Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    to ja dolaczam sie do nerwowcow...nosic mnie zaczelo i to bez powodu... wkurza mnie nawet to ze Gabrycha rozsypala kredki co w sumie straszne nie bylo... chyba taki dzien dzisiaj...
  1.  permalink
    dziewczyny, może Wy mi odpowiecie...
    od wczoraj co jakiś czas w ustach pojawia mi się taki posmak krwi...
    taki dziwny...
    nigdy czegoś takiego nie miałam...
    mam się martwić?
  2.  permalink
    Ja zamiast na siłowni wylądowałam u sąsiada, rodzice mnie wysłali, żebym wydrukowała coś dla nich i tak sobie zostałam, no i nerwy mi przeszły:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Sheh a przystojny ten sasiad???

    mi sie nastroj poprawil bo maz dzwonil ze z pracy bedzie po 14tej i idziemy na zakupy po ... LODY SORBETOWE :d
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 12th 2008 zmieniony
     permalink
    no nie no dziewczyny - ponad 200 postów to już przesada!:wink::bigsmile:
    ale udało się!:bigsmile:

    u nas pogoda obrzydliwa - cały czas pada!:sad::cry:
    ale nastroje w domku OK, Oliwka uśmiechnięta zasówa jak wyścigówka po domku, tatuś własnie sprząta, a ja z wami piszę....!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    a u mnie slonce a i tak na spacer isc nie moge... 5 dni lekarka Gabrysie kazala w domu przetrzymac wiec jeszcze tylko do poniedzialku i bedziemy mogly isc sie przejsc na dlzuej a nie tylko ja sprintem z Krzysiem do sklepu osiedlowego bo Gabisiak sama w domu...

    Iwa - czyli co pogoda pokrzyzowala plany zakupowe???
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    W WW do niedawna była restauracja z sieci TGI Fridays - amerykańskie jedzenie. Ostatnio widziłam, że już jej nie ma. Chyba się nie przyjęła.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    tak samo jak w PL nie przyjal sie moj ukochany TACO BELL czy DUNKIN DONUTS :devil:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    W Magnolii jest Burger King - chyba nowość w WW.
    --
  3.  permalink
    Aniu, nawet bardzo hihi:), ciekawe kiedy stąd wyjdę...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Burger King jest lepszy niz mcdonald's ale tez i drozszy... w wawie to chyba tylko w zlotych tarasach jest

    SHeh - i tak trzymaj :thumbup:

    Lady mam nadzieje ze Ci sie humor poprawil!


    a my wyruszamy na poszukiwania gruszkowego sorbetu :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Ania wiesz co wzdycham jeszcze ... jakoś mi nie przechodzi. Właśnie podziałałam w kuchni a teraz piszę do Was z Wami :) Smuteczki mam jakieś takie :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Ania zjedz łyżkę za mnie :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    SHE ,fajne buty i do jeansòw ,tez pasuja ,to ja tez jade po sandaly,zobacze czy cos jest niedrogiego...
  4.  permalink
    Ewo, dziękuję:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Wróciłam - wypompowana na maxa. Byłam na urodzinach 6-cio latka w Hip-hopie dzieciaki wyszalały sie w kulkach poskakały na zamku itd, Weronika przez ponad 2 godziny była bardzo cudowna - pomimo hałasu i gwaru - pobawiła się na podłodze kulkami, chwilkę na zamku i wsadziłam ją w kule - oj to było super :D Dla maluchów jest tylko 1 zjeżdżalnia ale też taka bardziej dla 3 latków :/

    Aniu ryba wstawiona kończy sie dusić ale zrobiłam pieczary i szczypior pachnie super a jak będzie smakować nie wiem :D i tak pomyślałam że jestem wyrodna matka bo Ania nie lubi ani ryby ani pieczarek :shamed: zapomniałam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    w prawdzie sorbetu gruszkowego nie dostalam ale na otarcie lez kupilam twistera... bedzie na podpolnocek :D

    a ja juz po wannowym relaxie... mezu przejal dzieci a ja poszlam w pianie posiedziec... nie ma jak to wanna pelna piany i wszechobecny zapach truskawek :) w pewnym momencie jak juz mi sie zaczelo odlatywac to tak w brzuchu mi zaburczalo ze sie smialam w duchu ze zaraz piane zezre :)
    a tak w ogole jakis czas temu nabylam peeling myjacy z serii Joanna. kosztowal grosze bo cos ok 4zl za 100ml no i wyprobowawszy na nodze uczulenia nie bylo wiec dzisiaj cale cialo potraktowalam....

    NATURIA - PEELING MYJĄCY Z TRUSKAWKĄ

    Peeling myjący o owocowym zapachu doskonale wygładza i odświeża ciało. Specjalnie dobrana receptura zawiera nawilżający ekstrakt z truskawek oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

    ds

    Dostępny w 5 wersjach: kiwi, pomarańcza, truskawka, porzeczka, grapefruit.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Opakowania b. podobne do serii Naturals Avon.
    --
  5.  permalink
    Ja miałam ten peeling, fajny jest i niedrogi. Oglądam teraz Seks w wielkim mieście, drugą serię, powinnam się iść kąpać itp ale mnie wciągnęło na razie.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    o matko, ile postów, nie nadrobiłam wszystkich :))) tylko ostatnie hihihi

    my dziś W KOŃCU pojechaliśmy na działkę z zamiarem odświeżenie wszystkiego po zimie, ale odświeżania jest jednak znacznie więcej niż się wydawało, a jeszcze pogoda się popsuła i Kamilowi nie bardzo się podobało przebywanie na zewnątrz. Nie wiem czy to kwestia zniewolenia ubraniem i czapką (ale ubrany był lekko, bo ciepło, w polarowe spodnie i polarową kurtkę) czy może mały niepewnie się czuje na otwartej przestrzeni. Ewidentnie mu się nie podobało, mnie wręcz przeciwnie. Z początku byłam sceptycznie nastawiona do pomysłu kupna działki, a dziś jak jechaliśmy to cieszyłam się jak głupi do sera
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Ania grejpfruta nie polecam a może polecam ale mojej córce i mi nie spasował zapachowo - ble
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Aniu ta ryba to miodzio !! ba wpadli sąsiedzi na kawę i też im posmakował sosik :rolling: jak to ładnie mówią - jest zaje....fany :crazy: mniam mniam mniam:whorship::whorship:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    kuszące te peeling-i :wink: ja polecam tani i skuteczny peeling ujędrniająco-wygładzająco-antyceluliitisowy : fusy po kawie+oliwa z oliwek lub oliwka; koniecznie potem zimny prysznic

    wczorajsza noc była pierwsza bez cyca; Maksiu obudził się o 1.30 i nie chciał dać się zmylić herbatką; padł koło 3 ... zobaczymy jak to będzie dzisiaj
  6.  permalink
    Jemmo, ja też czasami robię sobie ten peeling kawowy, jest świetny:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    i ja polecam ten peeling co Jemma, a dla gruboskórnych można dodać jeszcze cukier lub sól

    Jemma, powodzenia i oby kolejne nocki były coraz lepsze.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    to jak dziewczyny w ramach podpolnocka jakie serwujemy dzisiaj zbytki?? ja wlasnie jestem w drodze do zamrazalnika :)
    zapraszam na twistery :swingin:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    a peeling kawowy jest super tyle ze ja nie umiem go chyba robic bo mam go nawet w zebach po koncu kapieli :rolling:


    ps. mi zapachowo z serii naturia podobaly sie jedynie truskawka i kiwi a moja psiapsiola za porzeczka przepada
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    a ja butòw ,nie kupilam,ale za to przemontowalam wòzek na spaceròwke,fajny ten wòzek i rozklada sie do spania...
  7.  permalink
    Aniu, ja po tym peelingu spędzam kilka minut pod prysznicem, żeby fusy dokladnie spłukać:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Dzień dobry, rise and shine, ja na nogach od 6, ale właśnie kładę się spać spowrotem, skoro młode ponownie padło i śpi.
    Rulek wczoraj się rozgadał nieźle.
    Najpierw podobno cały dzień mówił "tatata", "bababa" i "dadada", a jak przyszłam, to było już nawet "mamama" :bigsmile:
    --
  8.  permalink
    alez tu była wczoraj cisza... Az nie do wiary ;)

    zapraszam na allegro: :)
    http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6329237
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    szkoda ze nasze maluchy nie chca zrozumiec ze przy niedzieli wypada pospac dluzej a przynajmniej daj pospac rodzicom :) wstyd sie przyznac ale nim urodzil sie Krzys to Gabrysia byla juz tak nauczona ze rodzice lubia sobie pospac ze szla wlaczyc TV a my dosypialismy do 9 :shamed: no ale moze z czasem i Krzysko sie nauczy ze niedziela jest do polezenia :wink:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    no moja Veve do 8 POSPALA,ale za to w nocy dala po jajnikach ,co 2 godziny cyca ciumkala!! Ja dzis na obiad do tesciowej,ide komu by sie chcialo makaron recznie robic.Wczoraj mòj Maz POWIEDZIAL,ze mniej sie meczy w pracy,bo VeVE rosnie i potrzebuje uwagi...hahaha
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Jejuniu ale czytania - nie ma szans nie przeczytałam wszystkiego ;D
    Jesteśmy u moich rodziców - dziś słonko świeci i zapowiada się ładna pogoda - pozdrawiam i życzę udanej niedzieli !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Izunia milego dnia no i cieszenia sie rodzinka... a moze tak zostawicie maluchow na troche i tylko z mezem gdzies wyjdziecie?? ja sie nie moge doczekac kiedy uda mi sie wykonac taki manewr... jak na wyrodna matke przystalo :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Ania no ja teraz cieszę się mamą - maluchy drzemią a M pojechał z moim tatą na giełdę ;D Będę go molestowała o ten wózek - mojej mamie się bardzo podoba hihi mam większe wsparcie :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Izunia nie ma to jak back up :)

    Krzysko wlasnie wstal z drzemki wiec chyba czas jakies sniadanie machnac chociaz jak dla mnie to ciagle za wczesnie na sniadanie... pewnie to ta kawa tak mnie porannie zapycha :confused:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Ania, ja też jestem wyrodną matką. Wczoraj ze szkoły w ogóle nie dzwoniłam do teściowej i nie pytałam o małego...
    A dzisiaj zastanawiam się, co robić. Mężo w pracy caaaaały dzień, nie chce mi się samej siedzieć, gdzieś bym poszła, gdzie by ktoś się Cyrylem zajął.
    A że u teściów był wczoraj cały dzień, to wypadałoby do mojej mamy pojechać....
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Dzień doberek, nie nadrabiam bo siły brak, dopiero dziś lekko mi ucho odpuściło, na dodatek gardło i powieększone migdał, znaczy lekarz w poniedziałek jak nic.
    Macie dobrze że jest ktoś kto zostanie wam z dziećmi od kąd jest Hubert u nas nie ma szans na jakies wyjścia samemu. Jak był tylko Jakub to bez problemu bo wieczorem szedł spać a my sobie robiliśmy jakieś wypady na miasto a teraz kicha, trzeba odczekać na tyle że Młody podrośnie a Jakub będzie na tyle duży że wieczorem zajrzy do Huberta w razie by sie obudził. Na lato mamy patent taki jak byłam pod koniec ciązy i już ledwo chodziłam to przed blokiem na ławeczce sobie siedzieliśmy. Starówka blisko i jak grali to u nas spokojnie słychac a pokazy sztucznych ogni też tak mogę podziwiać, więc i teraz sobie czasami wieczorkiem posiedzimy przed klatką a mieszkam na parterze więc młodego będziemy słyszeć w razie czego.
    Wiecie ta prognoza pogody u mnie sprawdza sie na odwrót, bo kiedy zapowiadali ładną pogodę i ciepło u mnie zimnica i deszcz a wczoraj mówili żeniedziela z parasolem a u mnie właśnie śliczne słoneczko, tylko ja uziemiona i tylko żonek z Hubciem sobie na spacerek pójdzie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    NR ja tez tak czasami kombinuje :) tyle ze Gabrycha chora wiec nie ma jak i komu podrzucic... ale to tylko kwestia czasu :tooth:
  9.  permalink
    Hello dziewczynki!!! Kupilam ten dentoix czy jakos tam-supe rmały po nim ju znie taki nerwowy był ale na noc musiałam dac Viburcol bo płakał i nie mogłam go uspokoic.Spał dzisiaj do UWAGA 9 :cheer::cheer::cheer:

    jakby tak było codziennie...mmmmm ale cieszes ei dzisiaejszym dniem.Ładne pogoda u nas wiec mam w planach spacer

    yyy a wogóle chba to info na rozpakowane ale juz zostawie,bo chciałam Wam napisac ze tesciowa mnie odwiedziła wczoraj o 21! ale jak!
    weszła z pretensjami ze nie chce ja wpuscic (dzwonek wyłaczam jak mały spi i ona dobrze o tym wie a tel lezał w innym pokoju) focha miała widac było nawet kawy nie chciała.A tesc do mnie" miałas byc wielce taka chora a ty co???'" a ja na to ze "niestety ja mam dziecko i nie moge sobie pozwolic na dłuzsze chorowanie" ale mnie wnerwił,po co mi wogóle przyjezdzali
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 13th 2008 zmieniony
     permalink
    ciacho ale miałaś "miłą" wizytę :confused:

    Maksiu 2 noc bez cyca. Obudził się o 4, do 5 pochlipiwał i nieskutecznie próbował zasnąć, aż o 5 dostał butlę i szczęsliwy spał do 8 (znowu :bigsmile:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Ciacho no to wizyta szalenie przyjemna... bylo w ogole ich nie wpuszczac :P

    Jemma choc na temat jedzeniowy z tym planem dnia :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    fajny link, przesłałam go znajomym mamusiom; a plan przeniesiony
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Izunia przy kolejnej wizycie jak będziesz z M na dłużej to z M i chłopakami koniecznie do Nas wpadniecie:)) szkoda, że człowiek wcześniej na to nie wpadł...


    Znikam kobiety pod prysznic bo mój M na spacerku nową gablotą. Chyba coś mu już nie pasiło bo chciał się dodzwonić ale coś się nie dało :)) oj to się nasłucham od niego po powrocie :)
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Ciacho ale masz teściów, kto to widział o takiej godzinie i jeszcze z takim nastawieniem:devil:
    Lady ja mojego wyprawiłam na spacer z Hubertem, Jakub gania z kolegami a ja zmykam się byczyć :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    u nas super słonko i pewnie zaraz pójdę daaaleko Czekam aż bobas wstanie i idziemy
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    Witam u nas tez pogoda sliczna i wybywamy dzis do palmiarni szkoda dnia

    Milej niedzieli dla wszystkich :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    a u nas pogoda wredna... strasznie wieje i o ile na slonku jest w miare ok to w cieniu czlowiek ma dreszcze... no ale poszlam sie z Krzysiem odkisic i po 2godzinach poczulam ze chyba nowe buty nie koniecznie sa dobrym rozwiazaniem na dlugie spacery :wink:

    mowiac szczerze to jutro w ciagu dnia o ile padalo nie bedzie wyeksmituje Gabrysie do mojej babci i pojde polazic bo siedzenie w domu ani mi ani Krzysiowi nie sluzy...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.