Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    November - a jaki zapach :wink:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Słyszała któraś z was o takim leku odchudzającym Meridia? Podobno bardzo skuteczny. Chyba skuszę się na jakieś opakowanie po zaprzestaniu karmienia.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Jemma slyszalam slyszalam... kolega niedawno przyjmowal i 15kg zgubil a kolezanka 8 :)
    ja tez pomysle jak przestane karmic... czyli za jakies 9miesiecy :P
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    no właśnie te efekty są aż niewiarygodne; ja juz chyba powoli przechodzę na butelke - myslę, że tak do końca miesiąca będę jeszcze karmić i to będzie koniec
  1.  permalink
    jemma - ja już nie karmię i biorę meridię. Na mnie chyba nie działa :/
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    a ile juz bierzesz? podobno na szczupłych nie działa :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    ooo to pocieszajace bo ja szczupla to nawet nie bylam :P
  2.  permalink
    jemma- koncze 2 opakowanie
    i nie działa :cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Aga jaki jest przyblizony koszt kuracji? czy rodzinny moze wystawic recepte?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    podobno gin może; aga do wakacji jeszcze sporo czasu :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    taaa juz widze jak mi gin to przepisuje :confused:
  3.  permalink
    ja mam recepte od rodzinnego- opakowanie teraz ok 70zł
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    a Ja byłam na witali przez miesiąc i jadłam i schudłam 3 kg a łacznie 4 kg :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    brawo Lady i własnie to się chwali, anie jakieś leki na schudnięcie.
    Dziewczyny trzeba się za siebie wziąść, ćwiczyć i zastosować dobrą dietę, a nie truć się tabletkami lub innymi preparatami, które szkodza organizmowi!
    Wiem, wiem, nie chce się ćwiczyć itd, ale to nam dobrze zrobi, przecież oprócz figury to chcemy mieć też kondycję no i zdrowie - PRAWDA!?:wink::bigsmile:
    --
  4.  permalink
    Iwa -wziąć, wziąć -nie wziąść- błagam. Przeciez nie mówi się - braść- tylko brać ;)


    Mojemu organizmowi mogą sobie szkodzic- trudno:) Ja nie lubię cwiczyć- nikt nie jest doskonały :cool:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    oj i Ja nie znoszę ćwiczyć. Po krioterapii mam step około 5 minut a potem gimnastyka 20 minut i to mi wystarcza :))
  5.  permalink
    Ja ewentualnie maratonik z męzem lubię ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    a Ja chyba do seksuologa pójdę bo po porodzie mam jakąś niechęć do seksu :(
  6.  permalink
    Może warto zbadac poziom hormonów?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    aga wiesz co coś będe musiała zrobić bo i te plamy uczuleniowe i te hormonki coś jest nie tak :(
  7.  permalink
    A może jedno z drugim się łączy? Ja zaczęłabym od szukania dobrego ginekologa - endokrynologa
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    mama mnie namawiała na endokrynologa bo sama chodzi .... też mi to zasugerowała! jak skończy się krio to pomyślę co dalej!

    Od jakiegoś czasu strasznie mnie ciągnie do jedzenia Julci mleczka - aż mi się ręcę trzęsą jak widzę!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    dobra idę spać bo my chyba aga same na tym polu forumowym zostałyśmy :))

    MIłEJ NOCKI :)
  8.  permalink
    Jesoooo- Lady- jak mozesz zjeśc to mleko? Fuj, fuj! Przeciez to smierdzi na odległosc

    Ja tez się zbieram
    dobranoc
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    aga NAN 2 i nie tylko jest pyszniutkie. H.A. było troszkę takie nijakie ale tak to mleczka są suuuper uwielbiam je jeść :)) i kaszki z mlekiem mmm na sucho :))


    dobranoc
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Melduję się z rańca :bigsmile:
    Wstawać śpiochy :rolling:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    No dobra już Izunia - już!
    Wstałam o 5.15, a tera to już w pracy i "kawka z rana jak śmietana"! :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Przyganiał kocioł garnkowi w sprawie niepotrzebnych tabletek, heh. Zawsze lepiej wziąć się za siebie i sprawę w swoje ręce, a nie ręce farmakologii, jeśli to nie jest konieczne. Nie tylko w przypadku odchudzania.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    ja tez się melduje z kawą, mat mi dał dziś popalic w nocy i spać mi się chce
    Lady a ten mopik dobrze zbiera włosy i pyłki, bo ja nie cierpię jak mi to zostaje na kafelkach.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Myszorko nie narzekam a wiadomo, że na panelach też zostają i on się sprawuje grzecznie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    IWA IZA co Wy spać nie możecie ?
    Ja wstałam ze względu na znajomą jaka ma mnie odwiedzić ale okazało się, że maupa będzie około 11 :)) więc siedzę jak cipa i ziewam do monitora :))
  9.  permalink
    i ja sie takze melduje z rana w piżamce
    mały wczoraj pofiksował troche na wieczór,wróciłam o 20 a ciocia mówi ze on od 17 śpi! ja szybko poszłam sprawdzic czy oddycha.a obudzil sie jak wyjechała wiec ja niepocieszona bo mysle co ja teraz zrobie a ciocia tez nie bo sie nim nie nacieszyła nawet:)
    mały pogadał do 22 i poszedł spac i spal do 6.jeszcze mi sie udało bo przyszedł szwagier i sie nim te 2 godziny zajmował wiec ja nic nie robiłam wczoraj miałam taki wolny dzien.


    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    ciacho ale ci się udało he he he dobrze, że masz taką pomoc bo Julcia jak widzi niektóre nowe twarze to albo zaczyna płakać albo jest mocno zdezorientowana...
    Bardzo mnie zaskoczyło na spotkaniu, że poszła na ręce do Sheherezedy :)) u niej to rzadkość u Julci ale widać she coś w sobie takiego ma :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    dziewczyny potrzenuje kogos z pzu macie kogos kto pracuje w pzu, bo mam auto stukniete na parkingu a szkoda jest wysoka (ponad 70% wartości auta) i idzie na jakas głupia licytacje i chcialam wiedziec jak bedzie przebiegac
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    a ja na nogach od 7... Gabrysia stwierdzila ze tata nie robi takiego kucyka jak ona chce i rad nie rad musialam sie obudzic... przyszlo mi to z wielkim bolem ale niech sie cieszy ze ma tak jak lubi... liczylam ze jeszcze wskocze do Krzysia i pospimy ale zadzwonila znajoma ze jest juz na osiedlu i niesie mi jajka wiejskie i kawalek kuraka dla Krzysia... no wiec biegiem wrzucanie dresow i nastawianie kawy bylo :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Myszorko niestety nikogo w pzu nie mam ani meza pod reka zeby sie dopytac... ale powiedz mi jak mozna na parkingu stuknac zeby 70% szkody spowodowac????:shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    I ja witam od śniadania, lekko niepritomna, bo Maja dziś w nocy zamiast zwykłych 6-7 spała tylko 4 godziny i po drugim karmieniu była tak aktywna i tyle miała do opowiadania, że wzięłam ją do łazienki na przewijak, żeby nie obudziła pana Fiufiu, który dziś do pracy wstać wcześnie musiał. W efekcie, po drugim cycku, zasnęła ok. 5:30, kochany mąż wstawszy pół godziny później wziął ją ze sobą do kuchni i nawet ją przebrał, żebym mogła sobie do tej 7:30 pospać. :smile:

    Po karmieniu dziecko pogodne jak zawsze, pobawiło się na bujaczku, przerażone czasem własnymi okrzykami i właśnie padło odpoczywać, a ja kończę śniadanie i z Wami piszę. Niebo zachmurzone, ale ponoć ma nie padać - oby, bo od dwóch dni mi pranie na dworze moknie, nie zdążyłam ściągnąć na czas i teraz będę miała zmiękczone deszczówką...

    A od jutra na poważnie do roboty, uch.

    Miłego dnia, dziewczyny!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Aniu drzwi całe do wymiany i przednie porysowane, ja nie wiem jak ktos parkował, ale nieźle przygazował.
    FiuFiu Mat tez dziś jakiś nie w sosie był
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Fiufiu - dalaczego wracasz tak szybko do pracy?
    A i pisałaś cos o przedszkolu, czy żłobku - oddajesz małą na służbę ...???????:shocked::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    widocznie tyłem parkował i przerysował a do tego nie patrzał w lusterka ... to normalne sama tak zrobiłam jak wyjeźdzałam i miałam fatalny dzień. Stało auto klientki i teścia a Ja pomiędzy nimi miałam wyjechać. Niestety skupiłam się na samochodzie teścia i nie widziałam tego drugiego, nieźle jej przejechałam po boku ale na moje szczęście ona miała ten bok już cały przerysowany więc nie poniosłam żadnej odpowiedzialności :) ufff ale siedziałam i ryczałam w samochodzie jak widziałam co zrobiłam...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    IWA - niektorzy nie maja tak dobrze i babcie sie dzieckiem nie zajma... ja zostawilam Gabrysie z niania jak miala 4.5miesiaca



    a u nas snieg w nocy padal ale teraz juz na szczescie resztkie sa i licze ze do jakiejs 13sladu po nim nie bedzie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    myszorko wartość samochodu chyba w tym momencie nie jest sprzed szkody ? Wiem, że możecie chyba odmowić oddania samochodu "pod młotek" możecie sobie go zatrzymać ze względów sentymentalnych np... ktoś tak robił ze znajomych ale nie pamiętam! Kasiorę mu wypłacono a autko dalej miał.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    u mnie w nocy też sypało śniegiem a teraz słoneczko świeci ale jest 3 stopnie brrr zimnica :)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    IWA, wracam do pracy, bo musimy za coś żyć, a pieniądze od państwa, jeśli będziemy mieć szczęście, dostaniemy jakoś w sierpniu. Mój mąż jeszcze studiuje i w zasadzie nie zarabia, nie licząc groszy, jakie dostaje teraz na czymś w rodzaju praktyk.

    Od 1. kwietnia do końca września mam tylko 5 godzin tygodniowo, od października do końca marca 20. Potem, jak na razie, 40, ale jeśli nie dostanę dla Mai miejsca w żłobku, to będę znowu zmieniać umowę o pracę. Trochę się boję, żeby jej nie stracić. Może się uda wypertraktować z szefem, żebym jak największą część roboty mogła przygotowywać w domu.

    A z miejscami w żłobkach i przedszkolach jest tu po prostu dramat. W gazetce wydawanej przez Ratusz napisali, że jest więcej miejsc w żłobkach niż dzieci, ale wczoraj pani urzędniczka mi powiedziała prosto z mostu, że to kłamstwo. Ech, polityka.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    No trochę mnie nie było i już szalejecie :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Lady wiesz co jak dla mnie to jakies jajca są bo mąż wczoraj kupił drzwi za 100zl i w super stanie, sam je wymieni i będzie ok. A auto nie musimy sprzedawac ale jak np ktos za auto zaplaci (wszystko to fikcja) 2000 a auto jest warte 4000 to my dostajemy różnicę ale jak ktoś da 4000 to my nic nie dostaniemy :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    A co do babć: obie by się chętnie zajęły, ale jedna pracuje na zmiany, a druga ma dwa etaty i to na dodatek parę setek kilimetrów stąd...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    U mnie z kolei całą noc lało - ale chodniki suche, więc musi wiać ostro ... Też zimno brrr ...
    FiuFiu ja również wychowana przez żłobek - siostra do przedszkola a rodzice arbeiten :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.