Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 9th 2008 zmieniony
     permalink
    Harpijko Franek wogóle mi sie nie budził odkąd skończył miesiąc więc wszystko przed Tobą :) - oby nie :wink:

    Izunia no ja się właśnie zastanawiam czy mam coś powiedzieć czy nie.... ale z drugiej strony nie wiem czy sam się kapnie by gdzieś mnie zabrać!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Magg jutro będzie lepszy dzień zobaczysz ;D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    od dwóch dni tak sobie powtarzam :wink:
    Ale co tam będę smęcić idę robić pizzę :)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    oo ja też chcę pizze, ale carbonara, bo nic z pomidorów jeść nie mogę - Kamilowi nie służą

    a mój syncio właśnie wstał po 3godzinnej drzemce, zjadł i walnął mega kupę - ot przepis na szczęśliwe dziecko :bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Ja zjadłam pyszną sałatkę na obiad i humor mi się poprawił:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Carbonara to jaka?
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    No my też po spacerku, młody tylko chwilke spał a teraz wojuje na podłodze.
    A właśnie jaka to pizza.
    Magg ja tak miałąm przy starszym, w dzień miał siły za dziesięciu a w nocy jakby mógł to co godzine by jadł i troszkę się naczekałam zanim sobie noc do spania zrobił
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    a ile czasu upłynęło Hoga zanim zaczął spać w nocy?
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    carbonara to taki biały śmietanowy sos
    --
  2.  permalink
    a ja sie rozchorowałam i nici z jutrzejszego szczepienia,nie bede narazac dziecko,ale jestem wymemlana normalnie a mały jak na złosc nie chce sie sam bawic ani spanie mu nie w głowie.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Nie chcę przesadzić ale około 1,5 roku dopiero noce powoli zaczynały wyglądać jak noce, ale w dzień za to nie miał żadnej drzemki.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    MAGG moja Veve tez budzi sie o 2 i o 5 ,ale ja na razie nie oduczam,ona ma 5 mies i 13 dni...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Izunia była Julcia na spacerku z mamą bo Ja jechałam do urzędów pozałatwiać sprawy a potem dołączyłam do mamy i zrobiłyśmy rudnkę :)
  3.  permalink
    dziewczyny któras z Was własnie pisała ze chora w domu osoba jest przeciwskazaniem do szczepienia dziecka,bo ja bym była za tym zeby jutro nie isc.poradzcie
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    A ja się zastanawiam nad tym szczepieniem MMR ... Ale nie będę wątku zaśmiecać :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Ciacho to się kuruj - niech zdrówko szybko wraca do Ciebie i oby mały nie podłapał jakiś wirusów :neutral:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    No pizza prawie gotowa grzeję piec i będę pałaszować :))))
    Ciacho kuruj się :)))
    Hoga no to jeszcze 8 miesięcy jakoś dożyję :wink:
    Ewa ja też bym nie odzwyczajała ale po prostu już padam na pysk... ona je 0 tej 3 i 5 ale do tego jeszcze się budzi ze 3 razy tylko przytulamy i dalej śpi
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    To nie fajnie...
  4.  permalink
    Ja zmykam do domu dziewczyny, odezwę się po powrocie z siłowni, choć dzisiaj średnio mi sie chce iść ale nie ma że boli
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    She dawaj na siłownie - fajnie jest tak się zmęczyć - efekty na pewno się uwidocznią z czasem :bigsmile:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    a nie lepszy aerobik? fajnie poskakac z innymi przy muzyce...
  5.  permalink
    Ewo, wolę siłownię, bo pracę kończę dopiero, czasami muszę zostać dłużej i trudno mi jakiś stały element w grafik wpisać, a na siłownie mogę iść o dowolnej porze.
    Isabelko, zasuwam do domu i od razu przebieram się i idę na siłownię, bo czym dłużej w domu siedzę, tym mniej na ogół mi sięchce...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Witam
    A my sobie dzisiaj strzeliliśmy rodzinne kino :) Byliśmy na "Juno" - strasznie mi się podobał ten film, mąż mówi, że zakończenie niefajne, ale mnie i zakończenie się podobało. Fakt, nie można powiedzieć, że był happy end, ale też nie że zakończyło się jakoś źle.
    Syneczek był umiarkowanie grzeczny, pod koniec trochę już się zaczął niecierpliwić.
    I skandal. Nie było pieluszek w naszym rozmiarze (4), ale poratowała nas jakaś inna mama.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    kfiatuszku gratulacje
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    ja polazilam z Krzysiem 3godziny z czego 1.5 z Gabrysia... zahaczylismy o apteke i biedronke i az milo mi na sercu sie zrobilo bo wszedzie nas bez kolejki przepuszczali :) jak do domu wracalismy to tez sie wiatr zerwal i mnie z lekka przegwizdalo
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Kfiatuszku, dopiero doczytałam, serdeczne gratulacje :) Dbaj o siebie :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Ja wypompowana ale "szczęśliwa". Z domu wyszłam około 13 a przyszłam niedawno. Nogi mnie bola jak nie wiem co ale to nic. Był i spacer dla dzieciów i byłam w przychodni - niestety u chorych dzieci bo tylko tam "nasza" pani dr przyjmowała, no ale mam co chciałam tzn skierowania na badania krew mocz ob kał i dla Kuby TSH (jest poniżej 3 centyla i w końcu dla tej pani dr to nie jest normalne) do tego mamy skierowanie do alergologa (30.04) i na testy pokarmowe (wziewne u Kuby rok temu nic nie wykazały) Więc udało się to o co walczyłam ponad 3 lata u innej pediatry. Jeśli wyjdzie coś w testach to dostaniemy skierowanie do Wrocławia do poradni, no ale i dużo zależy od tego co będzie w badaniach kału czy nie jakieś robaczki... No ale cieszę sie z tego że przynajmniej ta pani dr nie potraktowała mnie jak ufo które wynajduje choroby u dzieci
    --
  6.  permalink
    Jednak nici z siłowni-znajoma fryzjerka wpadła z wizytą, podetnie mi włosy, no i wypada jej troszkę towarzystwa dotrzymać...
    And, fajnie, ze trafiłaś na kompetentną lekarkę:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    And super ze w koncu i u ciebie w przychodni wykazuaj jakies zainteresowanie dzieciakami.
    a powiedz mi dotarlas do tego zatrudniaka??? czego chcieli?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    A my dopiero wrocilysmy od kolezanki za to ja czuje sie fatalnie brzuch mnie strasznie boli wzielam nospe i nic nie przeszlo chyba zwarjuje nawet chodzic nie moge i nie wiem co mogla bym jeszcze wziasc :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    nie nie dotarłam. Już mi i sił i czasu brakło. Jutro rano pójdę i prosto stamtąd na 2 koniec jeleniej pojadę do mojej matki - akurat fajnie bo jednym autobusem mogę jechać. Może uda sie jeszcze lepiej że zaprowadzę dzieci do przedszkola i pójdę dalej - ale to sporo zależy od Weroniki.
    Upierdek totalny i dziś w nocy od 1,30 do 3 była przy cycu i nie szło jej odłożyć - rano się z nią bawię a tu 2 górne wyrznięte i chyba teraz dolne wychodzą bo 4 są opuchnięte i takie już prawie widoczne. Do tego jest mała zołza z niej bo mnie gryzie po cycu i płacze tak jakby to ją bolało :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Ania dziękuje :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2008 zmieniony
     permalink
    Wróciłam z krio - dzisiaj trzy minutki :) dałam rade to mój sukces :))
    Głowa mi za to pęka jak nie wiem co.
    Byłam w Lidlu - obłowiłam się brokułami :)) mniam mniam.
    Poczytam zaległości później bo się rozpisałyście :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    LADY ja tez bylm dzis w lidlu,po mozarelle i pieluchy...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Właśnie wpisałam w Panorame Firm ile mam do pośredniaka - 2,4km a z pośredniaka do mojej Matki ponad 3 od matki do domu 2,4 -> i to jest głównymi ulicami wiadomo ale z 2 str już wiem dlaczego mnie taki maraton wykańcza i potem mi nogi w zadek włażą
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Lady jutro w lidlu beda fajne rzeczy dla dzieci ;) wiekszosc do 80 cm czyli ciutke przy małe ale kto wie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    jeeeej ale bym sobie zjadla mozarelle z pomidorami i bazylia.... ehhh pomarzyc...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008 zmieniony
     permalink
    Kfiatuszku - karmisz jeszce Kacpra piersia? tak z ciekawosci zapytam czy zauwazylas jakas roznice z pokarmem? moja kolezanka mowila ze dopiero jakos ok 11tc pojawil sie problem i wtedy mala sama sie od cycka odstawila chociaz mowia ze mozna karmic i dluzej i to zadnego wplywu na starszego malucha nie ma
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    jeszcze karmie ;) i raczej nie zauwazyłam roznicy bynajmniej na razie ;) a na mniejszego malucha tez nie ma wpływu ??
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 9th 2008 zmieniony
     permalink
    z moja mamą pracuje dziewczyna, która niedawno urodziła; ma jeszcze roczna dziewczynkę i karmi oby dwoje :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Witam wieczorową porą - jest tu kto jeszcze ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    kfiatuszku moja kolezanka z pracy zaszla w ciaze jak Michaska miala troche wiecej niz rok i lekarz twierdzil ze nawet jak miedzy dziecmi jest mniejsza roznica wieku to nie przeszkadza jedynie mowi ze kobieta musi dbac o siebie szczegolnie bo samo karmienie jest dla organizmu obciazenie wiec wespol z ciaza to obciazenie do kwadratu
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    ja jestem ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Izuniu :)

    Ja siedzę i objadam się rodzynkami i suszonymi morelami - pokończyły mi się słodycze a chce mi się słodkiego. Mąż śpi dzieci w łóżkach Weronika zasnęła po 19 przytulona do Małża Ania wróci za parę minut ... aż dziwnie wieczorem taka cisza u nas
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    a ja mam ochote cos przegryzc ale nic nie moge bo ani owoce ani zadne warzywa (brokuly czy nowalijki) w gre nie wchodza :(
    nawet jogurtu boje sie wypic... :devil:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    a ja znikam na babskie pogaduszki :wink:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    no ja gdzies tez czytalam ,zeby z druga ciaza poczekac do 3 lat,zeby nacieszyc sie pierwszym bobasem ,ja to bym chyba fizycznie nie wyrobila...pamietam jak wymiotowalam dalej niz widze,a tu VEVE trzeba zabawiac...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    A już myślałam, że poszłyście spać ... A ja wcinam biszkopciki bo też nie wiem co bym zszamała ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    za mna od kilku dni chodza ... lody... ale nigdy prosto ze sklepu nie ide do domu wiec nie mam jak kupic a maz wraca z pracy o dzikich porach i sklep gdzie sa moje ulubione jest juz zamkniety :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Ewa między mną a siostrą jest 11 m-cy różnicy [tyle, że ja wcześniak z 8 m-ca], każdy chyba indywidualnie podchodzi do tego - :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.