Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Witamy troche spuznione ale my dopiero co mamy troche czasu wczesniej bylysmy na spacerku teraz obiadek :wink::wink: milego reszte dnia
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Ale cicho - chyba wszystkie na spacerkach! Zazdroszczę wam!

    Dzisiaj jestem śnięta jak ryba, strasznie chce mi się spać, ale jeszcze chwilka i do domku. Może dzisiaj uda mi się odwiedzić sklep z M i Oliwką i zakupić wreszcie wózeczek. Tylko mam aerobik na 18.15 i nie wiem czy zdażę. Normalnie 24 godziny w dobie to dla mnie za mało!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 15th 2008 zmieniony
     permalink
    A my z drugiego spaceru szybko zawracaliśmy bo zaczynało kropić, na szczęście zdążyłam zaliczyć lekarza i mam antybiotyk, mam nadzieję ze pomoże i wreszcie będę sie wysypiać.Teraz młody wyżywa sie na katalogu neckermana:bigsmile: dziś przyszły do mnie spodnie bermudy dla Jakuba i komplecik z bobem budowniczym dla Hubcia czekam na resztę zamówionych ubrań dla Huberta i na bluzki dla mnie z Qelle
    --
  1.  permalink
    A ja w biurze siedzę, deszcz zaczął padać, mam nadzieję, ze do 17 przestanie, bo nie mam dzisiaj ze sobą parasolki...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    She a ja miałam jeszcze do apteki zajść i wykupić lek a tu dupa musze czekać na żona albo Jakuba bo nadal pada
    --
  2.  permalink
    Hmm, a długo musisz na nich czekać?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    ja ogladam tv,VEVE spi ,pewnie zaraz sie obudzi,zaraz przyjdzie tesciowa ,to umyje schody...
  3.  permalink
    a u nas -ja w krótkim rekawku na dworze a mały w dresie-super pogoda
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Młody ok 16 a żonek gdzieś ok 18 ale leki zaczne brać( mam co 8 godzin) tak zeby mi nocka w miarę do spania zostałą
    --
  4.  permalink
    Ja zaraz chyba zasnę nad biurkiem, cisza straszna, nikt nie dzwoni i coraz bardziej senna jestem...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    U mnie jakiś dół w domu, małż ma pretensje, że mu robię wszystko na złość i wprowadzam dyktat - ja oczywiście uważam, że tak nie jest, i to że on nie zrobił jakichś rzeczy, które miał zrobić, to jest JEGO wina, nie moja. Bo po 1) nie jest uwiązany w domu, jeśli ma coś do załatwienia, może wyjść, po 2) jeśli chce czegoś ode mnie, to musi powiedzieć, bo nie jestem wróżką i nie czytam w myślach... Wrrr. Kłótnia była wczoraj wieczorem.
    Ale na szczęście, rozładowane napięcie i poszliśmy spać pod wspólną kołdrą :)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    NR - najważniejsze, że wspólna kołdra była na końcu :wink:

    u nas dziś 19 stopni - cieeeplutko, ale jak słońce zachodziło, to chłodno jednak było i wiatr zimny i 2 razy folie nakładałam, bo zaczynało padać i po chwili przechodziło :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 15th 2008 zmieniony
     permalink
    a ja wlasnie do domu worcilam po 4godzinnym spacerze... nie powiem gdzie mi wlaza nogi ale jest tak cudnie ze gdyby nie to ze Gabrysia na siusiu wracac chciala to pewnie bym na meza poczekala zeby wozka nie wnosic :wink:
    na razie pogoda iscie wiosenna. co odwazniejsi juz nawet w rekawkach 3/4 smigaja ja na razie krotki rekaw i sztruksowa katana... no i w koncu odkrylam podloze zlego humoru - brak spacerow i slonca mnie psychicznie dobija i przytlacza wiec jest nadzieja ze zaczne w koncu normalnie egzystowac :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    no tak slonce poprawia humor,moja siostra jest w ISLANDI i tam prawie nigdy slonca nie ma szoook,jak tu przyjezdza to wie ze zyje...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    A u mnie i zimno i deszcz i ble za oknem. Ale przynajmniej nie mam wyrzutów sumienia ze nie była Iśka na spacerze - pospała przy oknie otwartym tylko
    --
  5.  permalink
    A ja wróciłam z siłowni, pogoda była dziś śliczna, nie licząc przelotnych opadów, a teraz się chyba na burzę zanosi, bo ciemno się zrobiło... Jedyny minus burzy to to, że będę musiała kompa wyłaczyć:tongue:
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  6.  permalink
    Shee a u nas była burza a ja nie wyłaczyłam nic.Miałam stracha



    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    ło Ania co ty robisz tyle czasu na tych spacerach ?
    --
  7.  permalink
    Ciacho, ja się boję burzy, a laptopa mam na raty, jeszcze nie jest spłacony, więc tym bardziej wolę nie ryzykować...
    Zuza, jak się czujesz?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Dycham jeszcze , oprócz twardnienia brzucha żadnych skurczów, jutro przed wyjazdem walnę gorąca kąpiel , może to małego wypędzi z norki :smile:
    --
  8.  permalink
    Widać, że na razie małego na świat nie ciagnie:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  9.  permalink
    She ja sie tez boje ale pozasłaniaam żaluzje zeby nie widziec a kompa z muzyka głosno zeby nie słyszec:)))no ja siedze na stacjonarnym teraz tylko -tez wolałabym zeby jescze pozył.łaptoka tez byłoby mi szkoda....


    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Zuza jak to co ... CHODZE!!!!!!!!!!! dzisiaj przez troche towarzyszyla nam ciocia i stiwerdzila ze spacer ze mna to juz nie jest przyjemnosc bo zasuwam jak maly samochodzik a ona sie przechadzac chciala... no ale w sumie mozna spokojnie kilka godzin chodzic zaliczajac okoliczne place zabaw a jak mam towarzystwo to te 3-4godz to nie problem bo samej to z reguly po 2.5 juz sie nie chce

    SHeh ja tez wszystko wylaczam jak jest burza.. po tym jak spalil nam sie tv jestem ostrozna... mojemu bratu spalil sie konwerter od satelity i dekoder no i niestety ubezpieczyciel nie pokryl kosztow i zeby nie placic cyfrze to musieli mase zaswiadczen zalatwic (m.in o tym ze nad miastem przeszla burza) i czekali na expertyze sprzetu czy faktycznie wina pioruna... dodam ze i my i on mielismy piorunochrony i sprzet podpiety pod listwe przepieciowa :devil:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    U mnie jeszcze burzy w tym roku nie było.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    a ja tez byłam na dlugim spacerku dzis :) najpierw z kolezanka łazilismy 2 i pol godziny a potem sama jeszcze ze dwie pochodziłam :) usiedlismy sobie zeby odpoczac i wypusciłam małego i pospacerowałam sobie z nim za raczki :)sprawnie mu to idzie :) czasem sie puszcza zeby tylko za jedna sie potrzyma ale zaraz mnie chwyta z powrotem :) fajnie było :) a teraz leje deszcz :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    NR w podlaskim juz 2 burze byly


    Kfiatuszku a powiedz mi jak sobie radzisz teraz z wnoszeniem wozka na to 4 pietro?? no i przeciez Kacperek swoje tez wazy :confused: mam nadzieje ze masz jakas pomoc
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Kacperka w sumie mało dzwigam bo on woli chadzac swoimi sciezkami :) jedyne co to w nocy wyciagam go z lozeczka i w dzien do ubierania :) a co do wnoszenia to no coz ;) brutalnie wykozystuje mojego M :) chciał miec drugie dziecko to niech pomaga :) dzwonie do niego tak dlugo az sie obudzi i biedak taki zaspany schodzi na doł :( wniesie i idzie dalej spac :)
    --
  10.  permalink
    Burza na szczęście poszła sobie bokiem:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Na Dolnym Śląsku była burza z gradem o objętości kilku mm^3. Waliło mocno.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Amazonko to wg dawnych wierzen mozemy sie juz w rzece kapac :tooth:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    a ja sobie wlasnie zrobilam mleko z kaszka kukurydziana VEVE I poslodzilam,dobre...najpierw ja przetestuje...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Ania jak byłam w lutym na sląsku to też była burza i koleżanka stwierdziła ze gorące lato będzie, ciekawe ile z tego prawdy. Młody spi ja jak co wieczór mam zamiar powalczyć z kiloskami ale zebrać się nie mogę wczoraj tez tak miałam, chciałam tylko ot tak 20 minutek a skończyło sie na 40. Zresztą i tak muszę siedzieć do wzięcia antybiotyku
    --
  11.  permalink
    A ja idę się wykąpać, marzy mi sie od rana taka długa kąpiel.... Jak się nie utopię to jeszcze do Was zajrzę:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    no a mòj M ma jutro wolne,ale fajnie ,to pojedziemy po parasolke do wòzka,i na zakupy...
  12.  permalink
    Po raz kolejny z trudem przebrnęłam przez Wasze posty...
    Ja mam wrazenie,że ostatnio mi się jakoś doba skurczyła :confused:

    Dziewczyny- czy któraś z was miała kiedyś problem z wrastającym paznokciem?
  13.  permalink
    Aga, ja kiedyś miałam, ale to jakieś początkowe stadium było, jeśłi tak można to nazwać, byłam u lekarki, przepisała mi maść no i pomogło.

    Ja zmykam do łóżka, dobranoc:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    aga miałam ....wrrr - woda z szarym mydłem i tylko pilniczkiem niczym innym nie mogłam go piłować i też wycinać. U mnie od złego obuwia ten problem wystąpił... mowa oczywiście o stopach... Miałam problem ze wskazującym :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    Ja po miłym spotkaniu dzisiaj ze wspaniałą osóbką jestem padnięta i muszę jeszcze poprasować a potem powiesić nowe pranie i nyny uciekam :0
  14.  permalink
    Tylko,ze to hania ma ten problem- nie ja:(
    walczymy juz od wielkanocy :(
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Witam - ja jak zwykle od 6 na nogach ;D
    Kawa już zaparzona - miłego dnia dziewuszki ;p
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    ja od 6.3 0 dzien dobry,ja parze inke.MAZ spi,pogoda sloneczna,ale chlodno...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    witajcie poranne ptaszki
    Ja jem sniadankko a potem inka.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    no to mamy juz srode... czy wam tez tak czas zapitala ze nie wiecie kiedy dni i tygodnie mijaja??
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Aniu ja czasem nie mam pojęcia za co sie zabrac w mieszkaniu, ty się masz fajnie bo Krzys spi Ci dłuzej w ciągu dnia a ja za wiele nie zrobie przez godzinke
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    ja duzo rzeczy robie jednak z Krzysiem... wyglupiam sie gotujac czy nawet sprzatajac a on ma z tego straszna radoche...
    jak Krzysko spi to ja wykorzystuje ten czas dla siebie typu ksiazka net etc
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Jak Mat spi to obiad staram sie ugotowac bo przy nim sie nie da bo od razu do kuchni przychodzi i rządzi mi w szafkach:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Ania mi też czas tak zaiwania - no szok ... Pewnie wychowawczy nam zleci nawet się nie obejrzymy i dzieciaki pójdą do przedszkola ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    a ja jak gotuje daje Krzysiowi miche i lyzke plastikowa i ma super zabawe :D pamietam ze jak Gabrysia byla mala to uwielbiala trzymac w rece pora i go wachac :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Właśnie sobie uświadomiłam, że za dwa m-ce wyjeżdżamy na wakacje jupiii aaaaa ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Izunia no to odliczanie czas zaczac :D centymetr czy papier toaleotwy uruchamiasz? :tooth:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.