implantacyjnym, jednak należy zaznaczyć, iż nie u każdej kobiety ono występuje. Od tego momentu mogą pojawiać się delikatne pobolewania dołem brzucha przypominające te odczuwane tuż przed zbliżającą się miesiączką. Wiele kobiet odczuwa również wyraźne „kłucie” w okolicy jednego z jajników. Najprawdopodobniej jest to wynik nieznacznego powiększenia się w tym czasie ciałka żółtego, które nie zanika tak jak podczas cyklu, w którym do zapłodnienia nie doszło, lecz rozpoczyna intensywną produkcję hormonów (progesteronu i estrogenów) niezbędnych do utrzymania ciąży


    - wykres trójstopniowy (tzn spadek lekki przy implanacji i póĽniej wzrost)

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 12th 2006
     permalink
    - brak spadku temperatury przed miesiączką
    - bolące piersi - z boku jak się przyciśnie -Od momentu implantacji zarodka w błonie śluzowej macicy, można odczuć objawy ze strony gruczołów piersiowych. Sutki pod wpływem zmian hormonalnych stają się nieco powiększone, obrzęknięte, bolesne oraz wrażliwe na dotyk. Czasami pojawia się uczucie mrowienia lub bolesne stają się tylko brodawki sutkowe. Tuż pod skórą można także zauważyć poszerzoną sieć naczyń żylnych. Wraz ze wzrostem ciąży objawy te ulegają nasileniu, piersi przygotowują się bowiem do procesu laktacji. Brodawki stają się większe a zabarwienie ich otoczki ciemniejsze.
    - wstręt do kawy np i niektórych zapachów - Bardzo charakterystyczne dla wczesnej ciąży są zmiany powonienia oraz smaku, jak również nadmierny lub osłabiony apetyt, którym często towarzyszą poranne nudności i wymioty. Odczuwają je często kobiety palące papierosy, które mogą zauważyć nagłą niechęć do palenia, jak również silnie drażniące działanie dymu tytoniowego. Może pojawić się także wzmożone wydzielanie śliny oraz niechęć do spożywania niektórych pokarmów i napojów. Często takim napojem jest kawa a pokarmem mięso i przetwory mięsne.

    - senność -Działanie produkowanego przez ciałko żółte progesteronu, którego stężenie w ciąży znacznie wzrasta, powoduje wiele charakterystycznych objawów. Jednym z nich jest nadmierna senność i zmęczenie. Objaw ten jest najlepiej zauważalny na początku ciąży, gdyż stężenie progesteronu jest wówczas największe.
    - krwawienie z nosa
    - biały śluz - Pod wpływem zmian hormonalnych często dochodzi do zmiany ph pochwy na zasadowe oraz do pobudzenia wydzielania gruczołów znajdujących się w pochwie i szyjce macicy. Pojawić się wówczas może większa niż zazwyczaj ilość wydzieliny pochwowej, zawierającej śluz szyjkowy oraz złuszczone komórki nabłonka. Jest ona zazwyczaj bezwonna o zabarwieniu przeźroczystym lub białawym.

    - przed terminem miesiączki skurcze macicy bóle podbrzusza lekkie w okolicvy jednego z jajników prawdopodobnie wywołane dużym ciałkiem żółtym
    - ból w krzyżu
    - nudności lekkie (przy dziewczynce)
    - czasami częstsze wizyty w łazience -Kolejnym objawem wywołanym dużą ilością krążącego w organizmie progesteronu jest częstsze niż zwykle oddawanie moczu. Pod wpływem tego hormonu dochodzi do zwiotczenia mięśniówki pęcherza moczowego, w wyniku czego, konieczność korzystania z toalety pojawia się częściej niż dotychczas.
    - marznące stopy

    - widoczne bardziej rozstępy i żyły - We wczesnej ciąży mogą zacząć pojawiać się zmiany skórne, którymi najczęściej są rozstępy ciążowe lub przebarwienia. Rozstępy są to czerwone lub sinoczerwone linie najczęściej pojawiające się na piersiach, brzuchu oraz na biodrach, pośladkach czy też udach. Są one wynikiem zbyt szybkiego przyrostu masy ciała. Tzw linia biała, czyli linia przebiegająca od pępka do spojenia łonowego pod wpływem zmiany pigmentacji w ciąży staje się bardziej widoczna i przybiera kolor brązowy. Najszybciej objaw ten można zauważyć u brunetek o ciemniej karnacji. Ciemniejsze stają się także otoczki brodawek sutkowych.

    Badania hormonów a wczesna ciąża

    - zazwyczaj jeżeli robimy badania 7 dni po owulacji wyniki wyglądają dziwnie poziom progesteronu jest w górnej granicy, zaś poziom prolaktyny często przekracza normę, dlatego z leczeniem np. hiperprolaktynemii zawsze należy się wstrzymać do nowego cyklu

    robimy test

    - test ciążowy zazwyczaj robimy w terminie miesiączki, ważna jest czułość testu !!! nasze testy o czułości 20 dają pewność 2 dni przed terminem miesiączki

    - test owulacyjny wykrywa ciążę najwcześniej już około 9-10 dnia po owulacji, ale !!! musi wyjść pozytywny tzn.kreski muszą być takiego samego koloru.

    Poniżej zdjęcia testów w ciąży różówy to owulacyjny, zielony to ciążowy





    UWAGA: test owulacyjny pozytywny po owulacji NIE MUSI oznaczać ciąży, może oznaczać PCOS, poronienie, problemy z nerkami, dlatego testujcie ciążowymi !!!

    test ciążowy pozytywny

    - zatrzymanie się miesiączki
    - nudności (2-8 tygodni po zapłodnieniu),
    - częste oddawanie moczu (zwykle 6-8 tygodni po zapłodnieniu),
    - wstręt do pewnych pokarmów lub nadmierny apetyt,
    - obrzmienie i bolesność sutków,
    - powiększenie się brzucha,
    - zmiany samopoczucia (np. zmęczenie, drażliwość, senność),
    - wzmożony apetyt
    - zawroty głowy
    - zaparcia
    - rozpulchnienie macicy i szyjki (2-8 tygodni po zapłodnieniu),
    - obniżony poziom TSH
    - 21 dni po owulacji zaczyna bić serce
    - 2 tygodnie po terminie miesiączki możesz zobaczyć maluszka na USG
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 12th 2006
     permalink
    Czy leki mogą powodować objawy ciążowe i jakie?

    Niestety tak przyjmowanie leków może dawać objawy ciąży mimo, że w niej nie jesteśmy. Najbardziej wpływa tu luteina, duphaston, Pregnyl. W takiej sytuacji należy cierpliwie czekać.

    Kobiety biorące te leki zazwyczaj odczuwają nudności, powiększenie piersi, wzdęcia itd.
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 12th 2006 zmieniony
     permalink
    Spadek ten występuje tak samo często u ciężarówek jak u kobiet, które odkładają i np nie współżyją w I fazie. Nie można więc w żadnym wypadku mówić o objawie ciąży przy spadku implantacyjnym. To tak samo jakby powiedzieć, że plamienie okołoowulacyjne jest pierwszym objawem owulacji. A prawda jest taka, że krwawienie może mieć inne podłoże, lub, że takie krwawienie wcale nie musi wystąpić przy owulacji, tak samo jak spadek implantacyjny nie musi wystąpić w ciąży albo może wystąpić bez ciąży.
    50 na 50.

    A źródło tego artykułu lady? A Autor?
    Bo teoretycznie - mogę sobie napisać coś i wysłać gdzieś. I wcale nie będzie to znaczyć, że piszę prawdę.

    Wiem, że to ze strony "starania" - ale nigdzie nie ma dowodu na to, że opiera się to na naukowo potwierdzonych faktach.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 12th 2006
     permalink
    ngL Ja wcale nie zakładam, że jestem w ciąży ale ten wielgaśny spadek u mnie wczoraj zaniepokoił mnie! Widziałam wiele wykresików tutaj na 28dni na FF i na innych ale z takim spadkiem się nie spotkała! Artykuł zamieściłam z czystej ciekawości.... przynajmniej nie będe go musiała szukać więcej :))

    Jeśli chodzi o źródło masz rację! nie pomyślałam o tym...

    ngL wiesz widziałam tutaj wiele psikusów natury kobiecej - ostatnio juz myślałam ze znajoma z netu przejdzie z takim wykresem ale niestety nie

    ngL co jak co czekam i zawsze mam w sobie iskierkę nadziei naweg gdyby to nie było teraz.....
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 13th 2006
     permalink
    Ja też ostatnio miałam taki wykres jak powyższy.
    W FF w galerii w wykresach nieciążowych znajdziesz całą masę takich ze spadkiem.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 13th 2006
     permalink
    ngL nie wchodzę tam bo nie znam angielskiego :(( nauczyłam się go obsługiwać i wpisywać i jakieś zmiany wprowadzać i na tym finito .... :)

    ngL ale co jak co poczekamy jeszcze z tydzień na rozstrzygnięcie :)) na razie szanse 50 na 50 :)) więc cieszę się z takiej perspektywy :))
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 13th 2006 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 13th 2006
     permalink
    ngL może wejdę jak już przejdzie mi 14 dzień fazy lutealnej :) na razie mam w sobie spokój i chcę go zachować :)) jest mi lżej! nie nakręcam się i zdaję sobie sprawę, że może być "-" tak samo jak "+". Będzie co ma być :)) tak czy siak decyzja będzie przyjęta ze spokojem :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 13th 2006 zmieniony
     permalink
    Amazonko byłam wczoraj na chwilkę na stajnie! jesio Batuta ma śliczny brzusio - ciąża się uwidacznia a poza tym przyjechało jej dziecko Bajka :)) och śliczności :)) Wyobraź sobie, że szef za nią dał 2 latka temu 2 tyś a teraz chce 12 tyścięcy hi hi hi
    Sierść koników w tym czasie jest milusia :)) takie włochate duże misiaczki :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.