Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Wpadłam do Was na małą szybką kawę - zaraz M wróci a ja spadam. pogoda beznadziejna :( Pada i zimno i ble
    No ale oby do popołudnia bo bedę mieć wspaniałego gościa i już nie mogę się doczekać telefonu - jaki to adres hihihi (tak jest zawsze) Psiapsiułka przyjeżdża na chwilkę ale cholernie się za nią stęskniłam:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam dziewczyny - u nas straszna pogoda, całą noc lało i teraz też pada, jest zimno i wogóle bleeeeeee!
    No więc kawka wskazana:

    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Iwa, u Ciebie był grad?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    A muszę się wam przyznać, że wczoraj nie poszłam na aerobik i mam wyrzuty sumienia, że nie miałam silnej woli tylko sie poddałam swoim zachciankom. Bo pozatym, że nie poszłam na zajęcia spalać kalorie to zafundowałam sobie bombę kaloriową, a mianowice zrobiliśmy wczoraj z M taik: do 20.00 wykąpaliśmy się , ubraliśmy w piżamki, pozmywaliśmy, naszykowaliśmy na dzisiaj rzeczy do pracy, a po kąpieli Oliwki zamówiliśmy sobie : M - pizze, ja - gyrosa z frytkami i surówką, wszystko z sosem czosnkowym do tego piwko lub winnko - kto co chciał i tak spędziliśmy wieczorek. Już o 22.00 grzecznie spaliśmy w łóżeczku.! Wieczorek super, a do tego dziś jestem wyspana, tylko co z tego jak pogoda fatalna i nawet byka zwali z nóg!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Amazonko nic mi o tym nie wiadomo, wiem tylko że w nocy padało, ale gradu, ani burzy nie było!:wink:
    --
  1.  permalink
    ja na nogach od 7 ale nocka taka sobie,mały sie wiercił cały czas i nie czuje sie wyspana.dzisiaj tez jakis bez humoru jest...no a pogoda sie popsuła juz wiec ze spaceru nici:(
    Aniu mi tez leca te dni i bardzo dobrze bo przynajmniej blizej do przyjazdu M -w sumie to jeszcze do 13maja musze wytrzymac ale jakos dajemy rade:thumbup:



    --
  2.  permalink
    Hej dziewczyny, ja się przyłaczam z herbatką do Was:). U mnie też dzisiaj pogoda do niczego, na dodatek mam doła, bo nadal wypłaty ani widu, ani słychu....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Jestem już zdrowa i wpadłam się przywitać:)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    witam
    ale fajnie już środa dziś, a od środy to już z górki do weekendu
    a u mnie pogoda nie najgorsza póki co, 12 stopni i trochę chmur, trochę słońca, mały u babci, a ja idę ogarnąć kuchnię, bo jakiś bałagan się zrobił
    --
  3.  permalink
    oj ja tez w kuchni musze powalczyc dzisiaj.Tylko ze ja raczej z małym...nie wiem co ja bede cały dzien robic bo u nas od wczorajszego wieczoru pada deszcz.Napewno musze sie przejechac do miasta po kamere internetowa bo juz mi M truje którys dzien ze mam kupic a ja przeciagam to i przeciagam.



    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    IWA to tylko pozazdrościć takiego wieczorka z M... nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia :) bo takie dni są warte nawet przerwania chwilowo postanowień :)

    U mnie czas pędzi nieubłagalnie - jestem o to zła jak nie wiem co... cały tydzień mam wypchany zajęciami i planami ... dziś środa a jutro już sobota :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Witamy sie z wszystkimi

    Beatko dobrze ze juz jestes zdrowa :swingin::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Cześć kobiety, mnie alergia wykańcza na szczęście zaczęlo trochę padać to tak w nosie nie kręci....
    Mi też czas leci ledwo otrząsnęłam się po chrzcinach a tu już komunia za pasem RATUNKU!!!!

    Tosia budziła się dziś dwa razy i tata dwa razy ululał nie jadła nic w nocy dopiero o 6 rano :crazy::rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Magg nakamię siebie i Julkę i wysyłam dawno obiecane to co mam do wysłania :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Ja się dzisiaj wyspałam, chociaż noc miałam ciężką, bo akurat sobie wymyśliłam, że będę oduczać Cyryla nocnego podjadania i niestety się nie udało.
    Ale za to spaliśmy prawie do 10, tylko teściowa przyszła, ja ledwie zdążyłam w spodnie wskoczyć :tongue:
    A teraz mam do wieczora luuuz, bo zabrała Szyneczka. Jestem wyrodną matką, bo się cieszę.
    Co prawda zobowiązałam się przez ten czas dwie prace zaliczeniowe męża napisać, ale mam nadzieję, że się z tym szybko uwinę i będę miała czas dla siebie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    NR to uwijaj sie migiem zebys na forum miala czas :)


    ja wlasnie zrobilam sobie inke, strasznie mi smakuje ta CARO i sobie popijam na rozgrzewke bo nie wiem czemu ale jakos mi dzisiaj zimno...
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    ja właśnie sniadanko sobie zrobiłam
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    To ja tak wczoraj wieczorem miałam, aż do wanny weszłam a M przyniósł lampkę wina i od razu się lepiej zrobiło....
    --
  4.  permalink
    A ja jem jogurt na drugie śniadanie:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    a ja chłeptam zupę botwinkową , muszę się najeść bo może będzie dziś długi dzień
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    nowy serwiz z PROGNOZA POGODY
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Magg poczta już idzie do ciebie ....
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    No chłopaki drzemią a ja mam troszku czasu dla Was - w domciu już posprzątane i pranie się już suszy ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Ania Ja bardzo lubię z tego serwisu POGODA korzystać
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    ja tez musze zrobic pranie, ale wczoraj sobie podźwigałam i teraz sie ruszac nie mogę
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Lady uprzedziłaś mnie hihi ;D
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    z pogoda to dzisiaj kiepsko - w tatrach ma śnieg poprószyć
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 16th 2008 zmieniony
     permalink
    dajcie taki serwis pogodowy na którym tylko słoneczko pokazują
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    zaraz zerknę albo jak wrócę...
    --
  5.  permalink
    Hihi, ciekawe, czy taki jest; u mnie zimno i szaro na dodatek ehhh:-(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    to ja chyba musze dziecie obudzic zbey sie spacernac przed deszczem...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Magg do Ciebie poczta nie dochodzi wrrr
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Starej wersji pogody z mapkami już nie ma?
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    A my już po 2 godzinnym spacerku, bo nie wiadomo jak bedzie potem, zrobiliśmy zakupy a teraz młody próbuje rozbroić huśtawkę :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    a u mnie deszczowo ..... :(( popołudniu jadę ze znajomą do sklepu
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    a ja zakupilam ,sloiczki sliwkowe, herbatke z koperku,parasolke do wòzka i robie risotto z owocami morza...
  6.  permalink
    To pyszny obiad dzisiaj będziesz miała:)
    Ja mam na obiad sałatkę z zielonej sałaty, makaronu i tuńczyka, ciekawe jak będzie smakować...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    A ja już od ładnej chwili w domu :) Brzydka pogoda ma swoje plusy bo bardzo szybko wróciłam :D
    obecnie mam bardzo wolny internet - miał być taki do sprawdzania poczty, ale nawet i z tym są problemy :( nie będę więc za wiele pisać, ale czasami podczytywać tylko - o ile będzie miał na tyle przebłysku i łaskawie otworzy mi okno wrr
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    a ja nie mogę się za nic skupić na pisaniu mężowych prac, bo mi tu zawiewa taki przyjemniutki wiaterek, czuć wiosnę za oknem
    w dodatku, miałam się spotkać z mężem, jak będzie miał przerwę w pracy i zanieść mu umowy do podpisu, które powinniśmy wysłać w piątek (zeszły, oczywiście) i nijak się to nie uda, bo oczywiście zapomniał telefonu...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    A u mnie słonecznie, ale zimno po wieczornych opadach ... Jakoś nie mam ochoty wychodzić - poczekam na M ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Wiecie co laski jestem zła na skarbówkę - nic nie dostanę zwrotu za dzieci moje bo buuu zaliczka na podatek jest w wysokości 200 złotych :(( z groszami :((

    Skarbówka chyba do 3 miesięcy wypłaca pieniądze - prawda ?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeApr 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady to ja miałam pobranej zaliczki 2840 i na moje szczęście dostanę, nawet w przyszłym roku powinnam się choć na jednego załapać a drugiego weźmie żon.
    Tak mają 3 miesiące na zwrot
    --
  7.  permalink
    Lady- nie masz pomyłki w picie? Jezeli masz pobraną zaliczkę na podotek w wysokosci 200 złto Twój mąż rocznie miałby ok 10 000 dochodu?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Ja się załapałam jednak jeszcze mi nic na konto nie wpłynęło - a pity złożone 6 marca :confused:
  8.  permalink
    Ja muszę wreszcie wypisać Pit, ale nie mam nic do zwrotu, więc sięwlekę z tym...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  9.  permalink
    Laski ja tez sie zaapałam i raczej sobie poczekam,chyba ze znajoma popchnie troche do przodu jednak z tego co mi wiadomo moze popchnac conajwyzej o kilka dni,taka dodatkowa kasa fajna jest nie ma co



    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Ciacho pewnie - mieć a nie mieć jest różnica ;D Drogą nie chodzi nie ;p
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    A ja już odłożyłam pieniążki z rozliczenia na wakacje - dostaliśmy jakieś 2 tygodnie temu!:wink::bigsmile::cheer::clap::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    A ja się jeszcze bujam z pitem, chociaż w tym roku jest tak łatwy do zrobienia, że nie wiem na co czekam...
    A mają ponad 1000 zwrócić, więc piechotą nie chodzi.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    IWA my również część przeznaczamy na wakacje a część pójdzie na nowe foteliki bo my dopiero przed ich zakupem :confused:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.