Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Ewa - my o Krzysia zaczelismy sie starac jak Gabrysia skonczyla rok... zeszlo nam sie troszke bo miedzy dzieciakami jest 5lat roznicy... teraz te roznice sobie chwale ale wczesniej mnie torche dobijalo... moja bliska kolezanka zaczela sie starac tez mniej wiecej tak jak kfiatuszek bo stiwerdzila ze chce sama odchowac maluchy a pozniej wrocic do pracy... udalo jej sie i teraz majac 28lat ma 6,5 i 5latka i od roku rozwija sie zawodowo
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    jak byłam z dzieciami w przychodni weszłam zważyć weronikę i chyba mają tam wagę spitoloną bo wg niej Iśka waży 6400 jak leży i nogi jej zwisają, a jak ją posadziłam na tej wadze to wyszło 6100
    hmm na domowej na siedząco jest 7kg jak trzyma sie za moje palce to 7100 - zgłupiałam już totalnie.
    Zaś w gabinecie u p dr waga Kuby i Gabi zgadza sie z ta domową :/

    Dzisiaj było tak ładnie że Weronika była w spodenkach i skarpetkach na podwórku - ależ była zdezorientowana :) Do tego cienki polarek i lekka kurtka ale aż widać było jak jej błogo :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    no jasne ,kazdy podchodzi idywidualnie,KWIAT SPOKOJNEJ CIAZY...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    And u nas tez było super ciepło:) az chce sie zyc jak jest taka pogoda :)
    --
  1.  permalink
    Ja też jestem, zostawiłam rodziców z gośćmi i się wymknęłam do pokoju:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    DO jutra kobitki,maz i veve spia slodko,ide pod prysznic...
  2.  permalink
    Dobranoc Ewo:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Dobranoc Ewa

    A ja zaraz zwarjuje przez ten bol brzucha czy ktoras wie czy moge wziasc nospe jedna wzielam okolo 14
    --
  3.  permalink
    A z jakiego powodu masz wątpliwości? Ze względu na mleko?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Nie ogolnie nie mam pojecia ile mozna jej wziasc
    --
  4.  permalink
    Ja nie wiem Mamodusi, bo mi nospa nie pomaga i nie pamiętam kiedy ostatnio ja brałam
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    Spokojnie możesz wziąc kolejną tabletkę.
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Tylko Aga ja nie wiem czy to ma ses bo tamta mi nie pomogla a moze jakies inne sposoby na bol brzucha ktos ma ???
    --
  6.  permalink
    Ale jakiego typu jest ten bol brzucha? Karmisz jeszcze ?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Bol taki tepy od czasu do czasu taki skurczowe bole straszne ....Karmie ale tylko 3 razy dziennie moge i w nocy wiecej nie
    --
  7.  permalink
    Skoro skurczowe bóle to własnie nospa najlepsz- bo rozkurcza...
    Na mnie swietnie tez działaja wszelkie środki z paracetamolem- możesz wziąc bez obaw.
    A czemu masz wyznaczony taki dziwny rytm karmień?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    po tym zastrzyku Aga nie moge czesciej oki to wezme nospe i klade sie trudno dzieki bardzo dobranoc
    --
  8.  permalink
    Dobranoc Justynko, śpij słodko:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    jeju 33 nowe posty napisane wrrr nie nadążam i już nie nadrabiam buuu

    siedzę jak kołek i prasuję pranie wrrr a jest tego dużo :(( nie chce mi się :((
  9.  permalink
    Ja miałam porządek w pokoju zrobić, ale mi sie nie chciało, rano wstanę i posprzątam, ale mam dziś lenia....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    ZMykam do łóżka, dobranoc:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  11.  permalink
    u mnie tradedia,wielkie białe plamy w gardle-mam angine jak nic.Goraczka nie schodziła w nocy nic.zaraz dzwonie po ciocie zeby przyjechała po małego i niechgo na cały dzien zabierze bo nie chce zeby złapał ode mnie.na 13 mam wizyte dopiero,mały wrzeszczy od rana a ja nie mam nawet siły go uspokoic......czemu to sie dzieje jak M nie ma:cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Ciacho :grouphug:

    mi tez chce sie dzisiaj plakac. Gabrysia chora, mnie gardlo lapie i tylko czekam iedy Krzysko polegnie... kurcze to nie byl dobry pomysl zeby ja do przedszkola wysylac :(
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    OJ KOBITKI kurowac sie iplukac gardelka i pic goraca herbatke z cytrynka.Veve od 6 bryka,dobrze ze tu pelno bajek w tv ,to czasem sie zagapi...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Witam porannie, bosiu gdzie ta wiosna i nas jesień, leje , brzydko za oknem. Hubert juz elegancko spał ale za to mnie biegunka dopadła i nocka z głowy. My dziś mamy szczepienie i ważenie więc zameldujemy sie po powrocie.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Hey dziewczyny - a my dziś dłużej pospaliśmy ;D
    A co to za wirusy znowu buuu ... Zdróweczka dla Was i niech maluchy nie chorują :wink:
    U mnie już pachnie kawą zapraszam jak co dzień - jednak nie co później niż zwykle :wink::bigsmile:
    Hoguś powodzenia na szczepieniu ;p
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    A ja w pracy i kawka na biurku, M w Wawie a Mat w domku z babcią, wczoraj miał jakiś dziwny dzien spał tylko 1,5h na cały dzien ale nawet nie marudził. Mnie sie nic nie chce, a dzis taki powalony dzien, praca, okulista i alergolog i sama, uuuuuuuu.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Myszorko a kto idzie do okulisty - Mat ?? My mamy wizytę 22.04.08 i stresiora łapię jak nic :shamed:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Izunia na szczescie ja, przymusowe z pracy dla osób które przy kompie siedzą.
    Nie martw się bedzie ok z chłopakami, mają takie śliczne oczęta.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Oj Myszorko to nie o to chodzi, że śliczne :D
    Jak sobie wspomnę badanie okulistyczne na samym początku to normalnie mam ciary - ja nie wejdę do gabinetu bo bym wszystkie te babsztyle wybiła - no chyba, że teraz już nie będą badać dna oka ... :shamed::cry:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Izunia wiem że się martwisz, ja też nie lubie chodzić z Matem do alergologa nie dość że tłum ludzi, to jeszcze te głupie inhalacje dwa razy dziennie.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    No jakoś to będzie - nie lubię jeździć do Łodzi - a teraz wszystko ożyje na nowo - bo ta wizyta dzień przed pierwszymi urodzinkami - ja już cofam się pamięcią co było rok temu, ale pewne fragmenty mi uciekają - to pewnie z wrażenia hihi ;D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Myszorka a te inhalacje to dłużej będzie miał Mat bo jesli tak to warto zainwestować i kupić nebulizator do domu ja taki miałam dla Jakuba i dzięki temu młody był inhalowany w domu i bez dodatkowego stresu.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    A ja sobie ostatnio przypominałam jak do pracy z torbą do szpitala jezdziłam bo był już termin.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Teraz to możemy się z tego pośmiać, ale mnie wzięło z zaskoczenia i ja do końca sobie wmawiałam, że to jeszcze nie skurcze i za wcześnie na to wszystko - nawet jak byłam już na izbie przyjęć - tylko zastanawiałam się, dlaczego mnie wysyłają na blok porodowy ... :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Hogatko inhalacje ma w domu, za pomocą babyinhaler to taka tuba,a ten nebulizator tez musze to buzi przykładać a on tego nie lubi, musze mu ręce trzymac a mąz go inhaluje i płacze, ale lekarz powiedział że lepiej jak płacze bo więcej się zaciąga.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Izunia no ja nie zapomnę jaki miałam bałagan w domu bo zachciało się nam płotek na balkonie robić a mnie zaczęło dosłownie zalewac i jeszcze wołalam do męza zeby szmate przyniósł bo brudzę podłogę, a potem to już do brodzika weszłam i miałam prysznic po nogach :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Tej tuby mój Jakub też bardzo nie lubił i na jej widok płakał :( Leży zapakowana i użyta może z 10razy bo przy drugiej turze leków miał około 1,5roku i robiliśmy "smoka" i on się zaśmiewał z tego jak "dymek" leci z buzi
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 10th 2008 zmieniony
     permalink
    fajne wspomnienia :)) a moje takie świeże jeszcze w porównaniu do waszych :))

    u nas wczoraj wieczór pod znakiem jednego wielkiego nerwa, mały nie mógł zasnąć, od 20.30 z nim walczyłam, zasypiał, budził się po max 10 minutach, albo od razu jak odkładałam do łóżeczka, a potem to już wcale nie chciał zasnąć, smoczek, cycek, bujanie, nic nie działało, w końcu zrezygnowałam i M próbował, aż nagle M światło zapala, więc wpadam, gaszę i pytam - co robisz? a on mi, że chciał małego czymś zająć - no i sprzeczka gotowa, wzięłam małego, dałam drugiego cycka, zjadł, zasnął, na 10 minut znowu, w końcu wzięłam go do nas do łóżka i zasnął, potem jak my się kładliśmy chciałam go przełożyć, to się po chwili obudził, znów wzięłam do łóżka. Jedyne co było inne niż zawsze, to żarówka nam się w lampce przepaliła, w międzyczasie wzięliśmy inną - niebieską (ta na co dzień lekko-czerwone światło daje). I jak ja wzięłam małego, to M wstał i za chwilę wpada i prawie z krzykiem: gdzie jest ten różowy koc (bo chciał przykryć niebieską lampkę, żeby zrobić czerwoną poświatę), bo on oczywiście nie może znaleźć, więc się wkurzyłam, tym bardziej, że oboje już byliśmy tym niespaniem małego nieźle wkurzeni, oczywiście musiałam małego oderwać od piersi i poszukać koca, bo ON sobie nigdy nie radzi. A koc leżał na wierzchu, rzuciłam mu nim w twarz, odrzucił we mnie, ja odrzuciłam w niego, on rzucił we mnie i zabrał się spać do salonu - ooo i taki wieczór, a teraz będą na maxa ciche dni, bo ja ręki nie wyciągnę. Mały ostatecznie zasnął ok 23, przełożyłam do łóżeczka i już spał
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    harpijko przykro mi ze Kamilek dał wam popalić, ale wiesz nerwy robią swoją i nie gniewajcie się na siebie z M
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    A myśmy późno wrócili wczoraj do domu. Byliśmy wieczorem u znajomych, którzy mają rocznego synka. Śmieszne było, jak młode dwa siedziały w kuchni nad puszkami z piwem (zamkniętymi) i je sobie turlały. Cyryl bawił się też gruszką i kapustą pekińską... Raz zdarzyło im się prawie bawić razem jednym samochodem. Już nie możemy się odczekać z koleżanką, aż nasze dzieci będą na tyle duże, żeby się naprawdę razem bawić.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Wita z rana prasująca kobieta. U mnie za oknem piękne słoneczko. Termometr wskazuje w cieniu ( okno zachodnie ) 12 stopni :)) skończę prasować, poodkurzam, pomyję i sama się wyszykuję i wychodzę na spacerek :))

    Dziewczyny nie dajcie sie grypie !!! Buziaczki
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    ja jak VEVE nie chce zasnac to ja rozbieram,klade na brzuszku i sie turlamy,az sie zmeczy ,zaczyna marudzic potem cyc i spi...
  12.  permalink
    Miłego dnia dziewczyny:) U mnei też dzisiaj śliczna pogoda, słonko świeci i jest super:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    IWA wiem, że masz już fotelik na rower i rower. Napisz mi jak już to wszystko zostanie połączone czy fotelik zgrał się z rowerem i czy wszystko OK!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    a cha i może zdjęcie roweru wkleisz ??
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    A u mnie jest trochę kłębiastych chmurek - jednak co jakiś czas słonko przebija się przez nie - kurde tylko wieje wiatr dość silny :neutral: Spacer pod znakiem zapytania ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Izunia Ja nie rezygnuję w wietrzną pogodę. Gdybyś miała chicco to budka do dołu i jest OK :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    No pewnie zbiorę się na ostatnią chwilę - wiesz taki przypływ energii ;D
    Chłopaki teraz drzemią :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    a u mnie deszcz i pochmurno i do dupy wszystko :((
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.