Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    wrócilam z miasta w lasnie a teraz siedze u mamy z ma lym bo pogoda fajna.zrobi lam sobie chiccową spacer owke bo do auta latwiej mi ja wlozyc niz z gondola.Wybiore siena kr otki spacer to Wam powiem jak sie jechało:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    A my juz wrocilysmy ....... wyslalam M po loda do sklepu wiec pyta jaki kupic i tak po 15 min dopytywan powiedzialam ze powinien wiedziec jakie lubie wiec poszedl wrocil z 9 roznymi stwierdzajacv wybierz sobie sama :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    hahaha mój małż pewnie by podobnie zrobił :D a dziś chodziły za mną lody czekoladowe ale za to były truskawki z bita śmietaną - mniam
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    O truskawki mmmmmmmmm tez bym zjadla ale to jeszcze nie sa te co powinny byc :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    ja już ostatni worek z zamrażalnika wyjęłam i teraz czekam na świeże (może teściowa ma jeszcze woreczek :))
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    a ja to musze poczekac do sezonowych :sad::sad::sad:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    HEJ kobitki ,dzien dobry ,ja zaraz na spacer i do banku lece...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Witajcie z rana.
    Dzisiaj chyba dłużej śpicie, co? ;)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    ja na nogach , chcę już rodzić a tu nic :sad: Ech nawet wczorajszy seks nie pomógł :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Zuza bo to trzeba kilka razy a nie ze raz :P sam sex to jeszcze nic bo to przeciez nasienie ma wplyw :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    ZUZA TRZYMAJ SIę DZIELNIE .... :kissing:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    a ja mam z poniedzialku wydatki... dzwonila babka ze skonczylo sie ubezpieczenie mieszkania... najgorzej ze nie ma zadnej promocji i samo ubezpieczenie murow (konieczne przy kredycie hipotecznym) to 100zl :devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Tyle samo Ania płacę ale na rok to nie jest wiele :) w tym roku mnie zalało z centralnego i za to dostałam zwrot :) na moje szczęście :)
  2.  permalink
    Hej dziewczyny:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Lady ale to jest tylko czesc ubezpieczenia :( ja musze ubezpieczac mury (od trzesienia ziemi wybuchu zawalenia) ze wzgledu na bank, mienie ubezpieczyc trzeba oddzielnie... czyli ponad 200zl pewnie bedzie... ja po prostu zapomnialam ze w kwietniu sie konczy ubezpieczenie i nie jestem na to fiansnowo przygotowana :(
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Witajcie na porannej Kawusi

    Ja od rana wściekłam się - wsadziłam gdzieś skierowania na badania ba wsadziłam gdzieś 2 książeczki zdrowia (Kuby i Gabi) i nie mogę znaleźć ! W torbie miałam 3 ale Iśki jest co zrobiłam z tamtymi nie wiem. Wrrr. Dzieciaki nie poszły do przedszkola bo mieliśmy iść na te badania. Jutro nie pójdziemy bo we wtorki laboratorium zamknięte więc czekanie do środy. No ale muszę znaleźć te ksiażeczki!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    And przesledz najlepiej co po kolei robilas po pworocie do odmu... znajac zycie schowalas je w dobre miejsce, tak dobre ze sama az sobie nie mozezs przypomniec
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Aniu nie wiem :( i za cholerę nie wiem dlaczego 1 jest a tych 2nie ma. Na pewno wyszłam z nimi z przychodni a co dalej za cholerę nie pamiętam :( Wygonię ich potem na podwórko i przerzucę pokój do góry nogami to pewnie znajdę. Tylko że mogłam wczoraj sobie to naszykować :( Tylko po co wrrr

    Ania wczoraj utopiła w wannie telefon :( Może nie jakiś super model bo SE J210i no ale jednak. Po wysuszeniu niby działa ale jakoś tak mułowato a klawiatura coś nawala :( Skończy się pewnie tak że teraz jak będzie jechała w czwartek do Łodzi weźmie mój.
    Ciężko ten tydzień się zaczyna
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    And mam nowiutką komórkę do sprzedania za 100 złotych gdyby była potrzebna! Leży w szafie a szafa nie chce z niej korzystać :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Lady wystaw na allegro, moze zarobisz wiecej niz 100
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    ja nie moge sie zebrac zeby porobic allegrowe foty. kolejna tura rzeczy po Krzysiu i Gabrysi jest do opchniecia ale jak mysle o prasowaniu fotografowaniu i mierzeniu to mi sie odechciewa...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Ania jeść nie woła dlatego też mi się nie spieszy ze sprzedażą :) będzie ktoś chciał kupić to kupi ot takie moje podejście... mam łącznie trzy modele do sprzedania a czwarty nie chce dojechać z niemiec bo tam został :(
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    A ja wczoraj przegapiłam aukcję :confused: zapomniałam o nich totalnie :( trudno - płakać nie będę ale jestem zła na siebie samą że przypominajka nie ustawiłam w komórce
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    moja VEVE ma malo ciuchòw i nie moge ich sprzedac bo beda sprane,moze podaruje siostrze kiedys...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    eva u mnie też mało ciuszków ale te ładne sprzedaję a te brzydsze na szmaty
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Łapię jakiegoś doła :( czekam aż Weronik wstanie i idę na spacer i jakieś lody może mi się nastrój poprawi a jak nie to wieczorem wpadnę "na papierosa" do znajomej - zrobię sobie przerwę
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Nie szkoda Ci inwestować $$$ w nałóg?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    w lody? :rolling: wiesz mam znajomą do której wpada się "na papierosa" a siedzi po 2-3 godziny na "plotach" i dziś chyba pójdę sobie do niej posiedzieć. Popalam dalej ale coraz mniej a czasami wcale
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Ja własnie też na handrę jem sobie wielka czekoladę z MILKI z nadzieniem śmietankowo - karmelowym i z chrupkami ryżowo-kukurydzianymi - jakaś wersja limitowana na Mistrzostwa! Hahahahahaaha!!!
    Chyba zasłodzi mnie na amen!:bigsmile::wink::clap::crazy::crazy::crazy:
    --
  3.  permalink
    Ja zjadłam kilka czekoladek merci i bułkę, to się nazywa dieta ehhh... Wiem, ze jem tak jak jestem zdenerwowana, ale póki co nie umiem nad tym zapanować:-(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    A ja robie zapiekanke ziemniaczana

    Shehe a jak skakanka ???
    --
  4.  permalink
    Mamodusi, do skakanki jeszcze nie dosżłam, w ogóle opuściałam się, muszę sięznowu wziąć za siebie, bo leń mnie dopadł i dołek:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Cześć po weekendzie :)
    Łobuziak śpi a ja nadrabiam zaległości w forum miałam poćwiczyć ale mi się nie chce, miałam nie jeść czekolady ale nie mogę się powstrzymac :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    a ja wpadlam do domu na kanapke i cycki oproznic i zaraz znowu chyba sie teleportuje... poprzemierzam osiedlowe alejki ale szkoda mi w taka pogode w domu siedziec...

    zaszlam dzisiaj do pobliskiej cukierni i wlos mi sie zjezyl na glowie - torty 32.50kg a ciasta po 24zl/kg... skonczylo sie wiec obrabbianie imprez na zasadzie "na latwizne"...
    ty samym przepis na tort / mase tortowa (ale nie kremowa) pilnie poszukiwany :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    U nas też pięknie... zaliczyłyśmy jeden spacer po południu pewnie następny będzie :)
    AniaM ja zazwyczaj kupuję czarny las z Carrefoura bo go uwielbiam i wszyscy w domu :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Magg ja nie mam carrefoura w promieniu 100km :(
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    DUSIA ,ta zapiekanke ziemniaczana jak sie robi?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Ewa ja zrobilam pierwszy raz taka z wymyslu hi hi byle co ale wrzuce ci przepis na odpowiedni watek jak wroce z Dusia ze spacerku pozdrawiam :wink::wink::wink:
    --
  5.  permalink
    ja tez z jakims dołem od rana...ehh czytam was ale nawet nie mam co pisac...
    --
  6.  permalink
    Aniu, a krem do tortu z advocatem, śmeitaną i bakaliami by Ci odpowiadał? Jest pyszny, tylko dość drogi...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  7.  permalink
    Ja szukam sportowego stanika, znalazłam takie angielskie, Shock Absorber, ale boje się tak w ciemno kupować...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Sheh to krem na urodziny dziecka wiec z advocatem niestety nie bardzo :(
    mam dobry krem i pyszne ciacho o nazwie PIJAK ale przeciez tego nie zaserwuje....


    Ewa ja robie zapiekanke ziemniaczanka z obgotowanych ziemniakow, brokulow, sera zoltego i sera pelsniowego... na dno wylewam odrobine slodkiej smietany lub maslem smaruje zeby nie przylinalo i gotowe :)


    Ciacho glowa do gory... mam nadzieje ze chociaz ze zdrowkiem lepiej
  8.  permalink
    A tort ze śmietaną? Taki z owocami np i galaretkami? Bo prócz tego znam tylko przepis na całkiem zwyczajny krem do tortu...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Ania ten twoj przepis to tez musi byc smaczny moge jakis dokladniejszy przepis plisssssssssssssssss:wink:
    --
  9.  permalink
    Mamodusi, na tenz advocatem? To mogę Ci w domu wrzucić, bo mama zwykle to robi, więc w glowie tego nie mam, to jest własnie krem do ciasta, ale ostatnio dałyśmy go do tortu, bo jak ciasto robimy z takim kremem, to jest to jakby taka dziwna wuzetka, tyle, ze zamiast śmietany ten krem.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    SHE ,STANIK SPORTOWY TRIUMPHA TRI ACTION TROPHY JEST JAK DLA MNIE REWELACYJNY,TRZYMA SWIETNIE CYCE...
  10.  permalink
    Aniu zdrowie tak,jest juz dobrze ,antybiotyk dał rade,mały tez zdrowy naszczescie nie podłapal.Teraz spi .Dzisiaj u nas super pogoda ,byłam na długim spacerku .Jakos mi sie same w domu nie chce siedziec wiec poprosilam szwagra który z nami mieszka zeby moze dzisiaj nie jechał do dziewczyny,zeby posiedział w domu bo ja cały czas sama,nie ma sie do kogo odezwac to moze stad ten dół...ufff na szczescie zapytał:"mam nie jechac?"a ja ze nie,wiec powiedział ze nie pojedzie.
    aaaa zabije mojego M jak wróci.zapomniał oddac filmów z wypozyczalni i dzisiaj musiałam zapłacic kare...120 zł!!!!!! skandal w biały dzien



    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    ciasteczko świetne wiadomości z Twojej strony :) Buziaczki dla Was :)) nie dołuj się kochanie :)
  11.  permalink
    Ewo, a jakie masz miseczki, jeśli mogę spytać?
    Bo mi zależy na ekstremalnym trzymaniu biustu, jeśli tak to mogę nazwać, bo mi tak skaczą cycki przy bieganiu, ze lepiej nie mówić....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    polecam ten stanik,mam d,wrzucilabym fotke ,ale nie umiem...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.