Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Ania zròb sobie budyn wprawdzie to deser,ale syty...
  1.  permalink
    ania mnie strasznie boli gardło wiec jadłam dzisiaj tylko płatki z zmlekiem no ale Ty nabiału nie mozesz wiec mleko odpada...nie mam pomysłu , ja cały czas chodze głodna pije tylko wode mineralna



    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    no to budyn tez odpada...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    ja sobie w akcie desperacji chyba galaretke zrobie taka z polowy wody i pokroje zeby miec co podjadac... normalnie mam dzisiaj straszny odkurzacz a nic zezrec nie moge :devil:
  2.  permalink
    skad ja to znam...o d wczoraj zjadłam tylko arbuza i ten talerz płatków.galaretka...o musze zobaczyc czy mam w domu tez bym zjadła...



    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    a ja tu kiedys zrobilam galaretke to sie dziwili co to,bo tu nie ma...
  3.  permalink
    Ja też polecam budyń:)
    Iza, dzisiaj też sobie świeczki zapalę, a co tam:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    SHE..ty masz bobasa?..
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    AniaM kisiel ze startym jabłkiem taki letni świetnie na gardło działa..
    Shehe fajnie jakbyśmy tak się wszystkie zwaliły ale by była impra luuuuudzie!!!
    Lady spokojnie nie ma pośpiechu kobieto!!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    She prowadzi obserwacje teoretyczne, a rodzinę ma w planach.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Właśnie ogoliłam moich panów i oczywiście w połowie głowy siadła maszynka wrrr No ale sąsiad uratował mnie i pożyczył swoją maszynę i oba panowie są "po wojskowemu"
    Weronika jest straszna dzisiaj - nic jej nie pasuje a do tego Ania na nią krzyknęła i było pół godziny uspokajania :( wrrr
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Oj ale mialam czytania
    Ja dzis miałam pracowity dzien, rano praca, potem okulista i alergolog z Matem i w sumie w domku o 7 wieczorem bylam.
    Najdziwniejsze u okulisty było to że literki umiałam przeczytać a cyferki nie i pani dr miała niezłą minę i nie wiedziała czy widzę w koncu dobrze czy nie :wink:
    --
  4.  permalink
    Magg, super by było hihi, do przyszłego lata jeszcze daleko, ale w sumie wypad można już zaplanować:), zwłaszcza że pewnie nie będzie łatwo znaleźć terminu, który wszystkim chętnym pasuje:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    She Ja się piszę :) o ile dożyję :P
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeApr 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Ewo, Ama już wyjaśniła:). Dzieci póki co nie mam, ale bardzo je lubię, więc dobrze się tutaj czuję:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    Lady, dożyjesz na pewno:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    IDE sie poturlac z VEVE bo szaleje kobitka,to sie zmeczy i padnie...PA do jutra..
  6.  permalink
    Ja zmykam się wykąpać i do łóżka, słodkich snów dziewczyny:)
    Jak to dobrze, ze jutro jest piątek - jeszcze tylko jeden dzień i weekend:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  7.  permalink
    moje dziecie juz w domu od 2 godizn i spi,oczywiscie niespokojnie ale spi.antybioty chyba skuteczny bo zdaje mis ie ze działa ijest troche lepiej juz po 2 tabletce
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    A ja ululałam małego, wyszłam do łazienki, wstawiłam sobie wodę na herbatę i weszłam do pokoju z myślą, że napiszę mężowi smsa, że dziecko się już wyłączyło.
    Aż mi serce do gardła podskoczyło, jak zobaczyłam, że dziecko sobie siedzi. Totalna zaskoczka, bo pół dźwiękiem się nie odezwał, że się zbudził. Chyba musiałam mieć niezłą minę, bo się koleś zaraz zaczął śmiać w głos. Chyba, że mu się spodobało, że tak mnie zaskoczył.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    heheh November :D Cyrylek jest fajny :)

    moj spi juz od 7 ale zdazyl zrobi sobie juz 3 pobudki na jedzonko ;)
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Witam z poranną kawką
    Te moje najmłodsze chyba nigdy nie będzie dłużej spało, choć zasypia bez problemu i spi całą noc to jeszcze jakby spał tak chociaż do 7 czy 8 to było by super a tak 6 rano pobudka.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Hogatko dołączam sie do kawki, ja już piję i całe szczęscie ze dzis piątek.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Oj ja się też cieszę bo wiem że w weekend mogę sobie dość że pospać dłużej to jeszcze jeśli pogoda dopisze to rodzinny spacerek nad jeziorko:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    AAaaa kobitki i są kolejne chłopaki - bliźniaki na naszym forum - Sloneczko już tuli swoje Skarby w ramionach ;D
    Ja właśnie idę parzyć kawę więc zaraz się przyłącze do Was :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    ja tez juz przy kawie.. w prawdzie noc mega ciezka nie byla ale nie moge sie zupelnie dobudzic..
    zazdraszczam wam tych spacerkow rodzinnych w planach bo u nas niestety ktores z nas z Gabrysia bedzie zostac musialo... chociaz i tak sukces bo wczoraj zostala sama na 20min jak polecialam z Krzysiem do apteki i sklepu po pieczywo
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Nie dość, że się dzisiaj nie wyspałam, to jeszcze będę w szkole siedzieć do wieczora...
    Dołączam z kawką
    kawa
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Dziewczyny ja też potrzebuję dużej kawy!
    Normalnie ledwo dzisiaj wstałam z łóżka po wczorajszym aerobiku!
    Wszystko mnie boli, zakwasy to mam wszędzie! A do tego jakaś chrypka się przyplatała, a może mnie przewiało jak wracałam wieczorem!???:sad:

    Wczoraj mój M stwierdził, że faktycznie potrzebuję jakiejś rozrywki więc podał mi telefon i kazał zadzwonić i umówić się na pogaduchy, tak więc ja zadzwoniłam do fryzjerki, do kosmetyczki i w przyszłym tygodniu odświeżam fryzurkę, robię paznokcie, pełną hennę i zabieg na całe ciało tzn. pealing i zabieg ujędrniająco-nawilżający! SUPER - już się cieszę. Wizyty mam po pracy, a M zajmie się Oliwką!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Ale super kolejna dubeltowa mamuśka, mam nadzieję ze wszyscy mają sie dobrze, jak Izunia masz z nią kontakt to pozdrów cieplutko i pogratuluj szczęśliwego rozwiązania. Fajne wiadomości na poczatku dnia. A mój właśnie poszedł spać, wczoraj miał 3 drzemki w tym po 2 godziny i jedną 1-no godzinną. To ciekawe jakie dziś bo z tym u niego ostatnio nie trafisz :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    IWA super ze sie relaxniesz... jak moj M wraca z pracy to tylko pobliski spozywczak jest jeszcze czynny :devil:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Iwa to super ja ostatnio u fryzjera byłam a od jutra zaczynam na solarium chodzić,po pierwsze dla własnej przyjemności co bardziej na moje zatoki ,które znowu dały o sobie znać, a co do uszu to sobie wykrakałam już wczoraj się odezwało i od wieczora aplikuję sobie krople i z wacikiem ganiam zobaczymy jak do poniedziałku nie przejdzie czeka mnie wizyta u lekarza
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Mój M wraca po 17 ale na szczęście kosmetyczka i fryzjerka mają do 20. Także spokojnie zdążę!:cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Ja też bym chciała do fryzjera, ale totalnie nie mam pomysłu i czasu, żeby pójść. Na małżonka nie mogę liczyć, bo on sabotuje wszelkie próby skrócenia włosów. Fetyszysta.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    IWA no to masz się fajnie - ja już sobie chodzę na solarium a paznokcie mam raz w m-cu uzupełnienie więc nawet takie wyjścia są dla mnie rarytasem :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Iwa super się masz'
    Izunia złoż gratki isloneczko bo wiem że masz z nia kontakt.
    Aniu biedulka ta Twoja Gabi
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    NR mój też nie chce abym scinała włosy więc zapuszczam, zmieniam tylko kolorki i podcinam końcówki a zresztą sama lubię mieć długie a ponieważ dość długo chodziłam w krótkiej fryzurce i udało mi się już dość spore podchodować to cieszy mnie ta zmiana. Tylko że ja zawsze przede wszystkim wszelkie zmiany u siebie wprowadzam dla siebie i jak bym chciała miec krótkie to żonek może na rzęsach stawac a tak bym ścięła:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    a ja zapuszczam wlosy i do fryzjera nie laze. mam na tyle dobra fryzjerke i po scieciu wlosy utrzymuja regularna linie nawet jak sa dluzsze wiec pewnie za jaksi czas dopiero smigne sie podciac koncowki... kolor naklada mi maz wiec to tez odpada... no ale solarium mi sie marzy... moze kuzynke wykorzystam to nie tylko po zakupy spozywcze i miesne jutro rano polece ale tez i na jakeis 5min do trumienki wskocze :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Pozdrowię Słoneczko od Was :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Buahahha Ania "trumienki" - ??! Rozbawiłaś mnie :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Iwa no to dlugo u was pracuja zaklady 'urody' u nas tak dlugo to tylko dwa ale baaardzo daleko ode mnie no i cenowo porazaja mniej wiecej przebitka dwukrotna co w mniejszych gabinetach
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Izunia no bo solarium to taka trumna a stojacego w okolicy nie mam wiec na lezace mi zostaje skoczyc... teraz zaczne od 4-5min ale najbardziej lubilam chodzic na 13-15 bo wtedy strzelalam sobie drzemke :shamed:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Haha Ania ja również lubię sobie strzelać drzemki - :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Ja czasami też tak się rozleniwiałam w solarce że kiedyś przysnęłam, dobrze że dźwięk na końcu mnie wybudził:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 11th 2008 zmieniony
     permalink
    AniaM - u nas też nie wszystkie otwarte tak długo, ale akurat ten gdzie chodze to tak, a do tego to moje koleżanki prowadzą więc czasami jak trzeba to zostaną. Ja też chodzę do solarium - teraz już na 10 min. i już taka oliwkowa skóra - uwielbiam taką! Ja też mam długie włosy, ale podcinam co troszkę końcówki co by nie były miotły, a teraz dodatkowo ścinam grzywkę, bo ostatnio robiłam balejaż przed świętami, a paznokcie tez uzupełniam raz w miesiącu!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    IWA ja mam krotkie wlosy ale zapuszczam i w sumie mam teraz najgorsza dlugosc bo ni to krotkie ni to dlugie i nie idzie ich jeszcze w kitke szczesac... no ale jakos wytrzymam i bede miala dluzsze wlosy :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Ja nie zamierzam na głowie robić żadnych rewolucji, myślę o podcięciu końcówek i grzywce. Bo czuję się taka bez wyrazu, te włosy rosną i rosną tak bez sensu.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    November moja kolezanka zainspirowana reklama bodajze Maxwell house ciachnela sobie sama grzywke i przejechala po skosie po wlosach... smialysmy sie ze wygladala lepiej niz po wyjsciu z profesjonalnego zaklau fryzjerskiego...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    Dzieci wstaly wiec na mnie pora... gotowanie sprzatanie zabawy czyli dzien jak co dzień
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    No witam kawkowo :))))

    Ogarnęłam chałupę, wyszykowałam syna i M , dziecię ubrane mogę z czystym sumieniem zasiąśc do kawy...
    Co tam u Was?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    o się rozpisały kobiety i zrelaksowały :))
    może macie i dla śpiącej Biedrony kawusię wirtualną :) ?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.