Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    aga jak trzeszczą to nie ma źle jeszcze bo wchodzisz w nie a u mnie do kostek - więc dziwnie bym w nich wyglądała na tej wysokości!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Aga dokladnie sorbetowe - truskawkowe ananasowe cytrynowe i gruszkowe... czyli moje ukochnae smaki z GRYCANa :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    a ten CHACHOR przyjemnie sobie pogwizduje :)) wiem przynajmniej, że będzie ciepło bo jak zimno to milczy skubaniec :))
  1.  permalink
    wchodze- co z tego- jak docisne i zapne nawet - jak fałd wielkości opony od traktoru wystaje ponad pasek?
  2.  permalink
    Wypróbuję jak się do kina wybiorę następnym razem te sorbetowe lody:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    No to Chachor lepszy od Kreta;p, bo wie, jaka pogoda będzie
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    uwielbiam grycana ale nie sorbety brrr tylko te śmietankowe mmmm straciatella, malaga, bakaliowe, orzechowe, czekoladowe mmmmm jeżu mam ślinotok :))
  4.  permalink
    Ania- eeeeeeeeeeeee ;))):updown:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    aga z taką oponą to na basen :)) przynajmniej sobie popływasz bez machania "rencoma i nogoma" :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Aga nic nie eeee... slubny niech mi sie na weekend regeneruje :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Ania sorbety mój M lubi na złość mojej osobie bo mu zjadałam te śmietankowe mmm lubię takie jak się zaczynają rozpuszczać hmm płynne, mięciutkie a jednocześnie zimniutkie i smaczniutkie :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    trzeba przeciez podlogi pomyc, poodkurzac, dywan wytrzepac, balkon sprzatnac wiec lepiej zebym snow zbyt lodowych nie miala bo nie poredzi :tooth:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008 zmieniony
     permalink
    ANIA 10 BUZIAKóW OD JULCI DLA KRZYSIA :rainbow::kissing::rainbow::kissing::rainbow:
  5.  permalink
    Ania- on sił nabierze :)
  6.  permalink
    Ja zmykam do łóżka, bo już zasypiam, kolorowych:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Biedrona :)

    Aga no wiesz jutro do pracy wiec niech sie zregeneruje... ostatnio mu kupilam witaminy z zen-szeniem to sie smial ze przez reklame ale ja tam swoje wiem :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    mojego też faszeruję chociaż to Ja powinnam jeść bo moje hormony są w kiepskim stanie :( gdzieś uciekły sobie :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    M wrócił do jedzenia lodów a Ja znikam do łazienki i spać :) DOBRANOC do jutra :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Lady ja mezowi daje dla sil witalnych... po hormonach to dopiero bylo hehehe

    no ale nic to... pora spac bo rano pobudka a mam zamiar sobotni wieczor miec dluuuugi

    do rana kobity
  7.  permalink
    Dobra laski,taka moja spokojna noc ze od godziny dziecko nei wiedziec czemu skonczyło nocke-jajestem nieprzytomna i troche zła bo widze jak mały mnie oszukuje.Po co ja sie wogóle kładłam????
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    POBUDKA Ja już nie śpię a Wy ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    na śląsku zawitały ciężkie chmury deszczowe i jakoś tak chłodno się zrobiło hmm chyba będzie padał deszcz wrrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    ja nie spie tez od 7 ale z Krzysiem sie turlalam... Gabrysia wlasnie wstala wiec przejela paleczke i mam kwadrans na sprawdzenie poczty wiadomosci etc :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    a moja Julcia zajada bułeczkę, którą przywiózł tata :)) Ja też po śniadanku :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    nie potrafie tak rano sniadan jadac.. dla mnie dobra pora to tak 10-11...

    jakis dzien jeczacy sie zapowiada... Gabrycha skamle ze jej nie wychodzi rysowanie na tablicy, Krzysko jeczydupa od rana bo chce sobie cycka pociagac chyba dla przyjemnosci i sie wkurza ze mu leci a i ja jakas taka rozmemlana sie obudzilam i jak to stwierdzil maz przed wyjsciem do pracy chyba jakies glupoty mi sie snily bo sfochowana jestem :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    a Ja niedługo po przebudzeniu muszę zjeść śniadanie. Dla mnie to bardzo ważne!

    U mnie zaczyna być pogoda do duszy... ciemno i deszczowo wrrr ze spacerku nową furą nici chyba - jedynie IKEA będzie zaliczona ale tam prosta jazda :)
  8.  permalink
    U mnie też pada, pogoda do bani. Tak mi się dobrze spało, że dopiero wstałam i idę coś zjeść. Tata miał mi pokój malować, ale czasu nie ma i juz tak czekam trzeci tydzień wrrr..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    She Ja muszę mojej adrianie malować hmmm nie chce mi się go myć wcześniej a chcę sama spróbować :)) maluję duluxem i zastanawiam się na jaki kolor ? :))
  9.  permalink
    Ja mam już kolory wybrane, ale tata nie ma czasu żeby ze mną po nie podjechać. No i chcę sobie szablon zamówić, bo na jednej ścianie chcę mieć kwiaty. A Adriana nie ma jakiś pomysłów odnośnie koloru pokoju? Ja chyba będę malować dekoralem, nie wiem, czy nie będę musiałą wcześniej ścian zmywać, bo są teraz czerwono0pomarańczowe...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    a u nas w planach remont wakacyjny - kuchnia i przedpokoj - chcemy zrobic taki grysik na sciane nie wiem jak to sie fachowo nazywa takie male kamyczki... sciana w kuchni jest wiecznie ubabrala (nie mamy na niej plytek) a w przedpokoju tez nie lepiej od butow i malych lapek... pokoje bedziemy malowac za rok jak bedziemy zmienaic dzieciom przydzial... obecny Gabrysiny bedzie dla Krzysia i trzeba bedzie wsciekly pomarancz zmienic na cos bardziej chlopiecego ;)
  10.  permalink
    dziewczyny ja jestem dzisiaj jak zombie
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Jas tez witam z za chmurek :wink::wink: mi maz zrobil rano sniadanko jajecznice z cebulka mmmmmmmmm:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    moja mama zaoferowała kupno szafy dużej do pokoju Adriany wiec niestety muszę ściany wcześniej pomalować!
    Jadę do IKEA może coś wybiorę z szaf! Dla mnie ta firma jest na tyle sprawdzona, że z przyjemnością kupię kolejny ich mebel!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady a moze taka szafe pod zabudowe warto by zrobic? przynajmniej zagospodarujecie miejsce pod sam sufit...

    my w przedpokoju szafe zrobilismy sami. kupilismy tylko ten system przesuwny i plyte pocial nam majster na takie kawalki jak chcielismy a reszte skladalismy sami z mezem... teraz ciesze sie ze postawilam na swoim i nie ma lustra bo jak jestesmy u cioci to Krzysko zawziecie lustro maltretuje i dziecko caluje :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Jesteście niemożliwe! 170wiadomości :O Przebrnęłam hehe
    Odnośnie ketchupu - ostatnio posmakował mi Włocławek Wersja w słoiku i butelce i pikantny jest super (nie czuć w nim octu)
    http://www.zakupyzdomu.pl/images/ob140232.jpg
    Majonez jest pyszny Świdnicki - taki domowy
    http://www.mj.swidnica.pl/images/produkt-majonez.gif
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    And ketchup ten co Ty też kupuję :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Ania nie chcę robisz szafy pod zabudowę... mam jedną w sypialni i to mi wystarczy.
    Do Adriany chę taką z możliwością ewentualnego jej przestawienia. Jeśli chodzi o szafy samemu wykonywane to osobiście nie ma kto zrobić. M jest mechanikiem i woli 100% zarobić na gotowca niż sam robić coś czego nie lubi i nie potrafi - to jego słowa!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    no to u nas tego wloclawka nie widzialam...


    dziewyczny w tym tygodniu policzylam ilosc pran ktore zrobilam... wlasnie pierze sie... 8 pralka :shocked::shocked::shocked: a jeszcze reczniki powinnam nastawic czyli wyjdzie ze w tym tygodniu to az 9 :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Lady moj tez nie potrafil tyle ze z kasa bylo ciezko i stwierdzilismy ze rozne mlotki i ciolki potrafia to czmeu my nie... zreszta moj nawet sam ukladal terakote - nauczyl sie na malenkim balkonie no i od 4 lat podloga lezy a ze nie jest idealnie pod linijke w kilku miejscach... trudno jakos przezyjemy :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Ania ale jeśli mój nawet czasu nie ma bo w pracy siedzi od 7 do godzin zróżnicowanych to nawet czasu nie ma na zrobienie czegokolwiek. Poza tym on twierdzi, że nie bierze się za coś czego nie lubi i nie potrafi robić!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    no to w sumie na szczescie i ja i moj slubny lubimy wyzwania :D

    szukam pomyslu na obiad ale wszystkie koncepcje i smaki mi nie podchodza bo jutro na obiad bedzie lasagne wiec dzisiaj potrawy makaronowe i z miesem mielonym odpadaja... beda chyba niesmiertelne schaboszczaki ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Ania wyzwania ok jeśli ma się czas dla siebie i rodziny ... a jeśli pracuje się w większości od 7 do około 21 -24 to kiedy w nocy podejmować te wyzwania. Każda z Nas ma inne życie... Są dni kiedy jadę z Julcią do firmy aby się widzieli chociaż przez 10 minut.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Ja wczoraj kupiłam sole i nie chciało mi sie robić więc wylądowała w zamrażalniku no ale może dziś zrobimy. Aniu a co to za sos pieczarkowy? sama nie mam pomysłu. Za to wczoraj miałam "wyżerkę" na kolację - kanapole z jajem, pomidorem, ogórkiem, rzodkiewką i szczypiorem - objadłam sie jak "dzika świnia" i to było przepyszne - z niecierpliwością czekam lata kiedy te przysmaki będą mniej chemiczne
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    And smaze rybe (najpierw w make pozniej w jajko) wkladam do gara.na oddzielnej patelni podsmazam pieczarki i wrzucam je na rybe... zalewam smietana (najlepiej gesta ale dolewam tez troche slodkiem kremowki dla smaku). jak ktos lubi to mozna dodac tez podsmazonego pora... ja tam robie bez pora bo bardziej na slodko lubie..
    zazdraszczam pomidorow i ogorkow... ja chyba sobie dzisiaj korniszony kupie i chociaz takich sie najem :)

    Lady - no w tamtych czasach maz pracowal tylko 8-16 wiec tez bylo inaczej... w sumie to przykre ze przyszly takie czasy ze zeby zarobic na zycie trzeba poswiecic rodzine :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    nic to ja uciekam... Krzysko wlasnie sie przebudzil z porannej drzemki wiec idziemy cos upichcic i pranie wieszac...

    milej soboty
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Ania u Nas tak jest od zawsze... M to w jakimś stopniu pracoholik i nic tego nie zmieni a poza tym klientów ma na okrągło! Sama firma ma wolne terminy na przeszło 2 tygodnie do przodu...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    MIŁEJ SOBOTY!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    u mnie pada deszcz więc siedzę w domku jeszcze ... nie mam nastroju... jakiś płaczliwy dzisiaj dzień jest dla mnie. Jestem rozdrażniona i praktycznie o wszystko wściekła :((
  11.  permalink
    Lady, u mnie wszyscy dzisiaj nerwowi od rana, byłam z rodzicami na zakupach i co chwilę sprzeczki o drobiazgi... Kupiłam sobie tuńczyka, może zrobie sobie dziś sałatke na kolację:). Teraz zbieram sie powoli na siłownię.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Ja to już nic nie gadam, żołądek mnie boli z nerwów na mojego M :((
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.