Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 9th 2008 zmieniony
     permalink
    A ja muszę się wam pochwalić!
    Wczoraj mój M spóźnia się z pracy, a wcześniej nie dzwonił, więc zaczynam sie denerwować, bo przecież już 17.30, a na 18.00 mam na aerobik. :devil:

    Nagle kytoś puka do drzwi, Oliwka wyrwała szybciutko do drzewi na czworaka, otwieram, a tam mój M iiiii..................
    Śliczny, bordowy rowerek w stylu retro z wysoką kierownicą i dużym, wygodnym siedzonkiem, a do tego koszyczek na kierownicy i wogóle super - taki jaki chciałam i mówi: "panie zamawiały rowerek na wypady za miasto"! :wink::bigsmile:

    Normalnie przeżyłam, szok :shocked:, a cieszyłam się jak małe dziecko i prawie spóźniłam się na aerobik!

    Tak więc jak się tylko ociepli - a widzę, że już się zaczęło- to my zaczynamy wycieczki rowerowe!:cheer::cheer::crazy::crazy:
    --
  1.  permalink
    hej dziewczyny:).
    Ja wpadam do Was z moja zieloną opuncjową herbatkę. Ale mnie dziś mięśnie bolą po wczorajszej siłowni, dzisiaj też sięmuszę wybrać, żeby je rozruszać hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    Iwa, gratuluję rowerka, to się nazywa miłą niespodzianka:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    IWA ale super :))
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Kfiatuszku gratulacje ogromne!!!!!!!!cieszymy się razem z Tobą,dbaj teraz o siebie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    musiałabym się na spacerek wybrać a mam wielkiego lenia. Nie chce mi się iść kąpać, suszyć włosów, malować wrrr mam wielikiego lenia :(
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Lady - bierz się w garść i na spacer!:devil:
    Ja bym z chęcią poszła, a muszę w pracy siedzieć! :sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    oj lenia mam od paru dni i to wielkiego a to przez tę krioterapię :(
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Iwa to super, tylko czekac na słoneczko i piknik za miastem :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    myszorka - ja już się nie mogę doczekać!
    A wekend majowy to pod znakiem rowerowym planujemy!:wink::bigsmile::cheer::clap::crazy::swingin::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    A w weekend majowy to ja się będę starzec, niestety kolejny rok przybywa, ale jak bedzie ładnie to może do aquaparku pojade.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    buleczki maslane byly prze-pysz-ne... do tego dwie kawy i jezyk skolowacialy od gadania hehehe

    no i co najwazniejsze robi sie ladna pogoda - slonko wyszlo i sie ociepla... akurat zeby isc polazic... Krzysko wlasnie zasnal wiec mam chwile a ze obiad z wczoraj to sie moge polenic... dzisiaj czekaja mnie zakupy apteczne bo witaminy sie pokonczyly i woda morska zresta tez... i znowu ze 150zl nie moje bedzie.. nie znosze chodzic do apteki :devil:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    dziewczyny mam 2 pytania:
    1. czy możecie polecić farbę do włosów, nie farbowałam w domu od paru lat i nie wiem co tam ciekawego na rynku, a postanowiłam wrócić do mojego koloru, zależy mi żeby farba pokryła moje "niby-blondy" (włosy w ciąży nie chciały się rozjaśniać)
    2. czy jeśli moje dziecko pije z butelki sporadycznie, to jak wkroczy w 4 miesiąc mam mu zmieniać smoczek na 4-6, czy pozostać przy tym 0-3?
    --
  3.  permalink
    Ja na szczęście ostatnio się nie maluję, a włosy myję wieczorem, bo szefowie palą, i wolę zmyć wieczorem ten smród z włosów, więc wyszykowanie się to dla mnie chwilka, jednym słowem nie jestem idealną sekretarką:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Harpi ja lubie farby z garniera, niedrogie a ładne kolorki wychodza
    co do smoka w butelce, Mati mleko pije z tego małego jeszcze, tzn ma nowy co jakiś czas
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Harpijko
    1. feria loreal moim zdaniem lapie najlepiej, lubie jeszcze serie Loreal Preference ale niestety cena jak dla mnie za duza (w rosomaku ok 25zl), garnier jest fajny tyle ze szybko traci polysk
    2. Krzys ma 10 miesiecy a dalej ma smoczek 0-3 :P
  4.  permalink
    Ja farbowałam zawsze l'orealem, fajnie się trzymał kolor i włosy ładny połysk miały
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    dzięki dziewczyny, będzie Loreal i smoczek 0-3 zostaje
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Harpi mój do mleka ma trójprzepływowy ale do herbatki dalej 2 aventa(znaczy dwie dziurki).
    Dobra młody wstał, nawet głodny nie jest to zmykamy na spacerek bo już normalnie mam dośc siedzenia w tym domu.
    Mnie sie marzy takie mięsiwo prosto z grilla:bigsmile:
    --
  5.  permalink
    Mnie się marzy kebab z restauracji nad Prozaciem w Krakowie, dobrze, ze Skorpionka organizuje spotkanie w Krakowie, będę miała okazję zjeść:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    a mi tylko sorbet z GRYCANa :) chyba musze sie udac do stolycy :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    hej a u mnie ladna pogoda,robie zupe pieczarkowa z ziemniakami,bo musze mleko produkowac...KWIAT gratulacje....mUSZE isc do kosmetyczki wyczyscic buzie,ale drogo tu,ale cos wyskrobie ze skarbonki...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    ja jestem z Krakowa szkoda ze nie jestem w Polsce...
  6.  permalink
    Ja ostatnio byłam w Krakowie w październiku, i już mi brakuje tego miasta....
    A dzisiaj wyjątkowo wkurzona jestem, wszystko mnie denerwuje nie wiadomo czemu, a zwłaszcza szefowie....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    A dym unoszący się wokół Ciebie?
    --
  7.  permalink
    Dymu nie ma, bo pojechali gdzieś, ale i tak jestem wkurzona, nie wiem skąd tyle złości dzisiaj we mnie?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    A Ja w Krakowie nigdy nie byłam jeszcze:)
    Gardło mnie boli:(
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Wyderko ale bedziesz:wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Tak kochana już dni odliczamy z Kamilkiem,i wszyscy zaszalejemy jak ostatnio :):boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    nio oby tylko pogoda nam dopisala ale maj ma byc cieplutki
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Pogoda dopisze a nawet jak nie to podejrzewam ,że i tak nudzić się nie będziemy
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    No to my już po spacerze - hmmm pogoda iście wiosenna ;D
    Chłopaki wyspane i uśmiechnięte - teraz pora coś wrzucić na te małe ząbki :wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    jestem tylko ciekawa czy dzieciaczki sie ztesknily za soba hi hi bo ja bardzo za Kamisiem

    Izunia fajnie ze juz po spacerku :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    No ciekawe jak zareagują ,może sobie przypomną,przekonamy się już niedługo
    My na spacer nie idziemy bo wieje jak w kieleckim...
    No i wole dziś posiedzieć w domu -jutro do tego lekarza idziemy.A poza tym źle się czuje.
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    A tak w ogóle to chodź na skypa bo mi się pisać nie chce,no i Kamil sama rozumiesz...
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    oki juz ide :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Oczywiście musiałam skorzystać z pomocy sąsiadki a przynajmniej ona z córką wyszła - hmmm było nawet miło :p
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    fajnie ze ma ci kto pomoc bo samej to pewnie ciezko
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Na początku byłam ambitna i mówię sobie dam radę :wink: Jak wzięłam ich obu to od razu ta myśl prysnęła jak bańka mydlana :neutral: Jessuu strach pomyśleć jakbym zleciała z nimi z tego cholernego 4 piętra :confused::shamed::sad:
    No zapytać mi nie zaszkodziło - choć ja z tą dziewczyną nie znam się za dobrze - ale co tam - najważniejsze dzieciaki :wink:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    oj to by bylo az strach pomyslec dobrze ze zapytalas i moze bedziecie czesciej spacerowac
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    No kto wie - może będę miała spacerową kompankę :wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Ciekawe czy Lady się wyfiokowała i wyszła z Julcią - przydałby się Małej spacerek :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    No my też po spacerze ...
    Tosia dała w nocy tak popalić jak jeszcze nigdy... co godzinę z zegarkiem w ręku od 23 do 6 rano :cry: potem padłyśmy o 8 obie i spałyśmy do 10 teraz znowu wojuje...
    czy ja kiedyś się wyśpię?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Kfiatuszku gratuluję dzieciny i odwagi :))))
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Oj Magg - bidulko ... Ale co budziła się bo próbowałaś zaprzestać ją karmić czy co ?? Ot taka fatalna noc ??
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Chyba po szczepieniu wiesz, w nocy jadła jak zwykle o 1 i 3 i 6 :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Magg mówiłam Ci nie przejmuj się - stopniowo uda Ci się Tosię odstawić od nocnych karmień - zobaczysz ... Co się umęczysz to na pewno Twoje - będzie dobrze :bigsmile::wink: Pamiętaj, że Tosi będzie o wiele trudniej - DACIE RADĘ OBIE !!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Ale jakim kosztem....
    Jeszcze ślubny oświadczył że na "zgrupowanie" jedzie...(czyt. niezłe picie w klubie kumpla) a ja co znowu w domu z dziećmi....
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Magg nie załamuj się - mój M był ostatnio na imprezie batalionowej - a ja też sama z dziećmi i tak mi ryczały, że myślałam, że trzasnę drzwiami i ucieknę, gdzie pieprz rośnie ... Nie narzekam i nie żalę się, ale mam czasem dość i też mi się od życia należy. Wiem, że teraz jestem przede wszystkim mamą i to szczęśliwą, ale troszkę prywatności i spokoju też mi się należy. Mam nadzieję, że dotarło to do niego :devil::wink:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    i po raz kolejny dotarło do mnie jak mam fajnie, że Kamil tylko 2 karmienia w nocy i śpi dalej, obym nie przechwaliła...

    Wyderko, a co za lekarz cię jutro czeka??

    i my też po spacerku, godzinę połaziłam, ale jakoś się zmęczyłam jak za 5 godzin, więc przyszłam do domu, postawiłam małego na dole, skoczyłam po książkę i posiedziałam godzinkę pod domem, mały spał, ale się jakoś zachmurzyło, wiatr zaczął wiać i zimno mi się zrobiło, to wniosłam go na górę w gondoli rzecz jasna i śpi już kolejną godzinę :))) fajowo, lubię jak on sobie tak pośpi, natomiast moje piersi wręcz przeciwnie, przyzwyczaiły się już do karmienia co 2 godziny w dzień, a tu już 4 mijają
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.