Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 16th 2006
     permalink
    Ladybird, tak trzymać!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 16th 2006
     permalink
    Amazonko teraz tylko dzielnie się muszę trzymać i brnąć do przodu! Troszkę się jeszcze boję ale wierzę, że będzie dobrze :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 16th 2006
     permalink
    Chciałabym tylko podzielić się z Wami informacją dotyczą tego miesiąca i tego cykli i tego co brałam a czego nie.

    Kwas foliowy biorę od sierpnia 1 x dziennie jedną tabletkę, dodatkowo 2 x dziennie po 2 tabletki oeparol ( do owulki ), poza tym 1 x dziennie rutinoscorbin ( biorę go do dawna ) i wieczorkiem przed snem piłam ziółka na owulkę ze sklepu strania zestaw nr 3 składający się z 8 składników! Dodatkowo mąż mój je tabletki MAX-VIT ( chyba dobrze napisałam - nie wiem! )

    Nie ukrywam, że psychicznie tez się nastawiałam na ciążę :)) wiara dużo daje....


    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    ja też piłam ziółka, 1 cykl z nimi i sie udało
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    JEMMA niech dziewczyny wiedzą bo może i one się pokuszą o ziółka i niebawem dołączą do Naszego grona :))
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    a jak sie dokładnie nazywają te ziółka ? i mozna je dostać w kazdej aptece?
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    mona Ja kupiłam je tutaj :

    http://sklep.starania.pl/default.asp?s=94&id_sklepu=43&id_dzialu=1678&st=0&c=10&vw=1&srch=&o=0&dsc=0&id_towaru=125469&szablon=towar
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    Sklep starania, mieszanka nr 3 na wywołanie owylacji składająca się z 8 składników
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    mona pozytywne nastawienie tez wiele daje......
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 17th 2006
     permalink
    Z mojej mieszanki jeszcze dużo zostało, moge komus odesłać, bo juz chyba mi się nie przyda
    Jej skład:
    Mieszanka ojca Grzegorza, pobudzająca pracę jajników
    lebiodka (oregano) 50gr
    koszyczek rumianku 50gr
    macierzanka 50gr
    pokrzywa 50gr
    dziurawiec 50gr
    rdest ptasi 50gr
    ruta 20gr
    nagietek 20gr
    nostrzyk 20gr
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeNov 18th 2006 zmieniony
     permalink
    Jemma ja bym była chętna jeśli można, tylko nie wiem czy można ja stosować przy PCO .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 18th 2006 zmieniony
     permalink
    Wyslij mi mona na priv-a na jaki adres mam to wysłać

    O tych ziołach dowiedziałam się z tego forum , może tam będą informacje, czy mozna je pić przy PCO
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeNov 18th 2006
     permalink
    Jemma - można pis . Wysłałam adres na priva. Z góry dziękuję . :kissing:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 18th 2006
     permalink
    no to niebawem szykuje nam się kolejna ciężaróweczka - moneczka :))

    Bardzo się cieszę z każdej tytaj ciąży i łezki mam w oczkach na każdą nową wiadomość :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    jak to dobrze jeśli człowiek czuje się świetnie... żadnych dolegliwości ciążowych :) ale to i tak wcześniej czy później się odbije :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Jedziesz jeszcze do stajni czy już się obawiasz?
    --
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    eee biedrona no co ty moze wcale nie odczujesz zadnych dolegliwosci :) czego ci zycze :) moja szwadierka gyby nie brzuszek jak balonik napompowany to nawet by niewiedzala ze jest w ciazy :) jak super ja zniosla tobie tez takiej ciazy zycze przez cale 9 misiecy:) bo za to ja umieralam napoczatku szchudlam i to duzo !! potem pol ciazy w szpitalu !?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Amazonko pojadę ale w tych trzech pierwszych miesiącach ze łzami w oczkach popatrzę jak córka jeździ ... może potem się dam namówić ale nie wiem! Porozmawiam z Izą - ujeżdzeniowcem co ona na to. Jest w moim wieku i ma 2 dzieci a od 13 lat ma kontakt z jeździectwem...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2006
     permalink
    Roska Ja nie schudłam trzymam jedynie wagę ale to dopiero początek więc ciężko o czymkolwiek mówić! przecież dzisiaj jest 14 dzień lutealnej... jutro mam wizyte u gina ! a pojutrze jadę w trasę na pogrzeb kuzyna od męża, który miał w wieku 28 lat wypadek :((

    Teście już wiedzą - teściowa się poryczała jak mało kto ze szczęscia :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 21st 2006
     permalink
    Ladybird, tak sobie myślę, że jesteście bardzo płodną parą. Skutecznie Wam poszło po usunięciu spirali.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2006
     permalink
    Amazonko na to by wyglądało i chociaż mąż pracuje prawie po 18 godzin a ze mnie nerwus jakich mało to płodność się utrzymała... mam jednak wielką nadzieję, że wszystko będzie OK a ciąża powolutku będize się rozwijała :))
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeNov 21st 2006
     permalink
    Amazonko... spirala nie sluży do sterylizacji tylko do antykoncpecji :angry: Po jej usunięciu płodność wraca. Mojej mamie np. wróciła bez problemu i stąd mam brata.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2006
     permalink
    Spirala jeszcze tak do wiadomości uszkadza śluzówkę a nie samą macicę....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2006
     permalink
    Gin potwierdził ciąże :)) teraz kolejna w grudniu niewiele przed gwiazką :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 22nd 2006
     permalink
    Witajcie kobiety :))

    jeśli któraś z Was ma ochotę pooglądać maleństwa w brzuszku polecam :))

    http://www.usg4d.com/content/view/19/18/
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 23rd 2006
     permalink
    Jeśli już, to Twoje. Poczekamy, aż zdecydujesz się pokazać.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 23rd 2006
     permalink
    Amamzonko moje jedynie pokazę ze zwykłego usg bo nie dość, że to 4d jesst drogie to nie wiem czy w moim mieście taka możliwość istnieje! Na razie mam w sobie ziarenko :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 23rd 2006
     permalink
    Za USG 4d zapłaciłam 150zł ze zgraniem na płytkę ... dziś leży ona głęboko w szufladzie i nie mam odwagi jej włączyć :cry: jeśli teraz uda mi się zajsć też je zrobie. Pamiętam jak mówiłam maluszkom (5 i 3latka) że ten maleńki dzidziuś jest w moim brzuszku, oglądali kilka razy :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 24th 2006
     permalink
    Agunia jeszcze będę oglądali nie raz maluszka, którego potem będą kołysali :))

    a Ja sobie dzisiaj przeglądałam foteczki usg :)) przynajmniej mniej wiecej wiem jak się rozwija ciąza i maleństwa na przykładzie innych ciężarówek

    http://www.dziecko-info.com/galeria_usg/galeria_usg.shtml
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 24th 2006
     permalink
    :bigsmile:
    Co mi w sercu gra dzisiaj teraz w tej chwili?? wielka orkiestra mieszanych i niedostrojonych uczuc ... od radosci po ból - poprzez wiare i nadzieję po zwątpienie ... już lekko ochłonęłam jednak i tak nie mogę sie na niczym skupić dłużej niz 3 minuty :( chyba pójdę spać by obudzić się w poniedziałek ... nie da sie tak niestety
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 24th 2006
     permalink
    And gdyby się tak dało było by nam łatwiej w życiu pokonywać te najtrudniejsze chwile!

    U mnie w sercu gra wielkie zmęczenie! Codziennie konam zza dnia i najchętniej to bym tylko spała i spała! Wcześniej to zjawisko było mi obce bo mogłam ciągle siedzieć do późna w nocy a następnie wcześnie rano wstać i byłam wypoczęta. Teraz kładę się o 1 w nocy a o 12 przed południem mogłamym jeszcze spać ale wiem, że to lekka przesada! Nie mdli mnie, nic jako tako nie boli tylko to osłabienie ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 25th 2006
     permalink
    Lady no niestety by było nam za dobrze :D
    Jestem zmęczona i śpiąca męczą mnie mdłości, nie mogę jeść (od kilku dni najbardziej mi smakuje i nie powoduje mdłości sam chlebek, bez dodatków) odrzuciło mnie od papierosów i kawy ... Jestem lekko zestrachana ale i szczęśliwa !!!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 25th 2006
     permalink
    AND no to Ja czekam ciągle na Twoją BETĘ :)) i będę szczęśliwa razem z Tobą :)) mnie od kawy jak na razie nie odrzuciło - może dlatego, że rozpuszczalna, sama nie wiem :)) papierosów nie palę więc problem z głowy :)) mdłości nie mam ale raz mi się chce jeść innym razem nie mam na nic apetytu :)) zmęczenie jednak udziela się ciągle i większość swojego czasu bym mogła przespać :))

    ach jakie to życie cieżarówek jest urocze :))

    Zaczęła mi się pojawiać ciemną linia na brzuszku no i ten brzusio jak na początek to troszkę zaokrąglony :)) oj za wcześnie, za wcześnie :):wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 25th 2006
     permalink
    Słonko we wtorek pójdę ale to tylko chyba dla formalności :D pół dnia dziś przespałam i zrobiłam potem testa (sama nie wiem dlaczego) sikacz dodatnio i już nie taki wypłowiały !!! czekam tylko na ten poniedziałek ale modlę się by nie było żadnego krwawienia plamienia i tych rzeczy bo się załamię totalnie :( MUSI BYĆ DOBRZE MUSI!!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 26th 2006
     permalink
    No to dołączyłas do ciężarówek :)) cieszę sie ogromnie... Będzie dobrze - tym razem TAK :)) zobaczysz
    :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 26th 2006 zmieniony
     permalink
    W końcu ja też trzymam kciuki,a jak mawia mój mąż przynoszę szczęście innym osobą, rozświetlam życie jak blask słońca! Więc postanawiam sprawić abyś i ty And222s była szczęśliwą mamusią! :bigsmile::wink:
    Poproszę TEGO NA GÓRZE o maleńką pomoc - nie może odmówić , bo GO zjedzą myszy! :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Trzymaj się cieplutko - resztę masz załatwioną!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    Dziękuję Wam dziewczyny ... tak dołączyłam do ciężarówek, nie mam jeszcze odwagi przenieść swojego Nika ze starających się do przyszłych mamusiek...
    Wczoraj przespałam i przepłakałam pół dnia - łzy radości i zwątpienia ... przyszedł strach, przyszły myśli co jeśli teraz też poronię... Dziś rano ze strachem mierzyłam temp obawiajac się spadku ... Jeszcze sama nie do końca wierzę, jeszcze się nie osfoiłam z ta myślą ... a jednak jestem szczęśliwa ...
    Iwa dziękuję Ci bardzo - ja też prosze TEGO NA GÓRZE by tym razem pozwolił mi mieć dzidzi, by kolejnego mi nie zabierał, mówiąc Mu ze jeden mój szkrabik Mu wystarczy... Jednak spokojniejsza bedę dopiero wtedy gdy będę trzymała w ramionach Malutkiego Ktosia ...
    Dzwoniłam do mojej Pani dr w sobotę, jej wskazówka by brać luteinę 3x1 i no-spe, i niecierpliwie czekam do 7,12 na wizytę, jeśli coś sie będzie działo niepokojacego (bóle brzucha, plamienia itd) mam iść wcześniej, napewno mnie przyjmie ... moze jutro pójdę po receptę na Luteinę, muszę przeliczyc tabletki czy wystarczy mi do tego 7...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    trzymaj się i dużo odpoczywaj, leż i myśl pozytywnie, bo to ważne!mam nadzieję, że nie pracujesz!
    powodzenia!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    Iwa pracuje w domku, ale to luzik bo sama normuję sobie czas pracy i pomimo że terminy gonią ja zaczęłam "olewać" je i jak mam dość siedzenia wyłączam komputer i się kładę :wink: już wiem że koniec grudnia bede mieć lekki zapiernicz ale jakoś sobie poradzę (muszę). Staram się myśleć pozytywnie, jednak pomimo wszystko mysli wracają do wydażeń z czerwca ... i cholernie sie boję tego samego bólu który był wtedy ... powtarzam sobie, że piorun nie uderza 2 razy w t samo drzewo- ale niestety niezabardzo to działa :(. nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać, kochać tego maleńkiego Kogoś z całych sił i modlić sie by było ok, by tym razen On pozwolił mi go mieć... No i czeka mnie rozmowa z dzieciakami, ale odkładam ja do świat, moze wtedy będe mieć siłę by odpowiedzieć na pytania córki (myślę że maluchy łatwiej bedzie poinformować niż starszą)...
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    co u mnie gra? Zalewa mnie dosłownie - czy jest jakiś sposób żeby zmniejszyć obfitość @...mam wrażenie jakbym całą krew co mam w sobie traciła :sad:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    a u mnie katar mnie zdominował i jestem załamana bo męczy mnie jako cholera :(( wieczorem poza kwasem foliowym zaczęlam brać rutinoscorbin i chyba będę brała dwa razy dziennie... mam nadzieję, że nie zaszkodzi ........... a moze coś poradzicie?


    Poza tym znalazłam fajniusią stronkę dla ciężarówek z dolegliwościami różnymi


    http://www.twojedziecko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=76&Itemid=41
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    wole katar niż @...:confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    Liluś mam nadzieję, że katar nie zaszkodzi ciąży w żaden sposób! Idę do lekarza na 16 nie będę ryzykowała!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    AND czy nospa nie zaszkodzi maleństwu w początkowych dniach ciązy ?
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    popytaj mamuś - ja się nie znam...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    Lady nie powinna... brałam ją przez całą ciążę z córcią. Teraz staram sie nie brać jak nie muszę, ale jak tylko dokucza mi brzusio to biorę, nie chcę ryzykować...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    And to dobrze wiedzieć :))


    wiecie co dzisiaj znajomy miał w temaci GG - troszkę się uśmiałam bo oczami wyobraźni sobie to wyobraziłam

    CHROń TRAWE - ZJEDZ KROWE! tatalny bezsens ale jak się zastanowić smieszne hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 29th 2006
     permalink
    w sercu może mi nie gra ale pod sercem żołądek daje popalić... co bym nie zjadła czuję się źle, nawet picie sprawia, ze czuję się źle!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 29th 2006
     permalink
    Jeszcze niedawno cieszyłaś się, że nie masz żadnych objawów, pamiętasz?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 29th 2006
     permalink
    Amazonko ten objaw ciągle mi towarzyszy ale bagatelizuję go. Praktycznie nie wiem od czego on zalezy, że jeden dzień jest OK a następnego już ciut gorzej tak jak np dzisiaj! :)) Czuję się tak jak przed ciążą jak troszkę nie dojadłam to odzywał się zołądek....
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.